Szymek ma mature i kursy niektóre

Zakompleksiony kretyn
Może to „rotacyjne” wykształcenie
Kabaretowy Imbecyl nie ma wykształcenia, ma zaś wiernego (jedynego) przyjaciela — lusterko.Kurs klownów zaocznie ukończył

Rotacyjny Marszałek wstydzi się swojego braku wykształcenia tak bardzo, że - w jego przypadku usunięto tą rubrykę z oficjalnej strony Sejmu?

Zawodu też nie ma.Zawód: miejsce puste. Czyli pustak?
Aspiracje jednak jak Kwaśniewski, już to przerabialiśmy. Komuchy i pomioty wiecznie żywi
Niedługo jakaś Kolenda będzie tytułować go profesorem jak wczesniej Tuska.Ale zawsze można mu dać kilka doktoratów honorowych.Marszałek rotacyjny opowiadał z mównicy sejmowej, że 5 lat studiował psychologię. Być może rotacyjnie. Semestr, urlop, semestr, urlop. I tak upłynęło 5 lat. Ale doktorat, czemu nie?. Weźmie przykład z Wałęsy i doktoratów może mieć bez liku.

No tak, od urzędników w urzędzie gminy wymaga się wyzszego wykształcenia, natomiast ażeby zostać drugą osobą w kraju wystarczy być przeciętnym celebrytą i trochę popłakać. Chyba naprawdę jesteśmy państwem z dykty

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika u2

05-12-2023 [20:48] - u2 | Link:

5 lat studiował psychologię. Być może rotacyjnie. Semestr, urlop, semestr, urlop

Ponoć dwa razy próbował wstąpić do Zakonu Dominikanów, ale go nie przyjęli. Czyli jednak nie był gotowy na życie duchowe. Przed chwilą sprawdzałem ile książek naprodukował. No jest tego sporo. Około dziesiątki, wszystkie z outletów, kosztują po około 10 złociszy. Gdyby były w formie elektronicznej, to może jakąś bym kupił dla rozpoznania co to za zwierz, jak kupiłem dwie książki Paligłupa z czasów kiedy był u szczytów popularności. Ale widząc urywki jego występów w Mam talenta i obecnie na Wiejskiej, tytan intelektu, ani mistrz rozrywki to nie jest :-)

Obrazek użytkownika Ryan

05-12-2023 [21:34] - Ryan | Link:

Krzywomorda tylko do objazdowego kabaretu się nadaje
Na pierwszy rzut oka widać że to niedorozwój, tyle tylko że to cwany niedorozwój

"Moim i państwa gościem był profesor Hołownia", wykolenduje wkrótce Kolenda

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

05-12-2023 [22:33] - Siberian Husky Dog | Link:

Hołownia bardziej nienawidzi PIS, niż jest wierny Polsce!
To choroba psychiczna!
Ten człowiek jest wielkim niebezpieczeństwem dla Polski!

Obrazek użytkownika u2

05-12-2023 [22:46] - u2 | Link:

Skumał się z Tuskiem, to kolejny arcy-wróg Bolandy. Dobrali sie jak w korcu maku :-)

Obrazek użytkownika sake3

05-12-2023 [21:43] - sake3 | Link:

Wykształcenie nie zawsze świadczy o człowieku.Przypuszczam że nawet gdyby Hołownia je miał to i tak pozostałby małym ,nadętym bucem..Jego zachowanie byc może podoba się młodzieży czy części społeczeństwa widzącego życie oczami wielbicieli głupkowatych programów telewizyjnych.Wystarczy spojrzeć na jego ,,dokonania'' na fotelu marszałka.Czy obchodzą go jakieś sprawy Polski? Dzisiaj odmówił spotkania z szefem MSZ S.Szynkowskim vel Sęk.w sprawie informacji na temat spotkań z szefami 6-ciu państw dotyczących traktatów unijnych.Zrobił to zresztą w wyjątkowo chamski sposób.Idiota który nawet nie zapoznał się z Regulaminem Sejmu a lubuje się w wizytowaniu szkół i zabawach ,polegających na złośliwym odmawianiu prawa glosu albo wyłaczanie mikrofonu posłom PiS.Takie nic jest drugą osobą w panstwie..

Obrazek użytkownika Ryan

05-12-2023 [21:48] - Ryan | Link:

nie o wyksztalcenie tu chodzi ale o machlojki na oficjalnej stronie sejmu

Obrazek użytkownika angela

05-12-2023 [21:45] - angela | Link:

Ale po dyszce kilka milionów nazbierał.
No coz, wykorzystuje prosty przekaz do naiwnych, a bezczelności mu nie brak zeby doić naiwniakow, co cukierka nie zjedzą, a cwaniakowi kieszen nabijają. 

Obrazek użytkownika Ryan

05-12-2023 [22:04] - Ryan | Link:

angela
Przy tym krzywoustym szmaciarzu Hołowni marszałek A. Lepper był prawdziwy patriotą tak bardzo źle ocenianym przez społeczeństwo, Hołownia jest symbolem że polityka w Polsce jest na tragicznym poziomie
Dno dna

Obrazek użytkownika u2

05-12-2023 [22:44] - u2 | Link:

Lepper był prawdziwy patriotą tak bardzo źle ocenianym przez społeczeństwo

Akurat Endriu nie był aż tak źle oceniany. Miał wpadkę z odrolnieniem działki. Moim skromnym zdaniem była to celowa prowokacja, niekoniecznie polskich służb. No i to zgwałcenie prostytutki w Brukseli. Ale działał prospołecznie. Zabiło go te słynne 8 minut, w których obnażył skalę korupcji wśród parlamentarzystów Bolandy :

https://www.youtube.com/watch?...

Obrazek użytkownika Ryan

05-12-2023 [21:47] - Ryan | Link:

Akcja „znikająca rubryka” zakończona sukcesem!  Po 12h.strona Sejmu RP zostala zaktualizowana. Kluczem wcześniej informacji nie było wykształcenie, ale jego ukrywanie! Przecież „nowe standardy” to transparentność

https://pbs.twimg.com/media/GAm9NTCW0AA6REh?format=jpg&name=large

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

06-12-2023 [01:25] - Alina@Warszawa | Link:

Hołownia ma wykształcenie średnie, więc czego się tu wstydzić.
Kwaśniewski jeszcze podawał "niepełne wyższe". 
To przyszłościowy wzór dla gimbazy! "Nie matura lecz chęć szczera (no i jakieś dziwne plecy też trzeba mieć) zrobią z ciebie oficera" - oficera Nowego Porządku! A obrotowy Hołownia jest tego najlepszym przykładem. Gimbaza wreszcie ma marszałka sejmu, którego doskonale rozumie, bo Szymuś codziennie nadaje na poziomie absolwentów podstawówki, nie wywołując u nich stresów braku wykształcenia. Po prostu standard niejako amerykański.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

05-12-2023 [23:37] - Ula Ujejska | Link:

Nikt kto jest choć trochę rozgarnięty nie zrobi kariery obok Tuska. Wystarczy popatrzyć kogo Tusk teraz deleguje na ważne stanowiska:  Hołownia, Kloska, Gasiuk - Pichowicz  etc.

Obrazek użytkownika sake3

06-12-2023 [07:29] - sake3 | Link:

Nawet to średnie wykształcenie Hołowni pod znakiem zapytania sądząc z jego idiotycznych wypowiedzi.Jakoś długo szukał swojej życiowej drogi aż znalazł Trzecią Drogę złożoną z podobnych intelektualnie jak on polityków.Zawsze był zerem a teraz mierzy na urzad pezydenta.Boże miej Polskę w opice.

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

06-12-2023 [08:09] - Siberian Husky Dog | Link:

W żadnym innym kraju nikomu by nawet nie przyszło do głowy, żeby takiego dzbana zrobić drugą osobą w państwie.
A to jest dopiero początek rządów przygłupów , złodziei i zdrajców

Obrazek użytkownika sake3

06-12-2023 [08:21] - sake3 | Link:

Bo w żadnym innym kraju taki dzban nie ośmieliłby się startować na żadne stanowisko.U nas kryterium przydatności stanowi arogacja i tupet.Inteligencja raczej czynnikiem niepożądanym.No więc mamy takich posełków jak Szczerba,Wielgusowa czy Gajewska i takich marszałków jak Hołownia i Kidawa.Ale widać tylko na takich zasłużyliśmy.,

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

06-12-2023 [08:38] - Siberian Husky Dog | Link:

Hołownia zapowiada, że w sejmie prócz żłobka, przedszkola, dyskoteki, zakładu krawieckiego, fryzjera, i smażalni kebaba, zostanie otwarta również izba wytrzeźwień. Do akurat tam przebywających zwracać się trzeba będzie "Wysoka Izbo Wytrzeźwień".

Obrazek użytkownika Jabe

06-12-2023 [09:01] - Jabe | Link:

Warto wspomnieć też pana prezy­denta.

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

06-12-2023 [09:09] - Siberian Husky Dog | Link:

Co masz do Czajkowskiego?

Obrazek użytkownika Ryan

06-12-2023 [10:35] - Ryan | Link:

Podobno ten palant nie był na studniówce bo ego w drzwiach się nie zmieściło
Ale mature ma