Ile dacie na rozrost milicyjnej grubej dupy Jura

Znaczy rodzina na swoim

Ja dam tyle ile na wszystkie poprzednie czyli "0" 
Dokładnie tyle samo, co przez poprzednie 30 lat i jestem z tego niezmiernie dumny. Do partii Tuska nie będę dokładał oni i tak nas okradną

Nigdy ten złodziej nie rozliczył się z tych milionów co już zebrał..Tak to znalazł sobie sposób na dostatnie życie, bo żyje z odsetek bankowych od wpłaconego kapitału. 
Taki myk, taka nowa wersja życia z ogłupiania ludzi.Owsiak udowodnił,że Polak potrafi

To nie Owsiak zbiera na dzieci.To dzieci zbieraja na Owsiaka
A teraz na co będzie zbierał? Na tęczowe skarpetki dla imigrantów z bambusa?
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

27-11-2023 [20:46] - Siberian Husky Dog | Link:

Jedynie co mogę temu złodziejowi dać to...w mordę