Aborcja na rozkaz?

Mariusz Dzierżawski w „Kto jest autorem polityki Donalda Tuska?” ( z 11 kwietnia ) przypomina,że Tusk zagroził, iż każda odmowa aborcji będzie ścigana z urzędu przez prokuraturę (!?), a ministerka zdrowia (?) Izabela Leszczyna określiła, że każdy szpital w Polsce ma być placówką bez sumienia...I nie kieruje się zdrowiem kobiet. Zatem jakieś lobby chce nas cynicznie  wtrącić w makabryczną sytuację, która niszczy sumienia i prowadzi do eksterminacji narodu, ponieważ stosując powszechne dzieciobójstwo znikniemy jako naród po kilku pokoleniach. Pan Dzierżawski ujawnił też kto jest autorem polityki Donalda Tuska: „Wszystkie środki, które służą ograniczaniu rozrodczości, powinny być tolerowane i popierane. Spędzanie płodu musi być na obszarze Polski niekaralne, a środki temu służące mają byc publicznie oferowane” (!)...-  co w listopadzie 1939 r. ogłosił dr Erhardt Wetzel, kierownik Centrali Doradczej Urzędu do Spraw Rasowo-Politycznych NSDAP. Były to więc wytyczne hitlerowskiego okupanta wobec ludności w podbitej wtedy Polsce...Istotnie, czytaliśmy o tym w wielu źródłach i ja także kiedyś już o tym pisałem. A dzisiaj te same wytyczne narzuca się nam w projektach ustaw sejmowych. Zatem dziwnie podobne założenia z hitlerowskich  instrukcji pojawiają się w ustawach proponowanych przez rząd Tuska, ale pod płaszczykiem oferty przedstawianej jako ...prawo dla kobiet!Prawie przywilej ?
A niszczenie sumień i deprawacja  społeczna  i teraz mają być wstępem do ukrytej eksterminacji Polaków...I innych narodów, w USA pewien pastor nazwał aborcję „cichym holokaustem”! A już teraz – jak zauważa pan Dzierżawski – rodzi się w Polsce najmniej dzieci w historii, nasz naród powoli wymiera i cieszą się nasi sąsiedzi...Rząd Tuska zaś lansuje w aptekach pigułkę aborcyjną, bez recepty, i tę zabójczą tabletkę oferuje nastolatkom! Jej skutki uboczne to też fizyczna degradacja organizmów, a naród, który godzi się na taką zbrodnię prawdopodobnie już dokonał aborcji rozumu! Do władzy dorwały się chore demony seksualizacji  dzieci i młodzieży, co prowadzi do wykolejenia całych pokoleń i to wtedy, gdy młodzi nie odczuwają jeszcze potrzeby seksu! Jest to gwałt na osobowościach młodych, które powinny być chronione ustawą przed przedwczesną seksualizacją! Polecam przeczytać cały tekst pana Mariusza Dzierżawskiego, który ujawnia inne aspekty, by w pełni ujrzeć rozmiary naszych tragicznych czasów... Doszliśmy  do granicy samobójstwa narodu, do ściany nonsensu, amoralności i obrzydzenia...

A na zakończenie nieco satyry:
               Moniuszko wstał ochoczo z grobu
                i ruszył pod operę – olé !
                lecz na afiszu jest „Koalicja upiorów”,
                dyryguje Tusk – z partytury UE!!
            Ową partyturę zaczął kreskować dr Wetzel w 1939, a resztę dopisali teraz unijni komisarze, luminarze zatrutej aborcji przedstawianej jako ...wyzwolenie kobiet! A będącej pułapką dla narodów...Oto skąd czerpie wzory Donald Tusk. Polacy jednak się budzą, bo 12 kwietnia ulicami Warszawy przeszedł Marsz w obronie dzieci, zorganizowany przez Fundację Pro-Prawo do Życia...W innych krajach też, a w Irlandii tłumy manifestowały z napisami VOTE NO TO ABORTION! I w referendum odrzucono tam zmiany w definicji rodziny. Tylko w samobójczej Francji aborcja – ku uciesze islamu - wtragnęła do konstytucji. Francuzi są głusi na słowa Św.Jana Pawła II: „,,,naród, który zabija własne dzieci, jest narodem bez przyszłości”. Miejmy nadzieję, że Polacy Jego słowa słyszą i na to nie pozwolą, wbrew zakusom naszych wrogów i peerelczyków. A w ogóle konieczne jest referendum w sprawie aborcj! Obecna sejmowa wrzawa nad projektami nowych ustaw zagłusza to, że sprawę aborcji  rozwiązano rozsądnie za czasów PiS-u, biorąc pod uwagę zdrowie kobiet, natomiast pomysły rządu Tuska czynią z aborcji jakby narzędzie zagłady polskiego narodu!
                                                    Marek Baterowicz
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Kaczysta

16-04-2024 [05:41] - Kaczysta | Link:

To osobiszcze łykające tabletki na wizji powinni zaprosić do studia TV Republika  jeszcze raz, jak będzie dyskusja o eutanazji- zobaczymy co wtedy połknie i czy przeżyje do końca programu.
 

Obrazek użytkownika Kaczysta

16-04-2024 [07:24] - Kaczysta | Link:

Lewaczki widząc zdjęcie kobiety w ciąży dostają szału zabijania

Obrazek użytkownika sake3

16-04-2024 [10:05] - sake3 | Link:

Eksperci i koalicja żadają podniesienie wieku emerytalnego.Tylko dlaczego w takim razie z taką determinacją i krzykiem forsuje się aborcję i pigułki poronne? W ten sposób ten wiek emerytalny trzeba będzie stale podnosić,bo młodych już nie będzie.

Obrazek użytkownika Lech Makowiecki

16-04-2024 [11:48] - Lech Makowiecki | Link:

Marku, z mojego cyklu wierszy poświęconego Dekalogowi przypominam jedno z przykazań.
Z tomiku "Ja tu zostaję" (2015r)

V. NIE ZABIJAJ

             
              ABORCJA     

Jest mi tutaj ciepło, bezpiecznie.
Słyszę bicie serca, Twój puls...
Mam to, co do szczęścia konieczne.
Nie wiem, czym jest smutek i ból...

Jest mi tu bezpiecznie, wygodnie.
Mogę być, mogę żyć lub spać.
Nie znam ni pragnienia, ni głodu.
Całą wieczność mógłbym tak trwać...

Lubię chwile, gdy śpiewasz dla mnie,
Chłonę sielsko-anielski śpiew.
Tylko skąd ten nagły niepokój?
Skąd ten strach, co mrozi mi krew?

Wiem, że boisz się... Też drżę cały...
Czuję płacz Twój... Dzielę Twój lęk...
Miotam się, by być jak najdalej
Od tych zimnych, stalowych szczęk!

Mamo, boli!!! Mamo, nie pozwól!
Mamo, proszę! Gdzie mam się skryć?
Usłysz krzyk mój! Osłoń od złego!
Ratuj, Mamo... Pozwól mi żyć...

                   ***
Me serduszko znów bije równo,
Zło minęło, rozpierzchło się.
Jestem w Tobie. Znów jesteś ze mną.
Kocham Ciebie. Tak jak Ty mnie...

 

Obrazek użytkownika sake3

16-04-2024 [12:34] - sake3 | Link:

Nasze panie w rządzie nie stają w pomysłach.Po sukcesach z in vitro,niebezpieczną pastylką i aborcją na zyczenie startują z nową sejmową propozycją-pełna sterylizacja u kobiet.Przypuszczam,że obowiązkową.Dla kogo najlepiej spytać paniusi Kotuli- wroga życia i dzieci a nawet kobiet.To po co mówi się o budowie żłobków,placów zabaw? Dla kogo będą? I co będzie następnym pomysłem rozpędzonych pań feministek? Oczywiści eutanazja też obowiązkowa.Te wszystkie piękne projekty dla przykrycia nieudolności rządu braku perspektyw i braku dobrej woli.Możliwe że sterylizacja będzie obliczona na zapobieżenie wzrostowi dzietności kiedy przyjmiemy rzeszę imigrantów.

Obrazek użytkownika spike

16-04-2024 [19:00] - spike | Link:

Zbrodnicza na równi z aborcją jest także przemysłowa metoda poczęcia IN VITRO, można ją porównać do osiągnięć dr Mengele, wskazuje się, że był pionierem w tej dziedzinie, potem "pałeczkę" przejęli jego naśladowcy.
"Owoce" ich pracy spotykamy codziennie i wszędzie, zaczęło się od genetycznie modyfikowanej żywności roślinnej, potem zwierzęcej, a usilnie pracuje się nad "super człowiekiem" i to nie tylko z ludzkiego DNA, zwierzętom np. krowie czy owcy, już się wszczepia dna z innych gatunków, np. z  pająków, by z ich mleka uzyskiwać tworzywo mocne jak nic pająka, ostatni "krzyk osiągnięć" to świnia z ludzkim DNA.
Przyjdzie taki taki dzień, że człowieka nie będzie, będą bliżej nieokreślone mutanty i twory genetyczne.
Sądzę jednak, że Dobry Bóg do tego nie dopuści.