Przejdź do treści
Strona główna

menu-top1

  • Blogerzy
  • Komentarze
User account menu
  • Moje wpisy
  • Zaloguj

Państwo to ja?! Czyli Gadowski resume...

Ijontichy, 23.11.2023
https://youtu.be/eRRr5H0…
  • Zaloguj lub zarejestruj się aby dodawać komentarze
  • Odsłony: 2615
Ijontichy

Ijontichy

23.11.2023 11:50

Sądzę,że oklasków ode mnie, Gadowski nie oczekuje....
Jan1797

Jan1797

23.11.2023 22:28

Dodane przez Ijontichy w odpowiedzi na Sądzę,że oklasków ode mnie,

Polecam wstęp Redaktora Sobali; youtube.com pytanie tu zawarte ;11'02'do11'43".
Nie słyszę głosu Prezydenta Kwaśniewskiego w kwestii konstytucji i tego jak trzech jego premierów głosowało -za?
Panie Gadowski, pan mi tu kity żenisz.
NASZ_HENRY

NASZ_HENRY

23.11.2023 11:58

Żeby było dobrze, musi być dużo, dużo gorzej. Sądzę, że będzie…😎
Tezeusz

Tezeusz

23.11.2023 13:44

Może jakaś treść ? własne spostrzeżenia, wiedza a nie tylko zajmowanie strony bzdurami..
mada

mada

23.11.2023 15:08

Dodane przez Tezeusz w odpowiedzi na Może jakaś treść ? 

Ciągle słyszę, że PiS zrobił trochę dobrego - ale narobił też dużo złego. Że, co prawda zrobił dużo dobrego ale JA /tzn. wypowiadający się/ nie ze wszystkim się z PiSem zgadzam, itp,itd.
Ale nikt nie podał konkretów, żadnych.
Więc może ktoś z nich poda wreszcie jakiś konkret. Ale poważny a nie jakąś głupotę.
Pers

Pers

23.11.2023 15:21

Dodane przez mada w odpowiedzi na Ciągle słyszę, że PiS zrobił

@mada
//Więc może ktoś z nich poda wreszcie jakiś konkret. Ale poważny a nie jakąś głupotę.//
Ja ci powiem:
- ok 200 tyś niepotrzebnych zgonów w czasie picdemii
- zrobienie z Polaków "sługi Ukrainy"
- rozbrojenie polskiej armii (patrz pkt wyżej)
- podżeganie do wojny z Rosją i sianie rusofobii a ostatnio także germanofobii
Mogę dalej ale @admin szanowny i tak mi tego nie puści:))))
Jabe

Jabe

23.11.2023 15:50

Dodane przez mada w odpowiedzi na Ciągle słyszę, że PiS zrobił

Udział w pandemii.
smieciu

smieciu

23.11.2023 16:04

Filmik trwa godzinę. A treści, zgaduję, pewnie na max 3 minuty pisanego tekstu.
Jeden powodów by nie używać YT. Ja tam oglądam tylko i to rzadko coś rozrywkowego.
Ijontichy
Nazwa bloga:
Wszeświat
Zawód:
Patrz wyżej
Miasto:
KRAKÓW

Statystyka blogera

Liczba wpisów: 312
Liczba wyświetleń: 340,814
Liczba komentarzy: 2,461

Ostatnie wpisy blogera

  • MUNDIAL...
  • Jak wszyscy,to Kaczyński też!?
  • GDZIE JEST PIS? GDZIE JEST KACZYŃSKI??? KIM JEST CZARNEK?

Moje ostatnie komentarze

  • Ostatnią pozycją Łysiaka która się ukazała w Polsce jest "DÓŁ"...też polecam...
  • Ufff! Ciepełko ci przygrzało w łysinę? Centuś galicyjski...no to mogę przyjąć ale rasistę??? A tak na marginesie: Nikt kto chce mnie obrazić,nie może mnie obrazić.PS.Poczucie humoru…
  • A ty może też koloru beżowego,czarnego lub wyznania handlowego?:-)))

Najpopularniejsze wpisy blogera

  • Chyba mnie szlag trafi....@maxowi jamnickiemu
  • Gdzie diabeł nie może,ale czy baba chce?!
  • Prekognicja?

Ostatnio komentowane

  • Ijontichy, Ufff! Ciepełko ci przygrzało w łysinę? Centuś galicyjski...no to mogę przyjąć ale rasistę??? A tak na marginesie: Nikt kto chce mnie obrazić,nie może mnie obrazić.PS.Poczucie humoru…
  • mjk1, Gorzej, Hanys i to z dziada pradziada, ty centusiu galicyjski ty... . I rasisto.
  • Ijontichy, A ty może też koloru beżowego,czarnego lub wyznania handlowego?:-)))

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2008 - 2026, naszeblogi.pl

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | tvrepublika.pl | albicla.com

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek. | Polityka Prywatności

Footer

  • Kontakt
  • Nasze zasady
  • Ciasteczka "cookies"
  • Polityka prywatności