Pozwolę sobie załączyć komentarz Witolda Gadowskiego z zeszłego tygodnia.
Jest o tyle ciekawy,że wszyscy nabrali wody w usta,zatkali nosy i załozyli opaskę na oczy.
To co w tej chwili robi PiS,rząd Morawieckiego i sam Duda...to jest skomplikowane samobójstwo. Ale to jest temat na obszrną notkę,a ja juz nie mam siły,a co gorsze ochoty,na naprawę w pojedynkę..."tenkraju"
EVERYBODY LIES...od TVN,do TVP ,a o radiu nawet nie ma co mówić...kołchoźniki.
PS.Przypomnijcie sobie słowa Pan Dulskiego :-)))
PPS: https://youtu.be/I3WjVhN…
- Zaloguj lub zarejestruj się aby dodawać komentarze
- Odsłony: 4004
Wiara w PIS i PMM może imponować ale ja nie podzielam tej ślepej miłości, chociaż zawsze na nich głosowałem. Uważam, że całkowicie się sprzeniewierzyli swoim deklaracją programowym. W PMM jak w soczewce widać, że to mistyfikacja.
Masz do MNIE jakieś pretensję,to pisz do mnie w liczbie pojedynczej.
Capisci?
Już samo wmawianie komuś popierania Donalda Tuska tylko dlatego, że ten ktoś nie popiera Jarosława Kaczyńskiego, świadczy o zakłamaniu.
Totalniacy doskonale wiedzą, że PJK to taki mąż opatrznościowy, dlatego wściekle go atakują. Stosują ubeckie metody wypróbowane przez nich w czasach PRL. A summa summarum liczy się nie to kto kim jest, tylko ile zrobił dla Polski, tutaj totalniacy wiedzą, że nie mogą konkurować z Dobrą Zmianą na programy. Mogą tylko liczyć na ulicę i zagranicę. To są proste sprawy :-)
Przecież dokładnie o tym pisałem. Można jaśniej? Łączyć mnie z Tuskiem czy Hołownią? Friendly fire...
Kolejny amerykański bank, Signature Bank, został zamknięty przez amerykańskich regulatorów (bo jeszcze kilka godzin i byłoby za późno). Trzy inne amerykańskie banki - First Republic Bank, Pacific Westerns i Western Alliance - stoją w kolejce do bankructwa.
Dziś ma rozpocząć się "nadzwyczajne spotkanie" urzędników finansowych USA w sprawie największego upadku bankowego od 2008 roku. Zobaczymy, co powie (lub zrobi, co jest znacznie mniej prawdopodobne) Jerome Powell.
A my przy okazji przypominamy, że na koniec 2022 roku, według FDIC, amerykańskie banki miały około 620 mld (!) dolarów niezrealizowanych strat. Najciekawsze jest więc dopiero przed nami.
Pocisk supersoniczny zniszczył super tajny punkt dowodzenia NATO w Kijowie. Ciekawe czy byli tam Polacy??
Pocisk supersoniczny zniszczył super tajny punkt dowodzenia NATO w Kijowie. Ciekawe czy byli tam Polacy??
===========
Jeśli to prawda, to Pana cieszy, czy martwi?
youtube.com
" każda merytoryczna notka, w której jest mowa o zaniedbaniach rządzących spotyka się z odzewem, jesteś ruską onucą, pewnie popierasz Tuska. I potem zdziwienie, że pada ostra odpowiedź."
w merytorycznej krytyce nie używa się określeń typu :Pinokio Morawiecki", Kaczelnik,kaczor, a wyborców PiS "pisdzielcami".
Żalisz się, nawet słusznie, że zamiast merytorycznej dyskusji, często jest nawalanka, tylko że głównie ją wszczynają wrogowie obecnego rządu, a krytyka nie jest poparta innym rozwiązaniem problemu, tylko narzekaniem dla narzekania, mówiąc wprost - nienawiścią.
Ja jako wyborca PiSu, mam wiele do zarzucenia tej partii, jak i Prezydentowi, ale wiem też, że pozostałe partie opozycyjne są 100x gorsze, pokazały to jak rządziły, a obecnie nie mają nic do zaoferowania, oprócz hasła przewodniego "obalić PiS", a już slogan "oderwać PiS od koryta" wywołuje salwę śmiechu, bo niby co, oni nie prą do tego koryta ?
"Kiedy to nazwałam pana czy kogokolwiek innego ruską onucą?" - Proszę przeczytać ze zrozumieniem napisany przeze mnie tekst. Nie odniosłem się personalnie.Napisałem, że są osoby, żarliwi obrońcy rządu, którzy na każdą, nawet merytoryczną uwagę, reagują w jeden sposób.
"tylko że głównie ją wszczynają wrogowie obecnego rządu" - i będą wszczynać, bo taka ich rola. Był czas to zrozumieć. Po co, w takim razie odnosić się do ich wpisów, a tym bardziej nakręcać spiralę wyzwisk ?
"ale wiem też, że pozostałe partie opozycyjne są 100x gorsze" - to zabrzmiało, jak wybieranie mniejszego zła. Mimo tego, jednak zła. Dlaczego nie mogę wybrać z przekonaniem, że wybieram zgodnie ze swoim sumieniem, poglądami, a nie jednak mniejsze zło ? Tak, opozycja, to w głównej mierze banda karierowiczów. Tylko, co z tego narzekania wynika? NIC. To dlaczego mam się nimi zajmować ? Głosowałem na PIS, to ich chcę rozliczać i ewentualnie wspierać z przekonaniem. Mam prawo, chyba, do tego, aby zgłaszać swoje wątpliwości. Uważałem i uważam, że złą rzeczą był przewrót w 2017 roku, w wyniku którego Morawiecki został premierem. Jest on dla mnie uosobieniem zła i zaprzaństwa. Jakim prawem w rządzie pojawiła się taka kreatura, jak Niedzielski. Teraz słyszę, że ma mieć miejsce biorące w Poznaniu. Nasze życie politycznie, i nie tylko, zbudowane jest na złych fundamentach. Pierwsza jest do zmiany, ta komunistyczna konstytucja. I zrobienie z niej fundamentów służących rozwojowi Polski. W następnej kolejności musi być zmieniona ordynacja wyborcza, która zabetonowała scenę polityczną. Dzisiaj promuje ona nie ludzi mądrych, kreatywnych, tylko tych, co to są bliżej szefa partii. Skutki widzimy. W naszym parlamencie ciągle te same persony.
twitter.com
...Następnie odbudować polskie rolnictwo...
gov.pl
========
Faktycznie, na liście eksportowej brakuje pomarańcz, kiwi, i paru jeszcze drobnostek. Jak wygracie wybory to uzupełnicie.