Cenzura [której przecież nie ma] zablokowała to wszędzie

Niby prawicowe portale,niby one mają takie COŚ puszczać...stuliły pośladki i jak te trzy małpki...
200 000 ofiar niepochowanych...

https://youtu.be/2b6XMwvbAFs

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Ijontichy

24-11-2022 [10:53] - Ijontichy | Link:

Dodam od siebie...nasz ADMIN wstawi ten komentarz Gadowskiego? 
Nu uwidim

Obrazek użytkownika admin

24-11-2022 [11:06] - admin | Link:

A po co mam dublować, skoro się pospieszyłeś.. 

Obrazek użytkownika Chatar Leon

24-11-2022 [11:47] - Chatar Leon | Link:

Platformiano postkomuszy krakówek przyznał nagrodę trzeciorzędnej pisarce, niejakiej Zabużko. Co prawda szef kapituły tłumaczył się, że nie czytał produkcji tej pani, no ale przecież skoro mędia na poziomie michnikowego szmatławca zrobiły z tej pani wybitnego Wieszcza, no to przecież każdy platformiano postkomuszy głąb z władz krakówka powtarza, że ta pani "wielką pisarką jest".
Jeżeli do tego dodamy, że pani jest z Ukrainy, to troglodytom od michnika nie przeszkadza nawet kult formacji odpowiedzialnych za współudział w holokauście.
Dziwi natomiast cenzura ze strony "prawych". No cóż, pewnie są przekonani, że jeżeli nie będziemy kochać Bandery i Szuchewycza, to Ukraina się na nas obrazi i razem z Putinem na nas napadnie.
Akurat informacja o wydarzeniu w Krakowie i proteście przeciw hucpie przewinęła się również w mediach ukraińskich, gdzie nie zwróciła większej uwagi. Być może pani Zabużko jest większą pisarką da czytelników wybiórczej niż na Ukrainie.

Obrazek użytkownika admin

24-11-2022 [12:24] - admin | Link:

Jakoś też nie miałem wcześniej okazji do czytania tej pani. Co konkretnie pisała o Szuchewyczu itp?

Obrazek użytkownika AŁTORYDET

24-11-2022 [18:23] - AŁTORYDET | Link:

Ciekawe, bo ja też nic takiego nie znalazłem. Za to dobrze pamiętam, co pisała o Josifie Brodskim. O tym jak ją potraktował i co sądził o Ukraińcach. 

Obrazek użytkownika u2

24-11-2022 [19:52] - u2 | Link:

Co konkretnie pisała o Szuchewyczu itp?

To nie to pokolenie, które by kultywowało Banderę i UPA. To było surowo zabronione, wręcz to był pretekst, aby prześladować pisarzy piszących w języku ukraińskim. Mówiła w wywiadzie z p.Izą Chruślińską (książka pt. "Ukraiński palimpsest"), że jak miała bodajże 12 lat w 1972 za mówienie w Kijowie po ukraińsku w sklepie jedna weteranka nazwała ją banderówką, co było największą obelgą na równi z nazwaniem kogoś faszystą :-)

„Uch ty, posmotri na niejo, taka małaja a uże banderowka!” („Oż ty, popatrz na nią, taka mała, a już banderówka!”).

Obrazek użytkownika Jan1797

24-11-2022 [23:52] - Jan1797 | Link:

Dziwi natomiast cenzura ze strony "prawych".
? @Chatar Leon,
Jak wygląda ta cenzura? Mnie się jawi jako Yeti, stąd pytam. 
Powiem tak, 
Przy Daszyńskiego jest tablica; "Zaprojektowano i wykonano ze środków Budżetu Państwa"
S...ik  do kobiety obok, na głos; jak śmieli kto to postawił?
Obstawiaj, kto zacz?
Podpowiem; Magdalena dzisiaj trafiła w dychę;-))

Obrazek użytkownika Godunow

24-11-2022 [15:37] - Godunow | Link:

Cenzura , Cenzura ,,!!

Miałem jedynie 22 lata jak powstawała Solidarność !! Wmawiano nam ,że to zagwarantuje wolność słowa wyznania etc..  Zapanuje dobrobyt zachód. Etc. W tamtych czasach by się prawdy dowiedzieć , trzeba było szukać " Głos Ameryki czy Wolna Europa" etc!!  Mamy lata 20 XXI wieku Cenzura wraca jak za komuny..!!   Za komuny nie wolno było opowiadać o Katyniu obowiązywała  wersja ,że to Niemcy byli sprawcami.. Dzisiaj mamy zapomnieć  Wołyń bo by to obraziło braci za Bugiem..!!   Jak za komuny  trzeba szukać  niezależnych stacji tv i stron  internetowych . Operatorzy sieci Play czy Orange informują swoich klientów ,że strona została zablokowana z polecenia ABW.!!!!.  O cenzurze na FB można pisać całe poematy... Wstyd i hańba  zarówno dla władzy ( PiS) jak i PO (opozycja się zgodziła na cenzurę .. Pytam się gdzie  jest szanowanie  Konstytucji RP art 54...???

Obrazek użytkownika Jan1797

24-11-2022 [23:18] - Jan1797 | Link:

Borys,
Kto i czego ci tutaj zabronił?

Obrazek użytkownika Jan1797

25-11-2022 [00:08] - Jan1797 | Link:

Ze sto razy pisałem, tv -błąd, brak tv -błąd!
Wyjąć baterię, reset, uruchomić!

Obrazek użytkownika Godunow

25-11-2022 [07:59] - Godunow | Link:

Mnie operator  (play ) odpowiedział  .. cytuję " niektóre stronu Internetowe  blokowane  są po adresie IP..!! Blokowane  na polecenie ABW"   Czyli szaleńcy z PiS wbrew Konstytucji  art 54  wprowadzili  cenzurę..  Jedynym sposobem  na komórce laptopie etc. (dużo łatwiej  na laptopie)  wchodzić na te strony przy pomocy przeglądarek TOR  lub ViP . Ja  na dostawca Vectra  używam  odpowiedniego Linuxa z maszyn wirtualnych (mac pc) /

Obrazek użytkownika Jan1797

25-11-2022 [12:26] - Jan1797 | Link:

Pacz pan,  PiS nawet play kupił? :-))
"(dużo łatwiej  na laptopie)"
Może dlatego, że kontaktu z operatorem nie ma?:-)

Obrazek użytkownika Godunow

25-11-2022 [20:59] - Godunow | Link:

Technicznie lepiej korzystać na laptopie  czy innym pc z programów typu TOR. czy WIP..  Ni ż na tablecie czy telefonie. Play i inni boją się pisowskiego ABW

Obrazek użytkownika Jan1797

26-11-2022 [00:37] - Jan1797 | Link:

Panie Godunow,
Robię tu za i jestem pisowskim betonem. Mało tego, wychowanym w szacunku do Hanysów i Goroli, który patrząc z Giewontu pozdrawia braci Pomorzan.
Mieszkam z widokiem na Wawel i trudno mi wcisnąć, że islandzko-brytyjska spółka Novator Partners i grecka Tollerton należąca do francuskiego koncernu Iliad pozwala sobie na blokadę stron czy dyktat polskich władz. Wystarczy przypomnieć sobie kto był i jest twarzą ich (play) reklam. 

Obrazek użytkownika Tezeusz

26-11-2022 [17:26] - Tezeusz | Link:

@Ruszkiewicz vel @Pers vel @Godunow znowu pudło śmierdzi tak samo sowieckim ...

Obrazek użytkownika Tezeusz

26-11-2022 [17:27] - Tezeusz | Link:

Nie popisuj się Ruszkiewicz znowu pudło !