PS DO LISTU

PS DO LISTU DO PREZYDENTA
Miło, że nasz “ruch oporu”, apelem blogera jazgdyni wywołany, dalej kiełkuje, a nawet Admin dołączył swą propozycję listu do Prezydenta. Wybornie, ale maleńka korekta tu konieczna. Nie powinno się sugerować, aby Prezydent nie zaprzysięgał ewentualnego premiera Tuska, gdyż nie o to chodzi! Zaprzysiężenie kogoś ma miejsce, gdy kandydat został już WYBRANY , a wtedy trudno zatrzymać proces, pominąć akt zaprzysiężenia, Natomiast ideą jazgdyni ( jak i wielu innych) było niedopuszczenie do władzy ludzi, na których ciążą zarzuty antypolskich działań w przeszłości. Nazwiska tych osób są w raporcie komisji d/s wpływów rosyjskich i wymienił je także prof. A.Zybertowicz. Byli to: Donald Tusk, Bogdan Klich, Jacek Cichocki, Tomasz Siemoniak, gen. Nosek, gen.Pytel oraz Bartłomiej Sienkiewicz. W tym kręgu nie widzimy zatem godnego kandydata na premiera. Ambaras jest zresztą rozległy, bo inni kandydaci z kolei nie budzą zaufania. Pochodzą przecież z tych partii politycznych, którym obcy jest interes Polski, dlatego zupełnie nie pasują do urzędów państwa polskiego.  Chodzi zatem o UCHYLENIE kandydatury Donalda Tuska na podstawie rekomendacji komisji d/s wpływów rosyjskich – ale czy to zadanie nie przerasta  odwagi Prezydenta?  Komentator Es wspomina o kumplach z Unii Wolności naszego Prezydenta...  W 1992  formacja  ta przyczyniła się do usunięcia rządu Jana Olszewskiego, w czym zresztą brał udział i sam Tusk!  Jeżeli Prezydent znów zapomni, że jest doktorem prawa i odda Polskę w szpony antypolskiego terminatora ? Wolałbym  wtedy nie rozwijać konkluzji, a zresztą skutki odczują  obywatele, a sama IIIRP ulegnie likwidacji.
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika spike

06-12-2023 [07:50] - spike | Link:

"Nie powinno się sugerować, aby Prezydent nie zaprzysięgał ewentualnego premiera Tuska, gdyż nie o to chodzi!"

"niedopuszczenie do władzy ludzi, na których ciążą zarzuty antypolskich działań w przeszłości."
- - - - - - - - - - - - - - -
czym się różni "niezaprzysiężenie" premiera Tuska, od niedopuszczenie go  i kamratów do władzy?
Tusk nawet jak nie będzie premierem, to i tak będzie samcem Alfa koalicyjnej watahy, będzie ze spaceru po plaży sterował rządem.

Sprawą istotną jest, że wybór premiera wg Konstytucji w drugim podejściu formowania rządu, już nie podlega w jakikolwiek sposób Prezydentowi, po wybraniu przez sejm rządu i premiera, Prezydent tylko zaprzysięga ten rząd.
Pytaniem jest, czy Prezydent może nie przyjąć przysięgi, przepisy Konstytucji mają też swoje szczegółowe ustawowe regulacje, czy są takie i czy umożliwiają niepowołanie rządu ?

Wygląda na to, że nic się nie da zrobić, chyba że .......
 

Obrazek użytkownika Marek Kudła

06-12-2023 [11:10] - Marek Kudła | Link:

"Tusk nawet jak nie będzie premierem, to i tak będzie samcem Alfa koalicyjnej watahy, będzie ze spaceru po plaży sterował rządem."

Wtedy możemy go zaliczyć do szpiega i wywrotowca, nadać mu ststus "persona non grata" i tym samym wydalić go z kraju !!!

Obrazek użytkownika tricolour

06-12-2023 [12:19] - tricolour | Link:

Owszem, da się zrobić, ale trzeba głosować do trzeciej rano.

😛

Obrazek użytkownika spike

06-12-2023 [12:36] - spike | Link:

@tri
nie powiem by ci wybaczono, bo wiesz co robisz, a ciągle robisz z siebie idiotę.

Projekt PiSu zakładał zamrożenie cen prądu na poziomie ~650 zł za MWh, a już są rozsyłane prognozy ~950 za MWh.
a jak będzie zobaczymy, w mediach mowa o wzroście cen o 70%, a kretyni jak ty się cieszą, niech ci poprawią radochę i postawią za oknami wiatrak.

Brawo ty, brawo głupota, a to dopiero początek, w kolejce czeka podwyżka paliwa, a co z inflacją, itd.
daj się jeszcze wykastrować, byle nie PiS.

Obrazek użytkownika tricolour

06-12-2023 [13:05] - tricolour | Link:

@spike

Jeśli uważasz zamrożenie cen prądu za rzecz dobrą, to znaczy, że jesteś pierdolonym komuchem, który uznaje centralne sterowanie cenami. To eufemizm na okradanie ludzi, bo ktoś różnicę musi zapłacić - albo świadomie nie dostanie odpowiedniej wypłaty albo na prąd złożą się wszyscy w inflacji. Nie ma innej możliwości.

A wiatrak rzeczywiście postawią, bo to robota na kwartał.

Obrazek użytkownika spike

06-12-2023 [13:42] - spike | Link:

@tri
"jesteś pierdolonym komuchem"
ty o komunie i gospodarce wiesz tyle, co "pierdolony" libertyn.

Tacy jak ty "pierdolnięci" doprowadzają teraz Niemcy do kryzysu gospodarczego, mówi się że w 2024 ich rząd może upaść, nie wiadomo jacy "pierdolcy" dojdą do władzy.
Mnie to wcale nie cieszy, ale co o tym możesz wiedzieć jesteś tylko "pierdolniętym kretynem", nalej do wanny wody i puszczaj swoje łódki.
:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Obrazek użytkownika tricolour

06-12-2023 [16:40] - tricolour | Link:

@spike

Boli łódeczka, oj boli. Co jakiś czas wyskakujecie z nią, jak nie jeden, to drugi,  jak prawdziwi polacy, którzy zawsze patrzą z zazdrością zamiast wziąć się do roboty. Po to właśnie o niej napisałem - bo podejrzewałem, że tu same dwie lewe pierdolone ręce i pokurcze umysłowe piszą - nie pomyliłem się.

Poza tym będziesz płacił za prąd trzy razy więcej niż dziś. Szykuj kasę.

😁😁😁

Obrazek użytkownika spike

06-12-2023 [18:39] - spike | Link:

@tri
rozbawiłeś mnie swoją "łódką flagową", jakbyś nie był takim prymitywem, to byś miał na uwadze, że ci pogratulowałem jej budowę, której nawet przez ułamek sek. nie pozazdrościłem, więc twoja uwaga jest tak samo prymitywna jak ty sam :))))))))))))))))))))))

Rzeczy które ja robię, byś nigdy nie zrobił, boś za głupi i bez wyobraźni, ja za swoje dzieła mam nagrody i wyróżnienia, do tego są prawnie chronione,
chwalić się nie muszę, jak ty dymaną łódeczką :))))))

Co do ceny prądu, ja się nie martwię, martwiłem się o tych, co nie stać będzie zapłacić, ale twoja i tobie podobnych wredna natura jest taka, że się z nikim nie liczysz, ale będziesz jeszcze biadolił, jak tylko ceny podskoczą, za prąd, kredyt za dom, paliwo etc. wakacje będziesz spędzał na zamiataniu trawnika, bo na paliwo czy prąd do kosiarki kasy zabraknie, wtedy nie usłyszysz z mojej strony słowa pociechy. :(>

Obrazek użytkownika tricolour

06-12-2023 [21:59] - tricolour | Link:

@spike

Gdybyś nie zazdrościl to byś nie pisał "dymana". Deprecjacja jest podstawowym sposobem radzenia sobie ze wstydem, czyli uczuciem, które się pojawia gdy wyobrażenie o sobie mija się z rzeczywistością.

Podobny mechanizm zadziałał w pomyśle o kredycie na dom - śmiertelnie zmartwić cię muszę. Cash.

😛😛😛

Obrazek użytkownika spike

07-12-2023 [10:53] - spike | Link:

@tri
"Bóg jest nieograniczenie miłosierny, ty jesteś niemiłosiernie ograniczony".

Ja nikomu nigdy niczego nie zazdrościłem, wielu pomagałem i to w biznesie, kto poprosił i to za darmo, dla ciebie to niepojęte.

Obrazek użytkownika tricolour

08-12-2023 [08:30] - tricolour | Link:

@spike

Skoro "nigdy nikomu" to nie jest to prawda tylko zwykłe wypieranie. Zresztą sam do tematu mojego riba wracałeś, bez żadnej zachęty z mojej strony. Coś ta łódka w tobie jednak robi, to jest wyraźne - gdyby ci była obojętna, to by ci do głowy nie przyszła.

Może rzeczywiście o tyle jej nie zazdrościsz, że nie masz potrzeby pływania, nurkowania. Z tym się zgodzę. Jednak pamiętam gdy pisałeś, że nie masz domu, bo twoi nie chcieli. Nie, że ty nie chciałeś tylko, że ktoś nie chciał, a ty się dostosowałeś. A wtedy mój rib uświadamia ci ten fakt, że chciałbyś, a nie możesz, bo zrezygnowałeś ze swojego standardu. Taki kompleks uczuć, decyzji, konsekwencji i ich ceny.

Obrazek użytkownika Tomaszek

07-12-2023 [23:37] - Tomaszek | Link:

Nic nie boli , po prostu wał i tyle
Cudze zdjęcia palancie wkleiłeś i to dwóch różnych łajb , żadnych dowodów  i malowanka w darmowym CADzie bez podstaw geometrii . Bzdetów z opisów nie komentuję ani tego że w dzień  była w Chorwacji a wieczorem we Wrocku , a garaż nadal w Chorwacji ? Tyle bzdetów technicznych co o niej i jej detalach wypisałeś i wkleiłeś to się nie nadaje do dyskusji. Spika to możesz bajerować ale nie mnie jełopie . .Deski też jełopie nie zrobiłeś . Bo jest Jugola , fabryczna albo składana , Sama decha przekracza twoje możliwości bo jest klejona kształtowo z łuszczyny na prasie a nie płaska wycięta ze sklejki jak jełopie pisałeś  ,  zaplątała się na zdjęciu jak ten jego dzieciak co go swoim synem zrobiłeś w bajkach . I karton po Jugolskim piwie , którego logo zamalowałeś podobnie jak logo producenta łódki na wodzie . Do kogo te POtoki i  słowotoki ? Felgi czterdziestki , dwudziestki przykręcone za obręcz , obalenie Pitagorasa , pompa ciepła i rachunek za gaz i brykiet , i wisienka na torcie rachunek za ciepłą wodę użytkową w domu jednorodzinnym . Dwudziestopatoletnia Renówka u gościka co trzy lata temu zarabiał dwadzieścia sześć tysięcy . Chata za gotówkę a rodzinka trumną jeździ ? Ja wasze prądy mam w dupie . A ty cieciu nie wiem za co będziesz płącił bo nie wiem czy cokolwiek masz oprócz kaca po darmowej pizzie w jakimś Jagodnie czy gdzie tam choć jeszcze trzy lata temu byłeś spod Kalisza . Renówką jechałeś czy autobusem dowieźli ?

Obrazek użytkownika tricolour

08-12-2023 [08:42] - tricolour | Link:

@tomaszek

Bardzo ci dziękuję za docenienie moich osiągnięć. Już sam fakt, że w twojej ocenie do zbudowania tych zabawek potrzeba było wielu ludzi, jest dowodem na moje możliwości, które przekraczają twoją wyobraźnię.

Obiecałem ci kilka fotek, po których kolejny raz skopię ci twoją dupę - przyjechały profile z pieciomilimetrowej nierdzewki. Na razie musisz się nimi zadowolić. Gdy przyjadą tuleje poliamidowe, to zacznie coś ci świtać w tym twoim pustym łbie.

https://imgbox.com/r9Hyz9U6

Zapamiętaj sobie - będziesz się trząsł za każdym razem gdy mnie zobaczysz, bo ci uświadamiam jakim jesteś niedoukiem. Chcesz zdjęcie longboarda z boku gdy widać, że to prosta sklejka i jeszcze coś?

😛😛😛

Obrazek użytkownika Tomaszek

08-12-2023 [21:23] - Tomaszek | Link:

Na plotterze ktoś coś wypalił. Co takiego ? To nie ty i tak , nawet jak twoje .  Profil ci mentor będzie usztywniał nierdzewką ? Pokaż lepiej zdjęcie jak te felgi za obręcz przykręciłeś , będzie bardziej odkrywczo . Ja się do przechowalni zalogowałem z automata , ty nie umaiłeś . Konto już masz . A wiesz dla czego imagebox cię nie wpuścił poprzednio ? Konta złamasie nie miałeś bo zdjęcia nie twoje i na cudzym koncie . Tylko profil galerii Jugola był publiczny to ci się udało zlinkować i było widać bez logowania . Ja tego nie dopatrzyłem i szydło z worka wylazło przypadkiem . Ale najbardziej mnie fascynuje ten Tricoloras Pitagoras . To pewnie jakiś Litwin , tak mi brzmi . Naszkicuj i puść na boxa .

Obrazek użytkownika tricolour

09-12-2023 [09:36] - tricolour | Link:

@tomaszek

Tak, ktoś wypalił. Miałem laser kupić na jeden dzień, cioto jedna?

Tak, przeżywaj te logowanie, bo nic ci innego już nie zostało. Jedyna rzecz, której możesz się trzymać, to fakt, że zamiast swoich zdjęć czerwonego szwabskiego złomu podałeś link do swego konta więc poprosiło mnie o login i hasło, a ciebie - to oczywiste - nie prosi. 

Możesz, cioto, wrócić do tego tematu, chcesz? Nie, nigdy nie będziesz chciał, bo gdy ci czarno na białym wsadzę w ślepia, co będziesz chciał, to wtedy zobaczysz bez możliwości zanegowania, jakim jesteś zerem.

To, co cieniasie? Chcesz?

😛😛😛

Obrazek użytkownika u2

09-12-2023 [09:37] - u2 | Link:

Niemiecki kundelek ujada. Czyli wszystko w normie.

Obrazek użytkownika tricolour

09-12-2023 [10:02] - tricolour | Link:

Ordnung muß sein. 

💪

Obrazek użytkownika Tomaszek

09-12-2023 [12:09] - Tomaszek | Link:

Dalej mataczysz szwabska szmato sprzedana , gówno prawda , tylko dopiero teraz zajarzyłeś lub ktoś ci wykręt wymyślił . To był link do galerii i się wale nie zalogowałeś bo konta nie miałeś , a Jugol ci dał link do publicznej galerii , hłe hłe , teraz pewnie masz farfoclu gebelsowski  bo ci jełopie pokazali albo założyli . Pierasza moja galeria była publiczna to zobaczyłś , w drugiej zapomniałem kliknąć w opcję galerii i kazała ci się logować .  Gdybyś miał trochę szkoły to byś wiedział , ale ty  oprócz jebaćpisu to niestety tylko ogryzki z pizzy jagodzianki .  Coś ci się gotuje , pewnie cię mentor zje...chał i wypłatę zaje...ał . Gacie opadaja i twarz ci się pokazała . Na dziś to tyle , bo wyjeżdżam . A to co masz do wsadzenia to wsadź sobie gdzie chcesz . 

Obrazek użytkownika tricolour

09-12-2023 [12:28] - tricolour | Link:

@tomaszek

I co, cioto? Wyszło na moje, że dałeś link do logowania do swojego konta (bo ci się pisda zapomniała)? Wyszło. Jest potrzebne konto do pojedynczych zdjęć? Nie jest potrzebne.

Ordnung muß sein, cieniasie.

😛😛😛

Chciałbyś może jakaś nową fotkę, taką na przykład skorelowaną (z Corela?) z projektem? No bardzo cię proszę, tak mi się przyjemnie kopie leżącego.

Obrazek użytkownika Tomaszek

09-12-2023 [19:54] - Tomaszek | Link:

Gówno małpi dzyndzlu
Logowania do strony nie do konta . Niezalogowani mogą oglądać galerie publiczne a moja nie była . To były galerie , małe ale galerie a nawet do pojedyńczych zdjęć konto jest wymagane . Corel jełopie nie służy do projektów technicznych tylko do graficznych . Używasz słów i pojęć a nie wiesz co one znaczą  i do czego służą . Ale jak chcesz to jedz zupę widelcem . Demokracja nastała . Żadnych Ordnungów . Smacznego .

Obrazek użytkownika tricolour

09-12-2023 [20:45] - tricolour | Link:

@tomaszek

Nie denerwuj się tak, bo zdechniesz. 

Logowanie do strony? A gdy się nie "zalogujesz do strony" to co masz? Czarny ekran? Biały? A może obraz kontrolny? Ty londyński mule!!! Jesteś takim debilem, że nie zauważyłeś, że słowo skorelować skojarzyło mi się - całkiem słusznie, tępaku - z Corelem.

Śmiać mi się chce, pajacu, bo z całego mojego riba zostało ci już tylko logowanie do strony.

Zdechłeś, szmaciarzu.

Obrazek użytkownika u2

09-12-2023 [20:51] - u2 | Link:

 W każdej religii ważne jest, aby się nigdy więcej nie odrodzić. O to chodzi w życiu. Oczywiście oprócz małej czarnej. Sake3 chętnie potwierdzi :-)

Obrazek użytkownika Tomaszek

09-12-2023 [22:06] - Tomaszek | Link:

Dzinrzynieże
Swoim loginem na stronie ciulu , jak na NB , nie zalogowany bzdetów nie napiszesz .  Przeczytasz też tylko to co dla ciebie przeznaczone . Konto ci ktoś założył i sie logujesz , jak cię coś czasem wyloguje to bierzesz kalkulator i liczysz 2+2 = 7 i dalej jesteś w dupie . Jak ci mentor podpowie  że to 4 , trollujesz dalej . Na moje konto się nie logujesz , tylko na stronę i swoje konto ,a do mojego konta masz tylko ograniczony podgląd  i nie jesteś zalogowany do mojego konta małpi dzyndzlu. Niezalogowany do swojego konta  zdjęcia na boxa nie wkleisz ani galerii , galerii i zdjęć nieupublicznionych nie zobaczysz . Gdybyś miał konto swoje to byś się na stronie zalogował i widział . Galerie publiczne są widoczne dla niezalogowanych . Galeria Jugola była publiczna . bo coś chciał pokazać co zrobił czy kupił a ty zlinkowałeś ją jako swoją i nawet jełopie nie wiedziałeś co tam jest i czego podgląd na zrzucie .Ja w drugiej galerii nie upubliczniłem bo zapomniałem .  I szydło z worka wylazło . Gdybyś maił konto to byś zobaczył  . Technika i rysunek techniczny to nie skojarzenia trolla , eugleny zielonej , to odpowiedni soft . Ze swoimi skojarzeniami to słusznie pewnie twoim zdaniem zupę z dupą kiedyś pomylisz , smacznego . A zupę to najlepiej widelcem .
P.S.
A tego RIBa to se wydrukuj , albo grafikę zapisz  , jak nie wiesz jak to zrobić zapytaj małolatów pod trzepakiem , bo Jugol zdjęcia usunie albo zamknie galerię i dupa z króla . Będzie bezRIBie . Zostanie ci "skumbria t tomacie "

Obrazek użytkownika Es

06-12-2023 [15:36] - Es | Link:

Jaka moc prawna mają "konkluzje"ogloszone przez Cenkiewicza? 
No to niech prezydent podejmuje swoje decyzje powołując się na konkluzje z posiedzen każdego z przeproszeniem, kółka różańcowego. Trochę doświadczenia już ma, w czym dopomogła pani Zosia. Z wiadomym skutkiem dla Polski. 
Tylko, ze jak poprzednio kasta przyklasnęła, tak tym razem przeczołga go ile wlezie. Z czego sam zainteresowany sprawę sobie zdaje doskonale. 

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

08-12-2023 [00:00] - Alina@Warszawa | Link:

PAD może wywinąć teraz dowolny numer, bo i tak nie może kandydować na 3 kadencję. Zobaczymy jaka będzie jego reakcja, a potem dalsza kariera polityczna. Na wszelki wypadek każdy może zrobić symulację, jaką decyzję podjąłby na jego miejscu. I to jest najciekawsze ćwiczenie umysłowe na najbliższe kilka dni. Bez tego trudno oceniać decyzje innych. Kasta może mu skoczyć. Jakby był odważny, on sam przeczołgałby kastę.

Obrazek użytkownika Es

08-12-2023 [10:50] - Es | Link:

@Alina
Z tym " dowolnym" numerem pada to jest tak jak z kolorem samochodow Forda. Nie mialem i nie mam zadnyh wątpliwosci jaka bedzie decyzja, a dobiegajace z okolic kancelarii głosy ostatecznie je rozwiewają.

Obrazek użytkownika Kazimierz Koziorowski

07-12-2023 [08:02] - Kazimierz Kozio... | Link:

Porzuccie zludzenia. PAD aka jajako gaszacy swiatlo przejdzie do historii. Krol Poniatowski tez przeszedl na strone targowiczan pomimo iz dobrze sie zapowiadal i probowal wprowadzac reformy.