Hołd ukraiński – 16. I. 2023

Wprowadzanie demokracji na Ukrainie wkracza w nowy i doskonalszy etap.  Jak potwierdziła kancelaria prezydenta Zełeńskiego, transformacja Ukrainy sponsorowana będzie przez najbogatszą firmę inwestycyjną na świecie Black Rock.  W ostatnich dniach 2022 roku prezydent Ukrainy odbył rozmowę z szefem Black Rock Larrym Finkiem.    Kancelaria prezydenta Ukrainy pochwaliła się nawet zdjęciem z tego, przyznać trzeba, przełomowego spotkania

Black Rock, firma dysponująca majątkiem wartości 10 bilionów dolarów (budżet USA to około 6 bilionów dolarów), zaprojektuje „mapę drogową odbudowy Ukrainy” – jak właśnie uzgodnili panowie Fink i Zełeński.  Firma Black Rock to największy inwestor na świecie, posiadający pakiety kontrolne w większości największych korporacji na świecie.  Black Rock to ucieleśnienie globalizmu sterowanego przez przyjaciół z Davos jak pan Bloomberg, państwo Clinton, znajomy nam dobrze Gorge Soros i jego syn Alex, i przede wszystkim, główny wodzirej współczesnej komunistycznej międzynarodówki, pan Klaus Schwab.

I właśnie w Davos władze Ukrainy, w postaci prezydenta Zełeńskiego, złożą globalistom hołd w przyszłym tygodniu.  Hołd złożony zostanie przed najważniejszymi monarchami jak wspomniany już Larry Fink, Al Gore, Klaus Schwab, wice-premier Kanady i wychowanek Davos, pani Christa Freeland, oraz pani Kristalina Georgieva, przewodnicząca Międzynarodowego Funduszu Walutowego, a zarazem córka wybitnego bułgarskiego rewolucjonisty pana Ivana Karshovskiego.  W tym roku zabraknie niestety na zebraniu państwa Clinton, stałych uczestników i współzałożycieli Davos.

Kiedyś wszystkie drogi prowadziły do Rzymu, teraz prowadzą do Davos.  I to właśnie do Davos pielgrzymować będzie, obleczony w zielony dres pokutny, prezydent Zełeński.

Tam, w stolicy współczesnego komunizmu, złoży hołd globalistom.  W zamian za uznanie ich zwierzchnictwa, na ziemiach do tej pory nie zajętych przez barbarzyńców Putina, wprowadzany będzie na żywo i bez znieczulenia the New World Order.  Świat w jakim „nie będziesz nic posiadał i będziesz szczęśliwy”.

Będzie to wersja dużo nowocześniejsza od tej wprowadzonej przez premiera Morawieckiego w Polsce pod nazwą Nowy Ład. Przyznać trzeba, że polski premier wprawdzie bryluje w Davos, ale ukochanym beniaminkiem pana Schwaba jest prezydent Zełeński. To on przejdzie do historii jako pierwszy przewódca nowoczesnego państwa operującego bez gotówki, przestarzałych urzędów w jakich przyjmują interesantów żywi ludzie. A przede wszystkim, jak zapewnia wicepremier Ukrainy… państwa sterowanego przez sztuczną inteligencję komputerów.

Co to oznacza dla nas?

Cóż, my jak zwykle „zostaliśmy w tyle” i tylko pozostaje nam pozazdrościć Ukrainie, która na naszych oczach staje się „najnowocześniejszym krajem świata”.  Wychodzi na to, że gdyby nie inwazja barbarzyńców z Rosji, Ukraina nadal tkwiła by w swoim środkowo-europejskim „zacofaniu” i nadal używano by gotówki.  Davos wyciągnie jednak Ukrainę z dołka, co więcej, uczyni z naszego sąsiada prawdziwego „przodownika pracy”.

O ironio, nieszczęsna inwazja moskiewskich oprawców stworzyła niepowtarzalne warunki do zbudowania pierwszego na świecie państwa starowanego przez globalistów ze Światowego Forum Ekonomicznego. Cóż za zbieg okoliczności!

Nie ma tego złego co na dobre nie wyjdzie – chciałoby się użyć powiedzenia naszych babć i dziadków.  Przekonany jednak jestem, że pan Schwab, do spółki ze swoimi przyjaciółmi, nie zapomnie o pieniądzach polskich podatników jakie wydane zostały po to, aby pan Larry Fink mógł „odbudowywać Ukrainę”.

====
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Ijontichy

12-01-2023 [07:59] - Ijontichy | Link:

Fink to żyd,Zelenski też żyd...do Dawos przylatują sami bracia starsi...ciśnie sie na klawiaturę "spisek żydowski"...ha,ha,ha...ale ten śmiech jest coraz smutniejszy.

Obrazek użytkownika Pers

12-01-2023 [08:37] - Pers | Link:

//na ziemiach do tej pory nie zajętych przez barbarzyńców Putina//
Tylko te ziemie się uratują, resztki, które zostaną to już teraz czarna dziura #404.

Obrazek użytkownika RinoCeronte

12-01-2023 [09:56] - RinoCeronte | Link:

Nikogo mi nie żal tyko Surovikina bo spadł na zastępcę tego Giennadija https://pl.wikipedia.org/wiki/...

Obrazek użytkownika sake3

12-01-2023 [10:15] - sake3 | Link:

@Pers.....Dziwne,że na wszystkich ziemiach ,,uratowanych'' przez Putina natychmiast jest nędznie,szaro,głodno i smutno.I trzeba by ograbiwszy je Putin napadł na kolejne państwa żeby zdobyć takie nieznane Rosjanom cudeńka jak pralki,lodówki ,sedesy czy kosmetyki. 

Obrazek użytkownika Pers

12-01-2023 [10:30] - Pers | Link:

@sake
//Dziwne,że na wszystkich ziemiach ,,uratowanych'' przez Putina natychmiast jest nędznie,szaro,głodno i smutno//
Skad maszte njusy?
Magiel czy tv?

Obrazek użytkownika sake3

12-01-2023 [11:18] - sake3 | Link:

@Pers......Nie-wynik obserwacji.i uruchomionej logiki.U szanownego pana raczej te cechy nie goszczą.

Obrazek użytkownika Darek65

12-01-2023 [08:51] - Darek65 | Link:

Jeśli ktoś myśli, że wojna na Ukrainie, to przypadek, znaczy to, że się myli. Wojna, to przedłużenie polityki. W tym przypadku rękami i krwią zwykłych Ukraińców oraz niewielką ceną (dostarczony sprzęt wojskowy i szkolenia) zdobyto kolejna kolonię do dojenia. Pomoc nie jest za darmo.

Obrazek użytkownika Jabe

12-01-2023 [09:08] - Jabe | Link:

Koszt jest istotnie niewielki, ponieważ pokaźną część my płacimy.

Obrazek użytkownika sake3

12-01-2023 [10:06] - sake3 | Link:

@Darek65......Tak czy owak Ukraina będzie krowa do dojenia.Jak nie przez braci srarszych to przez Rosję.Ale proszę przyjąc ,że ta krowa ma prawo wybrać dojącego więc i nad czym dyskutujemy?

Obrazek użytkownika Jabe

12-01-2023 [10:13] - Jabe | Link:

Nie ma powodu przypuszczać, że w tych sprawach Ukraina ma więcej do gadania od nas.

Obrazek użytkownika sake3

12-01-2023 [11:21] - sake3 | Link:

Ja nic nie przypuszczam tylko wiem jak nas od dawna doją.Ukrainę to czeka.

Obrazek użytkownika Darek65

12-01-2023 [12:41] - Darek65 | Link:

Sake
Skoro nas doją, to dlaczego ten patriotyczny rząd nie powie tego głośno Polakom lub coś zrobi, by nas nie doili?

Obrazek użytkownika Pers

12-01-2023 [10:42] - Pers | Link:

@sake
Rosja jak narazie to musi odbudować to co zostalo zniszczone przez osiem lat bombardowań Donbasu.
Ale widoki są świetne, w koncu Donbas to 80 procent PKB bylej Ukrainy.

Obrazek użytkownika sake3

12-01-2023 [11:50] - sake3 | Link:

@Pers....A czym Rosja w ogóle wybuduje cokolwiek Nawet u siebie nic nie ma A technologię bełkoczący Dugin chce zdobywać w podbojach i grabieży.

Obrazek użytkownika Pers

12-01-2023 [12:55] - Pers | Link:

@sake
//Pers....A czym Rosja w ogóle wybuduje cokolwiek Nawet u siebie nic nie ma//
Teraz już mają, np sedesy i lodówki.
Ukraińcy wolą żyć bliżej natury. Po co im sedes jak mogą sobie postawić sławojke pod blokiem?
Nawet prąd i gaz im niepotrzebny.

Obrazek użytkownika sake3

12-01-2023 [13:40] - sake3 | Link:

@Pers.....No jasne że Rosjanie już mają takie dobra jak lodówki i sedesy.Co nagrabili to ich,przecież im się tego nie odbierze.Wreszcie będą mogli powiedzieć ,że nie są barbarzyńcami.Ciekawe gdzie teraz wyrusza i do kogo aby mogli zdobyć kafelki do tych łazienek  A Ukraińcy jak już wyjdziecie od nich postawią sobie nowe.

Obrazek użytkownika Pers

12-01-2023 [15:56] - Pers | Link:

@sake
// A Ukraińcy jak już wyjdziecie od nich postawią sobie nowe.//
Co to znaczy "wyjdziecie"?
Ja ostatni raz byłem na Ukrainie w 1988.
Jak mnie w knajpie we Lwowie chcieli pobić banderowcy, tylko za to, że jestem Polakiem, to przestałem tam jeździć.
Ale w przyszłym roku wybieram się na wczasy na Krym, tylko, że teraz to już inna bajka :)
Pewnie zahaczę także o Donbas.
 

Obrazek użytkownika sake3

12-01-2023 [20:27] - sake3 | Link:

@Pers......Pewnie w tej knajpie nie chciał pan zapłacić albo dogryzał gościom bez powodu tak jak mnie i się zdenerwowali,a nie żadni tam banderowcy.

Obrazek użytkownika Pers

12-01-2023 [20:33] - Pers | Link:

@sake
//Pewnie w tej knajpie nie chciał pan zapłacić albo dogryzał gościom//
Jesteś maglara.
Z malutkim bucikiem.

Obrazek użytkownika sake3

13-01-2023 [09:08] - sake3 | Link:

@Pers....Ani maglara ani bucik.......Proszę postarać się uruchomić szare komórki i wyobrazić sobie mnie inaczej,bez powtarzania tych samych zwrotów. Warto. Niczym mały Kazio w piaskownicy wołający że Jasio jest głupi i ma wszy tak pan @Pers przynudza.Nie da się coś nowego?

Obrazek użytkownika Pers

12-01-2023 [20:41] - Pers | Link:

@sake
Uważasz, że na Ukrainie nie ma banderowców?

Obrazek użytkownika J z L

12-01-2023 [20:43] - J z L | Link:

pam..pers
​Ty jeszcze nie odszedłeś czy już wróciłeś
A tu jego rodzinką składa się na wyjazd 
Na Kałmucje oczywiście
https://pbs.twimg.com/media/FmMndSkWIAIfnl1?format=jpg&name=small
СЛАВА УКРАЇНІ ТА ЇЇ ВОЇНАМ!
      Chwała Ukrainie
      Chwała gierojom z Azow
      Wieczną im Chwała
Śmierć polskojęzycznym rosyjskim żołdakom z Szamba 24r.u

Obrazek użytkownika Pers

13-01-2023 [06:57] - Pers | Link:

@sake
Zobacz co ci tępi Rosjanie potrafią zrobić z czipów wymontowanych z ukraińskich pralek  https://youtu.be/6GbN4IZjpXU

Obrazek użytkownika sake3

13-01-2023 [13:15] - sake3 | Link:

@Pers......To nie umieją wyprodukować u siebie części zamiennych czy czipów tylko muszą je wymontowywać z ukraińskich pralek? Swoich pralek tez nie produkują ,wot technika.''

Obrazek użytkownika Tezeusz

12-01-2023 [16:58] - Tezeusz | Link:

"Po co im sedes jak mogą sobie postawić sławojke pod blokiem?
Nawet prąd i gaz im niepotrzebny."

Ruszkiewicz wspominasz swój dom rodzinny ?

Obrazek użytkownika Tezeusz

12-01-2023 [17:01] - Tezeusz | Link:

"Ale widoki są świetne.."
@Pers znowu plaskacz od Opary...niezły wpied...dostajesz..

Obrazek użytkownika u2

12-01-2023 [09:03] - u2 | Link:

Cóż, my jak zwykle „zostaliśmy w tyle”

Przecież autor mieszka na co dzień w USA. Powinien się cieszyć, ze jakaś hamerykańska firma doradza Prezydentowi Zełeńskiemu. A widzę jakowąś zawiść :-)

Obrazek użytkownika Es

12-01-2023 [15:38] - Es | Link:

Teraz widać już jak na dłoni przed czym Baćka bronił swój kraj samemu będąc między młotem a kowadłem. Widać też dlaczego żaden Polski rząd nie doprowadził do normalizacji kontaktów z Białorusią, chociaż zachęcające sygnały polscy zarządcy otrzymywali wiele razy.
Ale Żeleński rozochocony obiecał, że białorus to on im do Davos przyniesie w zębach, jak tylko go poklepią po plecach.

Obrazek użytkownika Live free or Die

12-01-2023 [22:25] - Live free or Die | Link:

Nie kłam bo pójdziesz do piekła pomimo tego  że nie wierzysz. Białoruś była jest ale nie będzie pod kontrolą rosji. Polska nie jest mocarstwem by stawiać warunki, na razie bo Wielki Stwórca to zmieni.

Obrazek użytkownika Es

13-01-2023 [11:23] - Es | Link:

Gdzie w tym co napisałem widzisz kłamstwo, bo nie wiem do czego mam się odnosić

Obrazek użytkownika u2

13-01-2023 [11:48] - u2 | Link:

Gdzie w tym co napisałem widzisz kłamstwo

Normalizacja "stosunków" z mordercą, który zabija i więzi swoich rywali politycznych ? Ty chyba na głowę upadłeś.

Obrazek użytkownika Es

13-01-2023 [13:50] - Es | Link:

"Normalizacji stosunków z mordercą..."
W tej dziedzinie znaczącą była deklaracja Amerykanów ( Trump) o dostawach energetyków via Kłajpeda, jeśli Łukaszenka przyjmie prozachodni kurs. Czemu zresztą przyklasnęli od lewa do prawa, wszyscy między Odrą a Bugiem.  Ta normalizacja zatem nigdy nie była niemożliwa,  a zależała od woli politycznej . Niezależnie od tego że rządzi tam morderca jak go nazywasz. Normalne relacje Polski z Białorusiąod roku 89 zależały wyłącznie od tego czy tchórzliwe rządy w Polsce znajdą choć odrobinę siły aby wbrew woli zachodniego kapitału pod starozakonnym nadzorem , postarać się je ułożyć . Szanse na to były kilkakrotnie. Można było to zrobić bez zakładania jakiegoś gadzinowej telewizji dla białorusinów. I obyłoby się bez tego zabijania
Takie komunały o mordercach na tronie z którymi nie mozna nawet słowa zamienić to chyba na wiecach jakiegoś aktywu ktos ci nawkładał.