No i Grzegorz Braun będzie siedział

9 kwietnia br., w toku śledztwa prowadzonego w Prokuraturze Okręgowej w Warszawie zarzuty usłyszał poseł na Sejm RP Grzegorz B.
Chodzi między innymi o zgaszenie w Sejmie gaśnicą świec chanukowych.Prok. Szymon Banna wyjaśnił, że zarzuty dotyczą znieważenia na terenie Sejmu RP grupy osób na tle religijnym (chodzi o zgaszenie gaśnicą świec chanukowych), a także naruszenia nietykalności cielesnej Łukasza Szumowskiego w związku z pełnieniem przez niego obowiązków służbowych oraz stosowania przemocy fizycznej w celu zmuszenia do określonego zachowania; pomówienia Łukasza Szumowskiego za pomocą środków masowej komunikacji, że znajduje się on w stanie po użyciu alkoholu, co mogło poniżyć go w opinii publicznej; uszkodzenia choinki bożonarodzeniowej, uszkodzenie sprzętu nagłaśniającego, naruszenia miru domowego poprzez nieopuszczenie Niemieckiego Instytutu Historycznego.
Grzegorz Braun nie przyznał się do zarzucanych mu czynów i odmówił składania wyjaśnień

Świeckie państwo pali chanukowego knota. Chabad nie jest organizacją religijną, obrzęd w tej sytuacji również. Wypad z polskiego sejmu razem z całą hołotą, która to popiera.Chabad Lubavitch to sekta pochodząca z Rosji. Mam nadzieję, że w protokole rozprawy przeczytamy wszystkie cytaty z Talmudu, w których goje (czyt. Nie-Żydzi) są porównywani do nieludzkiego bydła. Czy rozprawa będzie publiczna?
Przecież Chabad Lubawicz nie była zarejestrowanym związkiem religijnym w Polsce? O jakim tle religijnym mowa w kontekście sekty?
Mam nadzieję, że będzie to okazja do szerszej akcji wyjaśniającej temu pogubionemu społeczeństwu, czym jest Chanuka i jak rozrośnięty jest w Polkach, Polakach i Polkaszczach grzyb kompleksów i służalczości.

I okaże się, czy Polska to Państwo Prawa, czy rządzi nią stowarzyszenie Rumcajsów.

To niedobra tak robic w Polin


 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Maverick

09-04-2024 [20:31] - Maverick | Link:

Jesteśmy w procesach wynaradawiana państw narodowych, jeżeli tego nie zatrzymamy, nasza historia, kultura zostanie na zawsze stracona zastąpiona zboczkami i genderowcami, mówiącymi językiem polisz-englisz. Po to chazarki zmieniają nam historię, jak zawsze to robili, a łatwowierni to łykają bo są zbyt leniwi aby się uczyć historii prawdziwej, i krytycznego myślenia. To jest częścią ich pedagogiki wstydu gdzie upokarzają nas na arenie międzynarodowej podstawiając swoich kundli co nie reagują na ich pomówienia a wręcz przytakują.
 

Obrazek użytkownika Kaczysta

09-04-2024 [21:56] - Kaczysta | Link:

Trzeba wysłać Brauna na placówkę do Izraela

Obrazek użytkownika u2

09-04-2024 [20:35] - u2 | Link:

"czym jest Chanuka"

Z tego co pamiętam, to żydzi wymyślili huczne obchody Hanuki, kiedy pozazdrościli katolikom Świąt Bożego Narodzenia. To zwykła konkurencja. I wcale nie chodzi o jakieś tam zwycięstwo w 2 wieku p.n.e. nad Grekami. Potem i tak była niewola rzymska :-)

Obrazek użytkownika sake3

09-04-2024 [20:48] - sake3 | Link:

Ale dlaczego ta konkurencja odbywa się akurat w polskim Sejmie?

Obrazek użytkownika u2

09-04-2024 [20:55] - u2 | Link:

Ponoć za czasów PLK zaczęło się obchodzenie Hanuki nie tylko na Wiejskiej. Do tej pory nikomu to nie przeszkadzało. Daleko jednak Hanuce do Świąt Bożego Narodzenia pod względem atmosfery i tradycji. Obchodzono tę Hanukę na Wiejskiej przez kilkanaście lat. A wyjazdowe sesje parlamentarne w Izraelu były i za czasów PO-PSL za czasów PiS. Po prostu dużo polskich polityków na korzenie żydowskie, nawet jak teraz są katolikami.

Obrazek użytkownika Jabe

09-04-2024 [23:11] - Jabe | Link:

Tacy sami.

Obrazek użytkownika u2

09-04-2024 [23:36] - u2 | Link:

Ano, twój Braun to typowy mosiek, który przeszedł na katolicyzm rytu rzymskiego. Tak mówił mój kolega z pracy, który się zna, bo jest katolikiem, a z pochodzenia mośkiem. Jego wujek czytuje namiętnie koszerną i ma posiadłość w ich rodzinnych Wiżajnach, choć na stałe mieszka w Stolycy u Rafciałera. :-)

Obrazek użytkownika Jabe

09-04-2024 [23:37] - Jabe | Link:

Nie obsrywaj!

Obrazek użytkownika u2

09-04-2024 [23:38] - u2 | Link:

Znowu z WC nadajesz?

Obrazek użytkownika Kaczysta

10-04-2024 [05:54] - Kaczysta | Link:

Braun wiedział jakim skurwysyństwem jest izrael.

Obrazek użytkownika Kaczysta

09-04-2024 [21:57] - Kaczysta | Link:

Co za przypadek… właśnie teraz gdy cham z Izraela nasral na Polske 

Obrazek użytkownika Adam66

10-04-2024 [03:15] - Adam66 | Link:

@u2
To niedokładnie pamiętasz, to jednak dokładnie chodziło o zwycięstwo nad Grekami, a że wypadło to w okolicach Bożego Narodowego to bonus wykorzystany przez handlowców i około 100 lat temu zaczeli obdarzać się prezentami.
Tu masz wyjaśnienie o co chodzi z chanuką:
https://youtu.be/M1-7JohtcbU

Obrazek użytkownika Maverick

09-04-2024 [20:36] - Maverick | Link:

Czabad Lubowitz powstał dokładnie w czasie rewolucji Październikowej, miał być inspiratorem do budowania nadludzi do zarządzania gojami, planuje ich 1000 letnią dominację nad nimi. Zrobili to zanim Hitler wpadł na pomysł 1000 lat dominacji Niemców, chyba to od nich podchwycił. 

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

09-04-2024 [20:38] - NASZ_HENRY | Link:

  

Pierwszy więzień mowy nienawiści.
Grzegorz Braun nie frajer ma łeb nie od parady, darmowa reklama na cztery frajery, tfu fajery😉

Obrazek użytkownika Ryan

09-04-2024 [20:57] - Ryan | Link:

To on będzie sądził G.Brauna
Właśnie wygrał jutrzejsze losowanie

https://pbs.twimg.com/media/GKvN13eWYAAEpOi?format=jpg&name=small

Obrazek użytkownika paparazzi

09-04-2024 [21:21] - paparazzi | Link:

Kto to? Ławrow?

Obrazek użytkownika sake3

09-04-2024 [21:48] - sake3 | Link:

@paparazzi.......To słynny z gołębiego serca sędzia Tuleya.Gangsterowi z bandy ,,obcinaczy palców'' przyznał 390000zł odszkodowania za duszną celę w której ten miał odsiadkę.

Obrazek użytkownika Kaczysta

09-04-2024 [21:53] - Kaczysta | Link:

No to smieciu i tricolour otwieraja szampana
Tyle czasu czekali na te zarzuty dla Brauna

Obrazek użytkownika Ptr

10-04-2024 [23:11] - Ptr | Link:

Braun dziś przegiął żałując, że dwaj posłowie PiS nie są zatrzymani, a byli wyciągnięci z pałacu prezydenckiego. Jeden patriota pluje na drugiego i odwrotnie. To już przekroczenie pewnej granicy.