Farsa powtórki z września 1939

2024 r -Farsa powtórki z września 1939 -z wrogiego przejęcia Polski
 
W 2024 r mamy jakby powtórkę przejęcia władzy na Polską z września 1939 - tylko już w formie farsy . Bo zamiast Whermachtu +Gestapo , oraz Armii Czerwonej+ NKWD ,jako sojuszniczy agresorzy występują jedynie biologiczne krajowe bękarty tych pierwszych i drugich i to mając jedynie w zanadrzu na dziś: jedynie ubeckiego pochodzenia ABW i reaktywowaną z niby „Policji”  Milicję Obywatelską (przeważnie funkcjonariuszy z 4- tego pokolenia funkcjonariuszy MO).

Cóż to dla nas etnicznych Polaków (tych pochodzących z Polaków a nie z poP-ów)  rozprawić się już trwale z tą mniejszościowo ilościową resortową międzypokoleniową bandyterką ? Szczególnie gdy Krasnaja Armia 2.0 zakopała się w Ukrainie , a Bundeswhermacht na planowaną okupację państw Europy  dopiero zaczyna kraść decyzjami KE uzbrojenie krajom członkowskim UE. Stąd też przez rok nie zdąży z bratnią pomocą dla V kolumny bandy Ryżego gaulitera . A w najgorszym razie, 20 tyś miejsc w więzieniach ,czeka na polskich patriotów. Tam się spotkamy ,a przynajmniej ci co wpadną podczas fizycznych kontrakcji  wobec euronazistów.  I tak się zjednoczymy wzajemnymi kontaktami, a najpóżniej zaraz po opuszczeniu reżimowego kibla , aby już trwale zdenazyfikować wszystkie urzędy i dotychczasowe służby bezpieczniacko-policyjne na Polskę !
  
ps. Ale wtedy twórzmy podwaliny personalne nie tylko bez nazistów bandy ryżego , ale też  już bez tych miękiszonów  z PiS , co to ciągnęli nas z p. Morawieckim- jak świniaka za uszy do zarżnięcia Polskę  w dojczenazistowskiej UE, -parafując rzucane kolejne niemieckie „kamienie milowe” Polakom na głowę ! Postawmy na nowe ,a ze starego  raczej jedynie na skrzydło Suwerennej Polski. Tej  jasno choćby oficjalnie deklarującej  opór wcielania Polski do nazistowskiej UE !

ps.2 Ale prawdziwa opcja niepodległościowa wykluje się czynem i poza warszawką może  jako już prawdziwy PSL wyłącznie  z rolnikami na czele !  Rolnicy (Solidarność Rolnicza ? ) + Suwerenna Polska + NSZZ Solidarność + "OB PPS 2.0"  . Taka koalicja to minimum powstania podstaw pierwszej realnie  polskiej frakcji- koalicji  politycznej w Kraju od 1980 r !  

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Jabe

28-03-2024 [23:56] - Jabe | Link:

Donald Tusk na upadek frakcji Jaro­sława Kaczyńskiego nie po­zwoli.

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

29-03-2024 [00:23] - Alina@Warszawa | Link:

Nie wiem, czy farsa, czy nie. Jedno jest pewne, Putin oświadczył, że nie ma zamiaru atakować Polski. 
A to może znaczyć tylko jedno - że już ustalił datę i miejsce ataku na Polskę! Ekspertów telewizyjnych, którzy wciąż twierdzą, że to niemożliwe, należy zamknąć w domu wariatów. 
Przypominam, że Rosja dysponuje pociskami hipersonicznymi, które lecą z wielokrotnością prędkości dźwięku! Zanim systemy obronne zlokalizują pocisk i włączą alarm, pocisk jest już u celu, albo pozostaje kilka, kilkanaście sekund na ukrycie się. 
Zupełnie nie rozumiem lekceważącego stosunku dziennikarzy do rosyjskiego problemu, bagatelizowania zagrożenia, bezczynności ministra obrony wobec bardzo prawdopodobnej agresji Rosji na Polskę.

Obrazek użytkownika Adam66

29-03-2024 [03:23] - Adam66 | Link:

@Alina@Warszawa 
"Zupełnie nie rozumiem lekceważącego stosunku dziennikarzy do rosyjskiego problemu..."  no cóż, gdyby w Polsce działali polscy dziennikarze to pewnie takiego lekceważącego stosunku byśmy nie obserwowali ale w Polsce jest tylko kilku polskich dziennikarzy więc ciężko jest się im przebić przez monopol judenratu wyborczego czy też filosemicko-ukrofilskiego tzw. "prawicowych mediów".  Jedynymi dziennikarzami broniącymi polskiej racji stanu są Gadowski, Sumliński, Cejrowski, Pospieszalski.  Reszta to sługusy wszystkich tylko nie Polaków, chociaż od jakiegoś czasu, kilku z saloniku Ziemkiewicza też przejawia realistyczne podejście do sytuacji w Polsce.  Ciekaw jestem opinii innych komentatorów na temat stanu dziennikarstwa w Polsce.  Dla rozluźnienia sytuacji dorzucę tylko, że generalnie tzw. "dziennikarze" w innych krajach niż Polska też są sługusami, głównie globalistów, rzetelne i niezależne dziennikarstwo już praktycznie nigdzie nie istnieje.  Nie wiem czy to jest pocieszające ale taki jest globalny stan tego zawodu na dzień dzisiejszy...

Obrazek użytkownika Jabe

29-03-2024 [06:03] - Jabe | Link:

Co świadczy o nie­uchronności rosyj­skiego ataku?

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

29-03-2024 [12:02] - Alina@Warszawa | Link:

Najnowsza historia, ta od 124 lat, czyli 4-5 pokoleń wstecz ...

Obrazek użytkownika Jabe

30-03-2024 [05:24] - Jabe | Link:

Przez ostatnie 124 lata Rosja częściej nas nie atako­wała, niż atako­wała. Stąd wniosek, że nas nie za­atakuje.

Obrazek użytkownika mjk1

30-03-2024 [11:24] - mjk1 | Link:

Nie chodzi o ostatnie 124 lata, tylko dzisiejszą sytuację geopolityczną Alinko.
Poważnie pytam i od nikogo nie mogę otrzymać odpowiedzi, dlaczego Rosja miałaby nas zaatakować?
Może od Ciebie się dowiem?
 

Obrazek użytkownika juur

30-03-2024 [17:16] - juur | Link:

"...dlaczego Rosja miałaby nas zaatakować?" może z tego samego powodu co przez ostatnie np. 500 lat

Obrazek użytkownika mjk1

30-03-2024 [17:53] - mjk1 | Link:

@juur
Czasami wydaje mi się, że Wy wszyscy macie mózgi bardziej zjarane od tych z KO.
Odpowiadacie na pytania w ten sam sposób jak my kiedyś o Ruskich kawały opowiadaliśmy.
Pyta Amerykanin Ruskiego, kiedy w Rosji będzie dobrobyt?
A ten mu odpowiada: ...a u Was to murzynów biją".
Dokładnie ten sam stan umysłu. 
Dlaczego Ruscy mieliby na zaatakować?
Bo atakowali nas przez ostatnie pół wieku.
A potem obrażacie się, że w dzienniku mówią, że macie IQ betoniarki.

 

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

30-03-2024 [22:10] - Alina@Warszawa | Link:

30-03-2024 [11:24] - mjk1 
Pomijam gburowate zdrobnienie mojego imienia, na które mogą sobie pozwolić tylko moi bliscy i mimo wszystko odpowiadam.

Nie wiem ile ma lat i co ma w głowie człowiek, który potrafi publicznie postawić pytanie "Poważnie pytam i od nikogo nie mogę otrzymać odpowiedzi, dlaczego Rosja miałaby nas zaatakować?" - 15 lat i próżnię doskonałą? A może sieczkę z TVN-u? Trudno bowiem stwierdzić obecność komórek mózgowych, w których zapisana byłaby polska historia i polska racja stanu.

Odpowiedź oczywista i jednoznaczna na to pytanie znajduje się np. tu: 
Jesteśmy z różnych cywilizacji, jesteśmy w stanie wojny z PL 
- tekst Rosjanina pochodzi dokładnie sprzed roku ...

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

31-03-2024 [19:34] - Alina@Warszawa | Link:

Tu kolejna odpowiedź na głupie pytanie @mjk1
Nowy dekret Putina. 150 tysięcy osób zaciągniętych do wojska 

Obrazek użytkownika sake3

29-03-2024 [14:05] - sake3 | Link:

Moje wrażenia z wczorajszej farsy -wyprowadzanie dwu skutych urzędniczek ekskortowanych jak gdyby były terrorystkami a nie dwoma niepozornymi młodymi kobietami.Jak w filmie akcji wystąpili zamaskowani osobnicy z wycelowanymi w nie karabinami.Kabaret ale smutny kabaret. 

Obrazek użytkownika Eugeniusz Kościesza

29-03-2024 [23:55] - Eugeniusz Kościesza | Link:

@jabe
Wam „towarzysze” sitw wa-fki - nie wybory ,ale ewaporacja uprzywilejowanego getta Europy- na  trwale  z PL!

Obrazek użytkownika Jabe

30-03-2024 [05:26] - Jabe | Link:

Myślenie w kategoriach kolektywów zdradza, kto tu fak­tycznie jest towa­rzy­szem.