Jacek Boki "uczcił" rocznicę sowieckiego ludobójstwa Polaków

Z  cyklu wielcy blogerzy,znakomite teksty  i ciekawe tematy, polecam kolejny świetny tekst znanego blogera @Humpty Dumpty

Jak polskojęzyczny rosjanin Яцек Бoки z Szamba 24r.u swoim "czytelnikom" (a, ma takowych, podobnie jak Braun), a także otumanionym przez sowiecką jeszcze propagandę kresowiakom wciska mit dobrego wujaszka Stalina, któremu Polska i Polacy winni są wdzięczność

11 sierpnia 2022 roku obchodziliśmy rocznicę jednego z najtragiczniejszych wydarzeń w naszych dziejach. Oto 85 lat temu krwawy karzeł, czyli Ludowy Komisarz Spraw Wewnętrznych ZSRS Nikołaj Jeżow wydał rozkaz nr 00485 nakazujący rozpoczęcie „operacji specjalnej” przeciw zamieszkującym imperium sowieckie Polakom.

                         

Ilość ofiar tego przeprowadzonego przez organa sowieckiego państwa ludobójstwa sięgać może nawet 200 tysięcy.
Co więcej, ta „operacja specjalna” była prowadzona przez aparat państwowy, zatem była równie legalna, co... endlösung der Judenfrage, również prowadzonego w majestacie prawa.
Niestety. Jak zauważył w 1940 roku kanclerz pewnego ówczesnego mocarstwa leżącego na zachód od Warszawy – zwycięzcy nikt nie pyta.
A Stalin, choć przegrał wojnę o panowanie nad Światem, co było początkiem upadku Czerwonego Imperium Zła, w 1945 roku znalazł się w obozie zwycięzców.
Nikt zatem nie zapytał o los Polaków, ofiar państwowego ludobójstwa.
Co więcej, również teraz próbuje się zakryć Pamięć.

Oto samozwańczy obrońca pamięci o Ofiarach Wołynia, niejaki Jacek Boki, w przeddzień tej wyjątkowo bolesnej rocznicy pluje na Polskę.
Za pretekst służy mu likwidacja monumentów mających podkreślać sowiecką dominację nad Polską, zwaną powszechnie wówczas PRL-em.
W opublikowanym na swoim blogu tekście Co nam zrobili ruskie pisze:

          Polscy naziści z IPN, zniszczyli w Malborku pomnik żołnierzy radzieckich, którzy wyzwolili Pomorze z rak niemieckich hitlerowców. Gdyby ci żołnierze Armii Czerwonej , którzy postradali na            naszych ziemiach swoje życie w liczbie ponad 600 tysięcy wiedzieli, że tak ich docenią potomni, zapewne nigdy nie przekazaliby nam tych ziem i dalej byłoby tutaj Wolne Miasto Gdańsk i                 Prusy Wschodnie. W końcu jeszcze na konferencji w Poczdamie domagali się tego nasi najlepsi sojusznicy w historii, czyli Truman i Churchill, aby te ziemie, które otrzymaliśmy w prezencie           z  łaski Koby, pozostały w rękach Niemiec.

„Koba” to oczywiście Józef Stalin. Tyle, że dla najbliższych współpracowników. Jeden z największych oprawców w dziejach Świata. Człowiek, który faktycznie spowodował wybuch II wojny światowej, a w chwili, gdy we wrześniu 1939 r. niemiecka machina wojenna musiała stanąć z braku amunicji (Hitler nie przewidywał aż tak mocnego oporu polskiej armii) zadał Polsce cios w plecy.
To jednak dla ruskiego „kresowiaka” nie jest istotne. Zupełnie tak, jakby nie było Operacji Polskiej, wywózek na Kołymę i do Kazachstanu, Katynia… GUŁAG zaś był wymysłem wrogów. Najwyraźniej zdaniem tego „kresowiaka” Związek Sowiecki pojawił się na arenie dziejów dopiero 22 czerwca 1941 roku. I od razu w roli niewinnej ofiary.
Więc Boki brnie dalej.
         A potem polińskie Julki i Janusze dziwią się i oburzają, że prezydent Białorusi Aleksandr Łukaszenka kazał wyrównać z poziomem trawnika cmentarz żołnierzy AK. Mnie dziwi z kolei, że w               ramach   symetrycznych retorsji, do dziś, nie kazał tego samego zrobić prezydent Rosji z cmentarzem polskich oficerów w Katyniu. Może to podziałałoby w końcu otrzeźwiająco na puste łby           Polińskiej barbarii?
„Kresowiak” usuwanie z centrów miast monumentów wzniesionych wyłącznie po to, by w świadomości mieszkańców ugruntowywać podległość wobec kałmuckiego najeźdźcy równa z bezczeszczeniem cmentarzy!
Przecież tego nie robili nawet Niemcy!
W moim mieście, dwakroć liczniejszym od Elbląga, w centrum przetrwał cmentarz żydowski, założony jeszcze w XVII wieku.
Spalona została jedynie Nowa Synagoga, mieszcząca się nieopodal Rynku.
Cmentarzy jednak Niemcy nie ruszyli.
Ale dla tawariszcza Bokiego pomnik podległości sowietom jest symbolem równym cmentarzowi!

Nie wiem, jak bardzo trzeba mieć zryty sowiecką propagandą mózg, a raczej nie mieć go wcale, by tak twierdzić.
To nie koniec wynurzeń samozwańczego obrońcy pamięci Ofiar Wołynia.

            A poza tym wszystkim odpowiedzmy tym wszystkim ciulom, co ruscy zrobili Polakom, poza codziennymi wywrotkami rzygowin, jakie wylewa na nich niedouczona polińska dzicz,                                napędzana bezmyślnie i  całkowicie bezrefleksyjnie rusofobią przez banderowski IPN i główny medialny rynsztok czeciej Polin?
            Ano wyzwolili im kraj spod niemieckiej okupacji, bez czego niemiecki Generalplan Ost stał by się faktem, nawet wtedy, gdyby Armia Radziecka z jakichś powodów zatrzymała swój marsz                  na  ówczesnej   granicy II RP i nie przeszkadzała Niemcom w dokończeniu przez nich eksterminacji narodu polskiego, pomimo wycieńczenia Niemiec i niemieckiej armii pięcioletnimi                          walkami na wszystkich frontach  ówczesnej wojny. Bez ich armii, Pomorze, Warmia i Mazury byłyby nadal Prusami Wschodnimi, a Gdańsk, nadal byłby Wolnym Miastem III Rzeszy, zaś                       ziem   zachodnich nie byłoby przy Polsce wcale.  Zresztą moi drodzy wyznawcy PiS i goebbelsowskich propagandystów z IPN, tego rodzaju układu domagali się jeszcze na konferencji w                  Poczdamie Truman i Churchill, aby wszystkie te ziemie pozostały  w granicach nowych powojennych Niemiec, a Polska była co najwyżej terytorium wielkości Księstewka Warszawskiego z              czasów Napoleona. I tylko dzięki stanowczemu postawieniu sprawy przez tego  niedobrego Stalina, mamy państwo w takich granicach jak obecnie. I czytając takich durni jakich namnożyło              się w internecie, zastanawiam się dziś... Po co ruscy byli nam tak wtedy życzliwi?

I tak oto zupełnie nieprzymuszony syn przywiezionego na ruskim tanku żołnierza II armii (dowódcą był… sowiecki bandyta i alkoholik Świerczewski) Яцек Бoки pokazuje swoje ohydne kremlowskie ryło, przez dekady zasłaniane maską polskiego patrioty.
Ten zdegenerowany do cna sowieciarz miał czelność mówić o POLSKIM PATRIOTYZMIE!!!

Tymczasem powinien odpowiadać karnie za swoje umiłowanie największego kata w historii.
Zgodnie bowiem z art. 256 § 1 Kodeksu karnego:
Kto publicznie propaguje faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa lub nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych albo ze względu na bezwyznaniowość,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
Odwołując się do językowego znaczenia zwrotu "propaguje", SN w uchw. z 28.3.2002 r. (I KZP 5/02, OSNKW 2002, Nr 5–6, poz. 32) przyjął, że na tle komentowanego przepisu oznacza ono "każde publiczne zachowanie, które stanowi upowszechnianie faszystowskiego lub innego totalitarnego ustroju państwa, podjęte w celu przekonania do niego".

Polskojęzyczny rosjanin Яцек Бoки swoim czytelnikom (a, niestety, ma takowych, podobnie jak Braun), a także otumanionym przez sowiecką jeszcze propagandę kresowiakom wciska mit dobrego wujaszka Stalina, któremu Polska i Polacy winni są wdzięczność.
Bo to Sowieci, a więc protorosjanie, „dali” nam Polskę.
Dobry wujaszek Józio zabawił się w Dziadka Mroza i obdarował nas ziemią. Gdyby nie jego bezinteresowność dzisiaj siedzielibyśmy na skrawku ziemi wciśnięci pomiędzy Niemen, Bug, Wisłę i Wartę. Pozbawieni takich polskich miast jak Kraków czy też Poznań.
To właśnie „rzetelna wiedza historyczna” różnego rodzaju hertorycznych ciuli, od których aż pełno na „polskim” portaliku oraz, niestety, wśród „kresowiaków”. Takie myślenie generuje jednocześnie bezwarunkowe poparcie agresji rosyjskiej na Ukrainę.
Pora najwyższa pokazać im miejsce w szeregu.
Trawestując zaś Żeromskiego...
Kto wroga odwiecznego swej ziemi ojczystej, chociażby grzesznej i złej, chwali i cześć mu oddaje gotowy w każdej chwili mu służyć ten się wyzuł z ojczyzny. Nie może ona być dla niego już nigdy domem, ni miejscem spoczynku. Na ziemi polskiej nie ma dla tych ludzi już ani tyle miejsca, ile zajmą stopy człowieka, ani tyle, ile zajmie mogiła.

Won za Don, zaprzańce!

12.08 2022
 https://niepoprawni.pl/blog/humpty-dumpty/jacek-boki-uczcil-rocznice-sowieckiego-ludobojstwa-polakow
ilustracja - Józef Stalin w karykaturze z lat 1930-tych.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Tezeusz

13-08-2022 [07:45] - Tezeusz | Link:

komentujemy podając link ze scierwoneonka (https://kresywekrwi.nowyekran2...)

Komentarz wysyłamy do :
https://form.abw.gov.pl/fm/for...

Specjaliści ocenią czy jest to wroga działalność wobec Polski.

Obrazek użytkownika Kaczysta

13-08-2022 [14:10] - Kaczysta | Link:

Przez lata gwiazdą tego polskozycznego Toy-Toya był T.W.Jeznach.
Teraz jego rolę przejął T.W Młot bo taką ksywkę miał w SB ten J.Boki tak wynika z akt krakowskiego IPN.
Różnica między nimi polega na tym że ten pierwszy się do kablowania przyznał, a ten Boki twierdzi że wygrywał w Toto-Lotka jak Bolek Wałęsa.A tych z SB  to Jacek Boki tylko ogrywał
Więcej komentować tu nie trzeba

Obrazek użytkownika Ryan

14-08-2022 [18:36] - Ryan | Link:

Kaczysta
Wiecie ile osób, takich jak ci dwaj powyżej agentów, oraz funkcjonariuszy SB inwigilowało Annę Walentynowicz ?
100 osób.
100 osób na jedną kobietę.
Aresztowania, groźby, szykany, wywalenia z pracy, próby zamordowania. I w trudnej sytuacji materialnej w 2005 roku odmówiła specjalnej emerytury.
A ta ubecka wywłoka krzywo*huj i Bolek niby komunę obalili

Obrazek użytkownika u2

13-08-2022 [08:28] - u2 | Link:

Cmentarzy jednak Niemcy nie ruszyli.

W jakim to mieście ? Bo zwykle Niemcy wykorzystywali macewy do umacniania ulic i chodników. W Suwałkach jest puste pole na cmentarzu żydowskim i ściana płaczu zrobiona z odzyskanych macew. Zarządca zwykł był wypasać swoje koniki na pustym polu. Raz przyjechała międzynarodowa komisja i wybuchł skandal miedzynarodowy. Zarządca stracił pracę i pole do wypasania koników :-)

Obrazek użytkownika Pers

13-08-2022 [09:29] - Pers | Link:

"Trojanowski" się w końcu doigra...

Obrazek użytkownika Tezeusz

13-08-2022 [10:23] - Tezeusz | Link:

Rus..kiewicz
"Trojanowski" się w końcu doigra..."

Pomyśl lepiej o sobie ?

Obrazek użytkownika Ryan

14-08-2022 [18:26] - Ryan | Link:

tezeuszu
Ale czym ten ruszkiewicz ma myślec
to  leonkowy  ruski pusty dzban jest

Obrazek użytkownika Kaczysta

13-08-2022 [14:13] - Kaczysta | Link:

dachowiec
Pan bloger ​Trojanowski to by cię śmiechem zabił ty ruski konusowy przygłupie

Obrazek użytkownika Pers

13-08-2022 [18:45] - Pers | Link:

@kaczuś

//dachowiec
Pan bloger ​Trojanowski to by cię śmiechem zabił ty ruski konusowy przygłupie//
Nie da rady  @kaczuś
To śmieć jest.

Obrazek użytkownika Kaczysta

13-08-2022 [19:41] - Kaczysta | Link:

dachowiec
 śmieć?
Czyli ty to tylko ludzka padlina

Obrazek użytkownika sake3

13-08-2022 [10:44] - sake3 | Link:

@Pers........Uraz po zwaleniu z nóg już przeszedł? Maść którą przesłałam dronem pomogła? A swoją drogą to chyba nie moje przemyślenia głębokie były przyczyną bolesnego upadku tylko zakrapiana imprezka.

Obrazek użytkownika sake3

13-08-2022 [12:59] - sake3 | Link:

Dziwna jakas powtarzalność,ile razy obchodzimy rocznicę dotyczącą śmierci czy ludobójstwa Polaków natychmiast odzywają się głosy o gorszącym zachowaniu Polaków wobec pomników żołnierzy rosyjskich czy radzieckich.Po katastrofie pod Smoleńskiem pierwsza sprawą poruszoną przez środowiska GW, Tuska czy lewej strony sceny politycznej była nie cierpiąca zwłoki sprawa palenia zniczy pod pomnikami i na grobach żołnierzy Armii Czerwonej. Tak samo obecnie o 85 -ej rocznicy ludobójstwa 111000 Polaków mówi się niewiele a za to rozpatruje problem likwidacji pomników Armii Radzieckiej i braku pamięci nad grobami jej żołnierzy.Nawet tutaj na NB sprawa wdzięczności żołnierzom sowieckim przyćmiła samą rocznicę.Dlaczego nie szanujemy się sami ? Jak możemy w ten sposób wymagać by szanowali nas inni? Czemu Polakom wiecznie wciska się poczucie wstydu? !-go września też pan wiceprezydent Gdańska Grzelak ponownie powie,że złe słowo Polaka wywołało wojnę.Może na Westerplatte nie odbędą się uroczystości,a ze świeczkami pójdzie delegacja na cmentarze niemieckie? 

Obrazek użytkownika u2

13-08-2022 [13:10] - u2 | Link:

likwidacji pomników Armii Radzieckiej i braku pamięci nad grobami jej żołnierzy

Cmentarze wojenne są chronione zgodnie z normami prawa międzynarodowego, ale pomniki już nie. Dlatego Łukaszenka perfidnie likwiduje polskie groby na Białorusi, by wywołać wściekłość w Polsce, tyle że Polacy to spokojny i opanowany naród, nie ulegający prymitywnym prowokacjom :-)

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

13-08-2022 [13:18] - Siberian Husky Dog | Link:

Dla takich pseudo-symboli nie ma miejsca w naszej wolnej Polsce

https://naszeblogi.pl/63514-dlaczego-tak-dlugo-trwa

Obrazek użytkownika Ryan

14-08-2022 [18:30] - Ryan | Link:

Siberian Husky Dog

Znalazłem antidotum na ten cały polskojezyczny sowiecki Neon
Sadźcie drzewa
Albo tych sqrwysynów powiesimy na drzewach albo ich spalimy na stosie