Przejdź do treści
Strona główna

menu-top1

  • Blogerzy
  • Komentarze
User account menu
  • Moje wpisy
  • Zaloguj

Zapach czosnku? To też...

Ijontichy, 04.04.2023
Kilku blogerów i komentatorow pisze,że nad Polska unosi sie zapach czosnku...ale to nie  wszystko! 
Przede wszystkim zapach obezwładniającej, potwornej głupoty. 
Głupoty,która przejawia sie wszędzie.od prostych ludzi o braku podstawowej wiedzy,do naszej "elity" prezydenta,premiera,ministrów ...i tych,którym @ Zbyszek chce dać władzę.
Nie Zbyszku! Oni juz mają władzę...to widać,słychac i czuć.
Z okazji nadchodzących Świąt Zmartwychwstania Pana Jezusa...skladam Wam wszystkim życzenia...zdrowia,zdrowia i zdrowia.
  • Zaloguj lub zarejestruj się aby dodawać komentarze
  • Odsłony: 1488
Ptr

Ptr

04.04.2023 16:47

Aby był ordnung taki wpis powinien pojawić się jako komentarz pod wpisem Zbyszka. Treść jest niejasna.
Ijontichy

Ijontichy

04.04.2023 18:59

Dodane przez Ptr w odpowiedzi na Aby był ordnung taki wpis

sapienti sat :-))
Ptr

Ptr

04.04.2023 19:39

Dodane przez Ijontichy w odpowiedzi na sapienti sat :-))

Zegar tej bomby będzie tykał coraz głośniej.
Edeldreda z Ely

Edeldreda z Ely

05.04.2023 09:23

Pisarz napisał, że w naszym kraju dlatego jest ciemno, bo otoczony jest okopami okropnej trójcy - ciasnoty, tępoty i tchórzostwa. Na szczęście jest Ten, który wszystko czyni nowe. Dziękuję za życzenia.
Czesław2

Czesław2

05.04.2023 09:27

Kiedyś w busie znajomy kierowca, jak 90% kierowców słuchał RMF. Na mojà uwagę, że opowiadają totalne brednie w tej obcej stacji, jadące paniusie obruszyły się. Jak to, przecieź po Polsku mówią. Naprawdę jestem ciekaw badań socjologicznych społeczeństwa w Polsce na IQ w przedziałach wiekowych z rozbiciem na płeć.
mada

mada

05.04.2023 10:06

Dodane przez Czesław2 w odpowiedzi na Kiedyś w busie znajomy

60% jest takich. Ręce opadają.
Czesław2

Czesław2

05.04.2023 10:21

Dodane przez mada w odpowiedzi na 60% jest takich. Ręce opadają

Ciężka praca specjalistów w mediach. WSZYSTKICH. To , co tutaj piszemy nic nie znaczy. Krańcowa nisza.
Piękny obraz amerykańskiego społeczeństwa połowy ubiegłego wieku daje Chandler. Naprawdę, warto niekiedy przypomnieć sobie i pomyśleć, co przed nami.
Rozmawiałem kiedyś z socjologiem, wykładowcą. Mówił, że właściwie, to nie wie, po co wykłady prowadzi. Jego studenci przed wykładami wiedzą, co chcą wiedzieć, interesuje ich tylko papier.
Tezeusz

Tezeusz

05.04.2023 16:33

materiał tego rusofila jak zwykle pachnie nie czosnkiem a gównem osranego skurwiela bandyty putlerka. Co rubelki poszły ? A material takie gówno jak jego autor...osrany i krótki tresci oprócz gówna zero !
Ijontichy
Nazwa bloga:
Wszeświat
Zawód:
Patrz wyżej
Miasto:
KRAKÓW

Statystyka blogera

Liczba wpisów: 310
Liczba wyświetleń: 340,262
Liczba komentarzy: 2,453

Ostatnie wpisy blogera

  • GDZIE JEST PIS? GDZIE JEST KACZYŃSKI??? KIM JEST CZARNEK?
  • Wklejam notkę naszego blogera Józefa z Londynu czyli JzL
  • Wniosek do Pana prezydenta.

Moje ostatnie komentarze

  • Panie Rokita! Pana zgubi ta inteligencja...jest niebezpieczna...zwłaszcza w "tymkraju"
  • Rokita wam odpowiada...oszołomy...zablokują całą pomoc dla Ukrainy nawet tę z zachodu (sic!) 
  • Pracował w Radiu Wolna Europa i pisał "sprawozdania" o ludziach na emigracji...Zapalniczka ma dużo na sumieniu..Co panią "natchło",żeby przypomnieć tę postać???

Najpopularniejsze wpisy blogera

  • Chyba mnie szlag trafi....@maxowi jamnickiemu
  • Gdzie diabeł nie może,ale czy baba chce?!
  • Prekognicja?

Ostatnio komentowane

  • NASZ_HENRY, @JzL..co szkodzi Tuskowi obiecać ...😉😡⚫️... Obiecanki w załączniku: dakowski.pl
  • JzL, Jeżeli Tusk wystąpi w kampanii wyborczej w 2027 roku z hasłem "Rozliczę przestępstwa Koalicji Obywatelskiej" może wygrać wybory...
  • NASZ_HENRY, Nawrocki obdarzony jest wrodzonym politycznym talentem – i tego się trzymajmy ...😉... Napisał tak Jan Rokita: wszystkoconajwazniejsze.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2008 - 2026, naszeblogi.pl

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | tvrepublika.pl | albicla.com

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek. | Polityka Prywatności

Footer

  • Kontakt
  • Nasze zasady
  • Ciasteczka "cookies"
  • Polityka prywatności