Ośrodki Kształtowania Opinii Społecznej---czyli Sondazownie


Niestety...ten obrazek nie pokazuje nawet w krzywym zwierciadle...rzeczywistości.

Przyjmijmy za pewnik,że nie ma w III RP żadnej obiektywnej sondazowni...a to z tego powodu...że odkąd Fenicjanie wynaleźli pieniądze,to klient nasz pan! 

Po roku w którym "zlikwidowano" oficjalnie SB i jej skrzydła...oficerowie poszli w biznes...poszli do banków,do policji,pozakładali firmy ochroniarskie,a co cwańsi wyczuli,że...
skoro jest tyle partii,to otwiera sie rynek na sondaże,która to partia jest lepsza i dalej zakładać...zapisywac te "instytuty" na bliższą i dalsza rodzinę,a sami za kulisami...rządzili.

Teraz mam pytanie do moich Gości na blogu: Czy ktoś z Was był indagowany na ulicy,czy miał telefon w sprawie sondażu? Może jednostka...bo juz się tak nie robi.

Teraz szef Ośrodka Kształtowania Opinii Społecznej...czeka na telefon..od zainteresowanej strony.

-Słucham Pana!
-Tu doradca ministra X...mam sprawę..
-Wiem od kogo...mi sie wyświetlił numer.
-Ale nasz się nie pokazuje,bo zastrzezony! 
-He,he...u mnie sie wyświetlało,wyświetla i będzie się wyswietlać...Ile i na kiedy?! 
-Aaaa! No tak...wie Pan prezesie...tak z 35% [żeby nie przesadzić] i na wczoraj!
-Zrobione...wyniki macie w GW,TVN24 i Polsacie News...a kosztuje to co zawsze...
-Panie Prezesie! Forsa juz poszła na Luksemburg...my też umiemy pracować! 
-Gratuluję...polecamy się na przyszłość,pozdrowienia dla małżonki pana ministra!

Jaja sobie robię?! 

Nie...to jest szara rzeczywistość w epoce komputerów...nikt sobie nie zadaje trudu,aby robić sondaż na ulicy,czy dzwonić...klient zamawia,płaci i ma! 
Palikot...jeszcze nie był w polityce,a już miał ponad 10%,Petru...to samo...nawet nie wiedział,że będzie,a juz miał ponad 20% poparcia...Kukiz...też,a juz przegięcie było 
z "wyceną" Komorowskiego...przesadzili,ale komu to w III RP przeszkadza...pomruczeli ludziska i Ośrodki wymysliły inną "mamęmadzi" czy inna ściemę.

Szefowie tych "ośrodków" robia między soba zakłady: KTO OPUBLIKUJE WIĘKSZY PRZEKRĘT I ILE MEDIÓW TO OPUBLIKUJE...I ILE CIEMNEGO LUDA TO ŁYKNIE? 
Od tego,aby ciemny lud to łyknął,maja swoich w mediach,gazetach,portalach internetowych i dobrze im płacą za szerzenie bzdur.

Podobno PiS był zawsze "niedoceniany" a PO,teraz .N jest pompowana...guzik prawda..ten Bwana Kubwa mieć wynik,który lepiej zapłacić...
Służby faktycznie pompują,bo maja "swoje" Ośrodki...i nie tylko u nas na tej zasadzie to działa...tak było np. z Obamą,czy innymi prezydentami...tam ida miliony dolarów.

W UE jest to też nagminne...burmistrz Londynu...za pieniądze arabskie..."wypromowany"
Im większy zbiór,czyli im większe społeczeństwo,tłum...tym łatwiej jest tym sterować,manipulować,a jak sie jeszcze ma swoja telewizję...kilka telewizji...to jest to łatwizna.

To nie jest tarot,czy szklana kula...to jest obliczone co do milimetra...bierze się średnią głupotę danego społeczeństwa/narodu...i po sprawie.

Paleosocjotechnika,inżynieria społeczna i trochę psychologii tłumu...pikuś :-))
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika xena2012

21-05-2016 [21:25] - xena2012 | Link:

owszem miałam taki telefon chyba trzy lata temu.,,Sondażownia'' najpierw spytała mnie o wiek,stwierdziła,że w moim przedziale wiekowym limit już mają wyczerpany i pospiesnie się wyłaczyła.

Obrazek użytkownika Tarantoga

22-05-2016 [08:32] - Tarantoga (niezweryfikowany) | Link:

No pewnie...będa se zawracać głowę...jeszcze potem by musieli Cie uwzględnić...żartuję :-))

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

22-05-2016 [08:35] - NASZ_HENRY | Link:

Patryk, piszemy Pet.ru, z kropką w środku ;-)

Obrazek użytkownika Tarantoga

22-05-2016 [09:06] - Tarantoga (niezweryfikowany) | Link:

NASZ_HENRY
2016-05-22 [08:35]

Aaaaa! Nie wiedziałem! Dziękuję za info :-))

Obrazek użytkownika ogrodnik

26-04-2017 [20:33] - ogrodnik | Link:

Cut.: "...teraz .N jest pompowana...guzik prawda..ten Bwana Kubwa mieć wynik,który lepiej zapłacić..." To chyba nie do końca tak jest. Od PiS-u nie przyjmą zlecenia.  Nie tylko pieniądze grają rolę. Z kilkunastoletnich obserwacji wynika, że w Polsce mamy tylko dwie partie: PiS oraz coś co umownie nazwać można partią TVN. Do tej drugiej partii oczywiście należą jeszcze GW z TOK FM, Lisweek i multum innych mediów pośledniejszego płazu. I "sondażownie". To ta orkiestra  tworzy i obala partie, struga "wybitnych mężów stanu" z patyka a szarpie rzeczywiście wybitnych polityków za nogawki niczym zdziczała psiarnia. Teraz uznano że projekt Pet.ru nie wypalił to się go zdejmuje z agendy. Wystarczy tylko przestać o nim pisać. Pamiętam jak 7-8 lat temu Tusk, (po kaszubsku kundel) zaskomlał : "Kto przestawił wajchę ?" Bo Marcin Meller w programie śniadaniowym coś powiedział co nie było panegirykiem na jego cześć.

Obrazek użytkownika sake3

02-02-2023 [12:03] - sake3 | Link:

@ Edeldreda z Ely......Oj,jakie to dawne czasy pan Ijon nam przypomina.Ja wtedy jeszcze jako xena 2012 piękna i młoda. Hej,łza sie w oku kreci.

Obrazek użytkownika Edeldreda z Ely

02-02-2023 [13:00] - Edeldreda z Ely | Link:

@Sake3 
No, to mi Pani ćwieka zabiła... 
Zastanawiałam się nieraz, gdzie ta wojowniczka się podziała... A także rodzi się kolejne pytanie  - co się stało z Waszą sztamą z Tricolourem? 

Obrazek użytkownika sake3

02-02-2023 [13:38] - sake3 | Link:

@Edeldreda z Ely.......Wojownicza księżniczka rozpracowała komputer i z nowym postanowiła zacząć na NB już z innym nickiem.wprawdzie  nie wojowniczym ale wprawiającym w dobry nastrój.Niestety pan Tricolour nie widzi chyba pożytków z tak dobrej wódki a więc sztamy nie było i nie ma.Jako feministka jestem przeciwna każdej przemocy zwłaszcza słownej a tej ze strony tego pana na NB doświadczyłam aż nadto.

Obrazek użytkownika tricolour

02-02-2023 [13:47] - tricolour | Link:

@sake

Moglabyś się odrobinę wysilić i zadać pytanie "dlaczego". Zapytać mnie o powody tej mojej niewątpliwej agresji słownej oraz chamstwa. 

Bo jeśli powody nie są istotne to tym bardziej nie może być istotne zachowanie.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

25-06-2023 [12:31] - NASZ_HENRY | Link:

Przez ten feminizm 🌼

to Patryk kwiatek dzisiaj dostał.
Pozdrawiam serdecznie obie moje muzy 🌼🌼

P.S.
Nie odchodźcie tylko tak gwałtownie bo zawału dostanę 😉