Czy PiS nauczy się szanować polskich patriotów?

Gdy ostatnie wybory w USA wygrał Joe Biden, zastanawiałem się jak szybko upadnie rząd partii Jarosława Kaczyńskiego.  Wydawało mi się, że konserwatywno-patriotyczny PiS to opcja zupełnie niekompatybilna ze skrajnie lewicowym globalizmem ekipy Bidena. Według tego rozumowania, w 2021 powinno było dojść do przesilenia jakie spowodowałoby wymianę polskiego rządu, tak jak stało się to w 2007 roku.  

Błąd mojego rozumowanie polegał na niezrozumieniu zmian w rządzie dokonanych przez PiS z końcem 2017 roku. A przecież Jarosław Kaczyński zdecydowanie podkreślał, że gabinet Morawieckiego to rząd na kolejny etap, do jakiego PiS był przygotowany.  

I rzeczywiście był. 

Trzeba było uważniej słuchać prezesa. Większa atencją do jego słów pozwoliłaby na zauważenie zmiany kolorów rządzącej formacji godnej wytrawnego kameleona.

Już nie biało-czerwony Suweren, ale błękitne Davos określało przynależność gatunkową. Dlatego właśnie, gdy rozpętano histerie covidową, ekipa Morawieckiego posłusznie wykonywała nie tylko zalecenia z Davos, ale forsowała rozwiązania wprowadzane przez innych globalistów jak ultralewicowy premier Kanady i marionetka globalistów Joe Biden.  

Polakom pracującym w kluczowych resortach jak wojsko i służba zdrowia postawiono ultimatum: albo poddasz się wymogom szczepionkowym, albo stracisz pracę.  Minister Błaszczak posunął się do stwierdzenia, że „antyszczepionkowi terroryści nie mogą udawać żołnierzy Wojska Polskiego”. W tym przypadku minister PiS posłużył się retoryka godną Jerzego Urbana i jego mocodawców. 

Do propagandy covidowej doszła nam później wojna na Ukrainie. Również w tym przypadku rząd Morawieckiego okazał się być bardzo posłuszny ludziom z Davos.  Pomoc dla Ukrainy niesiona przez Polskę była i jest bezwarunkowa, nie ma ani chwili refleksji nad konsekwencjami dla Polski i długoterminowych stosunków polsko-ukraińskich.  Pomagamy Ukrainie jako obywatele świata.  O interesie Polski, jakim jest pojednanie polsko-ukraińskie wiodące przez bolesną prawdę o Wołyniu, według PiS nie mamy prawa w tym kontekście rozmawiać. 

Każdy głos nawet grzecznej i rzeczowej krytyki oficjalnej narracji rządu spotyka się ze wściekłą reakcją i nazywaniem krytyków ruskimi onucami. Dokładnie tak jak osoby kwestionujące reżim covidowy nazywano płaskoziemcami.

Prowadząc taką propagandę obóz Jarosława Kaczyńskiego dotarł na próg kolejnej kampanii wyborczej.  Dzięki dość zgodnej współpracy w kwestii
Ukrainy i spraw covidowych w większości mediów od TVP i Gazety Polskiej po TVN i Gazetę Wyborcza, PiS cieszy się wysokim poparciem. 
Czy jednak na tyle wysokim aby, jak to buńczucznie zapowiadał premier Morawiecki, wygrać cztery kadencje?  Raczej nie.  Nawet jeżeli PiS wygra kolejne wybory będzie musiał zbudować w Sejmie koalicję, aby utrzymać rząd.  

Z kim w takim razie PiS będzie ową koalicje budował? Z PSL?  A może z ruskimi onucami z Konfederacji?  No, pozostaje jeszcze lewica Czarzastego, partia Hołowni, lub najlepszy „przyjaciel” PiS, Donald Tusk ze swoim KO.

Porzucając i obrażając wielu polskich patriotów PiS sam zgotował sobie ten los. Z tej sytuacji w jakiej znalazł się obóz Kaczyńskiego wynika ważna nauczka, jaką - mam nadzieję - zapamiętają na przyszłość politycy o poglądach patriotyczno-konserwatywnych.  

Aby utrzymać w Polsce władzę, nie można ludzi wolnych obrażać i wytykać palcami jako "płaskozmiemców". Nazywanie polskich patriotów ruskimi onucami, też nie jest dobra strategią, jeżeli chce się rządzić w Polsce.  W skrócie mówiąc, nie da się rządzić Polską bez poparcia polskich patriotów. I to jest dobra wiadomość, o jakiej pamiętać powinni polscy politycy.

=====

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Ijontichy

17-04-2023 [08:43] - Ijontichy | Link:

Zacytuję Panu Machiavellego:
"Nie ma partii politycznych! Są tylko etykietki wyborcze,a potem liczy sie pieniądz i władza" 
Gdzie Pan ma mowę o LUDZIACH? Narodzie? 

Wybory to tylko ALIBI dla partyjnych bonzów...liczy się ...Wanda Wasilewska :-)))

Obrazek użytkownika Jabe

17-04-2023 [08:45] - Jabe | Link:

Od dawna powtarzam, że należy wy­chwytywać wspólną narrację TVP i TVN, by poznać wolę su­werena.

Obrazek użytkownika Ijontichy

17-04-2023 [08:57] - Ijontichy | Link:

Jaja sobie robisz? Jaka wola? Jaki suweren? Bydło w zagrodzie "wyszczepione" i w maseczkach...

Obrazek użytkownika Jabe

17-04-2023 [09:48] - Jabe | Link:

Mowa o suwerenie z Langley.

Obrazek użytkownika Pani Anna

17-04-2023 [08:59] - Pani Anna | Link:

Sięgną do kieszeni suwerena i kupią sobie trzecią kadencję.  Pierwszy program już mamy - zboże +. Czy to wystarczy,  aby rządzić samodzielnie? Z całą pewnością frekwencja nie będzie już tak wysoka jak ostatnio,  a to akurat źle dla PIS. 

Obrazek użytkownika Darek65

17-04-2023 [09:54] - Darek65 | Link:

Nieważne, jak ludzie głosują, ważne, kto liczy głosy.

Obrazek użytkownika mada

17-04-2023 [09:54] - mada | Link:

 Pani Anno!
Nowak na Ministra Finansów!

Obrazek użytkownika AŁTORYDET

17-04-2023 [09:02] - AŁTORYDET | Link:

W świecie Pan Wacława, patriotą i konserwatystą jest ten, kto kwestionuje epidemię covida i uważa wsparcie dla istnienia wolnej Ukrainy, za zdradę. Nie widzę więc obrazy, w nazwaniu Pana płaskoziemcą, folarzem i ruską onucą. Jeśli czuje się Pan urażony - nie przepraszam.

Obrazek użytkownika Czesław2

17-04-2023 [09:17] - Czesław2 | Link:

Trzeba rozróżnić jeszcze płaskoziemców od specjalistów od marketingu i zarządzania. Bo co innego kwestionowanie epidemii, a co innego biznes na niej.

Obrazek użytkownika Darek65

17-04-2023 [10:09] - Darek65 | Link:

@Ałtorytet
W Twoim świecie patriotą i konserwatystą jest ten, kto bezmyślnie i bezwarunkowo łyka przekaz władzy i mediów ? I nie przeszkadza Ci, że z TV wywalono Pospieszalskiego, bo śmiał zadawać trudne pytania? Nie przeszkadza Ci gnojenie lekarzy, przez Izby Lekarskie, którzy mieli czelność stanąć w obronie pacjentów? Nie przeszkadza Ci bezwarunkowa "pomoc" Ukrainie, która doprowadziła do kryzysu na polskim rynku żywności w Polsce? Posłuchaj, co mówią polscy przewoźnicy, jak są oni traktowani, a jak Ukraińcy. I nie przeszkadza Ci Prezydent Duda, który w sprawie Wołynia mówi do księdza Isakowicza-Zalewskiego, aby ważył słowa ?

Obrazek użytkownika Jan1797

17-04-2023 [17:07] - Jan1797 | Link:

Większą atencją do jego słów pozwoliłaby na zauważenie zmiany kolorów rządzącej formacji godnej wytrawnego kameleona.
=====
Chciałbym skromnie zapytać, co złego konkretnie tu większości PiS uczynił?
Że suweren nie ich hołubi, że „jak bydło wszczepiony w maseczkach”, żebym wiedział za co przepraszam. Za te orły carskie w kościele Św.Mikołaja na Kopernika, kryzys na polskim rynku żywności, bo POgubić się można -zbyt tanio jest, bo drożyzna?

Obrazek użytkownika sake3

17-04-2023 [09:49] - sake3 | Link:

No ,tak dawno nie było o dyżurnych maseczkach i szczepionkach.Czas najwyższy nadrobić zaległości nawet jesli temat bloga,syskusji jest z nimi niezwiązany To już specjalność NB.

Obrazek użytkownika Jabe

17-04-2023 [09:51] - Jabe | Link:

Niewygodny temat, co?

Obrazek użytkownika Czesław2

17-04-2023 [09:55] - Czesław2 | Link:

Tak Jabe, po to są agenci z Moskwy, Berlina i Avivu, żeby Polacy uwierzyli, że epidemii nie było. To najtaniej realizowana anihilacja narodu.

Obrazek użytkownika sake3

17-04-2023 [10:08] - sake3 | Link:

Nie tyle niewygodny co zastępczy.W ten sposób unika sie rozmów ważnych lub potrzebnych.No ale polskie pieniactwo będzie temat ciągnęło nawet jak już wylądujemy na księżycach Jowisza.

Obrazek użytkownika Darek65

17-04-2023 [10:15] - Darek65 | Link:

@Sake
To cały ciąg połączonych zdarzeń, który doprowadził do tego, co teraz mamy. Idź, powiedz rolnikom, że są tematem zastępczym. Idź, powiedz polskim przewoźnikom, że są tematem zastępczym. Idź i powiedz rodzinom ludzi, których bliscy zmarli, bo zamknięto dostęp do specjalistów, że są tematem zastępczym. Może czas powiedzieć Polakom, że są do zastąpienia.

Obrazek użytkownika Pani Anna

17-04-2023 [11:14] - Pani Anna | Link:

@Darek65
już widzę te wpisy jeśli przegrają lub nie uzyskają większości.  Jaka będzie diagnoza sake3? "To wszystko wasza wina, was tu komentatorów,  bo umiecie tylko krytykować!" 
Jeżeli udało im się zrazić ścianę wschodnią,  najwierniejszy elektorat a zarazem najbardziej gnojony w tych podłych czasach jako płaskoziemcow, szurow i foliarzy, to po nich.

Obrazek użytkownika Darek65

17-04-2023 [12:42] - Darek65 | Link:

@Pani Anna
Problem w tym, że PIS i wszyscy na tym blogu, bezwarunkowo go popierający, odbierają wszelakie merytoryczne uwagi, zarzuty, jako atak ruskich onuc, płaskoziemców, itp. Zero refleksji, chwili zastanowienia, że może jednak jest coś nie tak. I napiszę właśnie to. Jeśli ta zdziczała opozycja dorwie się do władzy, to będzie to min. Wasza wina. bo przez swoje bezwarunkowe poparcie daliście przyzwolenie na degrengoladę i durne działania PIS-u, które mogą doprowadzić do przegranej. To my wszyscy zapłacimy za ewentualne rządy opozycji, bo politycy PIS-u się poustawiali i zawsze jakaś jedynka, nawet w opozycji się trafi.
Nawet swoich nie potrafią słuchać, za chwilkę zrobią, co im UE każe. https://www.fronda.pl/a/Decyzj...

Obrazek użytkownika Pani Anna

17-04-2023 [13:03] - Pani Anna | Link:

@Darek65
Jest tak, jak Pan pisze.  Przerażona byłam już w 2017, po vecie prezydenckim. Dla mnie było oczywiste,  że to koniec marzeń o reformie sadowniczej. Pamiętam to "zaufajcie " Dudy. I co? Ano chciałoby się odpowiedzieć tym, co się łatwo rymuje, "a g....". Dalej już było z górki,  5 dla zwierząt,  wybory kopertowe ... Za każdym razem pisaliśmy,  że to początek końca,  zjazd po równi pochyłej. Żadnej refleksji, żadnego opamiętania.  Restrykcje pandemiczne wprowadzane bezmyślnie,  oby tylko przypodobać się Niemcom, choć nawet oni nie doprowadzili własnego narodu do takiej tragedii jak "nasi"... Teraz polityka wobec Ukrainy, znowu kosztem własnego narodu,  gdy tymczasem bracia Ukraińcy zwyczajnie się z nas śmieją i wykorzysujac dany im socjal robią w najlepsze grube interesy ponad naszymi głowami. Rachunki już zaczynają spływać,  na razie jest to zboże +, a to dopiero początek. Moja noga w lokalu wyborczym więcej nie postąpi.  Dla mnie nie ma różnicy między złem a złem. 

Obrazek użytkownika sake3

17-04-2023 [14:07] - sake3 | Link:

@Darek65.......Pisząc o temacie zastępczym miałam na mysli was a nie rolników.Jak wdać w tej złości pan nawet nie potrafi przeczytać że  zrozumieniem.Przypomnę,że to UE podkreśla,że polityka handlowa państw członkowskich nalezy wyłacznie do kompetencji UE.Działania jednostronne są niedopuszczalne.Kto więc jest odpowiedzialny za kryzys na polskim rynku rolnym?Europoseł Saryusz-Wolski przypomina o możliwości zakazu i ograniczania importu w uzasadnionych przypadkach polityki publicznej państw członkowskich.Pozwala na to Rozp.2015/478 z11-go III 2015 oparte o Art.207 Traktatu Funkcjonowania UE..Tak więc nie wiem dlaczego to ja mam iść tłumaczyć rolnikom.

 

Obrazek użytkownika Czesław2

17-04-2023 [10:35] - Czesław2 | Link:

@sake3 Nie da Pani rady. Za zgodą Admina, 90% tu komentujących to konfa ruska, Berlin i Żydostwo. Mają po prostu zniszczyć nas.

Obrazek użytkownika sake3

17-04-2023 [13:15] - sake3 | Link:

@Czesław.......Oczywiście,że nie dam rady,przecież jest was tu tylu i wszyscy mocni w gębie,w wyzwiskach też wam nie jestem w stanie sprostać wykształciuchom z wielkich miast jak wy. Nie orientuję się  kto z komentujących to konfa rosyjska,Żydostwo czy Berlin bo mnie to nie interesuje odnoszę się tylko do wpisów,sama nikomu nie ubliżam ,nie nazywam Niemcem Ruskim,czy Żydem.teraz widzę nienawiść do mnie podpartą kłamstwami przez pana. Mam pytanie czy jest moim obowiązkiem zgadzać się z wami czy mam komfort i prawo do własnego myslenia, oceny,wypowiedzi.Jeśli tak to dlaczego pana koleżanka nazywa mnie ciężką idiotką? Jak będę w zgodzie w waszymi poglądami to będę automatycznie mądra?

Obrazek użytkownika Czesław2

17-04-2023 [13:54] - Czesław2 | Link:

@ sake3 Przepraszam, mogłaby Pani sprecyzować moje kłamstwa?

Obrazek użytkownika sake3

17-04-2023 [14:54] - sake3 | Link:

@Czesław2.....Kłamstwem jest posądzanie mnie i wytykanie,że komuś z waszej ,,elity'' naszoblogowej zarzuciłam pochodzenie żydowskie,ruskie czy niemieckie czy członkowstwo w jakijś partii.Ja swoich sympatii nie ukrywam,ale nie interesują mnie wasze.ja nie zamienię swojego ułamka z tych 10% przysługującego mi jako naszoblogowej mniejszości na waszą wiekszość.Nie aspiruję do waszej ligi.

Obrazek użytkownika Czesław2

17-04-2023 [15:07] - Czesław2 | Link:

@sake3 Ja w tej wyliczance nikogo z nicka nie wymieniłem. Czy Pani identyfikuje się z wymienioną przeze mnie agenturą? Widać tak. Proszę jeszcze raz na chłodno przeczytać moje dwa wpisy o epidemii.

Obrazek użytkownika Chatar Leon

17-04-2023 [10:17] - Chatar Leon | Link:

Nie wiem, czy kowidioci na tej blogosferze są na bieżąco, ale ponoć są już skierowania na piątą czy szósta dawkę cudownej "szczepionki dwudawkowej, zapewniającej stuprocentową skuteczność po dwóch dawkach". A według "ekspertów" Omikron i Kraken już wyszły z mody, teraz jest mutacja Arcturus!
Nadążacie za tą szajbą?

 

Obrazek użytkownika Pani Anna

17-04-2023 [11:03] - Pani Anna | Link:

Eee, to temat zastepczy,  podejmowany tylko przez ruskie onuce i polskich pieniaczy. Co innego jak było w planach wprowadzenie stref no go dla niewyszczepionych płaskoziemcow i foliarzy, paszportów covidowych,  żeby z byle kim nie podróżować ani nie siedzieć w kinie... To były czasy i temat nr 1!

Obrazek użytkownika admin

17-04-2023 [11:20] - admin | Link:

"PiS cieszy się wysokim poparciem w TVN i Gazecie Wyborczej" -- nie wiem, co Autor pali, ale musi coś mocnego 

Obrazek użytkownika Piotr Węcław

17-04-2023 [17:48] - Piotr Węcław | Link:

@admin
Podaje pan w cudzysłowie zdanie jakie ponoć jest fragmentem mojego tekstu.  Jednak słów jakie pan jakoby cytuje nie ma w moim tekście. Nieładnie. 

Obrazek użytkownika admin

17-04-2023 [18:25] - admin | Link:

@PW Przecież we fragmencie jest dokładnie ten sam sens, co w pełnym tekście więc nie rozumiem dlaczego Autor ucieka od odpowiedzi.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

17-04-2023 [11:28] - NASZ_HENRY | Link:

@Piotr Węcław
W skrócie mówiąc, nie da się rządzić Polską bez poparcia polskich patriotów.
W skrócie komentując, Tuskowi i Kwaśniewskiemu przez dwie kadencje się udawało ;-)
 

Obrazek użytkownika Piotr Węcław

17-04-2023 [17:44] - Piotr Węcław | Link:

@NASZ_HENRY
Rzeczywiście tak było. Mam jednak nadzieję, że sytuacja uległa pewnej poprawie i głos obozu patriotycznego jest zbyt silny, aby go lekceważyć. No, taką mam nadzieję.  Nadzieja umiera ostatnia.

Obrazek użytkownika u2

17-04-2023 [12:27] - u2 | Link:

Z kim w takim razie PiS będzie ową koalicje budował?

Przecież jest koalicja Zjednoczonej Prawicy. Widzę, że autor bardzo nie w temacie polskich wyborów. Jesli wygra totalniacka opozycja to ona utworzy rząd. To są proste sprawy, proste rachunki.

Obrazek użytkownika Jabe

17-04-2023 [13:16] - Jabe | Link:

Najzabawniej będzie, gdy aryt­metyka sej­mowa każe im się zjednoczyć.

Obrazek użytkownika sake3

17-04-2023 [12:37] - sake3 | Link:

Dziękuję,dziękuje,dziękuję   Dzięki wam wygrałam zakład,że zaraz odezwie się poczet pieniaczy i malkontentów polskich na NB. Sztandarowe postacie jak widać już są i nie zawiodły.Tłoczno w tym konkursie i czego to się nie można dodatkowo dowiedzieć o sobie.I pytanko-czy wy się kiedyś uśmiechacie?Potraficie wydusić z siebie choć dwa zdania bez jątrzenia,ubliżania,atakowania? Przecież wygracie wreszcie te wybory  i będziecie blogosławić Tuska za podniesienie wieku emerytalnego. Raczycie zauważyć kiedy znowu będzie transport kilkaset tysięcy euro w reklamówce,że Niemcy będą decydowały o wszystkim w Polsce? Ręczę,że tak będzie i już widzę jak się cieszycie? No chociaż raz.Przecież nie będziecie mieli na co narzekać,prawda?No chyba że przekształcicie NB w kącik wspomnieniowy o zbrodniczym PiS-ie.

Obrazek użytkownika Pani Anna

17-04-2023 [12:47] - Pani Anna | Link:

@sake3 
Idź ciężka idiotko w ...
Trudno się co do ciebie pomylić. 

Obrazek użytkownika sake3

17-04-2023 [13:01] - sake3 | Link:

@Pani Anna....Róznisz sie czymkolwiek  nabzdyczona paniusiu od warszawianki roku Augustynek? Takie samo chamstwo,taki sam atak To wleź na ławkę w parku jak ta stara ropucha i życz mi smierci,bo w codziennym wyzywaniu mnie stajesz się już obrzydliwie nudna.i czas na jakies bardziej świeże wyzwiska.

Obrazek użytkownika Pani Anna

17-04-2023 [13:07] - Pani Anna | Link:

@sake3
"Codzienne wyzywanie" tak samo prawdziwe jak "wylewanie fekalii na świętości ". Stara kłamczucho,  tobie prędzej wyjdzie z ust sonet krymski, niż zwykłe "tak, myliłam się ". Obludnico. 

Obrazek użytkownika sake3

17-04-2023 [15:16] - sake3 | Link:

@Pani Anna....Ja się nie myliłam,co najwyżej dziwiłam,że można z takim uporem ścigać kogoś w internecie jak paniusia mnie tylko po to by mi ubliżać.A było tego niemało,począwszy od nieustannego wyzywania mi od idiotek, wyśmiewanie mojego chemicznego wykształcenia,czy wręcz wpieranie braku wykształcenia podstawowego,które wg paniusi skończyłam na klasie trzeciej. Było wpieranie mi braku znawstwa sztuki,lektur,z poleceniem czytania Kubusia Puchatka adekwatnego do mojego umysłu,czy jadowite uwagi na temat mojej obecności na Sylwestrze Marzeń czy Interwizji jako imprez dla pospólstwa.Widocznie takie frazy jak ta stale powtarzana stara kłamczucha są wg paniusi komplementem,wszak miałam możliwość widzieć panią w akcji na NB przeciwko innym komentatorom gdzie najbardziej ordynarny menel by się czuł pokonany paniusi słownictwem.Tego nabzdyczona paniusiu nie pamietasz?

Obrazek użytkownika Pani Anna

17-04-2023 [17:52] - Pani Anna | Link:

@sake3
Ojej. Ta znowu uderzyła w histerie, przyłapana na kłamstwie.  Wszystko, co ci napisałam miało określony kontekst twojej wypowiedzi. Widzę,  że wszystkie uwagi gromadzisz niczym cenne perły na naszyjnik sierotki Marysi. Nic zupełnie nie zrozumiałaś. Nota bene per idiotka nazwałam cię dzisiaj po raz pierwszy, kłamczuszko. Co do rzekomo mojego menelskiego języka,  to prosiłabym o konkrety. To, co mówimy sobie czasem z innymi komentatorami nie jest twoją sprawą.  Inni załatwiają to sami, twojego wstawiennictwa nie potrzebują,  a i sami  nie pozostają dłużni. Z tym, że ja się nie wyplakuje na forum kto, kiedy i jak mnie nazwał,  bo po pierwsze to wstyd, a po drugie cieszę się,  że potrafię wywołać emocje. Poza tym  do ciebie najwyraźniej nie dociera, że internet to nie herbatka u angielskiej królowej. I całe szczęście,  i w tym jego moc. Mimozo, wstyd przynosisz rodzajowi żeńskiemu.

Obrazek użytkownika Darek65

17-04-2023 [12:47] - Darek65 | Link:

"Potraficie wydusić z siebie choć dwa zdania bez jątrzenia,ubliżania,atakowania?" - No tak, klasyka gatunku. Obrona przez atak. Najpierw zarzut, a później hipokryzja na maksa i wrzucenie myślących do jednego garnka, szuflady. "Przecież wygracie wreszcie te wybory  i będziecie blogosławić Tuska...."

Obrazek użytkownika u2

17-04-2023 [12:59] - u2 | Link:

Najpierw zarzut, a później hipokryzja na maksa

Skoro odpowiadasz, to bierzesz to do siebie. A sake nie skierowała swego wywodu do ciebie, tylko napisała ogólnie. CIekawe, że ma stałą adoratorkę z Niemiec, no i ty się pojawiłeś :-)

Obrazek użytkownika Darek65

17-04-2023 [13:06] - Darek65 | Link:

Czyli stawiając zarzut ogólnie, to również do mnie....

Obrazek użytkownika u2

17-04-2023 [15:15] - u2 | Link:

również do mnie

Oczywiście, ty na uzasadnione zarzuty sake, każdy kto tutaj trochę bywa, łatwo domyśla się pod czyim adresem, odpowiadasz nieuzasadnionym zarzutem wobec sake, że niby hipokrytka na maksa. Spójrz w lustro i zobacz kim ty jesteś.

Obrazek użytkownika sake3

17-04-2023 [14:39] - sake3 | Link:

@Darek65.....Klasykę gatunku to ma pan we wpisach pana koleżanki naszoblogowej @Pani Anny. To nieustanny potok wyzwisk pod moim adresem,krytyka mojego wykształcenia,rozumu,poglądów i wypowiedzi.Proszę więc nie zarzucać mi hipokryzji i tego że mam odwagę odpowiedzieć ostrzej.Tego pan dotąd nie zauważył,że traktuję każdego z was z szacunkiem,a jeśli zwracam uwagę to tylko na to,że bez względu na temat dyskusji piszecie jedno i to samo,zawsze jednostronnie i z nienawiścią.To nie tak trudno zauwazyć prosze pana.Uważacie się za elitę i nie dopuszczacie nawet myśli,że ktoś ma inne poglądy niż wy.Wasz dzisiejszy wściekły atak na mnie o tym właśnie świadczy.

Obrazek użytkownika Darek65

17-04-2023 [15:52] - Darek65 | Link:

A czym nazwać takie słowa? - "Klasykę gatunku to ma pan we wpisach pana koleżanki naszoblogowej @Pani Anny" -  Insynuacje, szufladkowanie, dopinanie łatek. Pani Anna jest jedna z forumowiczek, z którą się czasami zgadzam, czasami nie, ale koleżeństwem nie jesteśmy.
"Uważacie się za elitę i nie dopuszczacie nawet myśli,że ktoś ma inne poglądy niż wy" - przyganiał kocioł garnkowi....

Obrazek użytkownika u2

17-04-2023 [17:16] - u2 | Link:

Insynuacje, szufladkowanie, dopinanie łatek

Ano, tyle że widzisz źdźbło w oku sake, a nie widzisz belki w swoim. Co z tobą nie tak ?

Obrazek użytkownika sake3

17-04-2023 [17:47] - sake3 | Link:

Trudno nazwać zachowanie paniuśki Anny wobec mnie tylko jako szufladkowanie,insynuacje,dopinanie łatek.Pan Darek jest wobec niej niezwykle tolerancyjny i zapewne widziałby i we mnie podobną tolerancję i zgodę na wszystkie negatywne zachowania pani Anny i innych.Niestety istnieją chyba jakieś granice przyzwoitości które pani Anna stale przekracza.Pan chyba o ile pamiętam też był przez nią obrzucony błotem,

Obrazek użytkownika Pani Anna

17-04-2023 [17:57] - Pani Anna | Link:

@sake3
"O ile pamietam". No, klamczucho, przyklad proszę,  razem z linkiem. Bo jak na razie, to kłamiesz dziś od rana, aż ci sie z uszu kurzy. Ty nie potrafisz powiedzieć "przepraszam". Cecha ludzi małych ( nie wzrostem).

Obrazek użytkownika sake3

17-04-2023 [18:27] - sake3 | Link:

@Pani Anna.....Ja nie mam powodu za cokolwiek przepraszać ani paniuśki,ani nikogo na tym forum.Nikogo nie obraziłam,nikogo nie zelżyłam. Lecz też nie uważam,że mam tu robić jako chłopiec do bicia przez panią.Kłamie pani bezwstydnie,bo wyzywa mnie pani bez żadnej przyczyny i to nie raz i nie dwa.Może paniuska w swojej fobii znajdzie jakiś inny obiekt do ubliżania.Mnie to już się znudziło.Jeszcze raz polecam kanapkę u psychoterapeuty.Ja paniuśce nie pomogę.

Obrazek użytkownika u2

17-04-2023 [18:30] - u2 | Link:

Jeszcze raz polecam kanapkę u psychoterapeuty.

Ano, to jakaś wariatka z Niemiec. Pisanie o rzekomym zamordowaniu 200 tysiecy Polaków przez rząd Dobrej Zmiany świadczy o jej paranoi. Możliwe, że pisze na zamówienie. Jednak paranoja to paranoja i powinna się zgłosić do psychologa.

Obrazek użytkownika Pani Anna

17-04-2023 [19:11] - Pani Anna | Link:

@sake3
Czyli nie podasz linka do moich rzekomych wypowiedzi, bo takie po prostu nie istnieją.  Jak zwykle klamliwie i tchórzliwie się wycofujesz. Powiedzieć mi, że "wylewam fekalia na wszystkie świętości " to rzecz jasna nie jest żadna obraża, w przeciwieństwie do zalecenia lektury Kubusia Puchatka.  Kłamczucho i hipokrytko.

Obrazek użytkownika sake3

17-04-2023 [19:19] - sake3 | Link:

@Pani Anna...Myślisz śmieszna nabzdyczona panusiu,że nie mam nic innego do roboty jak wyszukiwanie twoich głupkowatych i obelżywych wypowiedzi pod moim adresem? Przecież mi dokuczasz nie od dziś Ciesz się ,ze nie podaję tu przykładów twojego chamstwa..

Obrazek użytkownika Pani Anna

17-04-2023 [19:24] - Pani Anna | Link:

@sake3
Kłamliwa istoto bez honoru. Możesz mi wiesz co. Za to twoich glupkowatych i klamliwych komentarzy jest bez liku, codziennie zaśmiecasz forum. 

Obrazek użytkownika Roz Sądek

17-04-2023 [15:17] - Roz Sądek | Link:

@Chatar Leon
Nie wiem, czy kowidioci na tej blogosferze są na bieżąco, ale ponoć są już skierowania na piątą czy szósta dawkę cudownej "szczepionki... 
==========
Długo będzie Pan jeszcze reklamował te badziewne mikstury?

 

Obrazek użytkownika Chatar Leon

17-04-2023 [17:29] - Chatar Leon | Link:

@Roz...
"Długo będzie Pan jeszcze reklamował te badziewne mikstury?"

Bosz..., Foliarz!!! Onuca!!! Ruski agent!!!

Obrazek użytkownika sake3

17-04-2023 [17:53] - sake3 | Link:

@Roz Sądek....Przypuszczam,że gdyby treścią jakiegoś bloga była za przeproszeniem d;;;;pa Maryny to pan Chatar i ta by zgrabnie zwekslował dyskusję na piatą i szóstą szczepionkę,a może na siódmą i ósmą i na cowidiotów dla ulżenia wątrobie.

Obrazek użytkownika Chatar Leon

17-04-2023 [18:27] - Chatar Leon | Link:

i oczywiście by się nabzdyczył :)

Obrazek użytkownika sake3

17-04-2023 [18:48] - sake3 | Link:

@Chatar Leon.....O nie,na pewno by znalazł jakieś wytłumaczenie dla zachowania owej Maryny.Np uciekała przed szóstą dawką po drabinie we młynie a za nią gonił ze szczepionką covidiota.Pan potrafi,Wierzę w pana.

Obrazek użytkownika Ryan

17-04-2023 [20:27] - Ryan | Link:

Różnica między pisiorami a POjebami polega na tym, że my - spotkawszy Donka - byśmy go co najwyżej opluli ; ci drudzy natomiast -spotkawszy Prezesa - by go zlinczowali ; ot co!

Obrazek użytkownika Darek65

18-04-2023 [08:19] - Darek65 | Link:

"spotkawszy Donka - byśmy go co najwyżej opluli " - D. Tusk to, według mnie, kreatura, jakich mało. Nie zmienia to faktu, że opluwając go, zniżacie się do ICH poziomu. Tusk ma tyle za uszami, a mimo to Prokuratura przez tyle lat nie znalazła nic, za co mogłaby mu postawić konkretne zarzuty i aresztować. W ogóle, jak się dobrze człowiek przyjrzy, to który z polityków, poza płotką Nowakiem, siedzi, ma zarzuty. Czyż PIS też nie stosuje zasady Nieumanna ? Scena polityczna została zabetonowana i panuje wszechobecna zasada. Wy nie ruszacie naszych, my waszych. Ryan, daliśmy się podzielić, jak stado baranów. Wmówiono nam, że mamy się kłócić. Nie znam Ciebie, ale gdybym spotkał Ciebie na ulicy i potrzebowałbyś pomocy, to w miarę swoich możliwości bym Ci pomógł. I nie pytałbym się o Twoje poglądy polityczne. I tak zrobiłaby większość tu piszących. Daliśmy się stłamsić grupie krzykaczy i malwersantów. Przecież Ci politycy z tak zwanych konkurencyjnych partii bardzo często razem chodzą na wódeczkę. Zobacz, z kim spotyka się Morawiecki. Przecież ten człowiek, to główny ideolog neo komunizmu - https://pch24.pl/premier-polsk...  Naszym obowiązkiem jest ciągle obserwować i rozliczać polityków, nawet, a może w szczególności tych, na których głosowaliśmy. Czekam, aż ktoś w końcu poruszy ten temat, bo to według mnie bomba z opóźnionym zapłonem. https://twitter.com/MarcelGrau...

Obrazek użytkownika Chatar Leon

18-04-2023 [09:46] - Chatar Leon | Link:

@Darek
Co do ostatniego:
Sojusz z Ukrainą, odrodzenie Rzeczypospolitej, Międzymorze...
To wszystko to są... szanse. Ale do realizacji szans trzeba mieć elity i polityków. A takich tu nie ma.

Do tego spora część widowni, chociażby w kwestii wojny na Ukrainie, nie odróżnia rzeczywistości od teatru dla idiotów, reżyserowanego przez Davos i Berlino-Brukselę.
Co do przekrętu z "korytarzami humanitarnymi ukraińskiego zboża dla głodującej Afryki", no to sorry, ale jeżeli wpuszczono do Polski i dopuszczono do spożycia jakieś trujące odpady (produkowane przez zachodnie koncerny, które są posiadaczami ziemi na Ukrainie), to ja się pytam, gdzie są te wszystkie służby sanitarne, które przez dwa lata w sposób tak niebywale sprawny gotowały nam piekło na ziemi pod pretekstem najmodniejszego wirusa?

Obrazek użytkownika u2

18-04-2023 [09:56] - u2 | Link:

byśmy go co najwyżej opluli

Bez przesadyzmu, ja staram się unikać plucia, zwłaszcza jak PDT pluje na mnie z telewizora. Wczoraj również obejrzałem kawałek jego występów, bodajże w Białej Podlaskiej. Wystąpił razem z PRT i prawili sobie komplementy. Zaś o ścianie wschodniej i ich pomysłach na ścianę wschodnią nic. Zgodnie z powiedzeniem ministra skarbu w ich nierządzie Włodzimierza K.  "ch... ze ścianą wschodnią" :-)