Debolszewizacji ciąg dalszy

W wyniku wybuchu miny przeciwpiechotnej w okupowanym Doniecku, zutylizowana i zdebolszewizowana zostala rosyjska propagandystka Zemfira Sulejmanowa. 25-latka była gorliwą adeptką Partii Narodowo-Bolszewickiej i popierała napaść Rosji na Ukrainę.
Jak poinformowała agencja Interfax, to putinowskie kurwiszcze pracowało dla propagandowej telewizji Russia Today
Jednym słowem Putin wpuścił ją na mine


Najpierw głupia mina, a potem "głupia" mina. Parcie na szkło było. Niestety parcie na minę było tu przeszkodą w dalszej karierze.

Według kremlowskich mediów  Zemfira Sulejmanowa była „wolontariuszką” i jednocześnie „korespondentką wojenną”, która „niosła pomoc mieszkańcom”.  Rosyjski propagandysta Siemion Pegow poinformował na Telegramie, że Sulejmanowa była aktywistką Partii Narodowo-Bolszewickiej i niedawno przybyła do Donbasu.
Partia narodowo-bolszewicka przez lata stała w opozycji do Kremla i Putina - przynajmniej formalnie - zarzucając mu zdradę interesów Rosji i korupcję. Jednak gdy ten napadł w 2014 r. Ukrainę, zmieniła front, a jej działacze aktywnie zaangażowali się w wojnę. Ugrupowanie łączy ona elementy faszyzmu i stalinizmu. Jej założycielem w latach 90. ubiegłego wieku był zmarły w 2020 r. roku kontrowersyjny pisarz Eduard Limonow.

Wraz z Sulejmanową "wysadził się w powietrze" kierowca samochodu, którym jechała.
Takie dwa w jednym
W komunikacie  RT odnotowano, że od 10 - 16 sierpnia w republice zarejestrowano już 45 przypadków "wysadzenia się" orków na minach przeciwpiechotnych PFM.

Za :
https://twitter.com/RWApodcast/status/1559321467887788041

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika J z L

17-08-2022 [21:28] - J z L | Link:

To chciała być jak Givi czy Motorola i wyleciała sowiecka sucz w powietrze jak tamte parchy
Dlaczego nie jest mi przykro

СЛАВА УКРАЇНІ ТА ЇЇ ВОЇНАМ!
Chwała Ukrainie
Chwała gierojom z Azow
Wieczną im Chwała
Śmierć polskojęzycznym rosyjskim żołdakom

Obrazek użytkownika J z L

18-08-2022 [17:02] - J z L | Link:

Oto jaką pieczątkę wbili Rosjaninowi do paszportu Rumuni 
W sieci pojawiło się nagranie paszportu "turysty"  z Rosji, ktory próbował wjechać do Rumunii, sprawdziła go rumuńska straż graniczna i wbiła pieczątkę
„Русский военный корабль, иди нахуй”

https://twitter.com/Stumbras997/status/1559971864923062273

 

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

18-08-2022 [20:13] - Siberian Husky Dog | Link:

Ukraina zapowiedziała, że ​​most łączący Rosję z okupowanym przez Rosję Krymem zostanie rozebrany „dobrowolnie lub nie”
Most Krymski, zwany także Mostem Kerczeńskim, to para dwóch mostów, jednego drogowego i drugiego kolejowego, łączących Półwysep Kerczeński na Krymie z kontynentalną Rosją
W środę doradca prezydenta Ukrainy Wołodymyra Zełenskiego Michaił Podolak zapowiedział, że mosty zostaną zniszczone. Na Twitterze napisał: „Jeśli chodzi o 'most kerczeński'. Jest to zapisane w prawie międzynarodowym: Krym to Ukraina. I dlatego ten most jest banalnym obiektem nielegalnej budowy, na którego budowę Ukraina nie wydała pozwolenia.
„To szkodzi ekologii półwyspu i dlatego musi zostać zdemontowane. Dobrowolne czy nie, nie jest ważne”. W ciągu ostatnich kilku tygodni wiele głównych rosyjskich instalacji wojskowych na Krymie zostało wstrząśniętych eksplozjami. We wtorek na rosyjskim składowisku broni w mieście Majskoje, położonym na północy Krymu, przeszył wybuch wybuchu. Rosyjskie Ministerstwo Obrony obwiniło ukraiński "sabotaż" za eksplozję, w wyniku której co najmniej dwóch zostało rannych. Tydzień wcześniej, 9 sierpnia, w rosyjską bazę lotniczą Saki na Krymie doszło do kilku eksplozji, które jak pokazują zdjęcia satelitarne, spowodowały rozległe uszkodzenia terenu, niszcząc wiele samolotów. Chociaż nie zostało to publicznie potwierdzone, wysoki rangą ukraiński urzędnik powiedział New York Times, że za wybuchami stoi jego kraj. Ben Wallace, brytyjski sekretarz obrony, powiedział BBC, że obecność wielu punktów eksplozji wskazuje na celowy atak. Powiedział: „Jest całkowicie uzasadnione, aby Ukraina w razie potrzeby użyła śmiertelnej siły, aby odzyskać nie tylko swoje terytorium, ale także odeprzeć najeźdźcę”.

https://www.newsweek.com/why-putins-bridge-has-become-ukraines-top-target-1734696?utm_term=Autofeed&utm_medium=Social&utm_source=Twitter#Echobox=1660814136

Obrazek użytkownika Pers

18-08-2022 [20:17] - Pers | Link:

@husky
//Ukraina zapowiedziała, że ​​most łączący Rosję z okupowanym przez Rosję Krymem zostanie rozebrany „dobrowolnie lub nie”//
Nie rozumiem co ma Ukraina do mostu na rosyjskim Krymie?
A most w San Francisco im nie przeszkadza?

Obrazek użytkownika Tezeusz

18-08-2022 [20:44] - Tezeusz | Link:

@Pers vel ścierwousz
Krym jest Ukraiński nie uczyli ? oj sorry w moskwie przecież uczą inaczej..