Panowie rolnicy.pl -nastał czas na własną partię polityczną

Panowie rolnicy.pl  nastał czas na własną partię polityczną !
Polki i Polacy etniczni -wszyscy  są dla was ! Tak jak Wy Rolnicy jesteście  dla Polski !
I choć nie szkoda czasu na protesty  przeciw reżimowi ryżego gauleitera ! I należy je utrzymywać się na ile się da, przynajmniej do terminu euro-wyborów  -czyli wciąż trzymając warszafkowo-ubecką mafię i w stanie stałego zagrożenia możliwości utraty krzywoprzysiężnie przejętej  władzy !
Jednak   jest też czas najwyższy na przysłowiowe teraz: na założycielski zjazd ogólnopolski własnej Partii Rolników. Po to aby spośród najbardziej aktywnych organizatorów protestów jako delegatów, wybrać władze , przyjąć statut, aby natychmiast zacząć zarejestrować ogólnopolskim partię rolników polskich ! Czy to w oparciu o doświadczenie i struktury członków Solidarności rolników indywidualnych , czy Solidarności pracowniczej, czy na bazie organizatorów skutecznych liczbowo protestów . Analogicznie jak to zrobiła robotnicza NSZZ Solidarność w 1980 r. Z tymże teraz nie chodzić ma o związek zawodowy ale pełnoprawną partię polityczną . Tj mającą w we wszystkich wyborach prawo do wystawiania zarówno kandydatów do   ojropalamentu , izb krajowego parlamentu , do rad województw, powiatów, powiatów i gmin. Ponadto delegować własnych kandydatów do wszelkich komisji wyboczych i referendalnych w całym kraju .
I nie ma czasu na dalsze zwlekanie z tematem , jeżeli chcecie zachować dotychczasowy status wolnych ludzi! A czas na to już jest na styk: I nie tylko na to aby już rejestrować własną partię by móc wystawić wyłonionych w prawyborach własnych kandydatów do Parlamentu Europejskiego .
Polacy rolnicy załóżcie zjazdem założycielskim ,gdzie za jednym razem  wybierzecie władze przyjmiecie statut patii , program  polityczny z minimum jako zablokowaniem procedur zielonego ładu w Polsce , + oczywista i więcej- byle by czytelnie dla elektoratu wyborczego. Wybierzcie zarządy regionów na poszczególne województwa i rozpocznijcie procedurę rejestracji już na tym pierwszym zjeździe , niezależnie ile czasu będzie trwać  bez rozjeżdżania się do domów , przed jego formalnym zakończeniem wszczętą formalnie procedurą już waszej rolniczej partii politycznej!
Jeżeli część z was absorbuje  gospodarka uniemożliwiając udział , po przybyciu na zjazd wskażcie imiennie własnych ojców , synów , braci , których gospodarki obsłużycie w zamian za ich niezbędny pobyt na zjeździe założycielskim , czy też ewentualnej konieczności sprawowania partyjnych funkcji z racji wyboru  na rzeczywistego funkcjonariusza partii. Z której wynika niezbywalny dodatkowy obowiązek zajęć, podróży i spotkań .
Do żadnych funkcji partyjnych nie można brać żadnych przedstawicieli od sitw urzędniczych. Tych którzy co oczywista , będą dążyć do wykolejenia i robienia wszelkiej dywersji wobec projektu uruchomienia takiego ogólnopolskiego stronnictwa  politycznego .I to już na etapie wstępnym ,aby uniemożliwić rejestrację i wystawienie własnych kandydatów do euro-wyborów do PE. Jak też zastopowania wszelkich wpływów ,takiej partii realnie antysystemowej, prowokacjami , mediami  i oskarżeniami ze strony pseudoprokuratur tow Bodnarenki z bandy ryżego…
Skąd i dlaczego taka spodziewana kontrakcja przeciw uruchomieniu takiej oddolnie stworzonej partii rolników  ?  
Taką drogą  powołane i zalegalizowane ogólnokrajowe i zwykle etnicznie polskie stronnictwo polityczne rozbija cały dotychczasowy układ polityczny stworzony układ w Magdalence przy okazji medialnej mistyfikacji tzw. „Okrągłego Stołu” Polegającej min na tym ,że żydafka warszafka nie tylko ma monopol na tworzenie partii politycznych (Kukiz 15  -jedyny wyjątek od reguły) i wszyscy kandydaci wyborów wszelkich poziomów są wyznaczani nie okręgowych prawyboryach , ale przez wodzów partii politycznych w warszawce !
Stąd tym posunięciem peerelowski monopol na politykę pęka.
Po drugie na samym starcie ma bardzo szerokie zaplecze elektorskie . Co oczywiste ogółu polskich rolników ( nie mówimy tu właścicielach latyfundii o powierzchni ponad 100 ha - bo ci grać będą raczej po niemieckiej stronie mocy) wraz z rodzinami do 4 tego stopnia pokrewieństwa włącznie , ma wsparcie wszystkich przeciwników tak miejskich i wielkomiejskich wobec narzucanego przez UE zielonego nazizmu+ całość tzw.  eurosceptyków ,tych jeszcze nawet sprzed upublicznienia pakietu „Fit for 55” + mali i średni przedsiębiorcy , których zielony nazizm sprowadzi do finalnego banktuctwa i zlicytowania  prywatnego majątku przez lichwiarza –komornika!
Czyli uruchomienie na czas takiej partii , to nie tylko da przejęcie 70 %  dotychczasowego elektoratu ZSL/PSL i zajęcia przez rolników ich dotychczasowych miejsc w PE.A także przy okazji następnych wyborów wystawienie własnego kandydata na prezydenta, a finalnie wycięcie komucho-kacapskiego P/ZSL z  obu izb krajowego parlamentu.
Finalnie stworzenie na czas partii rolników nie tylko da naszym rolnikom reprezentację polityczną , jakiej nie posiadali od 1939 r , ale utrąci to trwale kacapską agenturę terenową ośmiornicę SL/ZSL/ PSL ze wszelkich politycznych szczebli i korupcyjnych wpływów finalnie za za cztery lata w krajowych samorządach .
Zaś zastąpienie w PE kacapowatych  „zeteseli”  polskimi rolnikami , nie tylko utnie ilościowo reprezentację frakcję europejskich volksdjoczy, ale może być podwaliną pod frakcję rolników Europy jako anty-nazi green deal. Także   mogącą być realnie koalicjantem frakcji konserwatywnej choćby już wtedy realanie na rzecz wykluczenia nazistowskiej RFN ze struktur UE. I wywalenia obligatoriów tzw. paktu lisbońskiego na śmietnik historii !  Na rzecz reaktywacji zatwierdzonego w referendach ogólnonarodowych -traktatu Maastricht.
 
Taka krajowa partia rolników  mając wsparcie w/w elektoratu , nie tylko przejmie miejsca obecnego „PSL” , przejmie większość polskiego etnicznie elektoratu  „Konfederacji” ( co też  postawi  tzw. konfę, co najmniej na granicy progu wyborczego, o ile nie jej politycznego końca) .  A to skutkować będzie tym minimum , że uzyska co najmniej trzeci wynik w wyborach krajowych , choć jako polska etnicznie i realnie antysystemowa - ma realną szansę nawet wskoczyć na pierwsze miejsce wyborcze…
Ale wątpię ,że bez przyszłej koalicji z PiS  da radę ,by realnie przekierować władzę warszafki z obecnego kierunku euronazistowskiego i pogonić na zbity ryj wszelkie urzędnicze kacapskie nomenklatury warszawki , te utrwalane okupacją i korupcją  80 lat od 1944  do 2024!
 
ps. W celu szybkiego otwarcia i realizacji projektu partii rolników.pl  należy wziąć politycznego praktyka (oczywista spoza środowisk warszafki) obeznanego w procedurach , rejestracji i legalizacji partii politycznej   aby wskazał i poprowadził wam szybko proces rejestracji partii rolników RP właściwie natychmiast ! 
Jest taki jedyny znany mi od podstaw odporny na korupcję polityczną facet-patriota. Taki   co mimo stałych represji walczy o niepodległą Polską całe swe dorosłe życie!  Organizacyjnie mający od lat swe legalne partyjne struktury. Przerobił   też od podstaw urzędnicze utrudnienia systemu 3-ciej RP wobec prób  legalizacji oddolnych polskich partii politycznych. Tu mogę od ręki polecić znając praktyka w tej kwestii jak nikt inny:  jest to Wojciech Podjacki, przewodniczący zrejestrowanej przez niego  partii Ruch Patriotyczny !  Wcześniej stworzył i zalegalizował anty unijną partię Liga Obrony Suwerenności  ,
https://pl.wikipedia.org/wiki/Ruch_Patriotyczny_(do_2023_Liga_Obrony_Suwerenno%C5%9Bci)
przy tym działając zawsze  wbrew jawnie antypolskiej strukturze urzędniczej z miasta Gdańsk. W mieście ,  gdzie (jak też w Szczecinie , Poznaniu , Wrocławiu)  dekretem Bieruta ocalałym gdańskim hitlerowcom dano nie tylko obywatelstwo PRL, ale  i nadal utrzymywany wielopokoleniowy status urzędniczy.
 
jakby co : to bezpośredni konakt e-mail  do w/w Wojciech Podjacki :
lospolski@wp.pl
 
ps.2 Polacy- rolnicy, życzę wam skuteczności działania na tym nowym dla was polu! Jak się zalegalizujecie formalnie , to Panowie , Panie-  rolnicy, to i  Polacy mieszczuchy będą wtedy trwale z Wami !

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Eugeniusz Kościesza

06-04-2024 [22:04] - Eugeniusz Kościesza | Link:

Warszawianie lub ignoranci , i czy tylko ...?
Jak widać choćby po braku odniesienia się do postawionej  postem kluczowej sprawy dla  kwestii ocalenia Polski , te wasze czy naszeblogi w większość stałych użytkowników tego portalu, to albo ignoranci albo warszawianie . Jest jakaś inna opcja na bojkot tak ważnego tematu ?
Zatroskanym losem Polski, i  tym dociekającym prawdy w temacie ,  raczej polecam blogerski portal niepoprawni.pl  

Obrazek użytkownika sake3

06-04-2024 [22:34] - sake3 | Link:

Konkretnie którym użytkownikom NB zarzuca pan brak zatroskania losem Polski? I co konkretnie pan zarzuca?Formułując oskarżenia powinno się jeszcze je jakoś uzasadnić.