22.000 Euro

Eurokraci bezkrytycznie popierani przez PO Tuska, którzy nie zapłacili nawet 1 euro na pomoc ukraińskim wojennym uchodźcom, chcą teraz karać Polskę za nieprzyjęcie imigrantów. Polska ma płacić 22 tysiące euro za jednego nieprzyjętego muzułmańskiego imigranta z Afryki.
Niepojęte!

22 000 euro kary za jednego, nieprzyjętego do Polski imigranta ekonomicznego 45 euro wsparcia za jednego, przyjętego do Polski uchodźcę wojennego z Ukrainy
Matematyka jest nieubłagana. Wg UE arabski byczek szukający w Europie niewiernych, którzy będą na niego pracować, jest wart 488 razy więcej niż ukraińska matka, która szuka tu schronienia przed wojną, kiedy jej mąż walczy z Rosją.

Dziecko z Michłowa wgnane z Polski

To jest Kadir, syryjski chirurg. Jeden z elitarnej grupy "uchodźców", którymi chce nas uraczyć Komisja Europejska. Jeśli wybierzesz Tuska i resztę jego niemieckich popychli, to masz pewne operacje tych lekarzy na ulicach polskich miast

D.Tusk: Jeżeli Polska nie przyjmie "kwot imigrantów", to będą groziły nieuchronne konsekwencje, takie są zasady w Europie.Jeżeli nie zrobimy tego co nam mówią, to przestaną z nami gadać.
Ot i cała filozofia tego gościa.
Łączy nas nóż...nowe hasło PO?

W Polsce, naszym kochanym kaczystowskim Ciemnogrodzie, dzieci biorą udział w procesjach Bożego Ciała, a dziewczynki sypią kwiatki. We Francji imigrant z Syrii wpadł na plac zabaw i dźgał nożem dzieci w wózkach. Kilkoro dzieci walczy o życie.
Jeżeli jeszcze są ludzie, którzy nie widzą, jakie piekło chce Polakom zgotować Platforma Obywatelska, to pora otworzyć oczy.Poprawność polityczna nie idzie w parze ze zdrowym rozsądkiem, a tłuszcza w rodzaju Ochujskiej, Tuska i im podobnych idiotów wciska ludziom kit jacy to biedni ludzie, ja tam tego nie kupuję, nie może być zgody na ściąganie tej bandy socjal biorców.Ten zamachowiec z francuskiego Annecy od kilku lat miał już status uchodźcy w Szwecji. Pomimo to zaatakował po latach obecności w Europie.Ale i tak  politycy opozycji  będą namawiali do otwarcia granic dla wszystkich
Każdy kto poparł Unijny pakiet imigracyjny, każdy kto popiera przyjmowanie nielegalnych imigrantów pomijając wszelkie procedury ma krew na rekach ofiar francuskiej tragedii
Oni nigdy nie dbali o Polskę, o Polaków. Ważne są tylko polecenia z Brukseli. Pamiętajmy o tym przy wyborach. O tym będą te jesienne wybory

ps.
Podczas zatrzymania został postrzelony przez policję. Ciekawe kiedy Ochujska podda brutalność policji wobec biednego uchodźcy pod obrady PE?

Wczoraj na ulice miast i wsi wyszli Polacy manifestując swoją wiarę i przywiązanie do tradycji chrześcijańskiej.
Taka jest prawdziwa Polską

              

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Jabe

09-06-2023 [09:28] - Jabe | Link:

Eurokraci krytycznie popierani przez PiS Kaczyńskiego...

Obrazek użytkownika Ryan

09-06-2023 [09:40] - Ryan | Link:

Na jesieni wybór jest prosty albo zamykanie polskich elektrowni, zakładów i tabuny nachodźców zamieniających nasze miasta w slumsy i strefy zakazane albo mówimy NIE czerwonym z lewicy i Tuskoidom i bronimy Polski.
Teraz albo nigdy.

Obrazek użytkownika Jabe

09-06-2023 [14:57] - Jabe | Link:

Czemu znów mamy mówić nie tylko tym czer­wonym?

Obrazek użytkownika Ryan

09-06-2023 [15:43] - Ryan | Link:

Jabe
Co powie Marta Lempart, gdy imigrant zapuka do jej drzwi?

Obrazek użytkownika Jabe

09-06-2023 [20:59] - Jabe | Link:

Czerwoni to nie ci, którzy aprobują obce wzorce, a ci, którzy za­prowadzają soc­jalizm. To chyba jasne.

Obrazek użytkownika u2

09-06-2023 [21:09] - u2 | Link:

Czerwoni to nie ci, którzy aprobują obce wzorce, a ci, którzy za­prowadzają soc­jalizm.

Czerwonymi w Polsce nazywa się was kacapów. Plac Czerwony to u was. Krasny, czyli czerwony to u was synonim krasoty, czyli piękna. Kreml zbudowaliście z czerwonej cegły. To jasne jak Słońce :-)

Obrazek użytkownika sake3

09-06-2023 [10:14] - sake3 | Link:

@Autor.......W Polsce procesja,a dziewczynki sypią płatki kwiatków.....Jednak nie jest tak sielsko.Już w mediach trzęsąc się z oburzenia aktywista gejowski kłamca Staszewski grzmiał,że należy zakazać katolikom takich manifestacji wiary,bo stanowi to zagrożenie dla ruchu.Ta kreatura obnosząc się ze swoją mordą pełną tolerancji terroryzuje środowiska katolickie.Nie widzi jakim utrudnieniem dla ruchu są ich trwające cały dzień parady równości.Wczoraj na Ursynowie jakiś kierowca wjechał w procesję świadomie powodując wprawdzie lekkie ale obrażenia.Wyłączenie z ruchu dla przejścia procesji trwało raptem ok.20 minut co w Warszawie stale zakorkowanej nie jest chyba zjawiskiem niecodziennym.Ale polecenie NItrasa i nienawiść Tuska jak widać obowiązuje i ów kierowca się do tego dostosował.Jestem pewna że dla nich taki nożownik jak ten Syryjczyk byłby milej potraktowany niż procesja katolików. Już było to widoczne jak w studio gorliwie broniła go posłanka Lewicy Małgorzata Paczkowska zarzucają Polakom ,,szczucie'' na niego.

Obrazek użytkownika Es

09-06-2023 [11:55] - Es | Link:

" jezeli ludzie nie widzą jakie piekło chce Polakom zgotować Platforma..."  Może zamiast bezsensownie ( bo bezskutecznie, bo ludzie po ośmiu ostatnich latach olewają lub zapomnieli) straszyć należałoby więcej wysiłku włożyć w przekonywanie ludzi, aby zaczęli mocniej się od rządzących obecnie domagać aby nie robili tego czym się straszy, że platforma zrobi?
Decyzja zapadła przy jalowym veto ministra. Czy przed głosowaniem minister wstał  i powiedział wprost, że takie rozwiązanie przyniesie bardzo stanowcze konsekwencje ze strony polskiej? Nie. To minister z premierem i samym naczelnikiem mogą iść się czochrać. Moralną wyższością i "godnościom osobistom" , to oni mogą się wykazać grając w dupniaka we własnym gronie. A tymczasem jak po raz kolejny widać, każda zagraniczna łajza może z Polską robić  co chce, bo ma na to od nich pozwolenie. Co? Kolejny raz powiedzą, że Polska nie będzie płacić? Z takim samym efektem jak i w poprzednich przypadkach?
Ludzie ocknijcie się. Zacznijcie od tych, ktorym powierzyliscie stery wymagać, a nie klaskać tylko, że wam pierdoły wciskają. 
 

Obrazek użytkownika sake3

09-06-2023 [15:21] - sake3 | Link:

@Es.....Trudno wymagać od roweru żeby jechał,jeśli mu się w szprychy kija wsadza.Nawet nie kij a kije bo to i polskie i unijne.Nie wystarczy wymagać tylko od rządu ale i od tych co z nienawiści do tego rządu pójda na każdą nikczemność.Zamiast pyskować na rząd proszę powiedzieć czy pan jest taki zachwycony perpektywą przyjmowania lekarzy,architektów i inżynierów którzy w Unii jakoś też nie zagrzali miejsca?Pan by ich witał na granicy chlebem solą i kwiatami?Naturalnie z panią Ochojską Kurdejową i Stuhrem?.

Obrazek użytkownika Pani Anna

09-06-2023 [15:42] - Pani Anna | Link:

@sake3
sake, to może byłby już najwyższy czas przesiąść się z tego roweru na przykład na traktor?

Obrazek użytkownika sake3

09-06-2023 [16:38] - sake3 | Link:

@Pani Anna.....Dlaczego akurat na traktor? Mierzę wyżej i przesiadam się tylko do luksusowego samochodu w wersji kabriolet.

Obrazek użytkownika Ryan

09-06-2023 [15:53] - Ryan | Link:

sake3
Dzisiaj, w czasach internetu i innych wolnych mediów patrzymy na świat, który ma setki zalet i wad. Ale kiedy popatrzymy na Polskę, to chce się wyć.
Takich sprzedajnych, wiarołomnych skurwysynów, kanalii i psubratów rudego kundla, co żebrzą o szykany dla współrodaków nie ma nigdzie.

Obrazek użytkownika mada

09-06-2023 [16:46] - mada | Link:

Ryan
Niestety, tak.  
Rząd nie czuje odpowiedniego poparcia. I nie może uderzyć pięścią w stół, bo 80% idiotów nie widzi życia poza UE.
Węgrom wystarczyło, że raz usłyszeli jak byli oszukiwani i pogonili kłamców. Polacy słyszeli tuskowych ministrów, o czym rozmawiali, co o nich myślą skolko godno razy - i co? każdy udaje, że to nie o nim, że to jego nie dotyczy. W sumie słusznie posłanka starej,z prlu, lewicy podsumowała z pogardą: " co to jest społeczeństwo? - to zbiór przypadkowych ludzi". Opozycja przyjęła tę prawdę i wg niej działa. 

 

Obrazek użytkownika Es

09-06-2023 [16:30] - Es | Link:

@sake
Czy ty jesteś ciągle "zawiana" od tej sake, czy to z przyzwyczajenia i własnej przewrotności odwracasz sens tego co czytasz, czy tylko takie masz zadanie, z którego jak gorliwy stachanowiec się jedynie wywiązujesz?

Obrazek użytkownika sake3

09-06-2023 [17:07] - sake3 | Link:

@Es........Jak widzę jestem omnibusem.Bo to i przewrotna i zawiana non stop i odwracająca kota ogonem i zadaniowiec i stachanowiec.Ne wiedziałam że tak zabolała pana prawda w moim komentarzu,że aż uruchomiła taką lawinę moich wad z alkoholizmem włacznie..

Obrazek użytkownika Ryan

09-06-2023 [15:49] - Ryan | Link:

Obrazek użytkownika sake3

09-06-2023 [16:03] - sake3 | Link:

Pan Grodzki niedługo może konkurować z Tuskiem na zmarszczki.Jednak jasno widać jak antypolskie działania mają wpływ na wygląd..

Obrazek użytkownika mada

09-06-2023 [16:22] - mada | Link:

Grodzki gra tylko na koperty.

Obrazek użytkownika Ryan

09-06-2023 [23:14] - Ryan | Link:

Olać Niemcy, olać ruska, olać nawet Donka Tuska.
Weekend jest.

Obrazek użytkownika marsie

09-06-2023 [23:44] - marsie | Link:

Droga "sake", nie przejmuj się idiotami i poczytaj Biuletyn:
https://biuletynnowy.blogspot....
Pozdrówka!
 

Obrazek użytkownika Es

10-06-2023 [11:30] - Es | Link:

No i stało się tak jak dopiero co pisałem. Nie minęło zbyt długo, a już mamy oświadczenie Morawieckiego, że Polska nic Unii nie zamierza i nie będzie płacić. To są jaja takie, że nawet Czaskoski,ten który potrafi spieprzyć wszystko się śmieje: te pajace odgrywają Rambo na użytek krajowych naiwniaków, a tam gdzie trzeba pokazać nabiał,  po raz kolejny okazują się albo miękkimi fajami, albo podnóżkami na usługach Schwaba i Davos.
To w tej chwili jest E 22000. Ale, jak przyznaje Krasnodębski, to nie jest jeszcze ostateczna wersja. Za jakieś pół roku, góra rok jeśli jakiś cudem okaże się,że rządzi ta sama ekipa, Komisja europejska ogłosi o przystąpieniu do egzekucji naliczonych kar potrącając je z funduszu spójności. Jak zwykle. Ale głupi klakierzy Morawieckiego, niech nadal stroszą piórka słuchając jego ciemnot.