Prace Donalda Tuska

Telewizja publiczna powtarza wypowiedź Donalda Tuska o tym, że ci co dostają 500+ chleją, biją i NIE ZHAŃBILI się żadną pracą
I właśnie to zmusiło mnie do zastanowienia się poważnie jaką to pracą zhańbił się osobiście sam Donald Tusk? 

Głupie zdawałoby się pytanie ma bardzo prostą odpowiedź - każdą!
Czy trzeba to komuś w Polsce udowadniać? 

A tak na marginesie: czy dzieci Donalda Tuska wnioskowały o 500+ dla jego wnuków?
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Tezeusz

27-05-2023 [05:59] - Tezeusz | Link:

W punkt !

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

28-05-2023 [01:59] - Alina@Warszawa | Link:

Jedna z prac Tuska - wyciskanie soku z buraków przed wyborami w 2019: 
https://dakowski.pl/archiwum/p...

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

28-05-2023 [15:20] - Alina@Warszawa | Link:

Tusk zwariował, albo ma za sobą śmiertelnie niebezpieczne siły, te same, które strąciły i CASĘ w Mirosławcu i Tu-154M w Smoleńsku: "Donald Tusk: 4 czerwca PiS zacznie się bać
"(...) PiS zrobiło kolejny duży krok na drodze do prawnego usankcjonowania bezprawia, jakim jest powołanie komisji nazwanej dla niepoznaki komisją ds. badania rosyjskich wpływów na bezpieczeństwo wewnętrzne Polski. W rzeczywistości, jak podkreśla naczelny "Newsweeka" Tomasz Sekielski, ma to być po prostu komisja na Tuska.
— Powołanie tej komisji jest dewastujące — mówi "Newsweekowi" Donald Tusk. – Będę postępował tak, żeby żałowali, że zdecydowali się na tę komisję. To mogę zagwarantować – dodaje szef PO. Zapowiada, że opinia publiczna dowie się, gdzie, kiedy i na kogo Rosjanie naprawdę wpływali.
(...)"

No właśnie. Skoro Rosjanie wpływali na PiS, to czego boi się Tusk, że tak nerwowo zareagował na powołanie tej komisji? Obawiam się jednak, że komisja może nie  zdążyć usadzić Tuska tam gdzie jego miejsce, bo zanim komisja zacznie działać (o ile PAD podpisze ustawę o jej powołaniu), to wybory mogą się skończyć .... Czy znowu chodzi o to by gonić króliczka (byłego unijnego)?

Obrazek użytkownika sake3

28-05-2023 [17:54] - sake3 | Link:

Tusk zgrywa twardziela,bo badanie rosyjskich wpływów i przyszłe działanie komisji już nie spodobało się Niemcom.KOmisja ma wprawdzie badać wpływ Kremla na bezpieczeństwo Polski w latach 2007-2022 a więc  obejmować również działania partii rządzącej,ale PO i niemieckie media uznały to za atak na Donalda Tuska. Media niemieckie natychmiast wszczęły akcję protestacyjną ingerujac w polskie sprawy więc Tusk czując niemieckie wsparcie za plecami rozpoczął atak.

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

28-05-2023 [17:11] - Alina@Warszawa | Link:

Mały felieton z czasów rządów Tuska:
"H-Umer, frankiści i www.prawica.net", czyli "[no. wk...iła się nam Pani Inżynier. Wreszcie. ]"
Felieton z 2010 roku nie stracił nic na aktualności No może jedynie kwota wolna od podatku została podniesiona na tyle, ze najbiedniejsi nie płacą podatku przychodowego.