​Głowy do góry!

Jutro będzie "ciężki" dzień.
Ale nie takie próby przeżyliśmy. Polscy patrioci nigdy nie poddawali się, dlatego Polska przetrwała. I nie poddajemy się i tym razem. Oni się w ciągu 3-4 miesiecy skompromitują. Może tak ma być, żeby ich na zawsze wyrzucić z polskiej polityki.
Głowy do góry!

                  

Jestem jakoś dziwnie przekonany, że ci którzy teraz świętują, że ich nienawiść zwyciężyła i będę rządzić, niedługo się tą swoją nienawiścią zadławią. Bo oprócz tej nienawiści i jakiś bzdurnych pomysłów nic nie mają do zaoferowania.
Przetrwamy i powrócimy ze zdwojoną siłą... Twór bez kręgosłupa nie przetrwa długo!

Teraz głównym zadaniem prawicy w Polsce będzie stworzenie niezależnych mediów z ogólnopolskim oddziaływaniem. Telewizja Republika czy Telewizja Trwam nie wystarczy. Coś na skalę "Fox News" musi powstać

Dobrej, spokojnej i błogosławionej nocy.
Zostancie z Panem Bogiem

                      

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

11-12-2023 [06:10] - NASZ_HENRY | Link:

„Głowa do góry” – powiedział kat do skazańca pod szubienicą, zarzucając mu stryczek na szyję 😎
 

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

11-12-2023 [06:51] - Siberian Husky Dog | Link:

Mam wrażenie, że gdy tylko Sejm przegłosuje wotum zaufania dla rządu rudej kanalii, zadzieją się rzeczy gorsze, niż ktokolwiek z nas przewiduje. Jakiś szwabski "dziennikarz" zaleca nawet wprowadzenie stanu wyjątkowego i błyskawiczną delegalizację PiS. To, iż takie z pozoru groteskowe głosy się pojawiają, oznacza, że zachód to wszystko w razie czego klepnie. Paradoksalnie wygląda na to, że najmniej świadomy powagi sytuacji jest sam PiS. Zachowują się tak, jakby nadal wierzyli, że tylko przegrali wybory, że demokracja wszystko ureguluje. Tymczasem sytuacja bardziej przypomina wejście sowietów do Warszawy w 1945.

Na szczęście, wniosek o stan wyjątkowy musi podpisać prezydent. Ale już sam fakt, ze takie chore pomysły się pojawiają i są wrzucane w "public space" oznacza urabianie ludzi do akceptacji "nadzwyczajnych" rozwiązań. Zmiękczanie.

Obrazek użytkownika sake3

11-12-2023 [10:05] - sake3 | Link:

@Siberian Husky......Tak,dziennikarska szmata Bachmann już doradza Tuskowi wprowadzenie stanu wyjątkowego..KIedy w takim razie uroczyste otwarcie Auschwitz,bo szmata grozi,że liderzy PiS nie zostaną nawet w jednym kawałku jeśli nie zaczną się wzajemnie oskarżać.A na NB pewna nabzdyczona paniusia pisze o fanatykach PiS.Jeśli przyjrzeć się tekstowi tej szmaty niemieckiej to nasuwa się pytanie jak będzie wyglądać Sejm po delegalizacji a więc usunięciu posłów PiS którzy stanowią prawie połowę?.Jak rozumiem Sejm będzie musiał się rozwiązać. Czyli zamach stanu? .

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

11-12-2023 [09:49] - Siberian Husky Dog | Link:

Tak a propos utworu "Ostatnia niedziela" Mieczysława Fogga, którego wczoraj PO tak nagminnie używała.
O czym jest ten utwór?
O tragicznym pożegnaniu kochanków i samobójczych planach tychże kochanków.
Oni z kolei uważają, że jest o zwycięstwie czy pochwałą radości

Trzeba wiedzieć, co się cytuje i o czym się śpiewa