Stare ubeckie metody wróciły do łask

Rolnicy dali się wykorzystać bandzie prowokatorów.

Kto w to wierzy, w prawdziwość intencji a nie prowokacje by ośmieszyć i zrobić zadymę, to jego sprawa. Teraz przez 1 zdięcie bedą przyprawiać gębę uczciwym i zdesperowanym rolnikom
Jawna prowokacja Kolodziejczaka i PO To taka t Ruska Budka 2.
Swoją drogą jakie mają teraz sposoby że nie muszą nawet wojska na ulicę wyprowadzać jak Jaruzelski. Dzięki sieci.
Normalni ludzi maja to w dupie. Wyglada na glupia prowokacje.
Nikt żywcem nie da się zakopać. Unia zdycha i bandziory ją wspierające. PO i przystawki też ludzie zaoraja

 
Taki Bartosz Kopania, hejter z PO znany  na portalu X jako @PabloMoralesPL , na nienawiści w internecie zarobił 350 tysięcy złotych. Z czego 250 tysięcy złotych przypada na czas kierowania partią przez
tuska czyli rudego su*insyna
.Wygrali kłamstwem i płatną nienawiścią.
https://wiadomosci.wp.pl/obrazal-holownie-atakowal-przeciwnikow-politycznych-po-zaplacila-mu-setki-tysiecy-zlotych-6997658320771968a

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika sake3

20-02-2024 [20:28] - sake3 | Link:

Dziwne,że żaden z protestujących nie ściągnął z traktora tego pana prezentującego proputinowski transparent zapobiegając prowokacji.Jeszcze gorzej wypadli rolnicy blokując karetke pogotowia.Szykując się do długotrwałego strajku powinni unikać takich sytuacji.Sympatia która im teraz jest okazywana może obrócić się w niechęc.

Obrazek użytkownika Czesław2

21-02-2024 [08:03] - Czesław2 | Link:

Wśród tych rolników  to tylko niektórzy są rolnikami. Przypominam, że np Ziemkiewicz też jest rolnikiem. Płaci KRUS.

Obrazek użytkownika Kaczysta

20-02-2024 [21:11] - Kaczysta | Link:

Rolniku jeśli nie zbankrutujesz dla oligarchów z Ukrainy to jesteś agentem Putina taki jest aktualnie przekaz "polskich" władz na temat tych co " żywią i bronią". Nie dajmy się ogłupić tuskowej skurwiałej propagandzie bo rolnicy walczą także za nas i o nas.
Nie popieram transparentu ale i nie potępiam tego rolnika bo on ma prawo być WKURWIONY na maxa.

Obrazek użytkownika Czesław2

21-02-2024 [08:01] - Czesław2 | Link:

Zwłaszcza  że to policja pilnuje przemytu.

Obrazek użytkownika Jabe

20-02-2024 [21:17] - Jabe | Link:

Polski rząd o nich nie dba, a tu, że dali się im­periali­stom wy­korzystać.

Obrazek użytkownika Kaczysta

20-02-2024 [21:38] - Kaczysta | Link:

Sprawa z Moralesem i opłacaniem go przez lata przez PO, najwięcej mówi o PO, Tusku, Budce,Grabcu, Kierwińskim, Brejzie itd. Przez tyle lat wiedzieli kto to jest i co pisze? Akceptowali to w pełni płacąc mu przez kolejne lata. Pokaż mi swoich przyjaciół, a powiem Ci kim jesteś.

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

21-02-2024 [07:51] - wielkopolskizdzichu | Link:

Płacili z własnej kasy. Komórka hejterska w pisowskim Ministerstwie Sprawiedliwości opłacana była z publicznych pieniędzy.
Poza tym walenie z grubej rury w pisowców godnym jest i sprawiedliwym.
 

Obrazek użytkownika Maverick

20-02-2024 [23:33] - Maverick | Link:

Jak nas obrabiają w USA, a oczywiście kto? Ano chazarskie onuce.

https://www.youtube.com/watch?...

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

21-02-2024 [06:34] - Siberian Husky Dog | Link:

Coś tu śmierdzi powtórka metod  Sienkiewicza z budką przed ambasadą Rosji
Pamiętacie taśmy sowa i przyjaciele co mówiła Bieńkowska . Kto to jest? Kto najwięcej zyska?
Idiota na traktorze?. Człowiek Putina lub zwolennik?. 

To robota  służb  rudej qrwy żeby krzywo patrzeć na rolników

Obrazek użytkownika juur

21-02-2024 [10:29] - juur | Link:

Można powiedzieć, że to pozycja " Z kapownika Rympałka".
Ale starzeje się chłopina sugerując, że Putin sabotuje wydarzenia o których nie marzył nawet w snach.

Obrazek użytkownika Czesław2

21-02-2024 [07:56] - Czesław2 | Link:

Można by zapytać, na kogo głosowali? Teraz i poprzednio. Na twórców Zielonego Ładu. Widzieli tylko dotacje, konsekwencji nie widzieli.

Obrazek użytkownika Czesław2

21-02-2024 [08:26] - Czesław2 | Link:

Celem wszystkich aktów prawnych uni jest doprowadzenie do bankructwa małych i średnich gospodarstw i przejęcie ziemi. W usa  ,Argentynie  , Ukrainie temat w dużej mierze rozwiązany, czas na następnych.

Obrazek użytkownika juur

21-02-2024 [10:31] - juur | Link:

Jest dziwnie. PIS, niby, wspiera rolników?
Nie tak dawno gdy rolnicy protestowali z powodu "5",lewackiej fanaberii PIS-u, to byli wg. Niezależnej i Gazety Polskiej..... milionerzy na traktorach...., ....dzieci mają kłopot z dotarciem do szkoły...,...co będzie gdy karetka na sygnale....itd, itd....wg. najlepszych wzorów Urbana.
A teraz to słuszny protest w obronie rolnictwa....?
Wniosek może być tylko jeden. ci, dyżurni redaktorzy zawsze, programowo, zatroskani losem kraju mają to wszystko w d.... liczy się tylko kasa. Nawet cienia przyzwoitości.
Prezes z protestującymi rolnikami? To chyba jakiś inny prezes?
I okazało się, że prezes, może, jako jedyny w kraju się nie zorientował, że jego protegowany Wojciechowski to lewak, szkodzący naszemu rolnictwu. A Morawiecki?
Szczytem były, świadome i celowe działania by nasi rolnicy ponieśli ogromne straty przez import z Ukrainy zboża i innych produktów. Uprzedzając funkcjonariuszy sekcji "najlepszy premier, rząd i oszukali go", że nie da się tego rozmydlić. Mając służbę celną, skarbową, nadzór budowlany (budowa elewatorów) i cały alfabet służb to jest jasne, że akcja była zaplanowana i osłaniana przez poprzedni rząd. Nie chodziło tylko o grube miliardy dla swoich ale głównie o osłabienie naszego rolnictwa i żadne "oszukali go" tego nie zmieni. Rolnicy i przedsiębiorcy to nasze, narodowe dobro i skazane na zagładę przez wszystkie kolejne rządy bo niezależne, twardo stąpające po ziemi i niepodatne na technikę "na wnuczka" stosowaną przez kolejne ekipy w tym Morawieckiego entuzjastę zielonego/nowego ładu. Jeżeli pomoc to przez upuszczanie krwi. Kto się z tym nie zgadza to proszę sprawdzić dane GUS w dłuższej perspektywie czasowej a nie przywoływać dyrdymały o " ...krokach nacechowanych troską.."

Obrazek użytkownika Maverick

21-02-2024 [15:55] - Maverick | Link:

Wspieraj polskie rolnictwo, Bo jak oni upadną bo jak oni upadną będziesz żarł karalachy ciemny Poliniaku.

https://www.youtube.com/watch?...

Obrazek użytkownika sake3

21-02-2024 [16:49] - sake3 | Link:

@juur....Może by tak wreszcie pogadac sobie i popsioczyć na Fit for 90 bo już na dobre uwił sobie gniazdko w UE?Tak pewnie do wyborów samorządowych  i w europarlamencie będziecie udawać,że nie wiecie o niczym i pewno przypiszecie to nowe ,,Fit' 'Morawieckiemu