Reset 2

Nie wiem czy ktoś coś napisze. Na wszelki wypadek rzucam notkę. Gdzie właściwie mam niewiele do napisania gdyż podobnie niewiele mieli do zaoferowania Rachoń z Cenckiewiczem. Ten drugi zresztą, gdyby nie wypowiedź na końcu tego odcinka, wykazywał się czasem sensownym opisem. Jak wtedy  kiedy powiedział że żółtodziób Tusk i Sikorski zostali rzuceni na wody, których nie ogarniali.
Wybrała się ta para do Moskwy pogadać o gospodarce a Putin odrazu w czapę: Tarcza chłopaki, to się liczy.
A chłopaki pewnie średnio przygotowane. Ale przede wszystkim bidne, co właściwie mieli do gadania w sprawie rozgrywanej przez USA?

No chyba że ... USA jednak czuwały, dały parę wskazówek, uznały wizytę za okazję wybadania terenu. Aczkolwiek prawdopodobniejsze jest że to Putin swoją ostrą gadką dawał do zrozumienia czego USA mogą oczekiwać.
Tak czy owak, ostatecznie okazuje się, że jak na przyjaciół, pierwsze spotkanie poszło kiepsko. Tusk robi dobrą minę do złej gry próbując przedstawić wizytę jako sukces. Po czym Putin zaraz sprowadza go na ziemię.

Drugi odcinek mogę podsumować jako kontynuację pierwszego. Z tym że Tusk i Sikorski wyglądają co raz lepiej propagandowo. Ich zachowanie jest sensowne. Skoro można się tylko przyczepić do braku notki, opisu spotkania, która przecież jednak powstała.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika smieciu

19-06-2023 [23:22] - smieciu | Link:

Ok rozwinę skoro nikt nie rzuca oczywistej kwestii w komentarzach:
Rozbiór Ukrainy.
Czemu jak dlaczego?
Jest wyłożone, kawa na ławę, w zrzucie tekstu z Politico. To miał być sposób na wciągnięcie Polski do wojny. Do konfliktu.
Sikorski daje ten wywiad (od którego powstała cała ta historia) po wydarzeniach z 2014. Zajęciu Krymu itp.
Czemu to robi? Może nawet zmyśla?
Bo chce zdradzić o co chodzi Putinowi. Czyli Sikorski zdradza plan Putina.
Plan ciągle ten sam. Także dzisiaj. Nie o rozbiór chodzi ale o wciągnięcie do bagna. Do tego byśmy się zaangażowali konkretnie wojskowo i politycznie na Ukrainie. By Putin wreszcie dostał swój pretekst. To dlatego Sikorski znów niedawno wrócił do tego tematu w kontekście PiS. Co stało się przyczyną nagonki na Sikorskiego.
Nagonki prowadzonej przez tych, którzy chcieliby zrealizować ten Plan. Stary plan Putina.

Obrazek użytkownika smieciu

19-06-2023 [23:43] - smieciu | Link:

Podobno prawda zwycięża. Ewentualnie nie należy się jej bać...

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

19-06-2023 [23:54] - Alina@Warszawa | Link:

 [23:40] - Kaczysta 
Myślisz, że mu się te dwa organy pozamieniały funkcyjnie? Niezbadane są wyroki ....

Obrazek użytkownika smieciu

20-06-2023 [00:01] - smieciu | Link:

Czy wy Pisowcy czytacie siebie? Gdybyście to robili to może dotarłoby że nie można was brać poważnie. Traktować jak dorosłych. Chciałbym wyjść poza wycieczki z piaskownicy. Tylko jakim sposobem?

Obrazek użytkownika u2

20-06-2023 [00:09] - u2 | Link:

Czy wy Pisowcy czytacie siebie?

Wszędzie widzisz pisowców ? To może lepiej zgłoś się do okulisty #szmeciu :-)

Obrazek użytkownika u2

20-06-2023 [00:03] - u2 | Link:

Tusk i Sikorski wyglądają co raz lepiej propagandowo. Ich zachowanie jest sensowne. Skoro można się tylko przyczepić do braku notki, opisu spotkania, która przecież jednak powstała.

No właśnie powstała, ale nikt nie wie gdzie jest i jaka jest jej treść :-)

PS. Propozycja lidera mocarstwa atomowego w rozbiorze Ukrainy i zabór Lwowa to nie wygląda na żart, tylko na ponurą ofertę. Co prawda wątpię, aby Lwów był polskim miastem od zarania dziejów jak twierdzi Putler. W 20-leciu międzywojennym owszem, ale wcześniej to jednak mam pewne wątpliwości :-)

PS2 Prof. Cenckiewicz zareklamował artykuł Jurija Felsztyńskiego na der onet :

https://wiadomosci.onet.pl/swi...

Jurij Felsztyński o resecie: nie wierzę, że Tusk i Sikorski mogli być zdrajcami

[...]

Nie wierzę, że Tusk czy Sikorski mogli być "zdrajcami" narodu polskiego i państwa polskiego. Nie wyobrażam sobie czegoś takiego. Wykluczam to. Ale przez te wszystkie lata, od 2007 r., kiedy przyjechałem do Polski po raz pierwszy, aż do teraz "Gazeta Wyborcza" na przykład, nie opublikowała ani jednego wywiadu ze mną. Wysyłała korespondentów, by przeprowadzili ze mną wywiad (a byłem w Polsce wiele razy), mimo że od początku rozumiałem, że wywiad nie zostanie opublikowany. Potem przestali wysyłać do mnie dziennikarzy, żeby nie marnować mojego i ich czasu.
Nie rozumiem i nie próbuję zrozumieć, kto jest "prawicą", a kto "lewicą", kto jest "konserwatystą", a kto "liberałem" w Polsce. Nigdy nikomu nie odmawiam wywiadu. Odnoszę jednak wrażenie, że "liberałowie" nie są zainteresowani moimi publikacjami i przemyśleniami na temat Rosji.

[...]

Obrazek użytkownika smieciu

20-06-2023 [00:13] - smieciu | Link:

Z tego co rozumiem powstała tylko notka z Kancelarii Premiera i jej treść jest znana (była pokazywana w filmie).
Nieznana jest chyba notka z Wywiadu.
Według mnie Sikorski mógł zmyślić tą historię. Dlaczego Putin miałby o tym mówić w tamtym czasie. Zresztą nie jest jasne kiedy gdyż wersje były dwie. Albo wtedy albo na molu w Sopocie. Co jest jakąś poszlaką że Sikorski to wymyślił. I potem się przez to plątał.
Jeśli Sikorski to wymyślił to mielibyśmy tłumaczenie braku wzmianki (w notce z Kancelarii) na ten temat.

Obrazek użytkownika u2

20-06-2023 [00:17] - u2 | Link:

Według mnie Sikorski mógł zmyślić tą historię.

No nie. Z tego co ogólnie wiadomo Putler przedstawiał dwa razy ofertę zajęcia Lwowa dla PDT. Raz w Moskwie, drugi raz na molo w Sopocie. Zdradek nie jest idiotą. Ma trochę za długi jezyk, ale jak twierdzi Jurij Felsztyński, ani Zdradek, ani PDT nie są zdrajcami. Co prawda p. Felsztyński może nie wiedzieć dla kogo robią w/w osoby :-)

Obrazek użytkownika Jabe

20-06-2023 [07:17] - Jabe | Link:

Skąd wiadomo?

Obrazek użytkownika Pers

20-06-2023 [09:06] - Pers | Link:

@u-beczek
Kto to jest ten Felsztyński?
Twój nowy guru?
 

Obrazek użytkownika u2

20-06-2023 [10:35] - u2 | Link:

Kto to jest ten Felsztyński?

Nie ściemniaj per-sik. Nie udawaj większego durnia niż jesteś :-)

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

20-06-2023 [07:17] - NASZ_HENRY | Link:

Anarchista @smieciu😉

Na początek małe przypomnienie kto zacz ci anarchiści?
W czasie wojny domowej w Hiszpanii (1936-39) anarchiści  w ponad milionowej liczbie,  wspierali aktywnie mordując i zabijając, swojego idola czyli Generalissimusa Stalina.
Współczesny anarchista czyli @smieciu wspiera bezustannie na Naszych Blogach (jeszcze bezkrwawo) Generalissimusa Putina. Bo anarchiści, to nie trzecia neutralna siła, jak siebie przedstawiają,  ale ukryte  hybrydowe odwody, tak dla komuny jak również dla kacapskiej dziczy.

A teraz u siebie na blogu możesz, jak to ty mówisz, kwiczeć do woli 😉

Szczwana bestia (dzięki @u2)😉
Henry

Obrazek użytkownika Jabe

20-06-2023 [07:18] - Jabe | Link:

Ad hominem.

Obrazek użytkownika AŁTORYDET

20-06-2023 [07:49] - AŁTORYDET | Link:

@smieciu:
Ostatni akapit, pokazuje że jesteś zwykłym, niezbyt roztropnym trollem. Nikim więcej. Tuski z Sikorskim, wyszli na niekompetentnych, kompletnie nieprzygotowanych, tchórzliwych i realizujących Bóg wie czyje interesy, "polityków". Milczenie Tuska, po putinowskiej propozycji w sprawie Lwowa, pokazuje bezradność tego pajaca. Tym strzałem, Putin ustawił ich sobie pod ścianą. Uświadomię ci śmieciu, że nawet Gomułka, w czasie rozmów z delegacją Sowietów, w 1956 roku, delegacją której przewodził Chruszczow, a był w niej też Mołotow, po zabraniu głosu przez tego ostatniego, osadził go w miejscu, przypominając "bękarta Traktatu Wersalskiego". I Mołotow, nie odezwał się do końca rozmów. Tusk z Sikorskim, wykazali zerową asertywność. Do rozmów w sprawie tarczy, też nie byli przygotowani. Po prostu, pojechało dwóch nieuków (Tusk, skończył studia z trójką), patentowanych leni, o rozdętym ego, z ewidentnie złą wolą. No, ale jeśli w skład ekipy, wchodzili tacy tytani jak "lolo piniolo" czy "pirat", to Putin grał swoje. 

Obrazek użytkownika Jabe

20-06-2023 [07:54] - Jabe | Link:

A na co mają wyjść, skoro to skierowany przeciw nim film pro­pagandowy?

Obrazek użytkownika Niezalogowany

20-06-2023 [08:44] - Niezalogowany | Link:

Nie, towarzyszu Ябе, to nie film propagandowy, ale właśnie odtrutka na lata mieszania Polakom w głowach przez wrogów naszej Ojczyzny. Przez lata duchowej okupacji Polski po 1989, zło nazywano dobrem, zdradę patriotyzmem, rozkład moralny postępem. Czas nazywać rzeczy po imieniu, w tym zdrajców zdrajacami, a agentów agentami.

Obrazek użytkownika Jabe

20-06-2023 [09:07] - Jabe | Link:

Twierdzenie, że publikacja os­karżająca poli­tyczną kon­kur­encję w obliczu bliskich wy­borów nie ma charak­teru pro­pagandowego wy­magałoby grun­townego u­zasadnienia.

Smieciu twierdzi, że w warstwie fakto­graficznej nie zawiera niczego, co ob­ciążałoby szczególnie panów Tuska i Sikorskiego. Nikt z adwersarzy nie zdołał temu za­przeczyć. Ograniczyli się do ataku osoby Autora. To wspiera jego tezę i świad­czy, że pro­paganda trafiła na po­datny grunt.

Obrazek użytkownika Niezalogowany

20-06-2023 [09:16] - Niezalogowany | Link:

"Twierdzenie, że publikacja os­karżająca poli­tyczną kon­kur­encję w obliczu bliskich wy­borów nie ma charak­teru pro­pagandowego wy­magałoby grun­townego u­zasadnienia."
Uzasadnienie jest proste: film przedstawia fakty. Udokumentowane. Jednoznacznie wskazujące na obrzydliwą zdradę. Zdradę nie ze strony "politycznej konkurencji" ale ze strony wysługującym się wrogom Polski szkodników. ZP nie ma żadnej "politycznej konkurencji", bo po prostu jest jedyną formacją, nie będącą wrogą agenturą.

"Smieciu twierdzi, że w warstwie fakto­graficznej nie zawiera niczego, co ob­ciążałoby szczególnie panów Tuska i Sikorskiego."
Śmieciu bredzi. Takie jego dezinformacyjno-propagandowe zadanie. Wy też bredzicie i nieudolnie sea-lionujecie, towarzyszu Ябе.

Obrazek użytkownika smieciu

20-06-2023 [10:12] - smieciu | Link:

Smieciu twierdzi, że w warstwie fakto­graficznej nie zawiera niczego, co ob­ciążałoby szczególnie panów Tuska i Sikorskiego

Dokładnie. Skoro przez pół godziny panowie Cenckiewicz i Rachoń wałkują temat hipotetycznego braku notki to naprawdę słabo widzę te obciążenia. Dla mnie parodia. A to czepia się że notka powstała 2 tyg. po spotkaniu. A to że nie zrobiło jej MSZ tylko Kancelaria. Potem że notka nie powstała, choć przecież powstała. Potem smutnym głosem oznajmiają że nie dotarto do niczego konkretnego. To ma szczególnie obciążać parę Tusk i Sikorski?
Ten odcinek mógł tylko poprawić im humor.

Obrazek użytkownika Niezalogowany

20-06-2023 [10:15] - Niezalogowany | Link:

Jeśli nie jest się trollem-manipulantem, to widzi się jasno jak na dłoni fałszowanie dokumentacji rządowej, oraz świadome, rozmyślne fałszowanie informacji docierających do Pana Prezydenta Kaczyńskiego, by utrzymywać go w niewiedzy co do zakulisowych agenturalnych zdradzieckich dzialań.

Obrazek użytkownika smieciu

20-06-2023 [10:24] - smieciu | Link:

Fałszowano? Z tego co kojarzę takiego wniosku nie wysnuli nawet narratorzy filmu.
Natomiast sam manipulujesz pisząc o zdradzieckich w dodatku agenturalnych działaniach. Skąd ta myśl? Co tam było zdradzieckiego, agenturalnego?
Mogę się tylko zgodzić że nie podawali pełnej informacji L. Kaczyńskiemu. Tylko co z tego? Poza tym wątek ten w filmie jest właściwie pominięty. Trzeciorzędna sprawa. Tusk z Sikorskim oględnie mówiąc nie przepadali za prezydentem. Nie chcieli współpracować z nim. Myślisz że Kaczyński dla odmiany o wszystkim mówił Tuskowi?
Dla mnie czepianie się tego tematu jest dziecinadą wyniesioną z jakiegoś uproszczonego postrzegania polityki.

Obrazek użytkownika Niezalogowany

20-06-2023 [10:44] - Niezalogowany | Link:

"Fałszowano? Z tego co kojarzę takiego wniosku nie wysnuli nawet narratorzy filmu."
Źle kojarzysz.

"Skąd ta myśl? Co tam było zdradzieckiego, agenturalnego?"
Hmm, pomyślmy: zakulisowe działania Zdradka Sikorskiego, niemieckiego ciecia Grasia, wtyki agenturalnej Arabskiego i wielu innych agneturalnych rodzynek w ówczesnym "polskawym" rządzie doprowadziły ostatecznie do umożliwienia Putinowi dokonania zamachu w Smoleńsku w którym zabito naszego Prezydenta. To wystarczająco zdradzieckie?

"Tusk z Sikorskim oględnie mówiąc nie przepadali za prezydentem."
To oczywiste. Dwaj agenci wpływu na smyczy obych wywiadów nie będą kochać patrioty, który ich przejrzał.

Obrazek użytkownika u2

20-06-2023 [10:44] - u2 | Link:

Fałszowano? Z tego co kojarzę takiego wniosku nie wysnuli nawet narratorzy filmu.

Ukrywano notatkę lub notatki ze spotkania PDT z Putlerem. To można podciągnąć pod fałszowanie rzeczywistego przebiegu spotkania. Gdyby PLK się dowiedział, że Putler knuje z PDT rozbiór Ukrainy to byłaby awantura na cały świat. Ale miałki PDT najwyraźniej robił w gacie lub wykonywał polecenia Berlina stając się współsprawcą zamachu w Smoleńsku w 2010 i współinicjatorem wojny na Ukrainie w 2014.

Obrazek użytkownika Es

20-06-2023 [11:13] - Es | Link:

 Panowie nie poszli do sasiada zza płota na wódkę, a składali wizytę w imieniu państwa polskiego w stolicy nieprzyjaznego a nawet wrogiego państwa.  Jeśli z tak ważnego dla interesów państwa nie powstaje notatka, jest ona antydatowana, lub finalnie powstaje ale zawiera już interpretację wydarzeń w reakcji również na medialne spekulacje, to znaczy, że panowie dopuszczają się próby ukrywania prawdziwego obrazu tej wizyty. Pytania o ich rolę w tych wydarzeniach, prawdziwe intencje, czy merytoryczne przygotowanie do niej są jak najbardziej zasadne I oczywiste. 

Obrazek użytkownika Jabe

20-06-2023 [12:04] - Jabe | Link:

Pytania są zasadne, wy­ssane z palca konkluzje – nie.

Ciekawe, czy przy innych okazjach notki s­porządzano skrupu­latnie. Państwo polskie wszak nie ma dobrej reputacji.

Obrazek użytkownika Es

20-06-2023 [12:20] - Es | Link:

" czy przy innych okazjach......" . Z mozliwego faktu, że przy innych okazjach zaniedbuje się obowiazków- sporządzenie sprawozdania z każdego spotkania dyplomatycznego, wizyty, prowadzonych rozmów jest obowiazkiem- nie wynika, że zaniedbanie, lub celowe zaniechanie jest usprawiedliwione, czy mniej szkodliwe.

Obrazek użytkownika Jabe

20-06-2023 [12:57] - Jabe | Link:

Zaniedbanie nie implikuje złej woli. Jeśli obo­wiązek jest po­wszechnie baga­telizowany, to nawet nie ma pod­staw do­mniemywać moż­liwości spisku. A jednak wielu tu ma pew­ność, re­agując wście­kle na z­głaszane wątpliwości.

Obrazek użytkownika Niezalogowany

20-06-2023 [13:01] - Niezalogowany | Link:

Kłamiecie i manipulujecie, towarzyszu Ябе. "Zaniedbanie nie implikuje złej woli." - raport Podkomisji Smoleńskiej pokazuje kilka tysięcy "zaniedbań" na koniec układających się w zamach w Smoleńsku. A jedynymi reagującymi "wście­kle na z­głaszane wątpliwości" są wyznawcy brzozowej sekty smoleńskiej, postulujący istnienie alternatywnej fizyki, w której brzózka przecina samoloty, a upadek w błoto z kilkunastu metrów powoduje rozpad samolotu na tysiące części.

Obrazek użytkownika Jabe

20-06-2023 [13:21] - Jabe | Link:

A więc ów raport ma równie mocne pod­stawy.

Obrazek użytkownika Niezalogowany

20-06-2023 [13:25] - Niezalogowany | Link:

"A więc ów raport ma równie mocne pod­stawy." - oczywiście, że ma, towarzyszu Ябе. Nie potrzebuje alternatywnej fizyki z alternatywnego świata, nie bazuje na ekspertyzie motolotniarzy i specjalistów dietetyki, nie stanowi zbiorów cytatów z propagandowych wrzutek Anodiny, nie zawiera ewidentnie sfałszowanych "materiałów źródłowych".

Obrazek użytkownika Es

20-06-2023 [13:27] - Es | Link:

@jabe
Ani w archiwach MSZ ani RM nikt nie znajdzie jakiegokolwiek dowodu stwierdzającego wprost "możliwość spisku", czy świadomych działań na szkodę państwa z takich czy innych powodów. W końcu to co trafia do archiwum pochodzi od osób najbardziej zainteresowanych. Gdyby jeszcze funkcjonowały jakieś sensowne "służby"... Jedyna możliwość oceny pozostaje zawsze na podstawie poszlaków. Jednak takie "zaniedbania" w tak kluczowych sprawach i newralgicznych kierunkach polityki zagranicznej muszą być traktowane jak nagla"awaria" kamer w miejscu przestępstwa. Przypadki zdarzają się rzadko

Obrazek użytkownika Jabe

20-06-2023 [13:53] - Jabe | Link:

Awaria nie jest nagła, gdy kamery są stale popsute.

Obrazek użytkownika smieciu

20-06-2023 [12:36] - smieciu | Link:

@Jabe Jeśli dalsze części Resetu będą skupiać się na tak ważkich rzeczach jak spóźnione wykonanie notatki to Tusk już może otwierać szampana.
Wygląda na to że film powstał tylko na wewnętrzny użytek PiSowców. Ma podtrzymywać antytuskową propagandę. Wydaje się niemożliwe by pokazał coś zaskakującego. Więc tak naprawdę serial ten będzie świadczyć na korzyść Tuska: Przegrzebano dziesiątki tysięcy materiału i co? Ktoś źle sporządził notkę. Przecież to farsa.
Niech ciągną to dalej, efekt może być ciekawy.
Według mnie przykładowo fajnie że przypomnieli o tych Rozbiorach. Rzecz bowiem jest na czasie i Sikorski ma wyraźnie rację ostrzegając przed pchaniem się na Ukrainę. Tusk się na to nie nabrał (jeśli faktycznie był taki temat). Ale obecny rząd? Już to robi. Jedynym pytaniem jest jak głęboko zamierza w to brnąć.

Obrazek użytkownika Niezalogowany

20-06-2023 [12:44] - Niezalogowany | Link:

"Tusk już może otwierać szampana" - Bredzicie, towarzyszu.
Tusk może otworzyć sobie kolejne wiadro Nervosolu. Już teraz widać, że dziadyga sypie się totalnie nerwowo i gdyby nie "dobry doktor" oddelegowany przez niemiecką ambasadę, wspomagający go zakulisowo mocnymi specyfikami, to już dawno posypałby się do końca. A reakcje Radka "Szpaka" Sikorskiego to już zupełna rozsypka.
"Sikorski ma wyraźnie rację ostrzegając przed pchaniem się na Ukrainie" - Sikorski nie ma racji, bo Sikorski to magnetofon, odgrywający nagrywane na Kremlu taśmy. Oczywiste, że putlerek będzie argumentował, żeby nie pchać się na Ukrainę, skoro sam się tam pcha. A wolny świat ma stać i biernie się przyglądać, czekając na swoją kolej. Taka jest linia przekazu "oksfordzkiego" szczocha.

Obrazek użytkownika smieciu

20-06-2023 [12:52] - smieciu | Link:

Tusk ma się przejmować źle (według autorów filmu) wykonaną notką? Lot widzę wysoki.
PiS przebiera nóżkami by wejść na Ukrainę. Podczas kiedy Tusk podsunięty przez Putina temat olał. Ot cała historia. Wybór, póki co, należy do PiSowców. Patrząc na twój wpis widać  że zanęta działa i wielką chętkę by haczyk połknąć.

Obrazek użytkownika Niezalogowany

20-06-2023 [12:56] - Niezalogowany | Link:

"Tusk ma się przejmować źle (według autorów filmu) wykonaną notką?"
Tusk robi pod siebie właśnie z powodu takich wątków. Będzie ich więcej i więcej, a obraz, jaki się z nich wyłania ma jednoznaczne imię: ZDRADA.

"PiS przebiera nóżkami by wejść na Ukrainę." - podało radio Moskwa ustami swojego korespondenta na NB.

"Tusk podsunięty przez Putina temat olał"
Tusk w obliczu swojego pana i właściciela Putina mógł najwyżej olać własne spodnie od środka.

Obrazek użytkownika smieciu

20-06-2023 [13:04] - smieciu | Link:

Ok, ok. Tusk, to zło, trzeba dać upust napęczniałym emocjom. Zła notka, sika w gacie. Pokonamy zdradę. Zwłaszcza tą, którą sobie wyobrażamy. Naprzód do boju ;)

Obrazek użytkownika Niezalogowany

20-06-2023 [13:12] - Niezalogowany | Link:

"Ok, ok. Tusk, to zło". Tusk to tylko jeden z szeregowych pachołków Zła.
"Zła notka" - sfałszowana notka, dowód na zdradę.
"Sika w gacie." - takich właśnie ministrów instalował nam Putin.

Obrazek użytkownika Jabe

20-06-2023 [13:11] - Jabe | Link:

@Smieciu  Na tym etapie kampanii istotna jest kon­solidacja twar­dego elektoratu. Ten serial ma z­motywować do po­wtórzenia credo. Później będzie czas kolej­nych obietnic soc­jalu dla reszty.

Obrazek użytkownika smieciu

20-06-2023 [10:07] - smieciu | Link:

@AŁTORYDED Pomijając różne ozdobniki sam potwierdzasz że Tusk i Sikorski po prostu zderzyli się z Putinem. Zaskoczyło ich to. Oni przyjeżdżają z planem zrobienia pozytywnego, przyjaznego wrażenia a Putin: Tak łatwo nie będzie. Skoro Tusk i Sikorski zostali potraktowani ostro to ciężko mówić o jakiejś przyjaźni, dobrych stosunkach. Z filmu jasne jest Putin nie miał ukrytego wpływu na tą parę. Było twardo, jak wśród obcych sobie ludzi reprezentujących rozbieżne interesy.
Nie zamierzam natomiast komentować twojej wizji prowadzenia polityki. Są ludzie, tacy jak Tusk, którzy wolą nic nie powiedzieć zamiast wyrwać się z głupotą i są tacy, którzy najpierw mówią a potem myślą.
Tak swoją drogą skoro zarzucasz brak asertywności wobec takiego gracza jak Putin to co powiesz na asertywność naszego rządu wobec UE?
Dla jednych polityka jest prościutka a dla innych nie.

Obrazek użytkownika spike

20-06-2023 [09:24] - spike | Link:

@smieciu
Już się tak nie wysilaj, "po owocach ich poznacie", a owocem knowań Tuska i jego szajki był Smoleńsk i śmierć delegacji katyńskiej z Prezydentem Kaczyńskim na czele, których ta szajka ich wystawiła Putinowi, odmawiając osłony dyplomatycznej, wojskowej i międzynarodowej, oddając śledztwo i świadków mordercy Putinowi.

Obrazek użytkownika tricolour

20-06-2023 [10:36] - tricolour | Link:

Nie tylko wystawiła Putinowi, ale także siłą wstawiła sto typa do puszki. Brzydale.

Obrazek użytkownika Niezalogowany

20-06-2023 [10:50] - Niezalogowany | Link:

Kłamiesz i manipulujesz, ruski trollu. "Zepsuto" drugi samolot. To raz. Wyeliminowano ochronę dla delegacji z lotniska. To dwa. Samolot remontowało KGB. To trzy. Jesteś kłamcą, ruskim trollem i manipulantem, Трехцветный. To cztery.

Obrazek użytkownika tricolour

20-06-2023 [11:51] - tricolour | Link:

Czy taka gonitwa myśli, jaką przedstawiłeś powyżej to efekt temperatury? Gorąco macie na oddziale! Poproś siostrę o coś do picia.

Pamiętaj, że jeszcze był rewizor. Szwarceneger znaczy. Miał lecieć, ale zepsutym nie chcial i pociągiem przytelepał sie, obejrzał dzieło, zjadł obiad, oblizał się i wrócił. To pięć.

😀

Obrazek użytkownika Niezalogowany

20-06-2023 [12:15] - Niezalogowany | Link:

Konwencja wam się wyczerpała, towarzyszu Трехцветный. Argumentów nie ma? No to hops, nagła zmiana tematu na najbardziej przerażającego agenturę człowieka w ekipie Dobrej Zmiany. Takie skoki tematyczne to objaw charakterystyczny dla uciekającej od meritum masy trolli, więc już na kolejny sposób samozdemaskowaliście się, towarzyszu Трехцветный.

Obrazek użytkownika tricolour

20-06-2023 [12:45] - tricolour | Link:

Chyba największego świra. Też jest na waszym oddziale, obsługuje projektor, podaje parówki.

Dawaj, dawaj wiecej zanim siostra zabierze ci klawisze na długie tygodnie.

😛

Obrazek użytkownika Niezalogowany

20-06-2023 [12:48] - Niezalogowany | Link:

Pana Antoniego Macierewicza lubię między innymi za to, że sama wzmianka o nim działa na ruskie i szwabskie trolle jak woda święcona na diabła. I wy też, towarzyszu Трехцветный, pokazaliście tę standardową reakcję, taki zwierzęcy automatyzm oszczekiwania czegoś, co was przeraża.
Możecie sobie szczekać do woli, towarzyszu Трехцветный, prawdy jaką ujawniła podkomisja smoleńska nie da się już zamazać.

Obrazek użytkownika tricolour

20-06-2023 [14:33] - tricolour | Link:

Mnie ten twój świr tak obchodzi jak ruski żołnierz użyźniający ukraiński czarnoziem. Dorób sobie do tego jaką chcesz teorię, partyjna parówo.

Bardzo fajnie wygląda jak się ciskasz. Czas upływa, siostra już nadchodzi. Czuwaj.

😛

Obrazek użytkownika Niezalogowany

20-06-2023 [14:49] - Niezalogowany | Link:

Towarzyszu Трехцветный, jest tylko jedna kategoria ludzi, dla których Pan Antoni Macierewicz to "świr". I tą kategorią zawsze są anty-Polacy, wrogowie Polski, agentura. Śmiało można nazwać to "kryterium Macierewicza". Więc jasno określiliście, kim jesteście i dla kogo pracujecie, Трехцветный. I nie próbujcie się tu prostacko legendować jakimiś wstawkami o "ruskim żołnierzu". Już dawno zostaliście zdemaskowani jako wroga dezinformacyjna wtyka.

Obrazek użytkownika tricolour

20-06-2023 [15:41] - tricolour | Link:

Sprostowanie, parówo: anty-polacy. Wy jesteście polacy, prawdziwi polacy, definicję podałem wczoraj.

Reszta partyjnego bełkotu - od biedy - może być.

 

Obrazek użytkownika u2

20-06-2023 [10:38] - u2 | Link:

owocem knowań Tuska i jego szajki był Smoleńsk

Profesor Cenckiewicz wyraźnie mówił, że była notatka ze spotkania PDT z Putlerem. Tyle że jak widzę, była ukryta nie tylko przed nim, ale również przed PLK. Gdyby PLK wiedział co knuje PDT z Putlerem to miałby się na baczności i zapewne do zamachu w Smoleńsku by nie doszło.

Obrazek użytkownika smieciu

20-06-2023 [11:04] - smieciu | Link:

Z ciekawości zajrzałem tam gdzie całkiem niedawno jeszcze pisywałem. Czyli do coryllusa.
Okazuje się że nawet on, twardy PiSowiec, który mnie wywalił ze swojego portalu, jest zdegustowany miałkością (propagandy) drugiego odcinka.
Opisuje to barwniej i dłużej ale z podobnym do mojego podsumowaniem: nie było nic co przykułoby uwagę, podrzuciło jakiś ciekaw temat.
Po prostu takie są fakty.

Obrazek użytkownika Niezalogowany

20-06-2023 [11:24] - Niezalogowany | Link:

Artystyczne impresje prawicowych blogerów nie są w żaden sposób miarą informatywności serii dokumentalnej "Reset". Nie manipuluj więc dyskusją, sprowadzając ją na mieliznę trywialności. Sedno pozostaje bez zmian: serial dokumentalny "Reset" będzie dla milionów ludzi przebudzeniem i otwarciem oczu. I dlatego właśnie szeregowi funkcjonariusze wrogich Polsce agentur będą oszczekiwać ten materiał ze wszystkich stron. Widziałem już czepianie się literówki w czołówce; nagle pojawiło się morze ekspertów dziennikarstwa śledczego i dokumentalistyki i wszyscy mają tyle do powiedzenia na każdy temat, poza jedynym istotnym: film ukazuje ewidentne przejawy zdrady i agenturalności "bohaterów". Po prostu takie są fakty.

Obrazek użytkownika AŁTORYDET

20-06-2023 [12:01] - AŁTORYDET | Link:

Głupiś. Coryllus wywala każdego, z kim się nie zgadza. Kiedyś na S24, wraz z niejakim Kamyczkiem, banowali unisono. A jeśli uważasz, że jest on twardym PiS-owcem, to tyle w tym prawdy, co w twoich elukubracjach. 

Obrazek użytkownika smieciu

20-06-2023 [12:29] - smieciu | Link:

A nie potrafiłbyś się obyć bez głupiś?
Poznałem go lepiej niż ty. Owszem nie potrafi odnieść się do krytyki więc wywala każdego kto się z nim nie zgadza.
Tylko że przy tym wszystkim pozuje na niezależnego komentatora. Natomiast w głębi duszy jest PiSowcem. Co ujawnia się kiedy się go dociśnie czy w różnych krytycznych momentach.

Obrazek użytkownika Ryan

20-06-2023 [13:17] - Ryan | Link:

I znów śmieciu pomyliłeś kolory tabletek
Styrosz się tuskomatołku
Styrosz się

Obrazek użytkownika Valdi

20-06-2023 [13:23] - Valdi | Link:

Hahahahahaha , świetne !

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

20-06-2023 [14:22] - NASZ_HENRY | Link:

@smieciu dla @Coryllusa

Korzystając z tego, że autor notki wywołał Coryllusa (byłego autora NB) do tablicy proponuję zapoznać się bliżej z jego obecną działalnością a nawet go osobiście poznać.
Na początek proponuję odwiedzić Targi Książki i Sztuki, które odbywać się będą w Grodzisku Mazowieckim, w Mediatece, w dniach 1-2 lipca tego roku, w godzinach od 11:00 do 19:00.
Coryllus zaprasza wszystkich, którzy się z  nim zgadzają oraz tych, którzy się nie zgadzają, ale gotowi są milczeć przez całą imprezę dla dobra sprawy. Sprawy PiSowskiej ma się rozumieć 😉