NIENAWIDZĘ POLSKI BO JEST ZŁA

Czy pozbawianie zdrajców obywatelstwa Polski to zła decyzja?

Zgodnie z zaleceniami nauczycieli z Unii Europejskiej, do celu najlepiej dążyć małymi krokami.

Cel jest jeden, oczywisty i ostateczny – anihilacja Rzeczpospolitej na zawsze. Wymazanie jej całej historii i tradycji od roku 966 do dzisiaj.

19 grudnia 2023 rozpoczęto ten powolny, krok po kroku, marsz.
Jako że najważniejszym elementem procesu niszczenia jest spowodowanie dezorientacji społeczeństwa poprzez wywoływanie chaosu, stresu i dezinformacji, zaczęto w nieznany dotąd w naszym niby demokratycznym państwie po okrągłym stole, przejmowanie od prawowitych władz i pracowników, Polskiej Telewizji narodowej, Polskiego Radia i Polskiej Agencji Prasowej – głównego źródła informacji. Łajdakom, którzy do tego zadania zostali skierowani nie udało się zrealizować tego do dzisiaj. Byli na to zbyt prymitywni i za głupi, polegając tylko na swojej arogancji i brutalności. Wymyślili zatem, że po prostu zlikwidują TVP, PR i PAP. To dopiero pomysł! Zlikwidują instytucje warte miliardy; instytucje chronione specjalnymi ustawami, jako bardzo ważny element bezpieczeństwa narodowego. Zobaczymy jak im teraz wyjdzie.

Przy okazji, w sytuacji ośmieszającej i rozwścieczającej jeszcze bardziej wściekłego Tuska Donalda (ile można pompować balon, aż pęknie?) klęski przejęcia TVP, PR i PAP poprzez wtargnięcie lewackich uzurpatorów pod ochroną "silnych ludzi" (widać po gębach, że to starzy ubecy), a co ciekawe, zabezpieczanych przez warszawską policję, zapewne na rozkaz pana Kierwińskiego, klika tegoż Tuska, na polecenie berlińskich dowodzących, ogłosiła nowy boczny krok destrukcji państwa, ogłaszając, że wszyscy posłowie Zjednoczonej Prawicy, wykonujący swoje prawne obowiązki kontroli i ochrony telewizji, radia i agencji prasowej, zostaną pociągnięci do odpowiedzialności, włącznie z pozbawieniem mandatu posła.
A to ciekawe, a nawet wesołe. Jak ten klub 13 grudnia wyobraża sobie polski Sejm, gdy usunie się z niego 40% składu poselskiego? Ich posłowie dostaną po dwa mandaty i będą mieli dwa głosy w głosowaniach?

Głośno zapowiedzieli już kolejne kroki destrukcji państwa. Podobno drugim z kolei celem napadu ma być Trybunał Konstytucyjny. Zapewne tak zadecydowała szkopska Bruksela, bo ta najwyższa polska instancja sądowa w RP, jest bolącym cierniem w dupie komisji UE i TSUE, szczególnie od czasu, gdy orzekli, że przewagę ich prawnych decyzji mogą sobie schować gdzieś, bo w Polsce była, jest i będzie najważniejszym aktem prawnym nasza konstytucja.
Pożyjemy, zobaczymy...

Wprost komicznym krokiem jest zamierzenie likwidacji (całościowa, lub tylko częściowe) KRS – Krajowej Rady Sądownictwa. To też jest komiczny projekt. Jeżeli tuskowcy by to zrealizowali, to na zieloną trawkę zostanie odesłanych parę tysięcy sędziów wybranych nie jak to było lata całe w tym ekskluzywnym klubie, że takich sędziów wybierają inni – ci najważniejsi, najlepiej z doświadczeniem z PRLu, sędziowie, a nie jacyś zafajdani posłowie. Wówczas około 6 milionów wykonanych przez tychże usuniętych staje się nieważne, a rzesza skazanych może śmiało powrócić do swych ulubionych przestępstw. Aha – orzeczone rozwody też byłyby nieważne.

Inni zaś napaleni rycerze marszałka Sieniewicza, optują, bo bardziej są chciwi, niż mądrzy, za podbojem koncernu Orlen. Jaka tam jest kasa! I tysiąc miejsc z pensją ponad 50 tyś. zł na miesiąc bez premii i innych dodatków. Tam można umieścić nie tylko żonę, syna i córkę, ale też wujka, kuzyna i kochankę. A ile będzie dużej forsy, jak się ponownie uruchomi rurociąg "Przyjaźń"? Niesamowite. Takie skarby w zasięgu ręki.

Narodowy Bank Polski – NBP, to jeszcze większa gratka. Pomyślcie – 300 ton złota! Waluty jeszcze więcej. Wiadomo, większość musi pójść do Frankfurtu, ale i tak, coś można zajumać. Tylko pewien problem – podobno ten przeklęty Glapiński zrobił z NBP twierdzę. Trzeba będzie użyć ciężkiej broni, gazów i fosforu?

Długo tak można kpić i wymieniać setki punktów, które "demokraci" Tuska, Kosiniaka-Kamysza i Czarzastego chcą zawłaszczyć.
Rozkraść co się da, a resztę, to co pozostanie, za bezcen oddać Niemcom, poprzez ich sztuczną inteligencję, czyli Unię Europejską.

Jeżeli ktoś się dziwi, albo gorzej, kompletnie nie wierzy, że w Polsce są tacy ludzie, zdolni przeprowadzić dewastację całego państwa tak, że pozostaną tylko zgliszcza i kompletna ruina, to niestety żyją w świecie marzeń i pozorów.

Ludzi, którzy Rzeczpospolitej nienawidzą i co przykre, gardzą nią; i oczywiście to samo odczuwają w stosunku do wszystkich Polaków, co nie wyznają ich poglądów, a to w sumie świadczy w ich przekonaniu, że Polska jest zła i najlepiej oddać ją we władanie państwom, które zaprowadzą tu należyty ład i porządek, jest mniej więcej stała liczba i to od stuleci.
Profesor Andrzej Nowak – któż lepiej niż on zna i rozumie historię naszego kraju, zdecydował, że takie już otwarte i publiczne objawy zaprezentowano w roku 1793, co właśnie zaskutkowało rozbiorem Polski.
Polska była zła, więc lepiej oddać ją sąsiednim cesarzom i carom. W końcu, na skutek tych ludzi – nienawidzących swojego rodzimego państwa i myślących wyłącznie o własnych interesach, kraj nasz, na 123 lata, przestał istnieć.

Dzisiaj, w pierwszych dekadach XXI wieku, po 100 paru latach niepodległości, mamy podobną sytuację.
Tu warto się zastanowić, czy ten plan likwidacji samodzielnego Państwa Polskiego, jest wymyślony, sterowany, aż wreszcie realizowany, przez siły zewnętrzne – przede wszystkim Niemiec i Rosji – przy bierności innych państw zachodu, czy też może tendencja do likwidacji suwerennej ojczyzny jest ideą stworzoną wewnątrz kraju, przez tą grupę nieakceptujących swojego kraju. Tak, czy inaczej, konserwatywna partia Prawo i Sprawiedliwość, na której wszyscy patrioci polegali, w skutek pewnej pychy i odcięcia się od słuchania narodu; a także przez pewne niedbalstwo i lekceważenie przeciwnika, przegrała wybory 15 października. W tym momencie została usunięta ostatnia przeszkoda, do zdemolowania państwa tak, że zostanie one przejęte przez "federalizującą się" Unię Europejską, co jest właściwie zasłoną dla kolejnej w dziejach Rzeszy Niemieckiej

Maszyna ruszyła 13 grudnia 2023 roku.

Instytuty naukowe i inne placówki badawcze i analityczne analizujące sytuację społeczną w RP, o czym już pisałem, określiły, że tych niestety-Polaków, dla których ojczyzna jest zła, Polacy to dzicz i motłoch, brudni, głupi i zapijaczeni, jest około 5 milionów, czyli 14% społeczeństwa.
Inna placówka naukowa podaje, że tych gardzących patriotyzmem i przywiązaniem do kraju jest około 20% wyborców. Ponieważ obywateli uprawnionych do głosowania jes obecnie (przed wyborami) dokładnie 29 mln 91 tys. 533 (źródło PKW) to można wyliczyć, ze te obliczone dwadzieścia procent to 5,8 miliona Polaków. Czyli zakładając błąd i precyzję obliczeń statystycznych, wszystko się zgadza. 5 milionów, czyli 15% ludzi z polskim obywatelstwem Polski nienawidzi, bo ona jest zła. Ci bogatsi już sobie nawet pokupowali domy w Hiszpanii, na Greckich Wyspach, czy w Portugalii, by móc swobodnie i liberalnie oddychać (nota bene – wszędzie tam byłem i ciekawi mnie, jak oni będą szczęśliwi po 5 latach zamieszkiwania tam. Jak dotąd rekordzistami, których dobrze znam, jest rodzina kapitana Nassi, Finów, zamożnych i mądrych, którzy po 9 latach stwierdzili, że już dalej nie mogą tam wytrzymać i wrócili do swojej Finlandii).

Wielu z nas, tych szybko i powierzchownie myślących zapewne stwierdzi: - Eee tam, co to jest, nas jest 8 razy więcej i ze zdrajcami sobie poradzimy.
Przypomnę więc tylko, ilu bolszewików zgromadził w Rosji Lenin, by zdobyć carską Rosję i na stulecie zamienić ją w gułagi, kołchozy i sowchozy ZSRR. I ile setek milionów potem zginęło.

Jeszcze jedno jest ważne. Ani Niemcy, ani Rosja, nie byłyby dzisiaj w stanie zdobyć Polski, gdyby nie ta wewnętrzna nienawidząca swojej ojczyzny targowica.
Rosja jest właśnie w stanie wojny z Ukrainą – tuż za naszą granicą. My czujemy się ciągle bezpieczni, bo nie ma mocy na tzw. wojnę kinetyczną (termin wprowadzony do Polski przez dr Bartosiaka), czyli armia, czołgi, rakiety, bomby, itd. Lecz tzw. wojnę hybrydową już od bodajże 2021 roku otwarcie z nami prowadzi. To stara historia. Niby po transformacji Ruski wyprowadzili z nowej Polski swoje wojska wraz z głowicami nuklearnymi, tu gotowymi, by napaść na zachód. Przy okazji niszcząc wszystko, czego nie dało się ukraść. Lecz pozostały tu ciągle ich budynki, bodajże kilkanaściw w samej Warszawie. Wkrótce też prezydent – tfu! - Wałęsa wyskoczył z projektem NATO-bis, gdzie Rosja miała odgrywać wiodącą rolę. A wiele lat potem, praktycznie parę miesięcy temu, a szkoda, bo to powinno być wiele lat temu, zobaczyliśmy jak obecny, "chwilowy" premier Tusk Donald, w tajemnicy przed narodem spiskował z Ruskimi.
Teraz w tej hybrydowej wojnie nasyła na nas przez białoruską granicę tłumy osiłków, zwabionych przez mafie, w tym Łukaszenki, do nielegalnego przejścia przez Polskę tam, gdzie banany rozdają za darmo. Ruskie samoloty regularnie przekraczają nasz obszar powietrzny, a w bliskim mojego domu Królewcu, instalują rakiety z głowicami nuklearnymi.
Potężniej jeszcze działają na obszarze agentury wpływu, dezinformacji i urabiania mentalnego Polaków. To wszystko są wrogie działania. To ruska cicha wojna, która się toczy.

Niemcy nie mogą militarnie napaść na Polskę. Mimo tego, że nadal w większości tych Helmutów, Klausów i Angeli, panuje przekonanie, że Polacy to podludzie. Tacy muszą żyć pod butem mądrzejszych, sprawniejszych i zdyscyplinowanych Niemców. Wszystko dobrze, tylko... jak to powiedział Napoleon: ...po pierwsze nie mamy armat. Już dzisiaj siła militarna RP jest większa i sprawniejsza, niż niemiecka, która zmurszała, a wojsko się rozleniwiło, bo... zgodnie z traktatem po II WŚ, bronią ich Amerykanie. A młode zniewieściałe Szkopy "za chiny ludowe" nie chcą służyć w armii.
Toteż taktyka niemiecka jest inna niż straszenie konfliktem zbrojnym. Narzędziem nacisku jest fakt, że w 2004 roku, bardzo przez te Niemcy zachęcani, a my – młodziutka, naiwna i lekkomyślna demokracja – przystąpiliśmy do Unii Europejskiej. Jako, że UE, Bruksela i Strasburg niemalże w całości są zgermanizowane, przynajmniej na kluczowych stanowiskach, a od momentu naszego przyłączenia niemalże dwadzieścia lat temu doktryna istnienia i działania Unii totalnie uległa zmianie. Nie reprezentuje już demokracji (veto było ostatnim elementem), nie ma równości i solidarności – są lepsi i gorsi. Lepszym wybacza się nawet najpodlejsze przestępstwo, a gorszych można ukarać, nawet za niezapięty guzik. Polska należy do tych gorszych, a nawet jest wg. Unii najgorszym państwem w Europie, bo jest zepsuta przez rządzących konserwatystów i patriotów, uparcie broniących każdej suwerenności i nieulegająca unijnym zaleceniom.

Jako, że Unia to nieformalnie, lecz faktycznie Niemcy, to tą drogą, nasz wrogi, zachodni sąsiad, bez przerwy od roku 2015, wymyśla i nakłada kary pod najgłupszym pretekstem. Cel jest jeden i wyraźny – na początek obalić rząd Zjednoczonej Prawicy, a potem natychmiast zacząć ją niszczyć bezprawnie i brutalnie.
Przy władzy dzięki nieuczciwym zabiegom socjotechnicznym, usadowiono klikę Tuska Donalda, ze wsparciem bolszewików od dawnych komuchów jeszcze z PRLu, ich potomków, oraz ludzi skompromitywanych, na których zarówno ruski, jak i szkopy mają haki, albo po prostu zostali przekupieni.

Tak oto właśnie Niemcy, bez jednego wystrzału przejmują Polskę. Gdyby nie było tych nienawidzących złej Polski Targowiczan, wprost brzydzących się obywatelami spoza ich mydlanej bańki. Niemcy i Ruskie, nic nie mogli by wskórać bez tych polskich kosmopolitów.
Po raz kolejny zdrajcy chcą doprowadzić do anihilacji państwa Polskiego, zaledwie po stu latach niepodległości. Przecież już po I Wojnie Światowej jasno określili, że Polska jest "bękartem Europy".

Tusk, Kamysz, Hołownia, czy Czarzasty nie życzą sobie być bękartami.
I rzeczywiście, jeśli Niemcom się uda, to nie będą bękartami. Będą niewolnikami, głupcy się łudzą. Dla Niemców na zawsze są pod-ludźmi. Są Pollack. Albo Polacken. Albo Polacke...
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika u2

29-12-2023 [13:47] - u2 | Link:

plan likwidacji samodzielnego Państwa Polskiego

Z tego co pamiętam Donald Tusk na początku lat 90-tych na zjeździe Kaszubów postulował powołanie Autonomii Kaszubskiej, z własnym rządem, administracją, wojskiem itp.

Jako że autor przyznał się, że ma również korzenie kaszubskie, to ciekawi mnie zdanie autora na ten temat. Czyżby stąd brała się odmienność Trójmiasta? :-)

Niemcy nie mogą militarnie napaść na Polskę.

Mogą, mogą. Ale jak to u Niemców, wszystko musi być starannie zaplanowane i przygotowane. Bez osłabienia Polnische Armee i Polnische Wirtschaft nie odważą się, ale przecież mają swojego namiestnika nach Polen.

Obrazek użytkownika sake3

29-12-2023 [14:14] - sake3 | Link:

No tak ich armia jest w stanie śmierci klinicznej,więc żeby do Polski dumnie wejść tłumacząc się ,,złym słowem Polaka'' trzeba polską armię osłabić.Już dyżurny Tygrysek podaje na tacy unieważnienie z Koreą kontraktów na zakup sprzętu.wojskowego.To chyba jeszcze nie konic ułatwień dla Niemców,bo tuskowy autorytet  Różański zwany generałem postuluje zmniejszenie armii i likwidację WOT..

Obrazek użytkownika jazgdyni

30-12-2023 [05:07] - jazgdyni | Link:

@u2

Drogi @u2

Ja nie mam korzeni kaszubskich. Ja się na Kaszubach urodziłem i wychowałem. Mimo nauk wspaniałych kaszubskich znawców i autorytetów (Franciszek Fenikowski, czy Augustyn Necel), nie stałem się pełnym Kaszubem. Jednakże z przyjemnością uczestniczę w życiu tej społeczności. A odmienność Trójmiasta to zupełnie inna, nie kaszubska sprawa. Ale o tym innym razem.

A Niemcy militarni? Będę się upierał - nie mogą na nas napaść.

Obrazek użytkownika u2

30-12-2023 [10:47] - u2 | Link:

A Niemcy militarni?

Wczoraj obejrzałem Ziemka. Zgadzam się z jego główną tezą, że Niemcy chcą nas zdusić ekonomicznie, wprowadzić u nas pełną anarchię. A jak to się uda (lub nie uda - na dwoje babka wróżyła), to mogą nas próbować zdusić militarnie (podawałem wizje Węcławka, inni wizjonerzy również przewidują wojnę światową, wojna kacapów z ukrami to tylko "rozgrzewka"):

https://www.youtube.com/watch?v=ccgSHJ07vd8

Ziemkiewicz: Tusk to mentalny gangus! Pułkownik-rympałek, czyli powrót starej ekipy

Obrazek użytkownika Darek65

29-12-2023 [14:09] - Darek65 | Link:

"I rzeczywiście, jeśli Niemcom się uda, to nie będą bękartami" - Niemcy, jak i cała zachodnia Europa, mają ogromne problemy. Jeszcze z rozpędu jadą na paliwie, które się już kończy. Ich polityka wewnętrzna doprowadziła do tego, że szczególnie wschodnie Niemcy się buntują. Zarabiają zdecydowanie mniej niż zachodnie. Ceny rosną, a zarobki nie. Rozmawiałem dzisiaj z osobą, która pracuje we wschodnich Niemczech od lat i mówił mi o pikującym w górę niezadowoleniu. Do tego dochodzi problem z imigrantami, którzy kosztują ogromne pieniądze, a nie pracują. Ludzie, to widzą. Dlatego tak ogromna popularność AfD. Do tego dochodzi regres gospodarczy, skończyły się tanie paliwa z Rosji. Rynek zachodni, a szczególnie niemiecki, jest zalewany produkcją z Chin. W przyszłym roku na rynek europejski wejdą firmy motoryzacyjne z Chin. To cios w podstawę filaru gospodarczego Niemiec. Ja zawsze mówię, że nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. I dlatego może dobrze, że PIS przegrał, nie rządzi. Może to czas, aby ludzie zobaczyli, co jest grane, kim jest obecna ekipa rządząca. I czas na refleksję w PIS. Nic tak nie motywuje, jak solidny kopniak w 4 litery. Pytanie w tej chwili najważniejsze, czy PIS jest gotowy na refleksję i przegrupowanie sił ? Na razie tego nie widzę. Stary beton trzyma się mocno. Jak mawiał klasyk, kadry, to podstawa. Dlaczego PO zalicza wtopy? bo takie ma kadry. Sienkiewicz, człowiek służb specjalnych, okazał się zwykłym gamoniem. Jachira, Sterczewski, Kierwiński, Sczerba. Takimi ludźmi nie zrobi się rewolucji. To będą kolejne wtopy. Kaczyński powinien się "schować", a na pierwszą linię wysunąć młodego, gruboskurnego i zadziornego wojownika, który stanie się twarzą ZP. Tusk jest bardzo wrażliwy na punkcie swojego ego. Internet powinien zostać zalany memami na jego temat, bo jeden obraz, to 1000 słów. To internet, który PIS olał, teraz rządzi. Czasami trzeba się cofnąć o krok do tyłu, przegrupować siły i spojrzeć na całość z szerszej perspektywy. Biadolenie nic nie da, a kopanie się z koniem nikomu nie wyszło na dobre. 

Obrazek użytkownika u2

29-12-2023 [14:37] - u2 | Link:

Jachira, Sterczewski, Kierwiński, Sczerba. Takimi ludźmi nie zrobi się rewolucji.

Kierwiński ma, bądź miał, ojca generała brygady WP (1999), który był szychą w KOK-u w czasach PRL-u, w latach 70-tych. KOK komitet obrony kraju, odpowiednik współczesnego BBN.

PS. Reszty też bym nie lekceważył, choć z wyglądu komedianci, to komedianci odgrywają ważną rolę w agitacji i propagandzie.

Obrazek użytkownika r102

29-12-2023 [14:43] - r102 | Link:

"problem" z imigrantami - to  jakoś nikt o tym nie pamięta - to nie to że nie chce im się pracować - tylko ich przyrost naturalny - za kilka-dziesiąt/?naście lat po prostu wygrają w Niemczech wybory - i skończy się świat jaki znamy...

Obrazek użytkownika u2

29-12-2023 [21:17] - u2 | Link:

wygrają w Niemczech wybory - i skończy się świat jaki znamy...

To niech wygrają. Nie płakałbym. A świat jaki znamy, wcale nie jest najlepszym światem z możliwych jak onegdaj twierdził pewien filozof. Oczywiście zawsze może być gorszy, ale może też być lepszy. To zależy, czy ludzie chcą być przyzwoici, czy nie.

Obrazek użytkownika jazgdyni

30-12-2023 [05:17] - jazgdyni | Link:

@Darek65

Nie wiadomo jak i dlaczego, Niemcy zatracili swój kiedyś tak dobry, instynkt wynalazczy i innowacyjny. Nagle przeskoczyli ich Francuzi, Szwedzi, Norwegowie, Brytyjczycy, a nawet Włosi (projektanci ich aut), i co już jest dużym wstydem - Finowie z Nokią. Został im tylko tradycyjny ciężki przemysł. Porażka Volkswagena z płonącymi elektrykami, na co Tesla otworzyła swoją fabrykę pod Berlinem, oraz katastrofa i możliwy upadek Siemensa, to wyraźne symptomy niemieckiej gospodarki.
O! Także na gwałt tworzenie nowych kopalni odkrywkowych węgla brunatnego - największego smrodziciela - w ramach Zielonej Rewolucji.

Obrazek użytkownika u2

30-12-2023 [10:54] - u2 | Link:

Porażka Volkswagena z płonącymi elektrykami, na co Tesla otworzyła swoją fabrykę pod Berlinem

Niemcy wyraźnie przespali rewolucję technologiczną, w tym internetową. Tam do dzisiaj komunikują się przede wszystkim za pomocą faksów. Wolą mieć papier, a nie formę elektroniczną. Nie oznacza to, że nie maja swoich ambicji utworzenia sojuszu z Rosją z protektoratem Chin. USA mają być wygonione z Europy. Mówi o tym Ziemek, link już podałem, ale powtórzę:

https://www.youtube.com/watch?v=ccgSHJ07vd8

Obrazek użytkownika Darek65

30-12-2023 [13:04] - Darek65 | Link:

@Jaz
Już kiedyś na ten temat pisałem. Po pierwsze upadek szkolnictwa, po drugie, pokolenie starych Niemców, zbrodniarzy, ale  sprawnych organizatorów i fachowców odchodzi, a młode pokolenie, to lenie i miękiszony bez jaj. Niestety, ten sam trend pojawia się u nas. 

Obrazek użytkownika Tomaszek

30-12-2023 [15:19] - Tomaszek | Link:

Ostatnio widziałem elektryka VW id płonącego przy lokalnej szosie  . Na szosie zatrzymałem się kilka samochodów za nim . Najpierw dymił spod spodu , potem rozbłysnął jak ogień piekielny . Wizualnie wulkan . Smród gorszy jak z murzyńskiej kuchni . Policja usunęła wszystkich na milę . Na drugi dzień krater na szosie był do pół łydki , mimo że spalił się na poboczu . Po dwóch dniach ani śladu , nawet asfalt spatynowali piaskiem  i trawę na poboczu przeszczepili . Co ciekawe kolega ma Teslę 3 i płaci ponad dwa razy mniej  co drugi za WV id  przy podobnych parametrach kierowcy i bezszkodowości . A Tesla jest o połowę więcej warta . Znaczy ktoś już wie o co chodzi . Po pożarze parkingu Luton Airport , byłem tam ze cztery dni po . Smród czuć było na pięć mil nawet po tym czasie . Półtora tysiąca samochodów spalonych . Wszyscy rżną głupa i aresztowali jakiegoś gościa i go zwolnili . Kumpel mówił ze na koniec powiedza poprawnie politycznie , już napisali że to był Vehicle fault , potem dopiszą  pewnie że to jakiś diesel się zapalił .

Obrazek użytkownika jazgdyni

30-12-2023 [16:28] - jazgdyni | Link:

@Tomaszek

Obserwowałem bardzo dokładnie (dzięki podcastowi jednego fantastycznego kapitana emeryta z USA) całe to spalenie samochodowca u wybrzeży Holandii, w większości z elektrykami VW. To był światowy cios, większy jak oszustwo ze spalinami.
Niemcy zatracili swoje zdolności projektowe i konstrukcyjnie. Zobacz ile wszędzie jest ogłoszeń u nas - Elektryków potrzebujemy. A z pracą na morzu to oni leżą i kwiczą. Nikt tam nie chce pływać, bo... to im się nie opłaca, no i nie jest fajne. nawet trawki nie można zapalić. oni mają autentyczną zapaść.

Obrazek użytkownika tricolour

30-12-2023 [16:55] - tricolour | Link:

@jzg

To chyba dobrze, że spalili elektryki, co?

Takie stare durnie ostatnio mnie przekonywały, że to bardzo dobrze, że zamiast fabryki samochodów elektrycznych mamy ściernisko, bo elektryki to ślepa uliczka. I że nasz premier to mózg nad Muski więc super dobrze, że nic nie produkujemy.

Więc Niemcy uznali, że to ślepa uliczka - na nasz wzór i podobieństwo - i spalili samochody. Więc to dobrze, prawda, stare pajace? 

😛😛😛

Obrazek użytkownika u2

30-12-2023 [17:03] - u2 | Link:

stare pajace? 

Zapewne chodzi tobie o kaszuba Tuska i tatara Sienkiewicza. No fakt, stare błazny :-) :-) :-)

Obrazek użytkownika tricolour

30-12-2023 [17:38] - tricolour | Link:

Po polsku mówimy "chodzi ci" nie "chodzi tobie" chyba, że coś chodzi po tobie i stąd takie wszawe skojarzenia, stary pajacu.

😛😛😛

Obrazek użytkownika Edeldreda z Ely

30-12-2023 [21:17] - Edeldreda z Ely | Link:

@Tricolour 
No właśnie, Tri, obawiam się, że tak nie do końca... 
Przyznam, że i ja nad tym boleję, ale Pan Mirosław to autorytet... 
https://sjp.pwn.pl/poradnia/ha...

Pozdrawiam Cię Sylwestrowo, 
Ely ;) 

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

30-12-2023 [21:52] - NASZ_HENRY | Link:

@Edeldredo z Ely .... jeżeli myślisz, że spółka, ze starym pajacem @tricolorem, poprawi Twoją reputację na NB, to musiałbym takie myszy, tfu myśli skomentować jego słowami, którymi poczęstował ostatnio @sake3. Pozdrowię Cię na Twoim blogu 😎  

 

Obrazek użytkownika tricolour

30-12-2023 [22:07] - tricolour | Link:

@henry

Trzeba było wtedy - rycerzu po siedmiu orgazmach - stanąć w obronie zaatakowanej, a nie teraz jęczeć, że poczęstujesz tym samym.

Zresztą nie da rady.

Obrazek użytkownika tricolour

30-12-2023 [21:53] - tricolour | Link:

@Ely

No przepraszam, forma większego szacunku wymaga użycia wielkiej litery w zaimku drugoosobowym - nie ma od tego wyjątku - a dodatkowo takiej konstrukcji wypowiedzi, by odbiorca nie był zmuszony szukać szacunku wpatrzony  w gumno jak saper.

Misiu się oczko urwało, Ely, po prostu.

Szampańskiej zabawy życzę.

Obrazek użytkownika danuta

31-12-2023 [00:19] - danuta | Link:

tricolour, o co ci. ćwierćgłówku, chodzi? Takie pierdoły piszesz, że  Kierwiński ropnej wysypki dostaje. Wiele to nie zmienia, ale on wie, co ci zawdzięcza. A ty wiesz kogo on ma...

Obrazek użytkownika u2

30-12-2023 [22:20] - u2 | Link:

stary pajacu

To twój stary to pajac? Czyli ty to stary błazen, jak wy wszyscy z pełomafii :-) :-) :-)

Obrazek użytkownika Tomaszek

30-12-2023 [20:16] - Tomaszek | Link:

Niemcy osiągnęli sufit . PKB dawno przestał być odczuwalne u obywateli . Padają ofiarą swojej polityki . Polują na Polskę bo Chiny im się uwalają jak tanie źródło komponentów i tanich podwykonawców . Wojna na Ukrainie jest dogrywką za układ zjednoczeniowy (kupno Zełenskiego gówno tu da) .Ukraina zostanie przydeptana i zmarginalizowana gospodarczo i demograficznie . Chińczycy juz rozpoczęli nową inwazję . Niemiecki przemysł samochodowy i nie tylko czeka prosta droga do czarnej dupy . Chyba ze ich Chińczyk wykupi . Ale wtedy zostaną firmy (chińskie) a ludzie będą w czarnej dupie dalej . Sytuację może pogrążyć i przyśpieszyć napięcie i wojna o Tajwan co przy prawie całkowitej zależności od półproduktów chińskich będzie gwoździem do trumny .Tanie nośniki energii się skończyły a sami zamknęli sobie atom czyli czarna dupa nr kolejny . Sytuacja demograficzna też nie nastraja jeżeli trzy czwarte nowonarodzonych Niemców ma na imię Ali albo Mustafa czy Ibrahim . Sami to sobie zafundowali jeszcze przed willkomen .  Z piętnaście lat temu wprowadzili pakiet becikowy czyli śwwiadczenia ok 30 tys eur w pierwszym roku i ok 20 w następnym . Wszystkie Turczynki zaszły w ciążę nawet stare jak się dało . Przed kalifatem to ich tylko Chińczycy mogą uratować . Krótko pisząc , jak się nie zakręcą to dupa z tyłu . Pozostaje wybór między czarną i czarniejszą . Komentarz dla Polski - do sufitu daleko , ale przykład widać i wnioski z historii warto by wyciągnąć . W końcu nauczyciele historii to chyba przodująca grupa w polityce RP . Chyba że to tylko zakute łby bez spojrzenia w przyszłość i wniosków z historii . Wtedy biada i nam . 

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

29-12-2023 [15:52] - wielkopolskizdzichu | Link:

" jak to powiedział Napoleon: ...po pierwsze nie mamy armat. "
Nie Napoleon tylko burmistrz miasteczka zapytany dlaczego nie było na jego powitanie salw.

Do reszty nie ma sensu się odnosić, bo to bełkot obrażonego na Polaków pisora.

Obrazek użytkownika sake3

29-12-2023 [16:23] - sake3 | Link:

Jak trzeba nienawidzieć Polaków jeśli do likwidacji mediów wysyła się zwykłych bandziorów Reżimowy funkcjonariusz Tuska Marek Czyż ukrył wiadomość,że przy pacyikacji jednego z oddziałów TV wg sporzadzonej wcześniej listy udaru doznała jedna z wypychanych i szarpanych i szarpanych kobiet.To pani która tylko zapowiadała pogodę.Została odwieziona do szpitala.Jej ,,wina''polegała tylko na tym,że jej siostra pracuje w TV w Warszawie.Do represji i siłowych rozwiązań ,,po bandzie'' namawiał Juliusz Braun były przewodniczący KRRiT teraz przywrócony przez Tuska.Czy ma się polać krew?I czy w ogóle będziemy wiedzieli o incydentach?

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

29-12-2023 [16:36] - Imć Waszeć | Link:

W państwach poważnych, mimo powszechnie głoszonego poglądu, że demokratycznie rządzić może ktokolwiek, bardzo dba się o to, żeby do władzy nie dorwał się przypadkiem jakiś badylarz, wiejski filozof obrzępała, albo inny majster klepka. Ma to zapewnić spokój i bezpieczeństwo układu realnie rządzącego, czyli stanu urzędniczego. Bóg jeden wie czego mógł w życiu doświadczyć od urzędów taki naturszczyk, więc z powodu obawy o jego "reformy w państwie" lepiej jest nie ryzykować zwarcia. W Polsce jest podobnie tylko głupiej, bo po prostu kohabituje się do koryta tych tylko, co ulegają żydom, Amerykanom, Kosmitom wschodnim, albo Niemcom.
Zdaje się, że tu nie wolno palić: https://www.youtube.com/shorts...

Obrazek użytkownika paparazzi

29-12-2023 [19:39] - paparazzi | Link:

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

29-12-2023 [21:17] - Imć Waszeć | Link:

Takie rozwiązanie mam na myśli od dawien dawna, bo inne zwyczajnie do niczego nie doprowadzi. To jasne jak Słońce. Dlatego zamiast się ODDZIELAĆ "onucami" od tłumu i aparatu, trzeba go PRZYŁĄCZAĆ do siebie zatykając czasem nos, mając na myśli ten właśnie wskazany cel, czyli pozbycie się postaw zdradzieckich raz na zawsze. I jeszcze jedno - Generalna Gubernia to nie jest ojczyzna Polaków i nie jej Polacy przyrzekają wierność. Dlatego oddzielanie od siebie pojęć "państwo" i "kraj" porządkuje zarówno dyskusję jak i dalsze myślenie. Bowiem, reasumując, to co powinniśmy dziś zrobić, to marginalizacja aparatu GG i tamtejszych narzuconych z Berlina pseudonim "Europa" elit.

Obrazek użytkownika jazgdyni

30-12-2023 [05:25] - jazgdyni | Link:

@paparazzi

Trafiłeś w bullseye. Oczywiście, że profesor Nowak mnie zainspirował. I podam za tobą dalej - MUSICIE TO KONIECZNIE OBEJRZEĆ !

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

30-12-2023 [13:17] - Imć Waszeć | Link:

Obrazek użytkownika jazgdyni

30-12-2023 [16:30] - jazgdyni | Link:

@Imć Waszeć

rany Imć Waszeci ! Powoływać się na Michalkiewicza?

Zresztą ja mam w stosunku do pojęcia "elita" dosyć wieloznaczne zdanie.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

30-12-2023 [19:32] - Imć Waszeć | Link:

Michalkiewicz jak widać jest mądrzejszy od tej bandy debili w szejmie. A że jakiś PISior kiedyś zdecydował się go "zonucować" i uwalić medialnie, to dla mnie jest argument na poziomie głośnego pierdzenia w restauracji. Sorry, ale jestem zwolennikiem łączenia narodu, a nie wydzielenia w nim kasty "wrogów klasowych onucy". Po prostu dzielenie nam już nie służy i należy tylko pozbyć się jakoś ewidentnych zdrajców, a nie antagonizować wszystkich do napier... się ze wszystkimi o ę i ą. Wojna idzie i w okopie wszystkim będzie po równo du... marzła.

Obrazek użytkownika sake3

30-12-2023 [20:57] - sake3 | Link:

@Imć Waszeć........Jest pan jak pisze zwolennikiem łaczenia narodu.Tylko czy to jest możliwe?Pan widzi kastę ,,wrogów klasowych onucy'' ale dlaczego tylko akurat tę?Jeżeli dla pana słowo ,,onuca'' jest obelżywe to jak nazwać te wszystkie epitety którymi jest obrzucany PiS?Nie tylko zresztą tym,bo nagminnie są i to nie od wczoraj rzucane groźby i stosowane siłowe rozwiązania..Pan Sawicki z pogardą określa PiS jako przyklejonego do władzy,,choć PiS jej sobie nie uzurpuje.Czy upojona i w ekstazie,,zwycięska'' koalicja uważa ,że Kaczyński powinien na kolanach i w zębach tę władzę im  przynieść? Zadziwiające z jaką łatwością zamyka się oczy na bezprawne poczynania obecnej władzy,na łamanie Konstytucji za którą niedawno tak gardłowano,nie widzi się haniebnego zachowania posłów koalicji i Lewicy w Sejmie a widzi się ,,onucę''.Pan nie chce żadnego pojednania tylko poniżające podporządkowanie się tym zwyciężcom.Jacy zresztą są to widać.

Obrazek użytkownika jazgdyni

30-12-2023 [05:21] - jazgdyni | Link:

@Imć Waszeć

Proszę dodać, że ten wspomniany układ, to układ patologiczny, a nawet przestępczy.
Mamy to ciągle w naszej świadomości, ale nie ma już sensu na taką postawę - demokracji już na świecie nie ma i prawdopodobnie już nie będzie.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

30-12-2023 [10:29] - Imć Waszeć | Link:

@jazgdyni zaraz, zaraz. Kiedy to ja napisałem, że demokracja dokonuje już swego żywota? Pisałem też o "narodach uogólnionych", a także o konieczności "wytwarzania ciśnień" w celu istnienia. Tyle lat temu to było, że już nawet nie pamiętam gdzie to było i na czyim blogu.... Ponieważ współczesna "demokracja" nie jest już w stanie zapobiegać sytuacjom, że kolejna z rzędu polityczna banda dorywa się do koryta, spółek, do prawa i natychmiast zmienia wszystkim wszystko, bo wg nich wszystko stare jest złe i obciachowe, bez pytania i zbędnych ceregieli, to wymyślony przeze mnie "protokół enklaw" jest coraz bliżej i przy wsparciu AI jawi się niemal jak wybawienie dla ludzkości. Tak jest, Nowak po prostu postuluje to samo co ja napisałem drzewiej. Trzeba przestać się bawić z marksistami w kalambury i zrobić prawdziwą reformę słownika oraz używanych w polityce pojęć (jak ŚP. Krzysztof Karoń).
Fałszowanie słownika pojęć powinno być zagrożone taką samą karą jak fałszowanie pieniędzy. To na początek dałoby użyteczne narzędzia do zwalczania "aktywistów", czyli po prostu dywersantów w sensie "zgniłego zachodu". Jakie to są te nagminnie fałszowane pojęcia? Proszę bardzo "demokracja", "demokratyczny wybór", "faszyzm", "dyktatura", lewacki dipol "ekologia/klimat/planeta" vs "gospodarka/system finansowy/postęp ludzkości". Jest tych słów tysiące i wszystkie one służą głównie do siania nam w głowach zamętu. "Aktywista", człowiek NGOsów to po prostu współczesny dywersant taki sam, jak "rewolucjonista" co to siedzi w kucki w proteście na autostradzie, albo przykleja się do jakiejś "Damy z Łasiczką". To mówi nie byle kto, tylko sami projektanci metody i globalnego zjawiska, którzy nakazali dzieciom siadać w kucki przed pałkarzami Putina i Łukaszeki, przed czołgami jakiegoś Xi, bo im się zamaniło, że świat już działa tak bezzębnie i mdło jak w ich poprawniackiej propagandzie. Niestety, nagle nastąpiła globalna spontaniczna korekta i okazało się, że jednak świat działa tak jak wieki temu działał.

Obrazek użytkownika jazgdyni

30-12-2023 [16:41] - jazgdyni | Link:

@Imć Waszeć

Ależ ja się w pełni zgadzam. Zmienianie pojęć i znaczenie słów to klasyczna bolszewicka i lewacka zagrywka.
nasze honorowe słowo "patriotyzm" przez lewaków jest w pełni interpretowane i określane, że to jest to samo przez "nacjonalizm". A "nacjonalizm" - tu nie ma wątpliwości - to przecież "nazizm". O wszystko jasne.
Naziści i faszyści to niby to samo, ale faszyści lepiej brzmi.
Więc gdy w Marszu Niepodległości maszeruje 100 tysięcy patriotów, to określenie przez buca z UE i ruskiego agenta, że maszerowało 100 tysięcy faszystów dla nich jest oczywiste.

Sytuacja dzisiaj jest taka nieprecyzyjna, rozmyta i wieloznaczna, że ja na każdym forum, czy dyskusji, zawsze na wstępie domagam się precyzyjnej definicji. I zawsze są z tym kłopoty.

 

Obrazek użytkownika u2

30-12-2023 [16:52] - u2 | Link:

100 tysięcy faszystów dla nich jest oczywiste

60 tysięcy. Verhoftstadt ma niemieckie nazwisko i ponoć się zniemczył politycznie tak jak w Polsce Kaszub Tusk. Akurat w Belgii jest trochę Niemców, śladowa ilość, ale zdecydowanie więcej Francuzów i Holendrów. Więc Guy to taki typowy bolszewik-faszysta, który chce wszystkimi rządzić, choć nie ma poparcia w społeczeństwie, i w pewnym okresie mu to się udaje, dzięki zapewne poparciu Berlina, oraz dzięki umiejętnemu podziałowi społeczeństwa, zgodnie z zasadą divide et impera, czyli napuszczaniu jednych na drugich.

PS. Belgia to taka narodowościowa beczka prochu. Nabrałem takiego przekonania jak zobaczyłem w Brukseli na ulicach i w autobusach Arabki z dziećmi, no i uczniów przeważnie arabskich. Jak jechałem taksówką, to taksówkami rządzili Arabowie :-)

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

30-12-2023 [19:34] - Imć Waszeć | Link:

Verhoftstadt to trochę brzmi jak Kalisz albo Warszawski.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

30-12-2023 [19:27] - Imć Waszeć | Link:

Nawiasem mówiąc, to Tusk z ekipą są wręcz przykładem książkowych faszystów, gdyż uważają, że jak tylko wygrali wybory, to mogą już nam zrobić wszystko, skasować wszystko, zawłaszczyć wszystko, czyli "(ich) państwo wszystkim, jednostka niczym". Zupełnie jak Mussolini.

Obrazek użytkownika Jan1797

30-12-2023 [22:47] - Jan1797 | Link:

29-12-2023 [16:36] - Imć Waszeć 
W państwach poważnych

Z większością niepoważnych?
Masz więcej takich kiciorów?
https://www.youtube.com/watch?...

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

29-12-2023 [17:55] - Siberian Husky Dog | Link:

Po co wyłączyli TVP World? Skoro powszechnie wiadomo, że żodyn pisior nie zna angielskiego........żodyn

Obrazek użytkownika jazgdyni

30-12-2023 [05:27] - jazgdyni | Link:

@Husky

TVP World - pomysł Michała i jego dzieło - nie jest skierowane do Polaków na emigracji tylko do zagraniczniaków. na przykład do BBC, czy Guardiana.

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

29-12-2023 [18:03] - Siberian Husky Dog | Link:

W odpowiedzi na ujadanie pod moim adresem tu na NB tych wszystkich giermkow spedalonej ryzej paly, tych ubeckich synow i entuzjastow placzliwego debila Szymka..
- Nie, nie placa mi za wpisy. Robie to dla frajdy. Zawsze mam udany dzien jak uda mi sie wrzucic granat w peowskie szambo.

And I think it's beautiful -8)))))

Obrazek użytkownika admin

29-12-2023 [20:15] - admin | Link:

@GPS, @JzG &All: Uprasza się blogerów i komentatorów o zejście z tonów niemiecko-nazistowskich. I w opisie, i w ilustracji. 

Obrazek użytkownika admin

29-12-2023 [20:24] - admin | Link:

@GPS - Polacy jako uczniowie Goebbelsa nie przejdą, ani goebelsowska gadzinówka o TVP. Znaj proporcje. Nie mieszaj Polaków z niemieckim ludobójstwem i propagandą, która ludobójstwu służyła. Mamy swoich propagandystów, do których można się odnosić. Nie realtywizujmy niemieckich zbrodni na Polakach 

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

29-12-2023 [20:42] - Siberian Husky Dog | Link:

Nie naziści a Niemcy
Nie sowieci a Rosjanie
​I zawsze tak było

Obrazek użytkownika Tomaszek

30-12-2023 [15:28] - Tomaszek | Link:

Husky
Nie Brandenbury , nie Krzyżacy , nie Prusacy , nawet Sienkiewicza bym poprawił w Potopie bo to byli Niemcy a nie Bawarowie .

Obrazek użytkownika admin

29-12-2023 [21:31] - admin | Link:

GPS nam publicznie podziękował za bytność na portalu, wyzywając od "blogerskiego szmba". W związku z powyższym jako bloger już tu nie zafunkcjonuje. 

https://x.com/gps65/status/174...

Obrazek użytkownika sake3

29-12-2023 [22:07] - sake3 | Link:

W tym szambie pan @GPS był jego najaktywniejszym czynnikiem i budowniczym.Chamami byli wszyscy co się z nim nie zgadzali ,ci którzy go krytykowali i ci którzy osmielili się mieć inne niż on poglądy.

Obrazek użytkownika Grzegorz GPS Świderski

29-12-2023 [23:09] - Grzegorz GPS Św... | Link:

Tu zrobiłem spis komentarzy tych, którzy się ze mną nie zgadzali: 
https://naszeblogi.pl/64547-komentarze-na-naszych-blogach

Obrazek użytkownika sake3

30-12-2023 [12:02] - sake3 | Link:

@GPS.......Ja się z panem w wielu kwestiach które poruszał nie zgadzałam,ale nie znalazłam się o dziwo w starannie sporządzonym przez pana spisie.I to pierwsza nieprawda podana przez pana.Żaden z nich nie jest mojego autorstwa.Jest za to nawet jeden który był skierowany do mnie przez pewną panią uporczywie mi ubliżającą-,,jesteś głupia jak kilo gwoździ ,lepiej chłopa sobie znajdź.''.A więc ,,szambo'' nie dotyczyło tylko pańskiej osoby.Drugą nieprawdą jest przemilczenie przez pana własnych wypowiedzi niezbyt eleganckich wobec nas.za to nazbyt częstych.i niesprawiedliwych Dlaczego więc do listy ,,szambowej'' nie dołaczył pan swoich wulgaryzmów? 

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

30-12-2023 [12:33] - Ula Ujejska | Link:

Sake3
Bo jemu wolno, konfederackie szambo jest dobre. vide Braun w Sejmie czy JKM domagający się ode mnie kultury kiedy mi ubliżał. Jak przyjechał na wiec do mojego miasta, to z ucałowaniem rączki mnie przeprosił, patrząc przy tym bojaźliwie na mojego Smoka. Odgryzł się tylko tyle, że ja także nie przebieram w słowach, ale zaraz dodał, że tylko wtedy kiedy mnie ktoś brutalnie zaczepia, a on to zrobił. Smok na koniec pogroził mu palcem, dodając: Nigdy więcej. W sumie to rozstaliśmy się w przyjaźni.
GPS znam z Niepoprawnych - tam dopiero sobie używał nie tylko na kobietach, Gawrion mu za dużo pozwalał. To między innymi był powód dla którego odeszłam z tego portalu. GPS nie potrafi żyć w blogosferze. Dobrze że odszedł. Konfederacja ma tylu normalnych ludzi i zawziętych wojowników, że pewnie któryś tu przyjdzie na jego miejsce.

Obrazek użytkownika Grzegorz GPS Świderski

29-12-2023 [23:01] - Grzegorz GPS Św... | Link:

Tu dobitny dowód, że ten portal to blogerskie szambo: https://naszeblogi.pl/64547-ko...
Zwracam na to uwagę od dawna. Nic specjalne nowego się w tej kwestii nie zdarzyło. 

Obrazek użytkownika jazgdyni

30-12-2023 [16:46] - jazgdyni | Link:

Siwy chłopcze, przykro tak okrutnie mówić, ale to już Mentzen stwierdził, że przez ciebie i podobnych pajacó, Konfederacja tak kiepsko ugrała, ale ty do poważnej rozmowy nie dorosłeś i chyba nigdy nie dorośniesz/

Po prostu jesteśkiepskim egzemplarzem. Więc ciesz się życiem jakie dosięgasz, a nie podskakuj do wyższych półek.

Obrazek użytkownika jazgdyni

30-12-2023 [05:31] - jazgdyni | Link:

@admin

BRAWO, BRAWO, BRAWO !

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

30-12-2023 [11:52] - NASZ_HENRY | Link:

@Jazgdyni… SPOKO, SPOKO, SPOKO – „Kowal” zawinił a „Cygana”  powiesili ;-)

 

Obrazek użytkownika Pers

30-12-2023 [07:54] - Pers | Link:

@admin
O!
To może mi oddasz mojego bloga? Czy ciągle jestem zbyt niebezpieczny dla sekty PiS? :)))))
Ale chyba cię trochę rozumiem... Gdybym był chamski jak większość twoich ulubieńców to nie byłoby problemu, prawda?
Mogę się postarać :))))

Obrazek użytkownika sake3

30-12-2023 [13:59] - sake3 | Link:

@Pers......Z czym jest pan taki niebezpieczny dla PiS panie @Pers? Muszę wiedzieć zanim umrę ze strachu jako że jestem zwolenniczką PiS. Jakaś tajna broń? .

Obrazek użytkownika Pers

30-12-2023 [23:05] - Pers | Link:

@sake
//Z czym jest pan taki niebezpieczny dla PiS panie @Pers?//
A skąd mam wiedzieć?
To dlaczego jako jedyny tutaj nie mogę swobodnie komentować?
PiS i PO latają mi i powiewają.

Obrazek użytkownika sake3

31-12-2023 [11:26] - sake3 | Link:

@Pers...........Maglareczka też lata i powiewa?

Obrazek użytkownika Pers

31-12-2023 [12:19] - Pers | Link:

Nie! Chociaż jesteś nieuleczalna pisówka :))
A wiesz doskonale, że PiS PO to dla mnie jedno zło.
 

Obrazek użytkownika Pers

31-12-2023 [12:38] - Pers | Link:

@sake
Ale zobacz @sake jaki wredny jest ten pan premier Tusk...
Pan naczelnik Kaczyński już w maju obiecał zwiększenie 500+ do 800+ i ten wredny pan premier Tusk to wprowadził.
I nawet 13 i 14 emerytury nie zlikwidował.
Podwyżki dla budżetówki miały być 20% a on sobie wymyślił 30%.
No powiedz czy to nie wredny typ ten pan premier Tusk?

Obrazek użytkownika sake3

31-12-2023 [15:39] - sake3 | Link:

@Pers.....A już myślałam,że czekają mnie ze strony pana @Persa życzenia Noworoczne w odpowiedzi na moje świąteczne a tu tylko ,,wykaz ''osiągnięć Tuska.Całe szczęście,że czeka mnie miły Sylwester w gronie znajomych bez akcentów politycznych i mam nadzieję na zachwyty nad moją kreacją.Ze swej strony życzę wszystkiego najlepszego w Nowym Roku,spełnienia marzeń,mniej naburmuszonej miny i więcej życzliwosci.dla innych..

Obrazek użytkownika Pers

31-12-2023 [15:46] - Pers | Link:

@sake
Oczywiście, że życzę ci wszelkiej pomyślności a przede wszystkim otrzeźwienia z pisowskiego amoku :)

Ale musisz przyznać, że pan premier Tusk to wredota. Tak nękać PiS...
Jak się to ma do waszych przepowiedni, że "zabierze wszystko"?
Wypadałoby odszczekać... :))

Obrazek użytkownika Pers

31-12-2023 [16:32] - Pers | Link:

@sake
// i więcej życzliwosci.dla innych.//
Ależ ja jestem życzliwy dla wszystkich ludzi!
Z wyjątkiem syjonistów, nazibanderowców i podobnej hołoty. 
Nawet POPiSowcom wybaczam bo biedacy nie wiedzą co czynią.

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

30-12-2023 [09:53] - wielkopolskizdzichu | Link:

Mógłbyś Adminie podać Twoją definicję Polaków, bo czytając wypowiedzi tych którzy uważają się za Prawdziwych Polaków, to tych nie prawdziwych czyli takich jak ja można równać do hitlerowców i stalinowców.
TVP za czasów rządów PiS to jutrzenka nadziei, a TVP obecna wraz z TVN to goebbelsowski aparat. Czyż nie?

Mi ani jedno ani drugie wielce nie przeszkadza bo przeszedłem dość twardą szkołę. Podobne wyzwiska, od lat młodzieńczych, kierowali do mnie funkcjonariusze komuszej władzy.
Sądzę jednakże że warto byłoby znać jakimi kwantyfikatorami posługuje się administracja NB i czy są one takie same dla każdego uczestnika tutejszych dyskusji 

Obrazek użytkownika Pers

30-12-2023 [10:38] - Pers | Link:

Zdzichu
//Sądzę jednakże że warto byłoby znać jakimi kwantyfikatorami posługuje się administracja NB i czy są one takie same dla każdego uczestnika tutejszych dyskusji //
Nie są.
Tutaj nawet największy cham i idiota (a takich jest cała masa) ma możliwość nieskrępowanego komentowania z wyjątkiem mnie.
Dlaczego?
Bo to strefa "wolnego" słowa jest :)

Oczywiście @adminek tego nie puści. W imię "wolności słowa" :)))))

Obrazek użytkownika Tezeusz

31-12-2023 [11:02] - Tezeusz | Link:

@ Ruszkiewicz
"Tutaj nawet największy cham i idiota (a takich jest cała masa) ma możliwość nieskrępowanego komentowania z wyjątkiem mnie"  Przecież, jak udowodniono chamem nr 1 na portalu NB jesteś ty ! dowody ? proszę :
https://naszeblogi.pl/64030-ch...

Obrazek użytkownika admin

30-12-2023 [14:34] - admin | Link:

ZDZICHU, czyż nie wyraziłem się jasno powyżej. Sam zresztą nawiązywałeś nie raz do nazistowskiej retoryki. Jej dopuszczać nie będę. Jeśli ktoś używa jej wobec Ciebie, wystarczy zgłosić taki komentarz z linkiem na maila naszeblogi@naszeblogi.pl i po problemie. Z oczywistych względów, wszystkich komentarzy nie czytam. Także takich, które są zgłoszeniami. Bo do zgłoszeń jest MAIL! 

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

04-01-2024 [09:15] - wielkopolskizdzichu | Link:

Zobaczymy Adminie jak zareagujesz na konkluzję zamieszczoną w tym tekście.
https://naszeblogi.pl/comment/...
"Takich jak ty zepsutych do szpiku kości sług diabła trzeba utylizować karą śmierci za zdradę ojczyzny."

Strony