Popisy najbardziej odrażającego ruskiego przygłupa

Z  cyklu wielcy blogerzy, znakomite teksty  i ciekawe tematy, polecam kolejny świetny tekst znanego blogera @Humpty Dumpty
Czyli o tym dlaczego Szambo 24r.u jest tam gdzie jest czyli w czarnej dooopie i skąd tam tylu OZI UB czy SB
                   

Są cztery stopnie głupoty
głupi
głupszy
jeszcze głupszy

Pytam się, a jaki jest ten czwarty stopień?
Odpowiedź jaka usłyszałem to:
Spiryto
                            

Ruski propagandowy przygłup

Z rozbawieniem obserwuję od dłuższego już czasu popisy najbardziej odrażającego ruskiego przygłupa piszącego na polskom jazykie czyli Jareczka Ruszkiewicza. Od lutego wciska rosyjską propagandę pod pozorem tłumaczeń tekstów uznawanych przez niego autorytetów. Najwyraźniej stał się, albo przynajmniej za takiego uważa, polskojęzycznym wojownikiem Putina. ;)

Jak wiadomo im większe sowiec…, pardon, putinowskie bydlę, tym bardziej pompatyczna ksywa (tak określa się nick w żargonie złodziejskim, czyli grypserze, co do tych osobników pasuje nad wyraz). Wspomniany już Ruszkiewicz przezwał się Spiryto Libero (Głos Wolny, co jednak złośliwie przerobiono na Spirytol Ibero, w wolnym tłumaczeniu Hiszpański Alkoholik), niejaki Cezary D. jako jedną z wielu internetowych ksyw obrał sobie Zawiszę Niebieskiego, a już całkiem zaprzedana putinowskiej propagandzie Słupianek to PATRIA, czyli… Ojczyzna. Znający jej tfurczość uważają jednak, że chodzi tu o POДИНY (rodinu, czyli ojczyznę po rosyjsku). Najzabawniejszy jest jednak naczelnik jaczejki, niejaki Opara, który nagle zaczął sobie wpisywać literki dr przed nazwiskiem. I to z kropką na dodatek. Do tego jako niegdysiejszy lekarz medycyny nie ma najmniejszego prawa. Ale za to kocopały, jakie czasem publikuje, wydają się przynajmniej niektórym mądrzejsze.

Wróćmy jednak do zbliżającego się do 60-tki „Jarka”. Od dłuższego czasu wszystkie swoje rzekome tłumaczenia kończy w jeden sposób:
Konsekwentnie nie podaję adresu strony, żeby nie ułatwiać pracy cenzorskim siepaczom. Każdy zainteresowany może sam znaleźć.
Naprawdę trzeba być mocno walniętym by uwierzyć, że jakikolwiek „cenzor” będzie ingerował w opublikowany już tekst, ale przecież nie chodzi o to, by kogokolwiek chronić. Mały, brudny i przygłupi propagandzista na wyjątkowo niszowym portaliku znaczy cokolwiek jedynie we własnym mniemaniu. Mimo zaawansowanej choroby alkoholowej podstarzały Jareczek ma tego świadomość. Jego bredzenie o cenzorskich siepaczach tak naprawdę ma ukryć bezsporny fakt wyjmowania rzekomo tłumaczonych tekstów z brudnej… dłoni tegoż „blogera”.
Zadałem sobie nieco trudu i sprawdziłem ostatni wpis Ruszkiewicza. Ponoć jest to tłumaczenie tekstu analityka giełdowego Jamesa Rickarda.
Problem w tym, że Rickard niczego takiego nie napisał, ani nie powiedział. To jest typowa ruska fałszywka polegająca na kompilacji wcześniejszych wypowiedzi rzeczonego analityka z małym dodatkiem putinowskiej propagandy.
Dowód?
Proszę uprzejmie. Rzekomo amerykański analityk tłumaczony przez Spirytusa rzekomo pisze:
Wiele tak zwanych oddziałów ukraińskich to tak naprawdę polskie siły w ukraińskich mundurach. Ponownie, siły rosyjskie są dobrze wypoczęte i dobrze zaopatrzone, a także są uzupełniane irańskimi dronami, które są głównym multiplikatorem sił.
To „ruska prawda”, obecna w ich propagandzie bodaj od końca marca. Takie twierdzenia można spotkać jedynie w Rosji i na Białorusi w oficjalnych merdiach. Być może jeszcze w Korei Północnej, ale nie znam języka. ;)
Nie chcę się już znęcać nad dobrze wypoczętymi i zaopatrzonym siłami rosyjskimi albowiem znam Boya i jego złe sobie wystawia świadectwo, gdy kto wyszydza kalectwo.
Niestety. Na NEon24 nikt nie powie Ruszkiewiczowi sprawdzam!
Skądinąd nie dziwi. Negatywny dobór userów, trwający od czasu odejścia Tomka Parola i blogerów piszących z b. Nowego Ekranu wyłonił specyficzną grupę, funkcjonującą na poziomie wyjątkowo zaślepionej sekty.
Dlatego ruskie prymitywne fałszywki, nie mniej prymitywna ruska propaganda funkcjonuje tam na zasadzie... prawdy objawionej.
Skoro Ruszkiewicz napisał, że wiele tak zwanych oddziałów ukraińskich to tak naprawdę polskie siły w ukraińskich mundurach to musi być prawda.
No bo po cóż miałby kłamać, jak ongiś pytał prezes Ochódzki. ;)
Inni odmóżdżeni użyteczni idioci powtórzą to np. na Gloria.tv. A za miesiąc ruski sen niespełnionego stolarza z Olsztyna zacznie funkcjonować w tej banieczce jako prawda.
4.12 2022

СЛАВА УКРАЇНІ ТА ЇЇ ВОЇНАМ!
Chwała Ukrainie
Chwała gierojom z Azow
Wieczną im Chwała
Śmierć polskojęzycznym rosyjskim żołdakom z Szamba 24r.u

Ps. W ramach likwidacji „polskiego” portaliku w sieci pojawił się neon24.pl. Sądząc po treści nie ma na szczęście nic wspólnego z rosyjskim polskojęzycznym ściekiem. Ciekawe, kiedy zniknie oparowe szambo... chyba, że się przeniesie na ruskie serwery.
https://niepoprawni.pl/blog/humpty-dumpty/ruski-propagandowy-przyglup

Miejscowość Penza, Rosja.

To chyba jakieś technikum technologii żywności, oczywiście wojskowej żywności

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Tezeusz

05-12-2022 [14:38] - Tezeusz | Link:

"Niestety. Na NEon24 nikt nie powie Ruszkiewiczowi sprawdzam!"

W NEonku NIE , gdzie indziej od dawna TAK i po blogu na razie po blogu ? teraz kolej na Ścierwoneon

Obrazek użytkownika Tezeusz

05-12-2022 [14:46] - Tezeusz | Link:

Rosyjski polityk ma „sposób” na bezdomność psów. Chciałby je wysłać na Ukrainę do samobójczych ataków
Rosyjski deputowany Wiktor Makarow zaproponował, aby szkolić bezpańskie psy do celów wojennych. Zwierzęta, z przymocowanym ładunkiem wybuchowym, miałyby pomagać w niszczeniu czołgów na Ukrainie.
Nie dość ,że osrane ze strachu orki gwałciciele i złodziele bandyci to do tego sowiecko faszystowskie debile zero intelektu, zero bohaterstwa, zero waleczniśći za to osranego gówna sto procent jal ich wyznawcy i poplecznicy patrz ścierwoneon..

Obrazek użytkownika Pers

05-12-2022 [15:01] - Pers | Link:

@ka-czek
//Zadałem sobie nieco trudu i sprawdziłem ostatni wpis Ruszkiewicza. Ponoć jest to tłumaczenie tekstu analityka giełdowego Jamesa Rickarda.
Problem w tym, że Rickard niczego takiego nie napisał, ani nie powiedział. To jest typowa ruska fałszywka polegająca na kompilacji wcześniejszych wypowiedzi rzeczonego analityka z małym dodatkiem putinowskiej propagandy.//

Muszę cię @kaczuś zmartwić...
Dałeś się wkręcić staremu SBckiemu kapusiowi Jurusiowi Trojanowskiemu vel hujty dupty, zwanego "wielkim blagierem".
Oto link do tego tekstu. Ty chyba znasz angielski, prawda? :)))))  https://dailyreckoning.com/sor...
A to link do mojego tłumaczenia  https://spiritolibero.nowyekra...

@adminie szanowny, proszę o zamieszczenie mojego sprostowania bo tu się kroi procesik o zniesławienie a ty przecież jesteś legalistą, prawda? 

Obrazek użytkownika Tezeusz

05-12-2022 [15:14] - Tezeusz | Link:

Ruszkiewicz zamieść raczej sprostowanie tam gdzie lądują twoje agitki... tam może zrozumieją...A na procesy uważaj lepiej  na siebie ?obrażasz tylu ludzi pokazać ? fakty..Redaktor Sakiewicz i wielu innych..
https://naszeblogi.pl/64030-ch...
zaktualiziwane..
Co do treśći zamieszczanych przez ciebie materiałów  w Scierwoneonie to już oceniają je fachowcy i pewno podejmą stosowne działania. Tyle poszło zgłoszeń, o czym pisał sam Opara.
 

Obrazek użytkownika J z L

05-12-2022 [16:36] - J z L | Link:

pam..pers
Do kogo ruski przygłupie, stary złodzieju cudzych tekstów ten komentarz adresujesz
Pizda ruska na oczach?

СЛАВА УКРАЇНІ ТА ЇЇ ВОЇНАМ!
Chwała Ukrainie
Chwała gierojom z Azow
Wieczną im Chwała
Śmierć polskojęzycznym rosyjskim żołdakom

Obrazek użytkownika J z L

05-12-2022 [16:43] - J z L | Link:

James Rickard
3 960 000 wyników (0,55 s) 

СЛАВА УКРАЇНІ ТА ЇЇ ВОЇНАМ!
Chwała Ukrainie
Chwała gierojom z Azow
Wieczną im Chwała
Śmierć polskojęzycznym rosyjskim żołdakom

Obrazek użytkownika Pers

05-12-2022 [16:55] - Pers | Link:

@huski
//James Rickard
3 960 000 wyników (0,55 s) //
A po co mi ta wiedza? Pan James Rickard to dość znana i szanowana osobistość w USA.
Ja idiotów nie cytuję tak jak ty.
Jeśli potrafisz składać literki po angielsku to porównaj obydwa teksty.

Obrazek użytkownika Ryan

05-12-2022 [17:32] - Ryan | Link:

ruszkiewicz
A co na to wszystko twój znajomy prokurator?
Będzie się działo?

Przypomnij mu, że ja już 2 lata czekam na niego.

Obrazek użytkownika Pers

05-12-2022 [15:29] - Pers | Link:

@kwa-czek
//Ruszkiewicz przezwał się Spiryto Libero (Głos Wolny,//

Twój koleś Juruś Trojanowski przechwala się, że jest "prawnikiem". Następne kłamstwo.
Otóż gdyby nim był to poprawnie przetłumaczyłby mój nick. "Spirito Libero" znaczy "Wolny Duch" a nie "Głos"
Łacina jest obowiązkowa na każdym wydziale prawa już na pierwszym roku, przynajmniej za moich czasów była.

Nie będę tutaj podawał pikantnych szczegółów z życia Jureczka Trojanowskiego bo wykorzystam to w innym miejscu.
W sprawie karnej wybronił się dzięki swoim powiązaniom ze starą SBecją ale w sądzie cywilnym, który ja wybiorę nie ma szans :)
Pozdrów go serdecznie ode mnie :)))))
 

Obrazek użytkownika u2

05-12-2022 [15:37] - u2 | Link:

#fekaliusz

"Spirito Libero" znaczy "Wolny Duch"

Ano, czyli ty kacapski spirytusowy liberasta. Dobrze wiedzieć :-)

Obrazek użytkownika J z L

05-12-2022 [16:37] - J z L | Link:

pam..pers
Kwaknij mnie w perskie oko

СЛАВА УКРАЇНІ ТА ЇЇ ВОЇНАМ!
Chwała Ukrainie
Chwała gierojom z Azow
Wieczną im Chwała
Śmierć polskojęzycznym rosyjskim żołdakom

Obrazek użytkownika Pers

05-12-2022 [16:52] - Pers | Link:

@huski
Sorry, że cię pomyliłem z innym kopistą.
Te komentarze wyżej to do ciebie :)
Niezłą wpadkę zaliczyliście matołki :))
Ale pozdrów ode mnie Jureczka, niech już szykuje kasiorkę na dobrego adwokata bo dobrze wie, że ja w jego przypadku nie żartuję.
Ja już o tym SBckim kapusiu zapomniałem ale sam się przypomniał...
Jak mi przykro... :)))

Obrazek użytkownika Tezeusz

05-12-2022 [17:52] - Tezeusz | Link:

Ruszkiewicz nie przeginaj. Zrobiłeś sobie z NP skrzynkę prywatnej korespondencji z kumplami..A co to blogerów NP obchodzi. Od tego masz swego NEonka oraz maila na WP.  Co nas to obchodzi kogo uwielbiasz a kogo nie twój problem..reszte to wisi...

Adminie wreszcie zainterweniuj to jest  już chyba przegięcie i to mocne..
 

Obrazek użytkownika u2

05-12-2022 [17:53] - u2 | Link:

Adminie zainterweniuj

Bez twoich działań nie zainterweniuje. Nie ma podstaw. Wyślij mu info na skrzynkę e-mail.

Obrazek użytkownika Ryan

05-12-2022 [19:04] - Ryan | Link:

Ja bym tak nie lekceważył możliwości Ruszkiewicza i jego kolegi.
Z tego, co pamiętam to do dziś w kryminale są tej „klasy” blogerzy jak Ram czy Arianek.
Spirytus nie miał nad nimi litości.
Tak że tego.