Pedofilia Obywatelska

Nie jest księdzem więc po co to roztrząsać? Czekamy więc na film braci Sekielskich ..

Kolejny pedofil z Platformy Obywatelskiej
Żodyn się nie spodziewał, że w PO jest wielu pedofili.
Żodyn
Wincyj tolerancji dla LGBT!
Wincyj!


Przewodniczący powiatowych struktur Platformy Obywatelskiej podejrzany o pedofilię. Grozi mu 12 lat więzienia

Ubiegający się o stanowisko burmistrza w Jastrowiu, Piotr P., zaangażowany w działalność sportową i pełniący funkcję lidera Platformy Obywatelskiej w Złotowie, został zatrzymany przez policję w związku z podejrzeniem o przestępstwo związane z pedofilią. Mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności w przedziale od 2 do 12 lat.
Do zatrzymania doszło 1 grudnia br. - Funkcjonariusze komisariatu policji w Jastrowiu zatrzymali 59-letniego mieszkańca Jastrowia. Zostało wszczęte prokuratorskie śledztwo – poinformował rzecznik prasowy złotowskiej policji asp. Damian Pachuc.
Cztery poszkodowane małoletnie
Rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Poznaniu Łukasz Wawrzyniak wytłumaczył, że 59-letni Piotr P. podejrzany jest o przestępstwa związane z doprowadzeniem do innych czynności seksualnych osób małoletnich oraz utrwalania ich nagich wizerunków za pomocą zdjęć i bez ich wiedzy. Na dzień dzisiejszy chodzi o cztery pokrzywdzone dziewczynki poniżej 15. roku życia. Śledztwo jest kontynuowane i nie wykluczono możliwości, iż poszkodowanych może być więcej.
Piotr P. jest postacią publiczną. Uczestniczył w trzech wyborach na stanowisko burmistrza Jastrowia, pełnił funkcję w Związku Sybiraków oraz był prezesem lokalnego stowarzyszenia sportowego. Dodatkowo pełni obowiązki przewodniczącego w strukturach powiatowych Platformy Obywatelskiej.


Najgorzej gdy tacy ludzie chcą rządzić, dostać immunitet by pozostać bezkarny.Jakby natura chciala, to patologia obcych nie potrzebowałaby głosów pedofilii.

Nie ma gorszego przestępstwa, poza mordowaniem dzieci. Zresztą to często idzie w parze. Dziecko jest skrzywdzone na całe życie. Bydlaki zasługują na czapę

ps.
Ale po co się tym zajmować? Przecież to nie ksiądz

                                     

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika u2

07-12-2023 [19:27] - u2 | Link:

Platforma w powiecie złotowskim zadowolona, że Tusk wrócił

https://zlotowskie.pl/artykul/...

11/11/2021 12:00

– Od samego dołu do góry, ludzie w PO są pełni nadziei, że nowe, silne przywództwo pozwoli nam z większym sukcesem startować w każdych kolejnych wyborach – mówi stary-nowy szef powiatowej Platformy, P. Po. – To, że nie odbywają się spektakularne akcje z udziałem tutejszych działaczy PO nie oznacza, że lokalna PO nie żyje – zapewnia H. Szopiński
W ostatnich tygodniach odbyły się wybory w Platformie Obywatelskiej. Wybierano przewodniczących poszczególnych szczebli (kraj, województwa, powiaty) oraz do rad powiatów. Wybrani do rad powiatów dalej decydują o wyborach zarządów powiatów, wybierają też delegatów do szczebla wojewódzkiego (wybory rad w regionach), na tej samej zasadzie wybrani będą członkowie władz krajowych partii na nową kadencję. Wybory odbyły się również w gminnych kołach. Jak wygląda powiatowa PO po nowym rozdaniu?

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

07-12-2023 [19:28] - Siberian Husky Dog | Link:

Ilu ich już było?!!!
PO to partia samych złodziei, cwaniaków, oszustów no i zboczeńców.
Nikt porządny tam nie idzie ani na nich nie głosuje.
Sam element i kryminał.
Dlatego w wiezieniach 90% głosuje na PO. Wszyscy niewinni.

Obrazek użytkownika Eugeniusz Kościesza

07-12-2023 [19:38] - Eugeniusz Kościesza | Link:

 Góogle.pl -naczelna organizacja obecnej cenzury w Polsce:
Aby znaleźć przyczyny przemilczenia ws. postępującej lawinowo destrukcji Polski ,dobrze byłoby opublikować dane personalne i zdjęciowe facjaty cenzorskiego oddziału członków polskojęzycznego warszafkowo-komunistycznej obsady góogla. pl. Aby ewaporować one menty z obszaru pl trwale i na zawsze- czyli po ichnemu: pa wsie ciasy…Nazwiska, zdjęcia ,rejestracje ich pojazdów ! Tych wszystkich od góogla pl - tj od prezesa do sprzątaczki…
P.S.
Adres ich siedziby też by nie zaszkodził, chociaż tam raczej sporadycznie się one meny pojawiają. Robią krecią robotą i swe srebrniki pobierają „online”! Ale tam są dane naczelnych i tp  nie tylko tych wirtualnych zdrajców z googla.pl !  

Obrazek użytkownika sake3

07-12-2023 [20:01] - sake3 | Link:

Jeżeli sa nadal członkami PO to nie musza się martwić.Pan Neumann przecież już dawno zapowiadał,że będzie bronił każdego zatrzymanego działacza tej partii.Sędziowie na telefon natychmiast zajmą się uwolnieniem..

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

07-12-2023 [20:10] - Siberian Husky Dog | Link:

Czego jak czego ale CZŁONKÓW w PO nie brakuje
-8))))))

Obrazek użytkownika Ryan

08-12-2023 [09:38] - Ryan | Link:

Jak pedofil Faliński wyjdzie z więzienia, to ponownie znajdzie swoje miejsce w Platformie Obywatelskiej?

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

07-12-2023 [23:53] - Alina@Warszawa | Link:

Jakoś cisza w mediach o PO-wskich pedofilach, podobnie jak o PO-wskich mordercach (Cyba, i ostatnio zatrzymany, który zastrzelił 2 policjantów). Zamilczana afera z Dworcem Centralnym, z dyrygentem w Poznaniu, z muzykiem Sadowskim i wieloma jeszcze działaczami i zwolennikami PO.
Ciekawe, która telewizja pociągnie temat? Księża pedofile się im skończyli, są na tacy wyznawcy PO, ale tymi jakoś nikt się nie interesuje, nawet słynny z tropienia pedofilów duet braci Sekielskich. Może ktoś im płaci za nieporuszanie tematu?

Obrazek użytkownika Ryan

08-12-2023 [09:46] - Ryan | Link:

Jeżeli można usunąć dziecko pochodzące z gwałtu to dlaczego nie można by takiemu zboczeńcowi usunąć "narzędzia zbrodni"
Tak  tutejszego @śmiecia tylko zapytam