PROF. BOGDAN MUSIAŁ O KULISACH NIEMIECKIEGO RASIZMU!

DLACZEGO NIEMCY GARDZĄ POLAKAMI? PROF. BOGDAN MUSIAŁ O KULISACH NIEMIECKIEGO RASIZMU!
Wykład jest z 2022 roku, ale jakoś tak mało rozpropagowany. Teraz zaś, kiedy grozi nam, że rządy w Polsce dostaną się w łapy niemieckiego agenta i jego mafii, warto posłuchać jaką mentalność prezentują współcześni Niemcy. O rosyjskiej mentalności pisałam wcześniej.
Prof. Musiał mówi, że wszystkie badania zbrodni niemieckich w Polsce opanowali ludzie jednego typu, dziwnie "proniemieccy", że nie ma obiektywnych badań.
Najbardziej bulwersujące jest, że Niemcy uważają, że mordowanie Polaków w Auschwitz było słuszne i zgodne z prawem (ok 22 min.), a ich zbrodniarze są niewinni i dlatego byli uniewinniani!
Profesor swoimi poglądami bardzo naraża swoje życie. Mam nadzieję, że jest ostrożny i że swoje naukowe zamiary pokazania prawdy o niemieckich zbrodniach w Polsce na tle innych państw europejskich zdąży zrealizować. Powinien mieć dobrą ochronę.
Posłucham dalej jutro.

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Darek65

06-12-2023 [12:35] - Darek65 | Link:

Pozornie, po każdym konflikcie Niemcy zyskują, ale też bardzo dużo tracą. Po 2 wojnie zyskali materialnie, okradli praktycznie całą Europę. Nikt jednak nie mówi o 3 mln dzieci "poczętych" przez dzielnych żołnierzy sowieckich. To już dzieci z pewnym obciążeniem genetycznym, co widać na podstawie bardzo poważnych problemów integracji Niemiec wschodnich i zachodnich. Obecny konflikt, ta nieformalna wojna z Europą, skutkuje tym, że tkanka społeczna Niemiec podlega erozji. Hordy imigrantów, krok po kroku, ją niszczą z dzielną pomocą niemieckich lewaków. Nawet, jeśli Niemcy się opamiętają i będą w jakikolwiek sposób chcieli to zmienić, skończy się to ogromnym konfliktem i zamieszkami. 

Obrazek użytkownika smieciu

06-12-2023 [12:41] - smieciu | Link:

Niemcy ciągle dostają w dupę. Ale też ciągle są Polaczki bojące się tych przegrywów. Żyjące strachem, który się im wciska. Masy Polaków mające jakieś kompleksy niższości. Coś w głowie każące im żyć demonicznym Niemcem, którego myślą jedyną ma być „zająć Polskę”.

Obrazek użytkownika Darek65

06-12-2023 [12:57] - Darek65 | Link:

To już inna bajka, na osobny wpis. Lata zaborów, komuny, zrobiły swoje. Przede wszystkim pokutuje brak polskiej, patriotycznej elity. Niestety, brak widoków na takową. 

Obrazek użytkownika sake3

06-12-2023 [13:45] - sake3 | Link:

@smieciu......Po co te histeryczne tony?Od kogą to Niemcy dostają w cztery litery? Chyba tylko od lekarzy,inżynierów,i architektów przybyłych jako konsumenci niemieckiego socjalu.Zainteresował mnie jednak pana wpis,a właściwie pojęcie Polaczki.Tak ,tu się z panem zgadzam to Polaczki w rodzaju obwieszonych orderami Karola Wielkiego polityków totalnej opozycji.To Polaczki które z powodu swego kompleksu niższości zgodzą się na postawienie wiatraków w odległości 300m zamiast tak jak w rasowo wyższych Niemców gdzie ta odległość wynosi 1000m.To te Polaczki zgadzają się by Polska była największym smietniskiem Europy przy znaczacym udziale śmieci niemieckich.To kompleks niższości wiceprezydenta Gdańska,który powtarza ,że napaść Hitlera na Polskę wywołało złe słowo Polaka.To kompleks niższości gdy Polaczki twierdzą,że Polsce nie należą się reparacje ani zwrot zagrabionych dzieł sztuki To Polaczki nie reagują na nagminne przypisywanie Polsce łatki ,,polskich obozów śmierci''.Już panu pisałam,nie demonizujemy Niemców ani oni sami demonami nie są,Wykorzystują strach takich Polaczków jak Tusk i jego szemrana ferajna a ja nawet się nie dziwię że wykorzystuja tę sytuację.Polaczki tego nie widzą ale Polacy tak..  

Obrazek użytkownika smieciu

06-12-2023 [15:18] - smieciu | Link:

@sake Mieszasz politykę, pudelka oraz myśli zwykłego Polaka, w szczególności wyborcy PiS. Którego rząd zgadza się na niemieckie śmietniska. Podczas kiedy z jakiegoś powodu wyborca PiS ma wierzyć że w tym wypadku w Polsce rządzą Niemcy.
Natomiast kiedy w Polsce powstają nowe drogi to zasługa rządu PiS.
To stan umysłu.

Obrazek użytkownika sake3

06-12-2023 [16:26] - sake3 | Link:

@smieciu....Pan czyta to co ja w ogóle piszę? I stara się coskolwiek zrozumieć?Zaprzecza pan moim słowom czy swoim zwyczajem stara się mnie osmieszyć i ubliżyć.?To teraz jest u was w modzie,a panu wydaje się,że jest jakimś zwyciężcą.Ja nic nie mieszam tylko analizuje i byłoby dobrze żeby i pan to zrobił.To nie rząd zgadza się na smietniska tylko marszałkowie sejmików i samorządy i to tylko z nienawiści do PIS.Dlatego nazywam ich Polaczkami jak chociażby marszałek woj lobuskiego pania Polak.Nie pisałam nic o drogach,pan wkłada mi to w usta.Pisałam o reparacjach których rzeczywiście nie otrzymamy ale nie z powodu niedbalstwa rzadu tylko oporu Polaczków i nibypolskich eurognid z EPL.Pan wiceprezydent Gdańska te słowa rzeczywiście powiedział i nie są wzięte z pudelka.Wiatrki mamy teraz przed oczami i widzimy że wasi posłowie nawet nie raczyli przeczytać tej ustawy a zagłosowali ,,za''.To jak obejmiecie rządy do których tak przebieracie nogami też będziecie głosować w ciemno i niezgodnie z polskim interesem? To takie będą te wasze rządy? Nauczcie się wyznawcy Tuska szanować Polaka.Bowiem ten wstretny pomarszczony zgred uważa Polskę za nienormalność,a wy go w tym mniemaniu utwierdzacie.i bijecie mu brawo.To poniżej nawet pudelka.Polacy nie mają kompleksu niższości wobec nikogo,to tylko wy z powodu nienawiści do elektoratu PiS staracie się nas eliminować.Z życia publicznego,medialnego z internetu.Co nie jest tak panie śmieciu? Z wami nie ma dyskusji bo wy tylko biadolicie i poniżacie biorąc przykład z zachowania waszych posłów i posłanek.Niech pan spojrzy na siebie.jest pan krzyżówką  Kołodziejczaka, narcyza Hołowni i awanturnicy Pihowicz i jeszcze innych.Co oni sobą dodatniego wnoszą do Sejmu i co wniosą do rozwiązania problemów Polski oprócz wrzasków i ujadania? Nic Zero.A pan jest ich kalką.