Józef Piłsudski o Morawieckim,Dudzie i Kaczyńskim

Zestaw małp Exotic Jungle złoty 3 szt. 36 x 15,5 x 20 cm• Bezsensownym jest wdawanie się Polski zbyt skwapliwe w stosunki zagraniczne zachodnie dlatego, ponieważ tam nic innego nie może nas czekać, jak tylko włażenie Zachodowi w dupę... i bycie w tej dupie obsrywanym.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Ijontichy

08-01-2023 [08:59] - Ijontichy | Link:

Drugi cytat z Marszałka---dedykuje Adminowi...

"Tylko dzięki zaiste niepojętej, a tak wielkiej i niezbadanej litości boskiej, ludzie w tym kraju nie na czworakach chodzą, a na dwóch nogach, udając człowieka"

Obrazek użytkownika Edeldreda z Ely

08-01-2023 [09:59] - Edeldreda z Ely | Link:

@Ijon
Wszedłszy rankiem na NB oczy me ujrzały świeżutki wpis Ijona, pomyślałam: "Dobra nasza - zrobię se tylko herbaty“.

Odroczenie działania dla przyjemności nie popłaca, podobnie - zbyt lakoniczna forma przekazu 😉 Pozdrawiam. 

Obrazek użytkownika Czesław2

08-01-2023 [10:06] - Czesław2 | Link:

Nie każdy maturę z polskiego zawarł w 20 stronach kancelaryjnego. Czasem to samo można w jednym zdaniu i ,choć jest to mniej widowiskowe, od razu łapiemy sedno. 20 stron nigdy nie czytam. Szkoda czasu.

Obrazek użytkownika Edeldreda z Ely

08-01-2023 [11:24] - Edeldreda z Ely | Link:

@Czesław2 
Serdeczności, dla Banitów też. 
https://m.youtube.com/watch?v=...

Obrazek użytkownika Ijontichy

08-01-2023 [16:13] - Ijontichy | Link:

Zobacz komentarz pod notką @GPS....moja pewnie trafi do sroca...będzie mial @Tezeuszek materiał...