
Włącz prawdę i kliknij w ten baner
Nie ma wiecznych wrogów i wiecznych przyjaciół - wieczne są tylko interesy. Ta maksyma sprawdza się np. przy okazji wojny na Ukrainie i niemieckich marzeń z tym związanych. W tym kontekście, pamiętamy dobrze uściski prezydentów: Dudy i Zełenskiego oraz wizytę premierów: Mateusza Morawieckiego i Jarosława Kaczyńskiego w Kijowie. I co z tego wyszło na koniec? ZGRZYT - nie tylko w Polsce. To nic, że uratowaliśmy ich tyłek, Niemcy dały lepszą ofertę. Czy to będzie dobre dla Ukrainy? Czas pokaże.
Niemcy, po klęsce z surowcami energetycznymi kiedy to marzyły, że zostaną euro "habem" energetycznym w UE, teraz razem z Ukrainą chcą być "habem" żywnościowym dla Europy. I znów ta Polska stoi im na przeszkodzie. Najpierw Polska uniezależniła się od rusko niemieckich surowców, a teraz, z rolnictwem które dawało jeszcze w zeszłym roku, dziesiątki miliardów euro dochodu, jest dla Niemców wrogiem nr.1 w interesach. Pamiętacie te pyszczenie Zełenskiego, że polskie embargo na ukraińskie produkty to pomoc Putinowi?
Dzisiejszy polski rząd Tuska oddaje Niemcom tytułowe "kamienice" doprowadzając do ruiny polskich rolników - i w efekcie końcowym, polskich obywateli. Bo przy tej okazji, należy uwzględnić unijne reformy / dyrektywy klimatyczne oraz uwolnienie cen energii. Polacy się na to nie zgodzą - tradycja pamiętnego Sierpnia jeszcze żyje w Narodzie. Nie wygrasz tej wojny Tusku.
Dziękuję za uwagę.
Co ta selektywna amnezja oznacza?
"Dzisiejszy rząd Tuska wycofuje polską skargę przeciw niejasnym powiązaniom pani Leyen z szefem Pfizera"
Po pierwsze, żadne nie asne, tylko udowodnione kontakty z dyrektorem generalnym firmy Pfizer, Albertem Bourlą i chodzi o 1.8mld euro za dodatkowe szczepionki.
Po drugie, oszacowano, że von der Leyen z mężem na pandemii zarobili 72mln euro i uznała, że to zbyt mało.
Mąż to dyrektor amerykańskiej firmy biotechnologicznej Orgenesis posiadającej szczepionkę na koronowirusa2. Taki nadzwyczajny zbieg okoliczności.
Po trzecie, Tusk nie widzi w tym niczego czego takiego czego sam by nie zrobił, Sam to wielokrotnie przytaczał i podkreślał, że przy takich kwotach zawsze ale zawsze przepływa coś pod stołem. Często mówił to w kontekście PIS-u ale ja mu wierzę bo w tej materii to jest co najmniej profesor.
Po czwarte Tusk nie robi prezentu obcym tylko swoim.
Nic innego wam frajerzy nie pozostało, tylko drzeć japy w stylu: A u was biją murzynów! Bo na krytykę Tuska spod stolika to się nie ośmielicie, bo ktoś wnerwiony takiego jak Jabe czy Śmieciu, może ostro kopnąć w główkę 🤣🤣
W mojej hierarchii Tusk i jego szajka jest na pozycji wroga, którego trzeba zwalczać zawsze i wszędzie i to wyczerpuje temat. Na nic się z nim, nigdy, nie umawiałem.
Z PIS- m zawierałem umowę głosując na PIS i jego program. I wg mnie frajerem jest ten co udaje, że nic się nie stało. Jest ślepy i głuchy. Błaga by go nadal oszukiwać.
Bo PIS oszukał swoich wyborców i gotów jest robić to dalej. Nie widać ochoty do refleksji i głównie z tego powodu marsz po zwycięstwo to mrzonki. Buńczuczne, aroganckie wypowiedzi budzą u jednych złość, u innych politowanie i z tego nie będzie zwycięstwa. Nie będzie co zbierać. Tusk uzyska władzę absolutną. Tego chcesz?
To bardzo trafne podsumowanie. Ja mam również taki sam pogląd. O Tusku i jego ferajnie mam wyrobione, negatywne, zdanie. To z PIS-em zawarłem umowę i ich wspierałem przez lata. Szkoda, że do niektórych to nie dociera. Bo jak coś wytykasz tym, na których głosowałeś, to na pewno jesteś za tymi z drugiej strony barykady.
Jakoś w waszych komentarzach nie widzę tej umowy z PiS, no chyba że chcieliście jakiegoś intratnego korytka. No i zapomnieliście dodać, że PiS jest winien całemu nieszczęściu jakie spotyka dzisiaj Polskę, i odpowiada nawet za gradobicie w Koluszkach. Tu na NB produkował się przez kilka lat podobny jak wy, niejaki drrr Pasierbiewicz z podobnymi tezami - nawet do Prezesa słał listy - i dostawał odpowiedź! Zawierał umowy od lewa do prawa i na koniec, okazał się pospolitą świnią. Nie idźcie tą drogą. Ja wiem co was boli, boli was że Prawicowa Koalicja mimo spięć nadal trwa i olewa konfederackie podjazdy.
PIS ma całkiem sporą ranę, która nie pachnie różami a nie jakiś mały ubytek, to może skończyć się źle, ale zawsze zostaje nadzieja na cud.
PiS ideałem nie jest, popełnił kilka błędów, ale nie mam przyzwoitej alternatywy by wybierać coś innego. Za stara jestem by mnie nabrać na frajerskie numery typu: kopanie w stolik czy trzecia noga lub inny palikmiotyzm. Moim marzeniem nie jest "skórka, furka i komórka" - moim marzeniem zawsze jest Polska wolna, sprawiedliwa i niepodległa.
Problem z PiSem nie leży w tym, że popełnił błędów kilka czy kilkanaście, bo to nie ma znaczenia, tak jak nie ma znaczenia niespełnione sto obietnic Tuska.
Problem z PiSem leży w jego nieokiełznanej chęci poniżania każdego, który nie jest z PiSem, z tym, że "bycie z PiSem" rozumie się jako zatracenie w uwielbieniu.
Z tego wyłącznie powodu parlament skrzyknął się i odsunął od władzy ugrupowanie, które wygrało wybory. Teraz zaś pastwią się nad każdym pisowcem tak, jak kopie się po całym ciele gnoja, który latami dokuczał i poniżał. Dopóki gnój stał był groźny, ale na czworakach zbiera z fleków.
Ja zaś, przed wyborami wyraźnie pisałem że dla Polski byloby lepiej gdyby wygrał PiS (dalej tak uważam) tak jak byłoby lepiej, gdyby dzieciak dobrze się uczył i był grzeczny. Ale głosowałem przeciw PiS, by się przewrócił jak ten znienawidzony dzieciak, który zamiast uczyć się - straszy sobą innych.
Nie czaruj mi tutaj. Na który frajerski numer Cię złapali: na trzecią nogę czy na kopanie w stolik? A jeśli uwierzyłeś w osiem gwiazdek Tuska i jego cuda, to jesteś 100% frajer któremu za to nawet "kieszonkowego" nie podniosą. O poniżaniu to mi nawet nie pisz, ono nie ma porównania z tym co robił i robi nadal Tusk i jego przystawki.
Ale ja nie chcę, byś się ze mną zgadzała czy co innego. Zwyczajnie przeczytaj, co napisałem i zostaw to w obszarze cudzych opinii.
Ależ masz prawo do swojej opinii i na moim blogu możesz i powinieneś ją wyrażać. Nieraz nawet mamy podobne zdanie na niektóre tematy. Ale jak mi piszesz w ten sposób o PiS jak wyżej, to wybacz, albo jesteś ślepy i głuchy albo .. pominę tą uwagę 😜
Przecież nie kto inny jak Konfederacja ustami JKM przekonywała, że żadnej wojny na Ukrainie nie będzie, że to wymyślili sobie idioci. A ty dzisiaj frajerze śmiesz przysrywać innym politykom?
Nie będziesz miał odwagi powtórzyć to Braunowi i JKM, a tutejszy Pers cię wyklnie z kompanii. 🤣🤣🤣 Czyżbyście zrezygnowali ze wspólnej z Putinem wyprawy na Kijów, a może uwierzyliście Persowi że Kijów już zdobyty? Ja jednak myślę, że to Berlin was ustawił na inną ścieżkę - teraz to Putin być bebe a Ukraina cacy. Niestety, wczoraj Moskwa dziś Bruksela - kundel pana nie wybiera!
Mam rozumieć, że będziesz miał odwagę powtórzyć prosto w oczy Braunowi kim jest? 🤣🤣🤣
Za głupi jesteś na taką dyskusję - więc na tym kończę rozmowę z przygłupem.
A teraz fakty.
Biden organizuje zespół kacyków na Polskę, która ma się stać zapleczem i wsparciem ukochanej przez rodzinkę Bidenów Ukrainy (synuś Hunter zasiada w radzie nadzorczej Burismy razem A. Kwaśniewskim, kontrolując interesy na miejscu). Zadaniem Polski jest wyskoczenie z gaci w celu wsparcia Ukrainy. Dlatego Polska natychmiastowo przekazuje cały istotny sprzęt wojskowy Ukrainie ku uciesze i poklaskowi wyborców rządowych kacyków. Jeszcze tego samego 2022 roku zorganizowana zostaje operacja: Za Ukraińskie Zboże Zapłacą Polacy. Kacyki rządowe więc rozpuszczają więc wśród rolników informację że warto przetrzymać zboże bo to zdrożeje. Rolnicy tak więc robią i w ten sposób ukraińskie zboże wjeżdża do Polski na gotowe. Kacyki dają znać swoim ludziom - ci dołączają się do procederu. Ponieważ polskie zboże rolnicy kiszą, polskie firmy kupują ukraińskie zboże i w ten sposób w jednej chwili powstaje cały łańcuch dostaw i odbiorców.
Rządowe kacyki wyruchały rolników.
Co jest łatwe gdyż rolnicy stanowią ich elektorat więc dają się zrobić w balona a potem grzecznie łykają kolejne ściemy tych kacyków. Którzy rzucają rolnikom różne dopłaty by uciszyć im mordy.
Efektywnie więc Polska płaci rolnikom miliony by ci siedzieli cicho dzięki czemu Polska gospodarka płaci kolejne miliony wielkim kacykom ukraińskim. W ten sposób Polska finansuje wojnę. Finansuje także lud ukraiński, który znalazł się w Polsce i dzięki temu przestał być obciążeniem rządu w Kijowie.
Polska efektywnie ponosi więc wielką część kosztów wojny. Oczywiście za poklaskiem wyborców rządowych polskich kacyków.
Jednak w ogłupionych kacykową propagandą móżdżkach rolników w końcu coś zaczyna świtać i zaczynają się protesty i blokady. Nadchodzą wybory, kacyki muszą oddać władzę.
Rolnicy protestują wciąż.
Byłe już kacyki i ich wyborcy nagle stają się wrogiem Ukrainy i przyjacielem rolników.
Nie znając poczucia wstydu i ograniczeń w poczuciu żenady i bezczelności roznoszą tą radosną nowinę wszem i wobec.
Tuskowy frajerze, zapomniałeś dodać: A teraz fakty z TVN, wiadomo skąd i dla kogo - paru takich frajerów się tu pęta - więc zaraz ci przybiegną z pomocą jak ten niżej. Bzdecenia nie komentuję z zasady. Szkoda czasu. Jeszcze jedno: Na tym portalu większość to inteligentni ludzie, więc idź na swój Pudelek z tym tekstem, tam będziesz bohaterem.
I dalej walisz kacapskim gównem to takie tradycje rodem z UB ?
Wojna na Ukrainie została wymyślona i jest prowadzona na najwyższym szczeblu. A my leżymy tuż obok i jesteśmy kluczowym krajem. W takich okolicznościach nie ma miejsca na twardy kręgosłup. Takie zostają złamane.
Pozostają więc bardziej elastyczne. Ale i tak wciąż jest pole manewru. Można być po prostu miękkim i posłusznym. Albo giętkim, potrafiącym robić uniki.
Tuskowi, Barunowi, JKM, Bosakowi i takim jak ty, oraz pozostałym rympałom nikt kręgosłupa nie musiał łamać. Zawsze robiliście łaskę jak nie Ruskim to Niemcom.
Wczoraj Moskwa dziś Bruksela
Kundel pana nie wybiera!
Mówi przez ciebie frajerze żal, że nie udało się wam namówić Polaków na wyprawę do Kijowa. Wiem że polityczna perspektywa frajera siedzącego pod stolikiem jest bardzo wąska i jak mały kundelek, możesz tylko poszczekać - i to nie za głośno, bo ktoś może kopnąć.🤣🤣🤣
Jak widzisz tutejsze jebaćpisy znów Rumu na Kościach się nachlały i pierdołą jak ta ruda kurwa
Ich idol zresztą
Czyż to nie szbesgoje hard level
Oczywiście! Tyle że oddelegowali na NB wsiowych głupków i mamy kabaret.
Dla niego wszyscy którzy nie są z Pudelka to indywidua. To alternatywna ośmiogwiazdkowa rzeczywistość. Mój kumpel, prof. Loos, lata temu zdiagnozował tą nową jednostkę chorobową: to lemingoza.
Dzięki idiocie Braunowi, na Zachodzie o polskiej Prawicy mówi się że to dzicz. Tak was Niemcy i Rosja dymają za torebki z Biedronki. Ale ty frajerze dajesz za darmo, bo nie dla psa kiełbasa itd.
goska zapomniała też o tym że ustawka mająca na celu ściganie twórców wrednych opowieści o współdziałaniu Polaków w Holokauście była pisana pod dyktando rządu izraelskiego, ale Kaczyński i Jaki o tym teraz nawet nie wspomni.
Atakowanie obrzędów religijnych różnych wyznań przez takich rympałów jak ty czy Braun lub lewizna, skutkuje tym, że w cywilizowanym Świecie nazywają nas polską dziczą. Ty, Jabe czy Śmieciu, rzeczywiście reprezentujecie tu polską ośmiogwiazdkową dzicz. Wstyd mi za was.
Trochę to dziwne Usia, bo w tym cywilizowanym Londynie, Paryżu, Berlinie nie masz prawa pokazać się w jarmułce a na antysemickim Kazimierzu chodzą sobie w myckach z pejsami i włos im z głowy nie spada.
Tłusty misiu, rympałów typu Braun czy lewizna, atakujących obrzędy religijne, na Zachodzie także nie brakuje, tyle że tam się do takich strzela lub wsadza do pierdla, a w Polsce wybiera do Sejmu. Rozumiesz już różnicę?
Jeszcze nie tak dawno na tym wspaniałym zachodzie do homosiów też strzelano i do więzień zamykano a dzisiaj w parkach kopulują i nawet uwagi im zwrócić nie można.
Tam, za sprawą mediów, moda na lubienie, lub nielubienie zmienia się w kilka dni i może się okazać, że nagle gaszenie świeczek stanie się modne a nawet pożądane.
Nie zauważyłaś przypadkiem, że ambasador wiadomego kraju za polski antysemityzm nie przeprosił.
I co? I nico!
Mordy drze tylko Konfederacja, Kukiz i Ziobryści a reszta siedzi cichuteńko jak mysz pod miotłą z PiS em na czele.
Ja Usia, to pół nocy nie spałem ze wstydu, że takim antysemitą jestem.
I jeszcze jedno Usia. Nadwagi nie mam i do misia pretensji też nie mam, ale z tym tłustym, to naprawdę przegłaś.
A ja się cieszę że zrozumiałeś 😜 Natomiast tzw. "żydków" świetnie komentuje w swojej piosence Bubel Band TUTAJ
Jesteś moim ulubieńcem, to nie jest spór o miłość - to spór o zasady i przyzwoitość, nie tylko w polityce - a to wyraźnie Cię przerasta.
Czy to Braun poszedł do synagogi ? Czy zostaliśmy bezbronni i z gołymi dupami bo cwaniak wykiwał ? Mówiąc Dyzmą " Do cholery mi z taką miłością ".
Już Ci pisałam, że ten temat Cię przerasta. Nie wiem czy jesteś Katolikiem. Jeśli jesteś, to czy czujesz się dobrze jak jakaś lewacka hołota wchodzi do Twojego Kościoła i bluzga na odbywający się tam właśnie obrzęd religijny? Braun się właśnie tak zachował wobec innego obrzędu religijnego. Tego się nie da obronić. Skoro Żydom można, to dlaczego nie można Katolikom?
Nikogo tu nie bronię - bronię jedynie przyzwoitości i wolności wyznania.
Następna pani magister po kolorowym na NB . Sejm nie jest ani kościołem żadnego z wyznań ani synagogą . I nikt tam nikomu nie bluzgał . On to zrobił w ten sposób , żeby ktoś to odebrał , normalnie z mównicy to "mów do słupa". To oni przyszli do Sejmu (ciekawe za czyim pozwoleniem a może po prostu przyszli bo tak uważali ) i rozłożyli się ze swoim kramem. Braun odpowiedział na manifestację .
I jeszcze raz Sejm to nie synagoga ani bożnica . A o choince choćby czy nie daj Boże opłatku cicho .
Mnie to nie przerasta mnie to przeraża .
Koniecznie chcesz tu zrobić z siebie tępaka? Procesja także nie jest Kościołem, podobnie idąca Pielgrzymka, podobnie inne publiczne obrzędy innych wiar. Czyli według Ciebie, można wtedy nielubianych lać pałować i gazu nie żałować? Tak nam mówili esbecy za komuny kiedy Procesja wychodziła poza Kościół, kiedy Pielgrzymka śpiewała piśni religijno patriotyczne.
Dalej używasz wiadomej argumentacji . Jest różnica między Sejmem a ulicą . A ta chanuka w sejmie była po prostu manifestacją . Próbą najzwyklejszego okazania kto tu rządzi niezależnie od większości . A wyczyn Brauna ten fakt ukazał szerzej . I nikt nikogo nie pałował ani nie gazował na procesjach . Oni tego narodu się po prostu bali bo to była potęga . Teraz jest odwrotnie , to strach większości przed grupką uzurpatorów religijnych . I oni chcą czterdziestomilionowy naród reprezentować . Choć pewnie gówno to prawda . Kasa misiu kasa . Wyznanie handlowo bankowe . Specyficzne uwielbienie dla kolejnej piątej kolumny .
G. Baun zgasił świece chanukowe w Sejmie
Rympałów nie brakuje na całym Świecie, nawet tu na NB się produkują. Se paniusia poczyta. Rozumiem że tak samo pochwala paniusia wyczyny lewizny które atakują kościelne obrzędy Katolików - to taki sam wyczyn jak Brauna. Proponuję paniusi uważnie się przyjrzeć tym chwalącym na Zachodzie. Może się okazać że to ci sami co sponsorują wiele antypolskich akcji - ja nwet jestem pewna że tak właśnie jest.
Braun nikogo nie atakował w synagodze ani innym miejscu kultu czy nawet miejscu publicznym ogólnodostępnym . Sejm póki co nie jest synagogą ani miejscem kultu religii jakichkolwiek . Chyba że masz inne źródła które temu przeczą .
Jaki Ty jesteś naiwny i politycznie nierozgarnięty. A wiesz co Niemcy mówią w kuluarach wielkiej polityki? Tak nas szkalują: No popatrzcie tylko czy nie mieliśmy racji wspierając w wyborach Tuska? Tylko Tusk może uchronić Europę przed tą polską dziczą z PiS i z Konfederacji. Podobnie było po pamiętnym Szczycie UE, gdzie rozegrała się polsko polska bitwa o krzesło. Wielu ludzi mówi, że Braun to żydowski szpion który spycha Narodowców w przepaść za obce pieniądze. Podobnie mówią o Tusku który oddaje nas w niemieckie łapy.
Lewizna wlazła do koscioła i zakłuciła mszę. Jak nie ogarniasz to poproś, wytłumaczę jeszcze raz.
Braun nie wszedł do synagogi.
To ci z synagogi wp...li się ze swoimi jasełkami do Brauna i Braun ich wy...ł.
Reszta tchórzy, nie dość, że nie miała odwagi wy...ć chanukowych z własnej posesji, to jeszcze naskoczyła na Brauna, że wyp...ł intruzów.
Jak trzeba mieć sprany mózg, żeby bronić napastnika a potępiać tego, który się przed tym napastnikiem broni?
Odpowiedz Usia. Proszę.
Inteligentnym ludziom wystarczą moje wcześniejsze odpowiedzi. Ale tobie wytłumaczę łopatologicznie, może zrozumiesz. Wyobraź sobie, że w odwecie jakiś Żyd, w Wigilię kiedy ksiądz będzie dzielił się opłatkiem wpadnie tam z gaśnicą i rozgoni towarzystwo... a co, nie może tak zrobić, skoro Braun może? A ty tu razem z Tomaszkiem pieprzycie głodne kawałki. Czy tego chcesz czy nie, obywatelami Polski są także Żydzi.
Inteligentny człowiek to rozumie, a przygłupowi opętanemu antysemityzmem nic nie wytłumaczysz.
Pa misiu - koniec dyskusji.
"Doktryna" Sławomira Neumnna zapowiadana wcześniej jest właśnie realizowana - żaden rympał nie będzie siedział.
Zawdzięczamy to Prezydentowi Dudzie.
Od wielu lat traktują nas "per noga" i przyklaskują Niemcom w dołowaniu Polski i w fałszowaniu historii II wś. Żydzi mają jeden cel: wyrwać od Polski odszkodowania za II wojnę światową - to dlatego jest jak jest. Polskie frajerstwo nawet nie zdaje sobie sprawy z tego, czemu służą wyczyny takich idiotów jak Braun czy lewizna. Skoro polska dzicz nawet dzisiaj zionie antysemityzmem, to łatwo jest uzasadnić w żydowskiej propagandzie że byliśmy w holokauście wspólnikami Hitlera. Nie Niemców, tylko Hitlera. ... a frajerstwo się cieszy i pręży tu muskuły
Kochaj kochaj . Za miłość zapłacisz później . To właśnie Braun unaocznił to traktowanie i dążenia .
Braun unaocznił i potwierdził swoją polityczną głupotę - tylko tyle. A są także tacy, którzy twierdzą że udowodnił przy okazji że jest obcym szpionem wykonującym zadania w interesie naszych wrogów.
I ktoś obcy kazał szpionowi Braunowi zgasić te świece? Naprawdę?
Coś się Uli pomieszało z powodu poprawności politycznej, czy plecie co jej chanukowcy każą? Bo logiki w tym żadnej ni ma
A ja gdzieś napisałam że te świece to w naszym interesie? Jak brakuje argumentów to Pani zmyśla na poczekaniu. Resztę bzdetów nie skomentuję - bo to już jest żałosne popierdywanie.
Słodkie pierdzenie do wrogów nie jest metodą . I to Braun pokazał jako pierwszy . Taki szczególny wyraz asertywności . Innej metody na zawłaszczenie Sejmu nie było .
A wiesz ilu jest w Sejmie posłów wyznania mojżeszowego a ilu chrześcijan? O protestantów i prawosławnych nie zapytam, bo to przy tej okazji nieistotne. Ale bzdecić jak ta paniusia wyżej, zawsze możesz - mój blog jest otwarty nawet dla bzdeciarzy.
WOW!
Gratuluję paniusi samo zaorania. Czyli mamy "pejsaty" Sejm? Tyle że Niemcy i Izrael nie są takimi idiotami jak tutejsze frajerstwo, i żeby ich propaganda odniosła odpowiedni antypolski skutek, to musieli podpiąć do "polskiej dziczy" nie tylko PiS ale także takich jak ja.
Mam nadzieję że wreszcie coś dotrze do paniusi - i więcej nie będzie tu bzdecić?
Nie wiem , a co może jest większość ? Wal śmiało . Na sztuki i po nazwiskach . Wiedza przydatna . A ci pozostali są istotni nawet nie wiesz jak .
Przeczytaj wyżej post pani Aliny i zajrzyj w dokument z głosowania w Sejmie przeciw Braunowi - i wszystkich masz na "talerzu". Ponoć mamy "pejsaty" Sejm.
A ja całą dyskusję na koniec podsumuję tak: Głupota nie zna granic, tam gdzie siądzie, tam jej terytorium. 🤣🤣🤣
Specjalnie dla Ciebie Tomaszku TUTAJ - jestem antysemitką, przyznaję się bez bicia jak Bubel Band, ale tylko dla tych, co na Polskę plują!