Wybory 2024.Upadek lewicy

Nawet najtwardszy beton zaczyna rozumieć, że igrzyska bez chleba, łamanie prawa, tępa przemoc i niedotrzymywanie obietnic, to nie ta droga. A to dopiero początek rozkładu tej bezideowej koalicji ignorantów, których jedynym spoiwem jest nienawiść, pogarda i żądza zemsty. W tych wyborach najważniejsze jest, że się potwierdziła ogromna ilość "problemów Tuska". Nie zamiecie nas pod dywan, nie zamknie nam ust.

A bardzo na to liczył.

Pozostawmy na boku dyskusje dotyczące zwycięstwa wyborczego 7 kwietnia 2024 r. Kaczyński i Tusk są bowiem przekonani, że laur dostał się w ich ręce. Tusk, bo wygrał sejmiki w większej ilości województw; Kaczyński – bo na PiS tradycyjnie już głosowało więcej wyborców.

Uwagę zwrócić powinno co innego.
Otóż wg wyników exit pol Konfederacja zostawiła w tyle Zjednoczoną Lewicę. Na Konfę głosowało bowiem aż 7,5% wyborców a na Lewicę 6,8%.
Z punktu widzenia zwycięskich partii różnica żadna. Ale patrzący obiektywnie widzi to, co tow. Czarzasty usiłuje zasłonić pohukiwaniami o wyborczym zwycięstwie (tak grzmiał po 15 października, choć utracił 1/3 miejsc w Parlamencie).

Wybory 7 kwietnia pokazały, że tzw. ultraprawica wyprzedziła spadkobierców PZPR*.

Co to oznacza?
Ano to, że rośnie nam liczba osób uważających, że aby Polska mogła przetrwać potrzebne są radykalne kroki.
Bajdurzenia Tuska o „szczęśliwej Polsce” przekonują już tylko rudych fanatyków.
Tymczasem Kosiniak-Kamysz już zapowiada, że aby rządzić w poszczególnych sejmikach należy tworzyć koalicje.
Oczywistą oczywistością jest, że pan doktor w ten sposób woła do Tuska, by ten łaskawie zgodził się na powtórzenie manewru parlamentarnego z 15 października.
Niemniej świadczy to o jednym – Tusk również w samorządach będzie uzależniony od swoich, często egzotycznych, sojuszników.
To jednak oznacza, że bardziej sfanatyzowani wyborcy poszczególnych sojuszniczych względem Rudego ugrupowań będą przeżywać frustracje.
Lewaccy ekstremiści (a przede wszystkim ekstremistki i ekstremiszcza) już bulgoczą za sprawą aborcji. O ile dobrze pamiętam wg nich powinna być ona dopuszczona aż do 12 roku życia „płodu”. ;)
W kolejce zaś stoją „zieloni”, wg których dla dobra planety najlepiej byłoby zakazać ludziom oddychania więcej niż raz na godzinę. Tak przynajmniej można domniemywać z wystąpień tow. €-deputowanej Spurek.
Gromada Tuska musi się rozpaść, o ile rzecz jasna tworzący ją ludzie (osoby z macicami i bez oraz osobiszcza) na poważnie myślą o więcej niż jednej kadencji, nb. zakończonej przedwcześnie.
Są bowiem pewne pryncypia. Ale pełny żłób posła nie oznacza, że jego wyborca również się upasie.
Swoją drogą ciekawa byłaby symulacja wyników wyborczych, gdyby zamiast cieciej drogilewicy, Polski 20.000 i 50KO byłaby tylko, nb. zgodnie z prawdą, Ruda Partia.
Przeciw zaś PiS i Konfederacja. Wydaje się niemal pewnie, że wtedy liczba głosów na tą hipotetyczną partię Tuska nie przekroczyłaby 32%.
A wówczas zwycięstwo wyborcze PiS byłoby w każdym sejmiku.
Tak naprawdę polski wyborca kolejny raz od 15 października stanął przed alternatywą – Tusk albo ktoś inny.
Niestety, chwilę musi potrwać by zrozumiał, że ta pozorna ilość partyjek rzekomo różniących się programem to tylko ryży podstęp.
Ale kiedy zrozumie…
Wtedy właśnie zaczynają się rewolucje, szanowni państwo.
8.04 2024
____________________________________________
Proszę mi nie tłumaczyć, że grupa Zandberga nie ma nic wspólnego z dinozaurami PZPR w rodzaju Czarzastego. Teoretycznie tak jest. Ale o związku Zandberga z PRL-em świadczy poniekąd jego warszawskie lokum. To jednak temat na inne opowiadanie.
https://niepoprawni.pl/blog/humpty-dumpty/wybory-2024-upadek-lewicy

Kolejne już, dziesiąte wybory z rzędu, w których Tuskobanda  przegrywa z PiS-em i ,,starym" Kaczorem.
Volksdeutsch pomimo ogromnego wsparcia całej Europy na zachód od Odry i putinowskiej Rosji nie podołał.

Uwaga! Baczność! Spocznij!
Można się już śmiać, a jak ktoś ma ochotę to nawet się poturlać

ps.
Warszawa zachwycona wynikiem Trzaskowskiego.Na czym polega "fenomen" Warszawy i Gdańska? Przepraszam za banał, ale to po prostu prawda. Gówniarze mają wyprane mózgi, przyjezdni kompleks prowincji. Nic innego tu nie działa. To pokolenie tik-tokerów, słoi, pozostałości co na tankach do stolicy przyjechały oraz życiowych łamag. Brajanki chodzące w rurkach mający nadwagę, albo chuderlaki bez mięśni; bez wiedzy historycznej, zaradności, odpowiedzialności etc. Dżesiki z napompowanymi wargami, botoksem i paznokciami na 4cm, które nie potrafią nastawić prania czy ugotować obiadu, bo feminizm i lgbt rządzi A do tego wszystkiego w głowie totalna pustka - żadnej wiedzy i wypracowanego zdania na żaden temat - byle zgadzały się lajki w socjalach, modne ciuchy, iPhone w łapie i fura kasy - oczywiście bez pracy i samorozwoju na wiadomościach TVN kończąc.
Ludność Warszawy: 1,8 mln. Populacja Yebaćpisów: 1,08 mln.
Tyle w temacie

Prawdziwym Warszawiakom życzę wytrwałości
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Marek Kudła

08-04-2024 [12:12] - Marek Kudła | Link:

Kim są postkomunistyczni terroryści ?  W sensie historycznym owi "terroryści" to właśnie dzieci (ci starsi) bądź wnuki (ci młodsi) tych, którzy w czsie stalinowskim montowali komunizm w Polsce. Niektórzy próbowali  wyrwać się z tego środowiska , przykładowo  Sikorski, Kamiński, Marcinkiewicz  byli nawet członkami PIS-u, ale po krótkim czasie zorientowali się, że to nie jest ich „teren” i wrócili szybko na swoje miejsce, czyli do PO.  Oni są w taki sposób uformowani, by nie myśleć logicznie. I niech was nie zmyli to, że tacy lewacy jak np.  Michnik, Kuroń, Schetyna byli  w opozycji do komunistów, bo ci co nie załapali się bezpośrednio do koryta, robili to skutecznie okrężnymi drogami. Demokracja znaczy dla nich to samo co autokracja władzy komunistycznej, dlatego od 2015 są przekonani, że winni  ich porażek są ci, którzy odnieśli sukces i odebrali im władzę !   Stąd Kaczyńskofobia oraz monstrualna nienawiść i agresja do PIS-u  !!! 
 

Obrazek użytkownika Kaczysta

08-04-2024 [17:19] - Kaczysta | Link:

Wyniki wyborów do sejmików po zliczeniu 11 566 579 głosów:

PiS - 34.76%
KO - 29.79%
TD - 14.51%
Konfederacja & BS - 7.34%
Lewica - 6.06%
BS - 3.13%
Pozostali - 4.40%

Obrazek użytkownika Marek Kudła

08-04-2024 [19:16] - Marek Kudła | Link:

Jak głosowali 7.04. według IPSOS młodzi Polacy od 18 do 29 roku życia ? PO=24.2, PIS 21.6, 3D=16.9, Konfe=15.4,  i Lewica=12.7 % .  A zatem do zagospodarowania jest 16.9 + 15.4 % młodzieży, która jest jeszcze zagubiona !!!
 

Obrazek użytkownika Jabe

08-04-2024 [12:35] - Jabe | Link:

Lewica znów wygrała.

Obrazek użytkownika Ryan

08-04-2024 [13:03] - Ryan | Link:

7.5% to dobry wynik mowi Bosak

Obrazek użytkownika Marek Kudła

08-04-2024 [14:30] - Marek Kudła | Link:

Debil, jak Boga kocham debil !

Obrazek użytkownika Kaczysta

08-04-2024 [16:34] - Kaczysta | Link:

Przed wyborami do europarlamentu Donek przypnie sobie do piersi zdjęcie:
1. Piłsudskiego
2. Dmowskiego
3. Jana Pawła II
4. dziadka
5. Tante Angeli
6. Webera
7. umierającej pandy
8. ...
?

Obrazek użytkownika Kaczysta

08-04-2024 [17:28] - Kaczysta | Link:

OK. No, sam nie wiem, czy mam płakać, śmiać się czy dzwonić PO karetkę

https://pbs.twimg.com/media/GKpS45-WsAA4XEA?format=png&name=small

Obrazek użytkownika Kaczysta

11-04-2024 [20:15] - Kaczysta | Link:

Paczkowska właśnie powiedziała w TV że nie boi się gwałcicieli (imigrantów) . Ja jej wierzę, bo potencjalny gwałciciel musiałby być albo totalnie głupi albo całkowicie ślepy.
https://pbs.twimg.com/media/GK5g6sMXUAAPccq?format=png&name=small