Romantyczna miłość z koleżanką wnuczki

Nie zdawałem sobie sprawy, jak młoda jest ta dziewczyna, której obecnością w swoim łóżku chwalił się Protasiewicz
                   
                                                       Jacek Protasiewicz (56 l.) i Daria Brzezicka (22 l.)

Serio, to jakiś koszmar. 
Mam jak najgorsze zdanie o działalności panny Darii,za to co zrobiła Szafarowiczowi, ten jej donosicielski lincz, no ale ona ma 22 lata. 
Gdzie jej rodzice?
Gdzieś wychowanie zawiodło, albo takie wzorce z domu wyniosła.To wszystko wynika z niedojrzałości tej młodej kobiety. Wszelkim sposobami szukała zainteresowania swoją osobą.
A ten stary cap wplątuję ją, najprawdopodobniej będąc pod wpływem różnych substancji, w awanturę na całą Polskę, robi z niej pośmiewisko i sprowadza do roli swojej zdobyczy, zdobyczy erotycznej,bo trudno inaczej zrozumieć jego twitty na portalu X

Ta uśmiechnięta koalicja to gorsza patologia nawet niż sądziłem.To jest upodlenie kobiety , wstyd mi za tę uśmiechniętą Polskę
I tak, serio mi żal tej dziewczyny. Mimo wszystko.

ps.
Śmiechy chichy, ale ostatecznie Daria-donosicielka będzie musiała wrócić na uczelnie i pokazać się wśród ludzi. Zostanie tylko wstyd po erotycznej przygodzie, która miała doprowadzić do intratnego stanowiska, a skończyła się pośmiewiskiem na całą Polskę
Tak serio, niech Protas sobie puka kogo chcę. Poczucie estetyki dziewczyny to wytrzymuje, oboje nie są w innych związkach, spoko. Nie moja sprawa. Natomiast to, że Pan Jacek jest chamem, homofobem, burakiem, kłamcą i wulgarnym dzbanem piastując funkcję państwowe to skandal.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika skipol

15-04-2024 [16:56] - skipol | Link:

Protas 
8)

Obrazek użytkownika Kaczysta

15-04-2024 [16:59] - Kaczysta | Link:

A mnie żal mi Panny Darii. Skończyła z Protasiewiczem gorzej niż klienci Amber Gold
Daria będzie musiała iść na terapię dla osób współuzależnionych

https://pbs.twimg.com/media/GLI-F8_XwAEipTW?format=jpg&name=large

Obrazek użytkownika u2

15-04-2024 [17:45] - u2 | Link:

Po 50-tce każdemu podstarzałemu żonkosiowi deformuje się ciało i ma du*ę z boku. W przypadku Jacka Pro ma nawet dwie du*y z boku. Fenomen, ten co bronił się w samolocie Lufthansy przed Niemcami wyłącznie ustami :-)

PS. Obie du*y donosiły na siebie nawzajem do marszałkimusa S. Widać Jacek Pro rozstrzygnął ich spór na korzyść blondie. Starej du*ie powiedział auf wiedersehen, wyłącznie ustami :-)

PS2 Młode du*y mają kosmiczne wymagania finansowe, nie wspominając o wymaganiach viagralnych. Ale może to Jacek Pro będzie na utrzymaniu młodej du*y? :-)

Obrazek użytkownika Kaczysta

15-04-2024 [19:11] - Kaczysta | Link:

Nie ma o czym mówić. Piękna miłość. Taka zawsze wygrywa. Co tam, że oblech z denuncjatorką. Ważne, że siebie warci.
Piękny obraz koalicji.
Dograne wartości

Obrazek użytkownika sake3

15-04-2024 [17:56] - sake3 | Link:

Pikantne szczegóły tego romansu i wypowiedzi bohatera skandalu nie powinny przykryć atmosfery poniżania ,atakowania ludzi jaka panuje obecnie  w Polsce Nie ma się z czego śmiać a zastanowić dlaczego na to pozwalamy.Ta dziewczyna której tak bardzo podobno żal na uczelni radziła sobie nie nauką tylko pospolitymi donosami.Co sądzić o władzach uczelni które na podstawie donosów, ulegało żądaniom tej studentki usunięcia jej kolegi,odbył się sąd uczelniany a nad Szafarowiczem wisiała groźba ,że po wyrzuceniu z uczelni nie dostanie nigdzie pracy ani możliwosci studiowania.Może spytać o to rektora.Koalicja ze współczuciem pochyla się nad panem Protasiewiczem i jego kłopotami zdrowotnymi.Ale jak ci sami ludzie zachowują się wobec bardzo ciężkiego chorego pana Ziobry? To w Polsce jak widać jest segregacja i wartościowania ludzi wg narzuconych lewackich kryteriów? Słyszymy stale o odbieraniu immunitetów za byle co posłom PiS czy SP ,wyrzucaniu z pracy,ze stanowisk działaczy w sposób urągający wszelkim zasadom przyzwoitości a hołubi się posła Koalicji Gomołę przywłaszczającemu sobie pieniądze,a on sam ubliża innym.Czy nie czas wreszcie by poważnie zająć się tym co się dzieje w Polsce? Wreszcie uderzyć w stół? 

Obrazek użytkownika u2

15-04-2024 [18:24] - u2 | Link:

Wreszcie uderzyć w stół? 

Przecież główny macher Donald Franciszek T. unika rozmów przy stole z protestującymi rolnikami. Nie inaczej jest z innym grupami zawodowymi, typu górnicy, czy stoczniowcy. DT lubi stawiać Polaków w sytuacji faktów dokonanych. Trwa pompowanie DT przed zbliżającymi się wyborami prezydenckimi i do PE. Świadczą o tym sondaże United Surveys na zlecenie Wirtualnej Polski. DT ma cieszyć się najwiekszym zaufaniem Polaków rzędu 21% wśród polityków :-) :-) :-)

Obrazek użytkownika Kaczysta

15-04-2024 [19:14] - Kaczysta | Link:

Obrazek użytkownika Tomaszek

15-04-2024 [22:51] - Tomaszek | Link:

To ona jak Kubuś puchatek
Im bardziej go szukała , tym bardziej go tam nie było . Jak nic nie było to dla tego takie zdechłe kanapki na śniadanie . Dobrze że choć kanapkę do ugryzienia dostała . Z serem . Był tu taki spec od sera spod napletka GPS sie nazywał . Może to od niego . 

Obrazek użytkownika danuta

15-04-2024 [23:09] - danuta | Link:

To już coś!
100/100

Obrazek użytkownika Teresa Bochwic

16-04-2024 [04:22] - Teresa Bochwic | Link:

Zwracam uwagę, że jest dwóch polityków PO - Jacek Protasiewicz i Jacek Protas. Nie ma powodu, by ich mylić.

Obrazek użytkownika Jan1797

16-04-2024 [10:19] - Jan1797 | Link:

Protasiewicz i Protas? To dar w skrócie przypadkiem historyczny:)) Mocie (równie historyczne określenie z piłki wzięte, pasuje jak ulał w tu zestawie) to szczęście do własnych wyborów:)). Dwa bastiony nie przez przypadek, pomorski i dolnośląski. Zimnych term nigdzie poza i takich decydentów rządowych i samorządowych nikt inny by nie wybrał, że o Klaudii, przez przypadek nie wspomnę:)) Nasza reszta jednym dorównuje, zaufaniem do autorów klecących książki, które musisz kupić i kabaretów, w których tylko wykonawcy się śmieją.

Obrazek użytkownika Kaczysta

16-04-2024 [06:34] - Kaczysta | Link:

Internauci są zdumieni ze Tusk wyrzucił Protasiewicza za to że ten pił w domu w niedzielę a nie wyrzucił Sienkiewicza który był pijany w trzy dupy w pracy.Poza tym Protasiewicz Darii nie bił tak jak Tusk swoją żonę i to na trzeźwo a łomot jej spuszczał bo ma grube nogi.