Kolejna kompromitacja roSSji

Media w tym Niezależna pl podaje :
"Rosyjskie media chciały uderzyć w Polskę. Totalna kompromitacja propagandystów Kremla
Rosyjska propaganda od dłuższego czasu stara się przedstawić Polskę jako agresora zbierającego siły. Nie inaczej było podczas jednego z programów na antenie Russia 1, na którym zaprezentowano "polski sprzęt wojskowy" w drodze na Białoruś. Jednak dziennikarze Kremla znów tylko się skompromitowali.

Fragment programu dla rosyjskich widzów dostrzegł niezależny portal białoruski NEXTA. Tamtejsi dziennikarze słusznie zauważyli, iż jeden fakt umknął propagandystom Kremla. Chodzi o oznaczenie sprzętu, a konkretnie flagi. Pomimo tego, iż na antenie Rosjanka przekonuje, że sprzęt należy do polskiego wojska, na przedstawionym materialne dokładnie widać, że militaria pochodzą z... Łotwy.

"Propagandyści w Orc-TV powiedzieli, że Polska ponownie przygotowuje się do wysłania kolumn czołgów na Ukrainę lub do białoruskiej granicy. Aby to udowodnić, wykorzystali materiał filmowy z parady sprzętu wojskowego na Łotwie. Propagandyści nawet nie zauważyli łotewskich flag na filmie"

"Z" jak zbzikowany debilny faszustowsko roSSyjski bandycki naród znowu się ośmieszył. To bydło potrafi tylko gwałcić, mordować i zabijać niewinne Ukarińskie dzieci. Na polu walki to tchórze i malkontenci, z propagandą na bakier  a ich wyznawcy rusofile to albo czyste chamy albo wsteczna upośledzona pseudo inteligencja - taka nacja i jej pomiotła np. patrz Ścierwoneon...i jego propagandziści pro sowieccy..https://naszeblogi.pl/64030-ch...

Media na całym świecie wciąż publikują ludobójstwo roSSjan na Ukrainie. Już nie tylko grabieże, mordowanie kobiet i dzieci, gwałty ale i mordowanie noworodków stało sie metodą walki faszystowskiej roSSji na Ukrainie.
Bestialski atak Rosjan. Ostrzelali szpital położniczy. Zginęło niemowlę, które dopiero przyszło na świat.

Żołdacy Putina przekraczają kolejne granice bestialstwa. W nocy wojska rosyjskie ostrzelały oddział położniczy szpitala w Wilniańsku, mieście położonym niedaleko Zaporoża. W wyniku ostrzału zginęło niemowlę, które narodziło się zaledwie chwilę wcześniej.

Te fakty porażają !
Całość materiału z faktami o ludobójstwie dokonywanym ze szczególnym okrucieństwie przez zblazowanych bandyckich roSSjanach znajdziesz tutaj :
https://dziennikarzobywatelski...

Żródło :
https://niezalezna.pl/466100-r...
(https://niezalezna.pl/465752-b...)

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Tezeusz

26-11-2022 [08:49] - Tezeusz | Link:

Polecam ten materiał na moim blogu :
https://dziennikarzobywatelski...

Obrazek użytkownika Tezeusz

26-11-2022 [09:11] - Tezeusz | Link:

Program dla „тёмный ruskij человек”. Redaktorzy wiedzą że 80% populacji otępiałych sowietów nie wie co to flaga.A w międzyczasie Niemcy chcą nam wyPOzyczyc dwa patrioty Tuska i Thuna.

Obrazek użytkownika Kaczysta

26-11-2022 [09:44] - Kaczysta | Link:

Ten dziki naród powinien w całości zostać zutylizowany raz na zawsze

Niech żyje wolna Ukraina.

Obrazek użytkownika Tezeusz

26-11-2022 [09:50] - Tezeusz | Link:

Denazyfikacja faszystowskiej roSSji przez świat powoli następuje. 

Obrazek użytkownika Godunow

26-11-2022 [13:47] - Godunow | Link:

O jakich faktach  wy Tu piszecie .. Taką propagandą jak wy tu stosujecie ludzie odwracają się plecami.. od Ukrainy .. Cenzura  w Polsce szaleje na całego a wy takie gnioty produkujecie.. . Ludzi za głupców macie czy jak...?? Pewnie  post nie zobaczy światłą dziennego.. Ale na szczęście sporo jest miejsc gdzie nie ma cenzury..

Obrazek użytkownika Kaczysta

26-11-2022 [16:24] - Kaczysta | Link:

Godunow

No to spierd*łaj na Toy-Toya.
Tam wredna bolszewicka onuco twoje miejsce.
W lizaniu rowka dachowcowi i jego małżonce to tam nie masz sobie równych

Obrazek użytkownika Tezeusz

26-11-2022 [17:23] - Tezeusz | Link:

@,Godunow vel @Pers vel @ szperaczki tak samo śmierdzi sowieckim gównem bandyty putlerka ...hahaha trafiony zatopiony toy toy. Ruszkiewicz znowu nie wyszło...2 dniowy troll a wali sowiecką szmatą..