No ten to przytyje na tej wojnie

Rosja to piękny kraj,nawet bez wojny kary za morderstwa dość niskie  jak na standardy liberalnego zgniłego Zachodu.On teraz może mieć zaszczytny tytuł bohatera spec operacji i jeszcze odszkodowanie za rany na wojnie, mam nadzieję że spotka się że swoimi kolegami z wojska i kilku zabije i zeżre

Rosjanin kanibal Denis Gorin, oskarżony o zabicie co najmniej czterech osób, został uwolniony i wysłany na wojnę na Ukrainie.
Jak pisze "Sibir.Realii", Gorin przebywa obecnie w szpitalu w Jużnosachalińsku z obrażeniami o średnim stopniu ciężkości. W 2003 r. Gorin został skazany na 10 lat więzienia o zaostrzonym rygorze za zabójstwo i okaleczenie ciała. Siedem lat później został warunkowo zwolniony z kolonii za dobre sprawowanie. W 2010 r. zabił człowieka, ścinał kawałki skóry z nóg ofiary i je jadł. Latem 2011 roku Denis wraz z bratem Jewgienijem Gorinem pobili mężczyznę — chcieli dać nauczkę bratankowi sprawcy i zaatakowali niezaangażowaną osobę, która znajdowała się w tym samym mieszkaniu. Po pobiciu Jewgienij Gorin poderżnął mężczyźnie gardło. Następnie bracia zakopali ciało na brzegu lokalnej rzeki. W styczniu 2012 r. Gorinowie zadźgali na śmierć innego mężczyznę. Sąd skazał Denisa Gorina na 22 lata więzienia. Od wybuchu wojny na Ukrainie rosyjskie władze regularnie wypuszczają na wolność gwałcicieli i morderców.

Może chłop ma za zadanie "opiekować" się Gruzem 200?
Na tej wojnie może być ułatwieniem dla logistyki. Żarcie zawsze sobie znajdzie.Co ci ludzie robili z jeńcami i cywilami możemy się tylko domyślać no ale to taki rosyjski odpowiednik Brygady Dirlewangera.

Ale czego się spodziewać po narodzie złodziei, gwałcicieli,kanibali i morderców. Mam nadzieję, że szybko zamieni się w nawóz na ukraińskich czarnoziemach  przy okazji może zeżre kilku swoich „kolegów”.
Dobrze że Ukraińcy regularnie dbają o porządek i usuwają śmieci, jakoś lżej na świecie się robi


Opracowanie tekstu - Zygmunt Białas
Zdjecia - Marek Kuczny vel repsol

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

25-11-2023 [19:17] - Siberian Husky Dog | Link:

Wypada mu życzyć tylko smacznego
​Miesa sowieckiego na Ukrainie nie brakuje