Przeżuli i wypluli

Ktoś się spodziewał czegoś innego? "Pojechał" Tusk z Kołodziejczakiem do Brukseli załatwiać embargo na ukraińskie zboże - i co załatwił? Przeżuli i wypluli polskich "murzynków" z PO w stylu: murzyn zrobił swoje - murzyn może odejść. Pogonili batem po tyłku na niemieckie plantacje w Polsce, bo sondaże są złe. Murzynki wróciły do Polski z podkulonym ogonkiem, wszak jak piszą sami Niemcy, są łatwi w hodowli. Jakoś cisza na ten temat w łże mediach.

Na mieście trochę nieśmiało, ale już mówią, że trzeba pogonić Tuska i wybrać wyhodowanego na specjalne okazje niejakiego Trzaskowskiego. Co na to Tusk? On ma różne warianty na te plotki. Nie trudno zgadnąć - wystarczy popatrzyć na los Schetyny. No chyba że w Berlinie klamka już zapadła. Ja to powróżyłam Tuskowi jak tylko frau Ursula wysłała go do Polski aby bronił niemieckich wartości. Donald dostałeś awans na "niemieckiego murzyna" - zostałeś przeżuty a ostatnio w Brukseli wypluty.

A teraz z innej beczki. Panie Prezydencie Zełenski, coś Pan ugrał z embargiem? Nic Pan nie ugrał, bo Polska, Słowacja i Węgry wprowadziły embargo indywidualnie. Warto było zrazić do siebie sojuszników?  Polsce za Tuska ukradziono jeden Budżet i parę rodowych sreber. Ukrainie szykują jeszcze gorszy los. Czeka was przegrana wojna i podział na dwie strefy: Krym i Donbas otrzyma Rosja, a resztę zagarną Niemcy. Pisałam o tym ponad 10 lat temu ostrzegając was przed takim wariantem. Dzisiaj pytam was Ukraińcy: Ile warta jest wasza wolność i suwerenność? Czy tylko 5 tys. starych niemieckich hełmów i parę samolotów? Bo to, co wam ewentualnie Niemcy odbudują po wojnie, będzie już ich własnością. Wypędzą kolejne miliony Ukraińców, tym razem na "saksy" do Niemiec za miseczkę ryżu. My to już przerabialiśmy. Niczego się nie nauczyliście?

Dziękuję za uwagę.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika smieciu

16-09-2023 [19:04] - smieciu | Link:

No, piękne ;)
A taki bloger tu tak się boi że PiSowi na złość robią. Podczas kiedy robią Tuskowi i Kołodziejczakowi. Murzynom dali kopa w dupę. Czy to oznacza że teraz PiS będzie niósł sztandar postępu? Tak by wyglądało, nagroda za kanały przerzutowe! Te trzeba będzie (chwilowo)  wyłączyć ale dobre chęci zostały docenione ;)
Żartuję jakby co. Ale i nie żartuję. Bo trzeba się na jakąś wersję zdecydować.
A co gorzej uzasadnić.
Kto więc dostał tego kopa w tyłek? A kto zyskuje?

A teraz z innej beczki. Panie Prezydencie Zełenski, coś Pan ugrał z embargiem?
Pisze pani resztę zagarną Niemcy.
W tym momencie uznaję to za rodzaj dzielenia skóry na niedźwiedziu. Ciekawi mnie jednak że taki przekaz płynie ze środowiska pisowskiego. Tyle środków zostało zaangażowane przez Polskę w tego Żyda. Czyżby faktycznie jakoś nie poczuwał się do wdzięczności?
Hipoteza kusząca ale nieprawdopodobna.
Zełenski nie może sobie pozwolić na utratę pieniążków z Ameryki Bidena. Wsparcia od którego wszystko zależy. A jak wiemy Biden Niemców nie lubi. Skoro więc Zełenski zamierza na stołku trwać to musi o Niemcach zapomnieć. Więc raczej należy powyższą teorię włożyć między bajki. Po to się pojawił na Ukrainie Black Rock i dostał od Zełenskiego kontrolę nad gospodarką by było po Bidenowemu.

Obrazek użytkownika RinoCeronte

16-09-2023 [19:32] - RinoCeronte | Link:

Śmieciu! Jak ty mnie zaimponowałeś. Niczym Urszulka von der Leyen.

Obrazek użytkownika smieciu

16-09-2023 [19:49] - smieciu | Link:

Miło mi. Może i ty dasz radę. Do boju!

Obrazek użytkownika Tezeusz

16-09-2023 [20:19] - Tezeusz | Link:

Wali sowieckim gównem śmieciowym !

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

16-09-2023 [22:32] - Ula Ujejska | Link:

Smieciu
Lata temu już śp. Jerzy Targalski napisał dwa świetne teksty o Ukrainie które dzisiaj się spełniają:: "Gra Ukrainą czy gra o Ukrainę" oraz "Niemcy żandarmem Putina". - polecam, wtedy mniej bzdur będzie pan pisał.

Obrazek użytkownika u2

16-09-2023 [23:30] - u2 | Link:

wtedy mniej bzdur będzie pan pisał

Ależ szmaciu doskonale wie, że Niemcy kombinują z Rosją, bo chcą wypchnąć USA z Europy. Pisze na przekór, bo tak mu pasi, szmaciu nienawidzi Bolandy niepodległej, szmaciaki tak mają. Lubią jak Bolandę uciska szkopsko-kacapski but, a szmaciaki są ich namiestnikami na Bolandę.

Zaś Chiny chcą również zdetronizować USA jako światowego hegemona, dlatego wojna Rosji z zachodem jest im na rękę. Jak zauważą słabość Rosji to niechybnie zaanektują Mandżurię, wcześniej likwidując arsenał nuklearny kacapów. Dobry moment to śmierć Putlera i krwawe walki o schedę po Putlerze w kacapii. Chińczycy są cierpliwi i nie spieszą się. Im nie są potrzebni kacapi, leniwi i rozpici, tylko tereny, które ukradli im kitajcom w 19 wieku.

Obrazek użytkownika smieciu

16-09-2023 [23:33] - smieciu | Link:

Ech małe głupolki...

Obrazek użytkownika SilentiumUniversi

17-09-2023 [06:25] - SilentiumUniversi | Link:

Myśli, że w Auschwitz załapie się na posadę kapo. Jak posada będzie, to niektórzy na pewno się załapią...

Obrazek użytkownika Adam66

17-09-2023 [03:01] - Adam66 | Link:

@ smieciu
Prawdziwych żydów już prawie nie ma - jadąc klasykiem, albo nowomową - klasyczką...  jakkolwiek idiotycznie to brzmi.  
To całe niby-żydowskie tałatajstwo to wszystko są chazarskie wypierdki.  Podłączyli się pod judaizm wieki temu bo spodobało im się to, że mogą okradać i oszukiwać gojów a jahwe ich jeszcze za to wynagrodzi.  A jeśli zostaną przyłapani jeszcze na ziemskim padole za jekieś przekręty to się schowają za tarczą antysemityzmu, mimo tego, że z semitami nic wspólnego nie mają.  Chazarzy (czy szerzej talmudyści) nie znają słowa "wdzięczność", według nich, to goje mają na nich pracować i jeśli nawet ktoś powinien być wdzięczny to właśnie goje, za to że łaskawcy pozwolili gojom żeby im pomogli.  W USA pracowałem przez kilka lat prawie wyłącznie z tą hołotą bo mnie wzieli przez przypadek za swojego.  Dopóki uważali mnie za swojego, dostawałem nagrody za wyniki w pracy, kiedy się dowiedzieli, że nie jestem "swój" to zostałem natychmiast wykopany mimo protestów niektórych uczciwszych "swoich".  A "prezydę" ukraiński właśnie okazał wdzięczność pierwszemu podstawiaczowi pleców do poklepania, niejakiemu dudaczewskiemu oraz pierwszemu wazeliniarzowi "czeciej rp", niejakimu zmorawieckiemu.  Tylko tyle i aż tyle - ale to jest dopiero początek, ukry dopiero się rozkręcają a ta banda wazeliniarzy z obecnego zarządu Polski nie ma zielonego pojęcia jak zostana przez ukrów wydymani.

Obrazek użytkownika smieciu

17-09-2023 [10:39] - smieciu | Link:

@Adam66 W tym kontekście trzeba przypomnieć że głównym wrogiem Żydów zawsze byli Niemcy. Każdy zna dokonania Hitlera ale ta historia sięga bardzo głęboko. Przypadek Polski jest pouczający. Od średniowiecza w Polsce to Niemcy nadawali ton gospodarce i przede wszystkim miastom. Hanza w Polsce była bardzo silna i kontrolowała handel poprzez Bałtyk. Jednak w Polsce udało się wypracować pewien kompromis. Niemcy przejęli miasta i handel jednak nominalna władza i stan szlachecki był zarezerwowany dla Polaków.
To działało, Rzeczpospolita w tym okresie odnosiła największe triumfy.
Później Hanza zaczęła być wypierana przez Holendrów. Oni jednak także starali się wtapiać w ten mechanizm.
Rzecz w tym że sukces tego zespołu: Hanza, Habsburgowie, Rzeczpospolita był solą w oku pewnych sił. Te siły uznały że Żydzi sprawdzą się znakomicie w roli konkurencji handlowej dla Niemców. Żydzi mieli przejąć tą niemiecką domenę w Polsce. I powoli robili swoje. Przejmowali handel. A nawet zarząd nad majątkami arystokratów.
Niemcy z tym walczyli oczywiście. W miastach w szczególności. Ale Żydzi mieli wyższe wsparcie. Warto o tym pamiętać także dlatego by sobie uświadomić że oni sami też byli rozgrywani. W każdym razie na Polskę, począwszy od potopu (gdzie na Ukrainie wcześniej pojawili się agenci, którzy doprowadzili do powstania Chmielnickiego), zaczęły spadać nieszczęścia polityczne na których bez przerwy zyskiwali Żydzi.

W Niemczech siłą rzeczy panowały silnie antyżydowskie nastroje. Z drugiej strony jednak sami Żydzi też zaczęli się polaryzować. Część z nich zaczęła pracować dla Niemców czy innej arystokracji. Tak czy owak rzeczy zaczęły się kulminować w XIX wraz z rozwojem, żydowskiego marksizmu i komunizmu. Ten właśnie kreował swoje wizje dla zwykłych prostych żydowsko chazarskich mas, które wreszcie miały zyskać to wszystko czego jeszcze nie mieli w ówczesnym, wciąż mocno tradycyjnym społeczeństwie. Komunizm miał przede wszystkim wysadzić Niemcy. Z ich silną gospodarką.
Jednak pierwszą ofiarą stała się Rosja gdzie Żydzi stanowili czołówkę rewolucjonistów.

I właśnie tak dochodzimy do II WŚ. Ta była jedynie kolejną odsłoną setek lat trwającej walki. Hitler uwolnił to co tkwiło w Niemcach. A Hitlera znowu uwolnili jeszcze inni. Hitler więc uderzył na Rusków wcześniej bardzo starając się wciągnąć do swojej koncepcji Polaków. Nie udało się gdyż Beck tak jak Piłsudski był bolszewikiem.
Hitler w każdym razie z Żydami się nie cackał.

Niesamowite jest w tej historii że dzisiaj oskarża się Niemców o współpracę z jakimiś Talmudystami. Zdecydowanie należy zwrócić uwagę na oskarżających. Którzy ciągle prowadzą to samą antyniemiecką, żydowską grę.
I wszystko ciągle się zgrywa. Żyd Zełenski jest wrogiem Niemców. Ten Żyd ma swojego sponsora. Należy do tej samej sekty co Żydzi na świeczniku w Rosji.
A ludziom wciska się historyjki bazujące na bajkach wyniesionych z dzieciństwa.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

17-09-2023 [15:59] - rolnik z mazur | Link:

@ śmieciu
W Niemczech w latach trzydziestych XX w. Żydzi stanowili Ca 1 % społeczeństwa w Polsce za 10%.W Niemczech Żydzi posiadali Ca 30% niemieckich nieruchomości i to zdobytych w dużej mierze w czasie wielkiego kryzysu. Nastroje antyżydowskie były bardzo mocne. Hitler to po prostu politycznie wykorzystał.Pzdr 

Obrazek użytkownika smieciu

17-09-2023 [16:23] - smieciu | Link:

@rolnik z mazur No właśnie Żydzi osiągnęli apogeum w XIXw. Także w Niemczech czego zwykle nie dostrzeże oczywiście zafiksowany na bajkowym demonie tutejszy czytelnik. Dla Niemców I WŚ była katastrofą. Mega inflacja wystawiła ich na żer posiadaczy dolara. Potem kryzys. Dopiero Hilter (i jego sponsorzy) zaczęli stawiać Niemcy na nogi.
W Polsce w tym samym czasie mieliśmy podobnie zjawiska. Gdyby nie Hitler Polska dzisiaj byłaby republiką rad z żydowskim zarządem. Hitler zdołał jednak na tyle zdziesiątkować komunistów że Zachód przeszedł do kontrofensywy.

Najważniejsza w tej historii jest wszakże postawa i rola Niemców. Są oni znienawidzeni przez żydokomunę. Stąd ciągłe ataki na Niemców. Także w postaci nasłania nań imigrantów przez miałką NRDówkę Merkel. Imigranci dzisiaj odgrywają tam tą samą destabilizującą rolę co wtedy Żydzi. W Polsce mamy dokładnie to samo! Znać tą samą rękę i ideę. Polacy dokładnie tak samo Niemcy przygotowali giga socjal dla Ukraińców. Którzy będą u nas robić to co ciapaci. Których także sprowadzamy.

Niemcy są oczywistym wrogiem komuchów. Którzy muszą dla mas stworzyć kozła ofiarnego by odwrócić uwagę od siebie. By lud widział wroga tam gdzie mógłby znaleźć sojusznika. Polska wbrew propagandzie w czasie swojej historii miała dużo pozytywnych kontaktów z Niemcami. To nie były łatwe kontakty ale jeśli dograne, nie było siły, która mogłaby nam się dobrać do skóry. Stąd nasi wrogowie zawsze bazowali na rozbijaniu tego sojuszu. Wojna Trzydziestoletnia (Szwedzi) + Powstanie Chmielnickiego (Ukraina) + Potop (Szwedzi) + Ruskie w połowie XVIIw. zapoczątkowały ten proces.
Który trwa do dzisiaj. Polska została zawłaszczona po II WŚ przez komuchów, którzy dzisiaj znów podnoszą głowę. Z dużo lepiej dopracowanym programem na zwycięstwo. Ludziom wbito do głowy złych Niemców. Łatwą propagandę w której przykładowo Tusk robił źle dla Polski podczas kiedy komuchy pilnowały by mu dobrze nie szło.
Oczywiście. Tusk święty nie jest.
Najważniejsze wszakże jest uświadomienie sobie że PiS reprezentuje te same siły, które posłużyły się Żydami (z Chazarii). Które dzisiaj kupują ludzi socjalem (i w Polsce i w Niemczech) ściągając obcych mających nas rozwalić od wewnątrz. Jednocześnie roztaczając te same wizje świetlistych rządów dobra.
Socjal. Okazał się prawdziwą bronią totalną.
Ludzie lgną. Ludziom lasuje mózg. Ludzie stają się różową papką do urabiania.

Obrazek użytkownika u2

17-09-2023 [22:41] - u2 | Link:

Gdyby nie Hitler Polska dzisiaj byłaby republiką rad z żydowskim zarządem

No przecież Bolanda jest rzeczpospolitą, czyli republiką, pod zarządem żydowskim. PMM to z pochodzenia żyd, dobry znajomy Szewacha Weissa, a PAD ma małżonkę z pochodzenia żydówkę. Jako że PAD Krakus, to całkiem możliwe, że i on jest takiego zacnego pochodzenia.

Obrazek użytkownika spike

17-09-2023 [22:34] - spike | Link:

@rolnik & @smieciu
Jeźdźcy naprzemienni :))
"W Niemczech Żydzi posiadali Ca 30% niemieckich nieruchomości i to zdobytych w dużej mierze w czasie wielkiego kryzysu."
i Hitler zapragnął je przejąć, takie ładne były (pewnie hamerykanskie), do tego ten kryzys, idealne okoliczności na wzbogacenie się, co było normą u żydów, lichwa to ich największy wynalazek, co było źródłem nienawiści do nich.
A fakt, że żydzi finansowali Hitlera to już tajemnica?
że służyli w armii niemieckiej i to dość licznie, szacuje się że koło 250 tys.
Za pewne obietnice, byli gotowi na wszystko np. getto warszawskie powstało z inicjatywy i pieniądze żydowskie, chcieli się odizolować od wojny, w ciszy i spokoju przeczekać i doczekać własnego kawałka ziemi, czemu się to  pomija?

Długi trzeba spłacać, ale jak wierzyciel nie żyje, to i długu nie ma, więc wymyślono holokaust, ale nie dla wszystkich, tym równiejszym włos z głowy nie spadł, teraz ze swoim oprawcą obwiniają Polskę.

 

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

18-09-2023 [11:19] - rolnik z mazur | Link:

@ spiker
Hameryki nie odkrywasz. Lichwa to nie ich wynalazek. Znane już w starożytnosci ale owszem kościół im na to zezwolił zabraniając lichwy chrześcijanom i tyle. Pzdr 

Obrazek użytkownika u2

17-09-2023 [16:06] - u2 | Link:

Hitler uwolnił to co tkwiło w Niemcach.

Wątpliwe. Niemcy to po prostu zorganizowane społeczeństwo. Kristall Nacht urządziły bojówki Hitlera SA i SS, nie zwykli Niemcy. Ta nienawiść wobec żydów była odgórnie sterowana.

Po prostu Hitler unurzał Niemców w ludobójstwie, podobnie teraz Putler nurza swoich kacapów w rytualnych masowych zbrodniach. Trudno się po takich "rytuałach" wycofać z samobójczej ścieżki.

Obrazek użytkownika spike

17-09-2023 [22:46] - spike | Link:

@u2
"Po prostu Hitler unurzał Niemców w ludobójstwie,.."
a w czasie I WŚ, też Hitler był winien?

To po prostu są bzdury, Hitler tylko wyzwolił w Niemcach ich naturę, nawet wyniesiony przez nich na "ołtarze" Staufenberg i resztę spiskowców, nie z tego powodu chcieli go zlikwidować, ogólne plany panowania i eksterminacji "podludzi" nie uległy zmianie, dalej by to czyniono.
Dla żydów Niemcy, Rosja czy USA to tylko "żywiciele".

Obrazek użytkownika u2

18-09-2023 [11:32] - u2 | Link:

w czasie I WŚ, też Hitler był winien?

W czasie I WŚ Adi stracił jedno jądro. NIe był dowódcą, był kapralem. Jakimś psim swędem otrzymał ponoć krzyż żelazny, ale świadkowie mówili, że się dekował, nie był żadnym bohaterem. Dlatego przeżył.

Warto porównać rozbrojenie Niemców w Warszawie w 1918 i postawę Niemców w Warszawie w 1944. Była diametralnie różna. W 1918 chcieli wracać do domu. W 1944 bronili z góry przegranej wojny do ostatniego Hitlerjugendowca.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

18-09-2023 [11:45] - Ula Ujejska | Link:

U2
Tak zwyczajnie, ówczesna niemiecka oligarchia, znalazła i sfinansowała frajera i wykonawcę ich marzeń o przestrzeni życiowej, rabunku i spędzeniu do Niemiec nowych niewolników. Ta polityka jest realizowana do dzisiaj - nawet sojusznik jest ten sam.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

18-09-2023 [11:48] - rolnik z mazur | Link:

@ ubot
nie psim swedem tylko faktycznie wykazał się odwagą. Nie powtarzaj bzdur. Za darmo żelaznych krzyży nie dawali.

Obrazek użytkownika u2

18-09-2023 [13:29] - u2 | Link:

faktycznie wykazał się odwagą

To oświeć mnie Jungingen jakąż to odwagą wykazał się twój firerek. Zamordował paru bezbronnych cywili ? :-)

PS. Historycy odkryli, że to był zwykły dekownik :

https://dzieje.pl/aktualnosci/...

Weber ustalił m.in., że pułkowi towarzysze broni Hitlera szydzili z niego, że chodził głodny, ponieważ nie potrafił otworzyć puszki przy pomocy bagnetu. Określany bywał pogardliwym epitetem "świnia etapowa", co w niemieckim żargonie żołnierskim oznacza dekownika.

Hitler uważany był za odludka, który zamiast tak jak inni żołnierze wykorzystywać czas wolny na pisanie listów do rodziny i upijanie się wolał czytać i malować. Przezywano go "artystą", lub "malarzem". Postrzegano go jako osobę płaszczącą się przed przełożonymi i odnoszono się do niego obojętnie.

Żelazny Krzyż I klasy, który Hitler jak sam twierdził miał dostać za odwagę, w rzeczywistości otrzymał za służbę w kwaterze pułku z rekomendacji Żyda Hugo Gutmanna, będącego adiutantem pułku. Odznaczenie to przyznawano często żołnierzom, mającym wyrobione stosunki z oficerami wyższych rang.

W oparciu o analizę niepublikowanego dziennika żydowskiego weterana pułku Weber doszedł do wniosku, iż twierdzenia Hitlera o silnym antysemityzmie wśród niemieckich żołnierzy i żywiołowym nacjonalizmie, które miały go zainspirować, są nieprawdziwe.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

18-09-2023 [14:01] - rolnik z mazur | Link:

@ ubot
po pierwsze poszedł do wojska jako ochotnik
Po drugie był łącznikiem między oddziałami - przenosił rozkazy. To wymagało jednak odwagi.
Po trzecie był ranny i leżał w szpitalu razem z dziadkiem mojej aktualnej żony i ten dziadek potwierdzał, że był dobrym żołnierzem. Co nie zmienia faktu, że byl zbrodniarzem później. 

Obrazek użytkownika u2

18-09-2023 [14:23] - u2 | Link:

leżał w szpitalu razem z dziadkiem mojej aktualnej żony

No to za takie coś na pewno zasługiwał na krzyż nie tylko żelazny, ale może nawet na stalowy. Dziadek twojej Frau też dostał ? :-)

byl zbrodniarzem później

Aby na pewno ? Zabił kogoś własnoręcznie ? Czy tylko listy przenosił w okopach ? :-)

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

18-09-2023 [14:30] - rolnik z mazur | Link:

@ ubot
Zabił własnoręcznie - tak siebie i Ewę Braun

Obrazek użytkownika u2

18-09-2023 [14:34] - u2 | Link:

siebie i Ewę Braun

No to wielki zbrodniarz. Ale czy przypadkiem jego nie zastrzelili, aby zrobić z niego kozła ofiarnego ? :-)

PS. A jak tam z tym twoim Dziadkiem z Wehrmacht od strony twojej Frau, dostał ten Krzyż Żelazny jak Hitler ? Leżał przecież razem w łóżku z Adim :-)

PS2 Jak najpierw zabił siebie, to nie mógł zabić Evy Braun. Ktoś inny musiał sprzątnąć Evę. To są proste sprawy.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

18-09-2023 [14:53] - rolnik z mazur | Link:

@ ubot
rozumiem, ze tam byleś.Tak też dostał.

Obrazek użytkownika u2

18-09-2023 [15:27] - u2 | Link:

Tak też dostał.

Czyli ten wasz krzyż żelazny dostawali dekownicy chowający się po okopach i wylegujący się razem w łóżku w lazarecie. No bo to wielka odwaga i poświęcenie tak leżeć w łóżku z innym mężczyzną i biegać w okopie.

PS. Adi miał już wprawę w leżeniu w jednym łóżku z Rudim, kiedy zdawał na ASP we Wiedniu.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

18-09-2023 [16:00] - rolnik z mazur | Link:

@ ubot,
orły białe też dają za zasługi dla Polski? Dziadek żony dostał od Heinza Guderiana za wybitna odwagę na polu walki. 

Obrazek użytkownika u2

18-09-2023 [16:11] - u2 | Link:

Dziadek żony dostał od Heinza Guderiana za wybitna odwagę na polu walki

No tak, bo łóżko z Hitlerem to takie pole walki. Trzeba mieć byczą odwagę Ernsta Roehma by tak baraszkować na takim polu walki z Adim. Można postawić tezę, że to takie bohaterskie pole walki.

Obrazek użytkownika Jan1797

18-09-2023 [16:06] - Jan1797 | Link:

@Waldemar, 
Rozumieniem Twoje komentarze tak, niemiecki optymizm rośnie, gdy austriacki kapral wstąpi do niemieckiego wojska. Rozumiem będą definiować rosyjski optymizm, gdy austriacka minister tam uciekła. Teraz nasza nuta optymizmu. dobrze by dotarło. Wczoraj skończyło się mydlenie oczu nam po opublikowaniu dokumentów obrony Polski z 2011 roku. https://www.youtube.com/watch?... 

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

18-09-2023 [16:39] - rolnik z mazur | Link:

@ Janie,
byłem tam wczoraj.Caly ten sprzęt odesłano wiadomo gdzie. Pzdr 

Obrazek użytkownika Jan1797

18-09-2023 [18:37] - Jan1797 | Link:

@Waldemar,
Skoro wracasz ;)  zapytam o logikę lewicowego spotu z migrantami w tle? Skoro tyle tysięcy wiz wydano, dlaczego wizowani migranci pchają się przez bariery, a nie przejścia graniczne?

Obrazek użytkownika sake3

16-09-2023 [20:49] - sake3 | Link:

Kto kontroluje na Ukrainie ziemię rolną której Ukraina ma 70%?    Luksemburski Kernel Holding-582000ha, dwie cypryjskie firmy-765000ha,ponadto dwie amerykańskie,holenderska,saudyjska i kolejne dwie luksemburskie przy czym każda ma po 10000ha,ukraiński koncern Nibulon 82.5000ha.Prezydentowi Żełeńskiemu nie zależy więc na sojusznikach takich jak Polska,,Słowacja czy Rumunia. Zawsze da się ich o coś oskarżyć.Z Niemcami musi sie liczyć,bo zawsze można cos wymóc na KE,USA wesprze go kolejnym sprzętem,a reszta świata współczuje..

Obrazek użytkownika smieciu

16-09-2023 [21:42] - smieciu | Link:

@sake Ciekawie i konkretnie. No i jakoś tych złych Niemców nie widać ;)
Z pewnością jednak te ludki nie są zwykłymi farmerami z przypadku.
Dużo jest gadki jaki wpływ na Polskę i wybory miała decyzja o zniesieniu embarga. Najprawdopodobniej jednak była to drugorzędna kwestia. W ciągu miesiąca do wyborów nie zdąży się ujawnić żaden istotny skutek. Więc zadecydowały inne względy, interesy.
 

Obrazek użytkownika sake3

16-09-2023 [21:51] - sake3 | Link:

Złych Niemców w moim komentarzu nie widać?Nic chyba w tym dziwnego,temat jest przecież  inny.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

16-09-2023 [22:20] - Ula Ujejska | Link:

Sake3
Sprawę embarga mamy z głowy. Na co liczyły szwabsko holenderskie koncerny, które spodziewały się takiego ruchu ze strony Polski? Ano liczyły na to, że Polska nie będzie mogła nałożyć tzw. kaucji na tranzyt - i tym sposobem obejdą embargo. No i lipa, bo jednak wprowadzając polskie embargo, mamy już te podstawy prawne na nałożenie "zabezpieczeń finansowych". Zgodnie z rozporządzeniem by nas nie kiwali. Mało tego, Polska powiększyła "niedozwolony" rolny asortyment którego nie można sprowadzać do Polski. Oligarchom zapewne kopary opadły do ziemi.

Obrazek użytkownika Tomaszek

17-09-2023 [23:27] - Tomaszek | Link:

Sake 
Tu jest trochę wiadomości na temat . Jeżeli chodzi o "rolników " z Ukrainy to o nich jest i nie tylko . A polecam 8' 10 . Czyje to to jest rzecz wtórna . Podatków nie płacą nigdzie . Zełenski "królując" w tym królestwie pustej bo rozkradzionej kasy wciąż dziaduje o kasę , bo kolesie nie mają co ukraść . 

Obrazek użytkownika Adam66

17-09-2023 [23:40] - Adam66 | Link:

@sake3
Czy można prosić o link do tych informacji?

Obrazek użytkownika sake3

18-09-2023 [13:50] - sake3 | Link:

@Adam66......Moj komentarz oparłam na wypowiedzi posła Saryusza-Wolskego w mediach społecznościowych-,,Oto kto kontroluje ziemię rolną na Ukrainie'' 220528html .Ja znalazłam tę wypowiedź i dane liczbowe na Frondzie.pl.

Obrazek użytkownika Adam66

18-09-2023 [15:33] - Adam66 | Link:

@sake3
Dziękuję i pozdrawiam.

Obrazek użytkownika Tomaszek

18-09-2023 [22:27] - Tomaszek | Link:

Sorry Sake i Adam 
Tak się zakałapućkałem tego wieczora że przeoczyłęm link https://www.youtube.com/watch?... . Polecam też inne . Nawet jeżeli gość ma tylko część racji to tłumaczy wiele . I to nie jest Sołtys Kierdziołek .

Obrazek użytkownika Adam66

19-09-2023 [17:20] - Adam66 | Link:

Dzięki Tomaszek.

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

16-09-2023 [20:55] - Siberian Husky Dog | Link:

Ciekawe czy ludzie uwierzą, że jakiś chudopachołek w mokasynkach, z chlebem w siacie przyjeżdża do Brukseli gdzie od miesięcy toczą się przepychanki frakcji o ukraińskim zbożu i cyk załatwia, że do Polski to zboże nie wjeżdża?

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

16-09-2023 [22:05] - Ula Ujejska | Link:

 Siberian Husky Dog
Już słyszałam komentarze lemingów, że to Tusk wymusił na Morawieckim to embargo 🤣🤣
 

Obrazek użytkownika spike

16-09-2023 [22:01] - spike | Link:

""Pojechał" Tusk z Kołodziejczakiem do Brukseli załatwiać embargo na ukraińskie zboże - i co załatwił?

no jak to co, tym wyjazdem skłonili Premiera, by sam nałożył embargo na zboże, bez ich wyjazdu to by nie nastąpiło, to było uzgodnione!
Nie oglądam ich propagandy, ale by mnie nie zdziwiło takie ich interpretowanie, szczególnie przez czołowych propagandystów jak Stankiewicz z Onetu, on ma bezpośrednią łączność nie tylko duchową z samym centrum zachodniej Europy -Berlinem, nijaki @smieciu może to potwierdzić, też ma wizje.
:)

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

16-09-2023 [22:08] - Ula Ujejska | Link:

Spike

Taki właśnie idzie przekaz 🤣 Wszyscy się śmieją z lemingozy.

Obrazek użytkownika jazgdyni

16-09-2023 [23:59] - jazgdyni | Link:

@Ula

Cześć Ula

Ukraińcy przypominają mi nas w latach 90-tych, tuż po okrągłym stole. Czyli są mentalnie 30 lat za nami. Żmudnie będą rozwiązywać wiedzę, jak są rozgrywani i wykorzystywani.
Dziś chcieliby robić wszystko, by osiągnąć dla siebie maksymalny zysk, nie dbając o to, że mogą kogoś, kto robi, co może by im pomagać, jakoś skrzywdzić.
A to, że ciągle głupio lgną do Niemców, którzy przecież na początku wojny stali po stronie Rosji, może ich dużo kosztować. To wyjątkowo fałszywy "przyjaciel".

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

18-09-2023 [11:39] - Ula Ujejska | Link:

Cześć Janusz
Dokładnie tak jak piszesz - Ukraińcy muszą przejść "polską drogę" aby wreszcie zrzucić jarzmo uzależnień. 

Obrazek użytkownika Jabe

18-09-2023 [12:35] - Jabe | Link:

Tyle że Polska popadła w uzależnienie. Dotyczy to zarówno unii, jak i sojusznika. Zaplecze.

Obrazek użytkownika Władysław Ludendorf

17-09-2023 [08:56] - Władysław Ludendorf | Link:

z tej infantylnej wycieczki Kołodziejczaka można by zrobić spot demotywujący sektę guru Tuska. Oto świetlana awangarda postępu w Polsce, jedyni Europerjczycy tego zakątka kontynentu, namaszczeni na fornali, dostali kopa w rowa od swoich mocodawców, bo tak trzeba nazwać sytuację, że nawet mitycznych 2 miesięcy embarga nie wybłagali. I dorzucić, że z tym samym rezultatem, Tusk i jego zoo, załatwią pieniądze z KPO.

Obrazek użytkownika spike

17-09-2023 [18:04] - spike | Link:

Wizy wydane przez MSZ PO
2009 - 789017
2010 - 898545
2011 - 1173553
2012 - 1350421
2013 - 1401870
2014 - 1489431

Wizy wydane przez MSZ PIS:
2022 - 610911
 

Obrazek użytkownika smieciu

17-09-2023 [20:20] - smieciu | Link:

Kreujesz rzeczywistość wirtualną....
Wizy które podajesz za PO obejmują wszystkie wizy, także turystyczne. Co ciekawe o ile z czasów PO mamy pełen przegląd sytuacji to oczywiście z czasów PIS już nie. Ci lubią ukrywać dane. MSZ przestało publikować raporty w 2019r.
W 2017 - ilość wydanych wiz - 1 858 072
W 2018  -  1 523 797
Źródło https://www.gov.pl/web/dyploma...
Tak jak piszę - wielką część z nich generuje turystyka itp.

Burza w sieci dotyczy wiz pracowniczych.

Obrazek użytkownika tricolour

17-09-2023 [20:45] - tricolour | Link:

Śmieciu,

Cechą pisowca jest krętactwo, oni to spijają z ust swych idoli z telewizji. Im bardziej ich okłamują, tym bardziej pisowiec ma przymus kłamania.

Podrapał się biedak po nadgarstkach, po telefonie i wylądował w szpitalu. Gdy to łykniesz i przyswoisz, to łykniesz wszystko.

Obrazek użytkownika spike

17-09-2023 [22:55] - spike | Link:

@tri
@smieciu już ma wierzchowca, widzę że podoba ci się trójkąt, aa zapomniałem o @ani :))
to jednak wielokąty są twoim hobby :)))))))))

Obrazek użytkownika spike

17-09-2023 [22:51] - spike | Link:

@smieciu
już dawno przekroczyłeś min. skali głupoty, więc się nie masz co wysilać.
Tylko przypomnę, że kiedyś na wizy turystyczne także Polacy czmychali z Polski, więc daj sobie spokój, ciebie fakty nie interesują, tylko ich kreowanie.

Obrazek użytkownika spike

18-09-2023 [00:43] - spike | Link:

Zagadka,
jakie były podstawy by tekst e-posła Czarneckiego
"Imigranci rozwalają Europę i Rosja z tego korzysta",
strącić do lochu ?

Obrazek użytkownika sake3

18-09-2023 [13:24] - sake3 | Link:

@spike......To już kolejny wpis pana Czarneckiego który znika po godzinie.Też zwróciłam na to uwagę.