Przejdź do treści
Strona główna

menu-top1

  • Blogerzy
  • Komentarze
User account menu
  • Moje wpisy
  • Zaloguj

Z zapisków oficera WOP ...

Ijontichy, 26.10.2023
Jasiek "mały" ten z nad potoka chodził zawsze z plecakiem przez Tatry na Słowacje...wymiana przygraniczna.
Aż tu nagle degenerał "spawacz" zrobił wojnę...wojsko z ostrą amunicją...wopiści jacyś wystraszeni...jak tu iść?
No jak mus,to mus! Towar w plecaku,na Słowacji też czekają...Jasiek poszedł.
Idzie  wolno...juz dochodzi do wąwozu,którym zawsze idzie...jeszcze tylko skałka i prechyba...
Patrzy w lewo,w prawo....już ma skoczyć...aż tu wychodzi patrol WOP na dodatek z oficerem.
Oficer jakiś z gemby znajomy...pyta: 
Jasiek! Kaj lezies?
Tero to do rzyci!!! Jasiek odpowiada....
Poszliśta w 2004 do łunii,to tero do rzyci!!!
Hej!
  • Zaloguj lub zarejestruj się aby dodawać komentarze
  • Odsłony: 1051
NASZ_HENRY

NASZ_HENRY

26.10.2023 08:22

Bo zapijka z % była i zakąska z prochami a impreza akcesyjna dwudniowa była  ;-)
Czesław2

Czesław2

26.10.2023 10:27

Nic się nie stało, Rodacy, nic się nie stało. Konfa
wpolityce.pl
teraz Korwin wypieprzy Bosaka?
Czesław2

Czesław2

26.10.2023 11:10

Dodane przez Czesław2 w odpowiedzi na Nic się nie stało, Rodacy,

Czekam na serię artykułów dowodzących, że wirusa Covid i tysięcy ofiar nie było. Do dzieła, Konfa.
Jabe

Jabe

26.10.2023 11:19

Dodane przez Czesław2 w odpowiedzi na Czekam na serię artykułów

Wirus grypy i tysiące ofiar są, a ter­roru nam nie za­prowadzają.
Ijontichy
Nazwa bloga:
Wszeświat
Zawód:
Patrz wyżej
Miasto:
KRAKÓW

Statystyka blogera

Liczba wpisów: 312
Liczba wyświetleń: 340,847
Liczba komentarzy: 2,461

Ostatnie wpisy blogera

  • MUNDIAL...
  • Jak wszyscy,to Kaczyński też!?
  • GDZIE JEST PIS? GDZIE JEST KACZYŃSKI??? KIM JEST CZARNEK?

Moje ostatnie komentarze

  • Ostatnią pozycją Łysiaka która się ukazała w Polsce jest "DÓŁ"...też polecam...
  • Ufff! Ciepełko ci przygrzało w łysinę? Centuś galicyjski...no to mogę przyjąć ale rasistę??? A tak na marginesie: Nikt kto chce mnie obrazić,nie może mnie obrazić.PS.Poczucie humoru…
  • A ty może też koloru beżowego,czarnego lub wyznania handlowego?:-)))

Najpopularniejsze wpisy blogera

  • Chyba mnie szlag trafi....@maxowi jamnickiemu
  • Gdzie diabeł nie może,ale czy baba chce?!
  • Prekognicja?

Ostatnio komentowane

  • Ijontichy, Ufff! Ciepełko ci przygrzało w łysinę? Centuś galicyjski...no to mogę przyjąć ale rasistę??? A tak na marginesie: Nikt kto chce mnie obrazić,nie może mnie obrazić.PS.Poczucie humoru…
  • mjk1, Gorzej, Hanys i to z dziada pradziada, ty centusiu galicyjski ty... . I rasisto.
  • Ijontichy, A ty może też koloru beżowego,czarnego lub wyznania handlowego?:-)))

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2008 - 2026, naszeblogi.pl

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | tvrepublika.pl | albicla.com

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek. | Polityka Prywatności

Footer

  • Kontakt
  • Nasze zasady
  • Ciasteczka "cookies"
  • Polityka prywatności