Zielona zaraza

Największe państwa na Świecie inwestują na gwałt w swoje rolnictwo. Takie państwa jak Indie, Chiny czy Rosja a nawet kraje Ameryki Południowej, widząc upadek europejskiego rolnictwa, dosłownie za chwilę, będą produkować ok. 60-70% podstawowych produktów żywnośiowyh na Świecie. Te państwa mają w de unijne dyrektywy o "zero-emisyjności", zdrowej żywności, dobrostanie czy klimacie etc. Jest okazja strzyc frajera, więc tylko idiota by tego nie wykorzystał.

Unijni frajerzy czy szaleńcy, albo jak kto woli: "konsultant za kasę" vide Radek Sikorski, promują zielony ład strasząc nas katastrofą klimatyczną. Inne potęgi Świata jakoś się tym nie przejmują i czyhają na okazję by zarobić opłacając "konsultantów" i nawiedzone dziewczynki. O torebkach z Biedronki czy innych prowokacjach, to już nie wspomnę - to działa w myśl starej zasady: Kto nie z Mieciem tego zmieciem!

Czy żywność może być bronią? Oczywiście że może, i to o wiele skuteczniejszą niż surowce energetyczne czy potężna armia. Unijni szaleńcy wierzą w potęgę swojego pieniądza, tyle że nawet z miliona euro zupy nie ugotujesz jeśli nie masz produktów. A przykładowo, Putas nie będzie chciał kasy i może postawić polityczne warunki za dostarczenie żywności. Wystarczy wtedy, że tupnie nóżką i Berlin leży i kwiczy a z nim cała Europa. Stawiam dolary przeciwko orzechom, że całą tą zieloną zarazę, to przede wszystkim finansuje właśnie Moskwa. Niemcy znów mają nadzieję, jak przy okazji surowców energetycznych, że wspólnymi interesami można obłaskawić moskiewskiego zbrodniarza. 

To unijne szaleństwo pt. "zielona zaraza" jeśli się zgodzimy, to będzie nas kosztować ok. 1,5 biliona zł. Nie stać nas na ten "luksus". Szwabski cel jest jeden: przejąć nasz majątek za niewywiązywanie się dyrektywy o "zero-emisyjności". Czy pozwolimy się ograbić? Poradziliśmy sobie z czerwoną zarazą - poradzimy sobie także z zieloną.

Dziękuję za uwagę.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika MFW

17-04-2024 [12:32] - MFW | Link:

"Poradziliśmy sobie z czerwoną zarazą - poradzimy sobie także z zieloną."
Zależy to od tego czy i kiedy większość obywateli obudzi się z "uśmiechniętego" snu, w jaki wprowadzili ich sponsorzy "Ostatniego pokolenia". 

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

17-04-2024 [15:54] - Ula Ujejska | Link:

MFW
Jesienią jak przyjdą rachunki za energię i inne powiązane ze wzrostem tych cen obudzą się nawet lemingi.

Obrazek użytkownika Tezeusz

17-04-2024 [12:37] - Tezeusz | Link:

Po co nam rolnictwo jak są szparagi w niemczech

Obrazek użytkownika Marek Michalski

17-04-2024 [12:49] - Marek Michalski | Link:

Zieloną zarazę (i pacyfistyczną) Moskwa finansowała w latach siedemdziesiątych.
Obecnie jest to organizowane w ramach ideologii tzw.Zachodu.
https://naszeblogi.pl/69401-po...
 

Obrazek użytkownika Jabe

17-04-2024 [12:58] - Jabe | Link:

Należy stale przy­pominać, że tę za­razę po­pierali również rzekomo patrio­tyczni chanuk­owcy.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

17-04-2024 [15:33] - Ula Ujejska | Link:

Jabe
Nie kompromituj się i zajrzyj w głosowania EP i konkluzje Szczytów. Tylko tuskowe i lewackie frajerstwo było zawsze ZA.

Obrazek użytkownika Jabe

17-04-2024 [17:30] - Jabe | Link:

Och tam jakieś głosowania, których rezultatu nie można zmienić. Istotne, co robił nasz Pinokio z poparciem naczelnika.

Obrazek użytkownika u2

17-04-2024 [18:48] - u2 | Link:

"nasz Pinokio z poparciem naczelnika"

Ano, wasz Pinokio to Tusk, który jest patologicznym kłamcą. A waszym naczelnikiem jest obecnie Scholz, w młodości kudłaty marksista, obecnie łysawy biurokrata, rozpaczliwie szukający na wszystko pieniędzy. Przypomnę, że był ministrem finansów u cioci Angeli i nigdy nie miał na nic geldu, a jeszcze wcześniej narobił długów w portowym Hamburgu jako burmistrz, tak że przejęli go komuniści z ChRL. :-)

Obrazek użytkownika mjk1

17-04-2024 [20:03] - mjk1 | Link:

Niestety wasz Pinokio z poparciem naczelnika Uboot a Tusk akurat nie jest idolem Jabego.
Czy Ci się to podoba, czy nie, ale akurat wasz Pinokio podpisywał te wszystkie zielone unijne głupoty.
Protestowali tylko parlamentarzyści i europarlamentarzyści Konfederacji, Solidarnej Polski i Kukiza.
PiS-owcy siedzieli cichuteńko jak mysz pod miotłą. 

Obrazek użytkownika Zofia

17-04-2024 [13:11] - Zofia | Link:

Od lat rządzący tym światem ogłupiali obywateli hasłami.. Jako dziecko pamiętam hasło -" Jedzcie margarynę, bo masło jest szkodliwe" ( a ono szło na wschód), potem było hasło -" Jedzcie dorsze , bo gó..o jest gorsze" . Było tej ryby w nadmiarze , bo wschodni " przyjaciele " ,mieli swoje upodobania do ryb. Wytrzebili tą rybę aby wprowadzić inne gatunki z innych mórz. Teraz serwują nam ocieplenie klimatu a nawet jeden cwaniak warszawski wmawia ludziom, że planeta gore! A uśmiechnięty i naiwnie głupi Polak mający na razie pieniążki i wygodę życia to łyka.

Obrazek użytkownika sake3

17-04-2024 [14:06] - sake3 | Link:

@Zofia......Żeby tylko łykał  Uśmiechnięty Polak jeszcze na takich durni głosuje w przeświadczeniu że prowadzi epokową misję byle nie było PiS-u.Niestety kolejny raz sięgnięto po młodzież bazując na naiwności i nieznajomości życia.Głupiutkie dziewczątka jak Greta Thurnberg robią marsowe miny i krzyczą,że zabrano im dzieciństwo.Polskie aktywiszcze walczące o klimat dumnie stwierdzające że ma nawet maturę w wywiadzie z dziennikarzem Mazurkiem poucza go i poleca czytanie podręczników.Aktywiszcze nigdzie nie pracuje ani się nie uczy bo nie ma czasu ratując planetę.Jedyne co potrafi to upominać się o pieniądze i granty za udział w akcjach w Filharmonii ,oblewaniem farbą pomników czy niedawno przyklejając się do szosy Szkoda,że te idiotki ściągano z szosy bo może gdyby posiedziały dłużej i pomarzły rozum by zaczął działać.Przy postępującym odciąganiu od nauki przez Nowacką_-Wasilewską mająca mnóstwo czasu młodzież będzie coraz częściej i aktywniej uczestniczyć w takich akcjach choć nawet niespecjalnie wiedzą na czym taochrona klimatu miałaby polegać,albo nawet nie wiedzą co to klimat.Tu przeważa perspektywa zadymy,ściagania przez policję,pokazanie się w mediach.

Obrazek użytkownika Es

17-04-2024 [15:04] - Es | Link:

Historia zaplanowana przez Spinellego, a realizowana przez sumiennych spadkobierców toczy sie własnym życiem.  I toczyłaby się nawet gdyby Putin nie istniał. Oczywiste jest że Putin- czy kto tam na kremlu-  byłby durniem gdyby nadarzających się okazji nie próbował wykorzystać, ale demonizowanie jego udziału i sprawstwo wszelkiej europejskiej durnoty to już brak albo rozsądku, albo właściwego oglądu zachodzących w Europie politycznych zjawisk. 
Piętnując sprzedajność przedstawicieli jednej z głównych sił zawiadujących Polską dla uczciwości należałoby zrobić to samo z przedstawicielami drugiej. 
Zarowno sam komisarz Wojciechowski jak i inne rządowe głowy z poprzedniego rozdania nie szczędzili zachwytów nad zielonym ładem. Mniej hipokryzji zatem . Nie da sie zamilczeć tego że wszyscy rowno spod tego samego szynela 

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

17-04-2024 [15:29] - Ula Ujejska | Link:

Es
Poprzednia władza zawsze głosowała przeciw "zielonej zarazie" w Brukseli - wystarczy zajrzeć w protokoły EP, Tylko tuskowe rympały zawsze głosowały ZA przeciw Polsce. A teraz Tusk rżnie głupa że się nie da ograć.
Co do Putina,, to chyba nie śledziłeś afery "Katar Gate" i innych afer unijnych, gdzie gołym okiem widać było "ruskie łapy". 

Obrazek użytkownika juur

17-04-2024 [17:32] - juur | Link:

@UU to chyba bezpodstawne pomówienia:
https://nczas.info/2024/02/03/...
Upieram się, że tylko prawda może dać jakieś szanse i to bez względu czy to się komuś podoba czy nie. Potakiwacze i klaskacze niczego nie poprawią.
Chowanie głowy w piasek powoduje, że im głębiej się ją chowa tym d... bardziej wystaje

Obrazek użytkownika sake3

18-04-2024 [09:06] - sake3 | Link:

@juur......Proszę więc tej prawdy nie trzymać w tajemnicy tylko nas oświecić.

Obrazek użytkownika sake3

17-04-2024 [15:35] - sake3 | Link:

@Ula Ujejska....Ja nie bardzo rozumiem jak w dzisiejszych czasach coraz częściej zagrożonych wojną światową wprowadza się i wdraża jakiś zielony ład.Zubożenie społeczeństwa przy dostosowaniu się do tej idiotycznej ideologii,uzależnienie się gospodarcze i żywnościowe od innych krajów jakieś kretyńskie europejskie tworzenie bezemisyjnego sprzętu wojskowego stawia Europę na pozycji przegranej.I czym Europka chce żywić europejską armię ? Grochówką z robaków? 

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

17-04-2024 [16:00] - Ula Ujejska | Link:

Sake3
Torebki z Biedronki i katarscy konsultanci vide Zdradek, nie takie sprawy w UE już przepychali. Przykładowo, rezolucja potępiająca Polskę w EP to koszt 500 tys. euro., a niekorzystny wyrok TSUE to koszt wycieczki do SPA w Alpach. To Putin okrężną drogą robi UE w konia.

Obrazek użytkownika Jabe

17-04-2024 [20:17] - Jabe | Link:

Jak „Zdradek” znalazł się w polityce?

Obrazek użytkownika u2

18-04-2024 [15:36] - u2 | Link:

Misiek go wprowadził na salony polityczne Bolanda. Chyba wiesz co teraz robi Misiek? :-)

Obrazek użytkownika Jabe

18-04-2024 [16:14] - Jabe | Link:

Ino Jarek był niekumaty.

Obrazek użytkownika Roz Sądek

17-04-2024 [17:11] - Roz Sądek | Link:

Trochę podróżowałem po świecie. Naoglądałem się, czy to z okna samolotu czy pociągu, prawdziwego "towarowego" rolnictwa. My tu heh pchamy z posad bryłę świata - a to reformy, a to rewolucje a to zbawcze pomysły i regularnie igrzyska, tyle tego, że powoli na sen czasu nie staje, a ten świat drepcący wydaje się w kółko idzie (jedzie) dalej swoimi torami, krok po kroku. Kto na to spogląda _naocznie_ widzi, że w wielu dziedzinach my z naszą biedną sfiksowaną Europą już nie nadążymy. Jedną z takich dziedzin jest rolnictwo i przetwórstwo rolne; wobec niechybnej lada chwila oferty kotleta z świerszczy, w Stanach kilkunastotysięczne farmy bydła mają się wcale dobrze. W Chinach - z daleka oglądałem z ogromną ciekawością przeogromną, wielohektarową hodowlę mrówek - nie, nie dla ich wartości kulinarnych, ale dla jadu, z którego przyległa kosmiczna fabryka chemiczna produkuje spektrum leków. My na razie i potem, i jeszcze za jakiś czas, między kolejnymi  wyborami, jesteśmy na etapie umiarkowanego wylewania w miastach gnojówki i ratowania planety. Tyle reform i koniecznych zmian mamy na głowie, że na nic innego już nie ma czasu i pomysłów.  Załączam link do IMO ciekawego filmiku: https://youtu.be/hmOAe4UW-uk?s...
 

Obrazek użytkownika Hornblower

17-04-2024 [22:28] - Hornblower | Link:

No tak. Jak w 2009 roku PO głosowało za upoważnieniem Ś.p. prezydenta Kaczyńskiego do ratyfikacji traktatu lizbońskiego, to wredni zdrajcy , itp. Natomiast jak w tym samym 2009 roku za tym samym głosował PiS, robił to by obronić Ojczyznę przed zakusami Berlina i Brukseli, dla zagwarantowania niezależności Polski. Czyli głosując ZA ratyfikacją traktatu lizbońskiego zdrajca Tusk robił to by wepchać nas pod niemiecki but, natomiast głosując w tym samym sejmie i tym samym czasie ZA ratyfikacją traktatu lizbońskiego prezes Kaczyński robił to w obronie niezależności Polski.

W czerwcu 2021 roku PiS wraz Lewicą  przepchał ratyfikację przez Sejm ustawy o zasobach własnych UE, która wyposażyła Komisję Europejską w prawo zaciągania zobowiązań finansowych w imieniu całej Unii oraz w prawo nakładania „unijnych” podatków. Upoważniono również KE do podejmowania decyzji kto, kiedy i w jakiej kwocie ma te zobowiązania spłacać. Oczywiście zrobił to by obronić Ojczyznę przed zakusami Berlina i Brukseli, dla zagwarantowania niezależności Polski, etc., etc. Natomiast zdrajcy i zaprzańcy z PO złośliwie wstrzymali się od głosu. Ewidentnie  zrobili to z poduszczenia Berlina (a może nawet z ich polecenia), żeby wepchać Polskę pod niemiecki but, itd., itd.

W 2022 roku rząd pana premiera Morawickiego zgodził się potulnie na idiotyczny Zielony Ład. Rzecz jasna kierował się dobrem Ojczyzny i chęcią jej obrony przed zakusami Berlina, dla zagwarantowania niezależności Polski i zagwarantowania dobrobytu i szczęścia obywatelom, etc., etc. Rząd zdrajcy Tuska będzie ten przyjęty przez rząd tzw. Zjednoczonej Prawicy idiotyczny Zielony Ład realizował, ale oczywiście działając z poduszczenia Berlina, by zniszczyć naszą Ojczyznę i wpędzić obywateli w biedę i ubóstwo, itd., itd.
No i tak można by jeszcze wyliczać.
I tak oto różnią się interpretacje tych samych wydarzeń, w zależności od sympatii politycznych. Wersja Tutsi i wersja Hutu. A ja myślę, że wersja jest jedna. Politycy wszystkich opcji robią nas w bambuko. Od lat.
 

Obrazek użytkownika Jabe

17-04-2024 [23:17] - Jabe | Link:

Tak się tubylców rozgrywa.

Obrazek użytkownika mjk1

18-04-2024 [12:09] - mjk1 | Link:

Wszystkich bez wyjątku Dżabe z Tobą włącznie.
Zaproponuj Mentzenowi albo Bosakowi żeby zebrali razem siebie, SP i Kukizowców i stworzyli koalicję.
Czterdzieści procent gwarantowane. 
Razem z PiS mają większość konstytucyjną i co ważniejsze mogą PiS-owi dyktować warunki.
Zobaczysz, jak fantastycznie zaczną się jąkać.

Obrazek użytkownika Jabe

18-04-2024 [14:35] - Jabe | Link:

Solidarna Polska i Paweł Kukiz w koalicji z PiS-em po­pierali politykę wy­tartych kolan. Kon­federacja pokazała, że jest plastyczna przy okazji dętej afery z jedzeniem psów. Słabo to wy­gląda.

Obrazek użytkownika mjk1

18-04-2024 [15:23] - mjk1 | Link:

Jest dokładnie odwrotnie Dżabe. To Konfederacja w kluczowych momentach popierała PiS a POPiSowa propaganda umiejętnie to tuszowała. 
Konsekwentnie pyskowali tylko posłowie i europarlamentarzyści SP i Kukiza dlatego teraz są uwalani przez POPiS. 
Możesz mi wytłumaczyć dlaczego został przeszukany dom Ziobry, jeżeli Ziobro nie był o nic podejrzany?
Kaczyńskiemu, Błaszczakowi, czy Terleckiemu domów nie przeszukiwano.
 Możesz napisać dlaczego?
 

Obrazek użytkownika Kazimierz Koziorowski

18-04-2024 [01:49] - Kazimierz Kozio... | Link:

Re: "Największe państwa na Świecie inwestują na gwałt w swoje rolnictwo." 
A co niby takiego tajemniczego wyczyniaja te panstwa ze sa odporne na populizm ekoidiotow?  To nie sa dupokracje z dykty. czy to polityk, czy lobbysta - tam jest krotka pilka z delikwentami ktorzy chcieliby robic "dobrze" liczac iz spoleczenstwo poniesie koszt pomyslow paranoikow. 
Kto przyczynia sie bardziej do degrengolady: czy ci nieliczni wplywowi robiacy spoleczenstwo w bambuko, czy potulne masy dajace sie robic w bambuko? Czy jest jeszcze nadzieja na odwrocenie trendu samozaorywania tej czesci planety? Watpliwe - po co tonacym podawac reke, skoro bedzie mozna kiedys przejac ten bardak latwo i zaprowadzic cywilizacje posteuropejska

Obrazek użytkownika Darek65

18-04-2024 [14:09] - Darek65 | Link:

"W czerwcu 2021 roku PiS wraz Lewicą  przepchał ratyfikację przez Sejm ustawy o zasobach własnych UE........"- to jeden z faktów, który powinien nam uświadomić, że pewne działania nie miały barw partyjnych. Cały czas uważałem i uważam, że w 2017  Morawiecki nie pojawił się przypadkowo. Wystarczy się zastanowić nad jedną rzeczą, dlaczego Solidarna Polska jest tak zawzięcie atakowana ?

Obrazek użytkownika Kaczysta

18-04-2024 [06:46] - Kaczysta | Link:

Najnowsze prawo fizyki mówi:Kto przed wyborami yebie PIS,ten po wyborach jest yebany przez PO.
Dziękuję za uwagę.

Obrazek użytkownika sake3

18-04-2024 [15:22] - sake3 | Link:

Powinnismy się zastanowić dlaczego koalicja 13-go grudnia jest tak gloryfikowana.Za co-warto wiedzieć.Cały czas bowiem słyszymy -wszystko co złe to PiS.To może wreszcie pochwalmy nowy rząd za zasługi i osiągnięcia.Za praworządność której tak odmawiało się PiS-owi że aż trzeba zwalniać fachowców tylko dlatego że byli z PiS-u albo ustanowieni przez PiS,albo tylko zwolennikami.Za ,,głębokie'' decyzje o odejściu od programu gospodarczego bo zdecydowanie lepszy jest brak programu? Za serwowane nam igrzyska połączone z linczem?Za ustawiczny pokaz pogardy i nienawiści?To jak długo można wałkować gnojenie PiS-u zamiast spiewać hymnów pochwalnych na cześć koalicji?Nie patrzmy w przeszłość patrzmy w przyszłość jaka nam się szykuje.O niej mówmy..  .