MANE---THEKEL---FARES

Mam prośbę do tutejszych użytkownikow NB.
Proszę o krótkie wypracowania na temat: 

"Co zrobi rząd Morawieckiego, w razie przegrania jesiennych wyborów?" 
Czy są na to przygotowani? Co zrobią ludzie,którzy nagle obudzą w nowej rzeczywistosci? 

Wszystkie "sondaże" mozna rozbić o kant d...stołu,dość tutaj wstawiłem notek pt."jak to sie robi".
Ciekawią mnie Wasze prognozy,przemyślenia i reakcja [in spe] na klęskę.

PS.Za wcześnie na takie proroctwa? Nigdy nie jest za wcześnie...jedni są mądrzy przed, inni po.
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Chatar Leon

31-03-2023 [09:24] - Chatar Leon | Link:

Jak to co zrobi?
Morawiecki może być nadal premierem w rządzie PO. Albo dostanie fuchę w Brukseli w nagrodę za wcielanie klimatycznych debilizmów. Niezatapialny Niedzielski pewnie też się odnajdzie, skoro z panami z PO zna się dobrze.

Obrazek użytkownika Ijontichy

31-03-2023 [15:00] - Ijontichy | Link:

@Chatar Leon
Morawiecki jest delegowany na Polin przez innych szatanów,ale nigdy nie wiadomo :-))

Obrazek użytkownika sake3

31-03-2023 [09:40] - sake3 | Link:

A co ma robić rząd Morawieckiego? Przecież zapowiadacie dzień w dzień,że będziecie go rozliczać,wsadzać do więzień,walić dechami, wyrzucać oknami lub zmuszac by wyskakiwali sami,pozbawiać wszystkich majątków,wyprowadzać za pomocą silnych panów z urzędów. Sami jak widać rozwiążecie problem bo rząd nie będzie miał żadnego pola manerwu Po cóż więc to głupie pytanie?

Obrazek użytkownika AŁTORYDET

31-03-2023 [10:22] - AŁTORYDET | Link:

@sake3:
Doskonała riposta! Niech całe towarzystwo spod znaku "opozycji" powie co zrobi z Morawieckim et consortes. Ale niech koniecznie  doda, co zrobi z Polską....

Obrazek użytkownika Chatar Leon

31-03-2023 [13:18] - Chatar Leon | Link:

@babcia Sake
My? Czyli dotychczasowi wyborcy PiS, którzy dostrzegają do czego ta morawiecka hałastra doprowadza.
Naprawdę, brakuje tu śp Jerzego Targalskiego. W ostatnich miesiącach przed śmiercią miał jasne zdanie na temat blamaży tego rządu. Nie mówiąc o jego jasnych poglądach na temat pandemicznego przekrętu.

Obrazek użytkownika sake3

31-03-2023 [13:41] - sake3 | Link:

@Chatar Leon.......Może być i babcia ,jak widzę tak uważa pryszczaty nastolatek Chatar.Po co pan do mnie skierował ten komentarz?  Przecież nie odpowiedział pan ani na pytanie autora,ani na przytoczone przeze mnie metody fizycznej likwidacji rządu Czemu pan nie uzupełnił?Ja autorowi odpowiedziałam na pytanie Biję się w piersi,bo zapomniałam jako ,,wiekowa babcia'' że przecież jeszcze chcecie delegalizować PiS.Przecież tego wszystkiego nie wymyśliłam, od początku całe 8 lat szczujecie na rząd najpierw Szydło,teraz Morawieckiego więc nie wiem kiedy mieliście nawet okazję być wyborcami PiS-u.Nawet teraz nie jest pan w stanie nic innego niż szkalowanie rządu napisać. Morawiecka hałastra? No to pewno trafi w pana gusta opozycyjna hołota.Po wyborach. 

Obrazek użytkownika Chatar Leon

31-03-2023 [18:54] - Chatar Leon | Link:

Za ten komplement z pryszczatym nastolatkiem bardzo bardzo bardzo serdeczne podziękowania.
 

Obrazek użytkownika sake3

31-03-2023 [19:57] - sake3 | Link:

@Chatar Leon.....Nie ma za co dziękować.Taka ze mnie babcia jak z pana nastolatek.Ale w sieci skryci z nickiem nie jestesmy sobą,prawdziwe sa tylko nasze poglądy i wypowiedzi.

Obrazek użytkownika admin

31-03-2023 [10:23] - admin | Link:

Ijon -- Rząd Morawieckiego?

Obrazek użytkownika Ijontichy

31-03-2023 [15:02] - Ijontichy | Link:

Admin! 
Nominalnie i faktycznie Morawec jest Prezesem Rady Ministrów,czyli po polsku---premierem.
Skąd ten znak zapytania?

Obrazek użytkownika Ryan

31-03-2023 [10:59] - Ryan | Link:

Ci kretyni z Targowicy stają się niebezpieczni, a czując porażkę w demokratycznej rywalizacji o władzę chcą wyprowadzić bojówki Tuska na ulice i wprowadzić chaos. Nie dajmy się sprowokować i róbmy swoje, a jeśli zmuszą nas do obrony to się brońmy.
Oby debile się nie przeliczyli

Obrazek użytkownika Ijontichy

31-03-2023 [15:04] - Ijontichy | Link:

@Ryan
Czyli wojna domowa? Rosja juz zaciera rączki...

Obrazek użytkownika Zbyszek_S

31-03-2023 [10:59] - Zbyszek_S | Link:

W przypadku utraty większości parlamentarnej przez Zjednoczoną Prawicę, ugrupowanie to wejdzie w koalicję z Konfederacją i ponownie utworzy rząd koalicyjny.

Obrazek użytkownika Ijontichy

31-03-2023 [15:07] - Ijontichy | Link:

@Zbyszek
Koalicja z Konfą? Czyli powtórka z rozrywki...Lepper i Giertych...Kaczyński drugi raz popełni taki błąd? 

Obrazek użytkownika juur

31-03-2023 [11:47] - juur | Link:

Nie wydaje mi się, że PIS może przegrać. Dla Brukseli jest idealną opcją bo robi co mu każą i "ogarnia" elektorat, który mógłby być kłopotliwy (czytaj kosztowny).
Gdyby jednak PIS przegrał to chronologicznie:
- elektorat, który jest jak lustro, wszystko widzi a nic nie rozumie, lamentował by na nutę " Matko Boska, jak to się mogło stać...?"
- PMM w standardach " oszukali mnie"
- inni z rządu: " wszystko to wina opozycji...."
Nie wiedzę innych opcji, które byłyby brane pod uwagę.
Może, jeszcze że wyborcy nie dorośli by pozwolić im samodzielnie wybierać.....

Obrazek użytkownika Ijontichy

31-03-2023 [15:10] - Ijontichy | Link:

@juur
"Nie ma partii politycznych,tylko etykietki przedwyborcze,a potem liczy się władza i pieniądz"---Machiavelli
A wyborcy...kto sie przejmuje stadem baranów?

Obrazek użytkownika sake3

31-03-2023 [19:42] - sake3 | Link:

@juur......To wybory nie odbędą sie na zasadzie samodzielnych decyzji? To jak się mają odbyć żeby było ednoczesnie i demokratycznie i z ,,pomocą'' do podjęcia własnej decyzji? 

Obrazek użytkownika Roz Sądek

31-03-2023 [14:26] - Roz Sądek | Link:

Uważam, że na wszelki, tzn. każdy rozwój wypadków, należy już dziś powołać na NB Gabinet Cieni. Oczywiście wyłącznie z grona zarejestrowanych użytkowników. Czytając przez jakiś już czas blogi i komentarze każdy na pewno ma już swoje zdanie o innych, więc obsada Gabinetu nie powinna sprawiać kłopotów. Osobiście już w tej chwili deklaruję swój głos na ministrów rolnictwa - rolnik z mazur i zdrowia - Chatar Leon. W razie czego uzasadnię rekomendacje.
 

Obrazek użytkownika sake3

31-03-2023 [15:09] - sake3 | Link:

@ Roz Sądek.....Świetny pomysł z tym gabinetem.Na ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego jak nikt nadaje się pan foros,wprawdzie z rzadka piszący,ale broniący nauczycielskich pensji jak lew.MInistrem Gospodarki Morskiej oczywiście pan z Gdyni i będzie to mocny punkt Gabinetu Cieni.No,ale szefów MSZ będziemy mieli aż dwu-pan@ Pers i pan @śmieciu każdy z własną wizją polityki zagranicznej ale wspólnym stanowiskiem uzależnienia Polski od Niemiec i Rosji.Ministrem Gospodarki  Finansów oczywiście pan Świderski znoszący podatki całe państwa likwidujący,wprowadzający nowe technologie. Uworzyłabym też Ministerstwo Propagandy Antypisowskiej i tu widać wielu kandydatów. Wszystkich tych  panów łączy nienawiść do PiS-u więc to będzie mocny,słuszny gabinet.Premiera wyłonimy po przegłosowaniu i zebraniu dalszych propozycji.

Obrazek użytkownika Roz Sądek

31-03-2023 [22:08] - Roz Sądek | Link:

@sake3
Kluczowym będzie obsadzenie MON i MSW. Widzę tu paru kandydatów, ale niech ich nazwiska pozostaną tajemnicą do końca, wróg nie śpi.
 

Obrazek użytkownika Ijontichy

31-03-2023 [15:13] - Ijontichy | Link:

@Roz Sądek
Waćpan kpisz,a my tu musimy żyć!!!