Ilu jest warszawiaków w Warszawie?

Jaki jest w Warszawie procent warszawiaków z dziada pradziada, tego nie wie nikt, ale za to wiadomo, ilu jest warszawiaków na warszawskich listach kandydatów na posłów i wiadomo, że  najwięcej warszawiaków wystawił w Warszawie PiS. A kto najmniej?

92,9% - Prawo i Sprawiedliwość
90,0% - KO (PO, .N, IPL, Zieloni)
90,0% - Trzecia Droga (PSL, PL2050)
87,5% - Bezpartyjni Samorządowcy
76,9% - Konfederacja
75,0% - Nowa Lewica
37,5% (!) - Polska jest Jedna

Z warszawskich list kandydują także mieszkańcy:
- Bełchatowa, Białej Podlaskiej, Garlicy Murowanej, Gdańska, Józefosławia, Józefowa, Łąk, Marek, Milanówka, Radomia, Skwar, Sokołowa Włościańskiego i Żar (Polska jest Jedna)
- Gorzowa Wielkopolskiego, Kolonii Stanisławów, Łodzi, Olsztyna, Pruszkowa, Siemiatycz, Szczecina, Świniarska, Torunia i Zamościa (Nowa Lewica)
- Torunia [nr 1 na liście] i Krakowa [nr 2 na liście] oraz Gniezna, Józefowa, Legionowa, Otwocka i Święcic (Konfederacja)
- Juszkowa, Kołbieli, Łomianek Dolnych, Myszaków i Odolanowa (Bezpartyjni Samorządowcy [w tym dwóch partyjnych])
- Bydgoszczy, Marek, Sanników i Zabrza (Trzecia Droga)
- Sopotu [nr 1 na liście] oraz Łodzi i Oświęcimia (KO)
- Darłowa, Ingleburn i Pruszkowa (PiS)

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Tezeusz

12-10-2023 [18:23] - Tezeusz | Link:

Dane Oficjalne IPN podają że obecnie w Warszawie warszawiaków wielo pokoleniowych, min 4 pokolenia, obecnie zamieszkuje 8 procent mieszkańców. Warszawiaków skutecznie wymordowali niemcy i sowieci. Po 1945 roku przyjechało kilkanaście transportów kolejowych z Rosji, Ukrainy, Białorusi sowieckich przesiedleńców i komunistów w tym żydów...To oni stali się nagle warszawiakami...
Inteligencja, media, sądownictwo opanowali w Warszawie za przyzwoleniem Stalina sowieccy żydzi.

Obrazek użytkownika Marcin Gugulski

20-10-2023 [19:01] - Marcin Gugulski | Link:

@Tezeusz - ostatnie zdanie jest niezrozumiałe z powodu Pańskiej niepoprawnej polszczyzny. Radzę popracować zwłaszcza nad interpunkcją.