Dzień 3313 wojny Putlera na Ukrainie

Jeździec apokalipsy Z
Ludzkość musi wyeliminować Rosję z siebie, aby nie umrzeć od zatrucia złem

Putin musi przejść do historii nie jako potężny złoczyńca, ale jako nicość. Jako osoba, która nic nie osiągnęła, tylko zrujnowała i zepsuła tak wiele.
Nie jako osoba, która budzi strach i przerażenie, ale jako starzec, który postradał zmysły i pogardzany jest nawet przez swoich


    Putin nie reprezentuje wszystkich Rosjan, a którzy mają dość niszczenia świata, zabijania i wysiedlania milionów tylko po to, by faworyzować własne interesy i interesy swoich oligarchów. Zawsze zarabiali na nieszczęściu i wojnach. Kiedyś Hitler, dziś Putin . Jeśli istnieje zły kraj, którym jest Rosja, to ten, kto się z tym nie zgadza, jest albo ignorantem, któremu wyprano mózg, albo ma określone zainteresowania/zadania 

On też to wie, stara się ratować tylko to, co da się uratować, to wszystko, co może zrobić. Z każdym jego przemówieniem widać, że coraz bardziej popada w zatracenie rzeczywistości
Z pewnością wykonał wspaniałą robotę, niszcząc reputację Rosji w ciągu ostatniego roku
Opublikowany dzisiaj raport ONZ potwierdza zbrodnie wojenne popełnione przez Rosję w na Ukraine , w tym masowe ataki na infrastrukturę, systematyczne i powszechne tortury oraz umyślne zabójstwa cywilów lub osób nieuczestniczących w walkach.

A jak pokonać to "imperium" zbrodni? I to nie tylko na polu bitwy.
Trzeba zrujnować jego mitologię/ideologię, zbudowaną przy pomocy propagandy. Kult przywódcy leży u jej podstaw.
Jak to zepsuć?

Ze śmiechem. Śmiejmy się z Putina. Śmiejmy się z jego propagandystów. I niech Rosjanie z Leonka 24 to zobaczą
Wystarczy teraz tylko posprzątać

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Live free or Die

16-03-2023 [16:15] - Live free or Die | Link:

Nie tylko Rosję ale też Chiny należy poskromić. Rosja to łatwiejszy kawałek do zaorania umysłów. Chiny będą problem światowym a może już są. 

Obrazek użytkownika Ryan

16-03-2023 [17:18] - Ryan | Link:

Z kitajcami problem to będą mieć ale rosjanie
I to szybciej niż myślą

Obrazek użytkownika RinoCeronte

16-03-2023 [19:13] - RinoCeronte | Link:

Hm, Kitajcy zrobili sobie symulację wojny ruskich z Ukrainą i wyszło ... zwycięstwo Putina.

Obrazek użytkownika Ryan

16-03-2023 [17:25] - Ryan | Link:

Nie sądzę, żeby Putin pożył zbyt długo - uważa Garri Kasparow w rozmowie z dziennikiem "Financieele Dagblad". Słynny rosyjski szachista twierdzi także, iż do agresji na Ukrainę nigdy by nie doszło, gdyby Angela Merkel "pokazała zęby" po aneksji Krymu.

Kasparow twierdzi w opublikowanej rozmowie, iż gdyby Zachód był bardziej konsekwentny wobec Putina, to rosyjski prezydent nie podjąłby decyzji o zaatakowaniu wschodniego sąsiada Polski.

Ocenia też, że nie wyciągamy żadnych wniosków z historii i przypomina, że został skrytykowany za to, że kiedyś przyrównał Putina do Hitlera. - Jestem fanem Winstona Churchilla. On również przez lata ostrzegał Brytyjczyków przed Hitlerem, ale też został całkowicie zignorowany – mówi rozmówca holenderskiego dziennika.

Prognozuje także, iż rosyjski prezydent nigdy nie stanie przed trybunałem w Hadze, ponieważ spodziewa się, iż "nie pożyje zbyt długo".

 

Obrazek użytkownika Kaczysta

16-03-2023 [19:04] - Kaczysta | Link:

Jak mam dola i martwię się o wynik wojny, to wchodzę na Toy-Toya i wiem że rosja wygrała
Nawet bez jednego wystrzału

Obrazek użytkownika Pers

17-03-2023 [10:08] - Pers | Link:

Tworki on line nadają.

Obrazek użytkownika Tezeusz

17-03-2023 [10:59] - Tezeusz | Link:

@Pers
 
Piszesz o swoim domu...To by się zgadzalo