Zielona granica czyli gówno w wentylatorze

Nie chcem,ale muszem...bo sie uduszem.
Wróćmy do czasów,gdy pan T.byl premierem...jego kancelaria zatrudniala okolo 50 [inni mówią 100] fachowców od PR.
O garnituru,od koszuli,od krawata,od butów od mimiki,od oczu od gestów i od świateł w telewizji,bo niebieskie filtry na światłach,pododowaly,że rude włosy,byly szatynowate.

Obsługiwali go nie tylko nasi spece od PR,ale też MASZYNA niemiecka...tam opracowywano każdy gest,kazde slowo,każdy ruch.
Założyciele platformy byli agentami SB,TW,KO i inne skróty...pracowali dla BND,KGB i tych "naszych zlikwidowanych po roku 1989" 

PiS miał też Hofmana,ale Kaczyński go wywalił...bo po co w XXI wieku mieć reklame? 

Teraz ad rem: pani ta reżyser miała scenariusz dopracowany do słowa i obrazu,finanse w €€ i $$ zabezpieczone ...nawet tasma kupiona w Niemczech.
Aktorzy...za pieniądze wszystko zrobią, tylko kręcić...

Data premiery dopracowana do godziny,dnia ...i miejsca.W końcu to niemiecka robota! 

I TRACH...POSZŁO GÓWNO W WENTYLATOR! 
Reakcja byl do przewidzenia...GWAŁT I ZAWIERUCHA...każdy musiał zabrac głos...by potępić i zjechać film.

Wszystkie "prawicowe" portale,telewizje PiS--owskie i radia,publicyści,tzw.dziennikarze...WSZYSCY musieli sie wypowiedziec! 

Przecież to było do przewidzenia...stawka w Polityce.pl...i innych...nie do pogardzenia,przy okazji "się podlizali" .

PIERWSZE PRAWO REKLAMY: NIEWAŻNE DOBRZE,CZY ŹLE,WAŻNE ŻEBY PISALI I NIE POMYLILI NAZWISKA!!! 

Każdy artykuł,każda notka każde słowo...TO REKLAMA!!! 

Napisałem to Karnowskim...już nie ma 13 "setek" i 18 setek o Tusku i tej pani...ale średnio 10 na witrynie.

Teraz o naszej masie,czyli odbiorcach tego gówna w aerozolu ,srednia w naszym kraju to 40--50 IQ,łapią tylko ochłapy z telewizji i mediów....KOPAĆ,KLĄĆ ODGRAŻAĆ SIE...taaaaak.

Ten film,ta cała napierdalanka to SPISEK zorganizowany przez ruskie,niemieckie i polskojęzyczne służby,palestrę i media...PiS już nie jest w defensywie,ale w czarnej d...e! 

PS.Ja do skrzynki {tej euro} pocztowej dostaję X ulotek kandydatów z PO,ani jednej z PiS-u ...samo sie wygra? 

PPS.Nawet @sekator nie wytrzymał...

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

27-09-2023 [12:07] - NASZ_HENRY | Link:

Ściema

Wartości artystyczne filmu Holland to jest taka sama ściema jak wartości europejskie ;-)
 

Obrazek użytkownika Ijontichy

27-09-2023 [15:01] - Ijontichy | Link:

Ale ja nie o wartościach,tylko o debilach,którzy reklamują tę ubecką flanelcię! 

Obrazek użytkownika Es

27-09-2023 [12:18] - Es | Link:

Na pytanie jak głosować za granicą(tak się złożyło) wyszukiwarka wczoraj wyrzuciła tytuły artykułów z onetu , tvn i gw chyba. W tych "patriotycznych" i "odzyskanych" ni grama.A na gov pl informują,zże będą informować. Na niecałe trzy tygodnie do wyborów.

Obrazek użytkownika Ijontichy

27-09-2023 [15:04] - Ijontichy | Link:

Komunikacja z elektoratem...ten sam błąd co w tamtych wyborach---SENAT SAM BEDZIE NASZ!! PREZYDENCI MIAST TEŻ SIĘ WYBIORĄ!! 
I w Krakowie rządzi Majchrowski od wieków!

Obrazek użytkownika smieciu

27-09-2023 [12:35] - smieciu | Link:

Teren wyborczego pudelka rozstrzyga o wyniku wyborów. Zdecydowani i tak nie zmienią zdania. Główna walka toczy się więc właśnie w tym obszarze łatwych hasełek, podbijania głupawych emocji.
Słusznie więc chyba PiS nakręca ten temat. Wciskając Holland Tuskowi, który pewnie najchętniej dał jej takiego kopa by wylądowała na księżycu. Podobno PO próbowało wstrzymać premierę?
A może Holland pracuje dla PiS?
Tak wracając do sztabu ludzi od PR. Przecież musiano wiedzieć co się stanie. Nie była im Holland do niczego potrzebna. Kiedy pojawiła się afera wizowa. Konkretna i poważna sprawa.
I w tym właśnie momencie z nieba PiSowi spada Holland i jej głupi film (sądzę tylko z opisu jednej sceny gdzie podobno karmi się szkłem biednego uchodźcę).
Możemy sobie traktować świat jako wynik przypadkowych działań głupków.
Albo i nie. I inaczej odpowiedzieć na pytanie dlaczego właśnie teraz pojawia się ten film.

Obrazek użytkownika sake3

27-09-2023 [13:20] - sake3 | Link:

@smieciu.....Watykanowi pani Holland też spadła z nieba? Łatwo bowiem będzie papieżowi co niedzielę głosić przyjmujcie imigrantów wszystko jedno jakich wszystko jedno ilu byle pokazać europejskie wartości.No bo skoro tak utytułowana osoba uważająca się za patriotkę to głosi to cóz innego ma zrobić papież? Przecież nie będzie mówił ilu chrześcijan na świecie ginie codziennie z rąk terrorystów islamskich czy fanatyków.Z pana osobistego pudelka mozna wnioskować że Kaczyński jest beneficjentem a jednocześnie inicjatorem sławy tej nienajlepszej reżyserki ,no to ja dodam że papież podstępnie przelicytował i ukradł mu Hollandową dając więcej,bo nagrode Stolicy Apostolskiej Zaznaczam,że moje pierdoły które tu napisałam sa odpowiedzią na pańskie puelkowe piedoły..

Obrazek użytkownika smieciu

27-09-2023 [14:30] - smieciu | Link:

Moje pierdoły pudelkowe? ;)
Mówisz że papież dał czadu? Nie wiedziałem. Ale to oznacza że zakres układów wzajemnej adoracji czy pomocy jest spory. No i że idąc prostą pisowską myślą do złych Niemiec, UE, Rusków dybiących na Polskę trzeba jeszcze dorzucić papieża. Jak ten PiS sobie z tym wszystkim radzi? Przecież z Kościołem też sobie radzi znakomicie mając w nim sprzymierzeńca.

Oczywiście! Można założyć inaczej: Szefem Kościoła jest Papież. Skoro wspiera PiS bo tak zarządził Papież. Który lubi Holland. Która efektywnie napędziła kampanię PiSowi. Więc... wszystko się zgrywa!
;)
 

Obrazek użytkownika sake3

27-09-2023 [14:57] - sake3 | Link:

@smieciu....To pan się zgrywa.Wszystko zaś po to żeby wcisnąć antypisowską swoją myśl o złym PiS-ie co to nie lubi Niemców,UE i Rusków.Oczywiście dobrych,jakżeby inaczej.Tylko coś krucho u pana by przekonać  chocby mnie o tych dobrych stronach Niemców,Ruskich czy Brukseli.Jakoś przykładów jak dobre są Niemcy ,UE czy Rosjanie brak,a to powinno być pierwszym pana posunięciem.Oświecić niedowiarków,przekonać obojetnych,wytłumaczyć przeciwnikom  toż to pana zadanie jako propagandysty. Do dzieła,-zasypać przykładami ich dobroci,nie ociągać się i nie pomponikować.

Obrazek użytkownika Ijontichy

27-09-2023 [15:06] - Ijontichy | Link:

Sake i śmieciu!!! Idźcie gdzie indziej załatwiać swoje potrzeby...dwa trolle do rozwalania KAŻDEJ DYSKUSJI!!! 

Obrazek użytkownika smieciu

27-09-2023 [15:30] - smieciu | Link:

My chcieliśmy dobrze!
Przecież u ciebie nie ma zwykle żadnej dyskusji... Ani pod wpisami ani komentarzami.

Ale co mi tam:
Ten film,ta cała napierdalanka to SPISEK zorganizowany przez ruskie,niemieckie i polskojęzyczne służby,palestrę i media...PiS już nie jest w defensywie,ale w czarnej d...e!
Niemcy, Ruskie i Żydy (zapomniałeś ale przecież to Holland!), Służby i (dołożę od siebie - dzięki sake!) Papież, Filmowcy i Wenecjanie znów chcą zniszczyć PiS!
Ale nie zniszczą. PiS zagra im na nosie frajerom! PiS uber alles :)
 

Obrazek użytkownika sake3

27-09-2023 [15:58] - sake3 | Link:

@smieciu........No i jak pan znajduje to ,,sake ,smieciu idźcie sobie''? Jak bym słyszała pana Świderskiego tyle że on jeszcze dokłada ,,i nie wracaj więcej''.Takie są niestety wymogi demokracji na NB że nie można zbanować..A jak z wolnością słowa? Regulamin NB mówi że dopuszczalna jest krytyka,ale nie ataki ad personam.Tu takowych nie było. Słówko więc do pana-nie powiedziałam,że papież jest wrogiem PiS,tylko że jego autorytet zależy od przemyślanych wypowiedzi.Nie można pod naciskiem nie wiem zresztą jakich środowisk tak lekko i z taką wiarą wspierać  panią Holland i jej kontrowersyjny film.Nie można bez głębszej analizy uderzać całą mocą autorytetu w Polskę .Zupełnie niepotrzebnie  wciska pan  w to PiS...

Obrazek użytkownika Ijontichy

27-09-2023 [15:59] - Ijontichy | Link:

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

27-09-2023 [18:45] - NASZ_HENRY | Link:

@sake3 & trolle

Jedynym skutecznym sposobem, w zaistniałej sytuacji braku działań administracji portalu, jest nie karmić trolli. Niech się bawią w swoim towarzystwie. Bardziej wrażliwe blogerki (np. @Teofila77 i @EzE) i  nie śmieciowi  blogerzy  (np:@Siukum Balala  i @Kemir), zaprzestają aktywności na NB nie mogąc pogodzić się z rządami trolli, którzy tu zagościli, sami wiecie dzięki komu. Sparafrazuję komentarz @paparazzi’ego | Pani @sake3 te wszystkie wyzwiska i insynuacje pod pani adresem  to jest kara za odpowiadanie definitywnym  trollom. Kwiatek na pocieszenie 🌼

Obrazek użytkownika smieciu

27-09-2023 [19:48] - smieciu | Link:

Skomentował ten, który nie potrafi wyjść poza trzyzdaniowy tekst zawierający proste głupotki, ewentualnie osobiste wycieczki.

Obrazek użytkownika paparazzi

27-09-2023 [20:44] - paparazzi | Link:

Widzisz pan śmieciu , jest tez takie powiedzenie, wejdziesz w dyskusję z debilnym trollem to sprowadzi cie do swojego poziomu i pokona cię swoim doświadczeniem. Paka

Obrazek użytkownika spike

27-09-2023 [21:13] - spike | Link:

"dostaję X ulotek kandydatów z PO,ani jednej z PiS-u ...samo sie wygra?"

Ja tam nie chcę ulotek kogokolwiek, tym bardziej politycznych, wg ciebie ludzie są tak debilni, że trzeba ich namawiać kogo wybrać? może masz rację, a słynne "po owocach ich poznacie" poszło w zapomnienie?

Wg mnie ujawnienie zdrady dyplomatycznej Tuskowej watahy jest, powinno być mocną pałą na nich, do tego proste porównanie poziomu życia za Tuska a teraz za Kaczyńskiego.

Reklama owszem, Tusk niczego nie oferuje, tylko obiecuje bez gwarancji spełnienia, więc musi agitować durniów, rozgarnięty ich nie wybierze, podobnie tacy co nic nie znaczą, muszą się reklamować, PiS już rządzi 8 lat, za mało? co jeszcze ma reklamować ?