Mordowali cywilów w Buczy – zostali zlikwidowani

Sukces ukraińskiej armii

“Rosja pokazała zdjęcie zlikwidowanych okupantów z 64. Oddzielnej Zmotoryzowanej Brygady Strzelców z Chabarowska. Ta brygada okupanta brała udział w torturowaniu Ukraińców w Buczy”


O śmierci putinowskich żołdaków ma świadczyć opublikowane przez Rosjan zdjęcie, na którym widnieje napis “Ku pamięci poległym”. 

Nie ... ,, Ku pamięci " . Po prostu kupa mięci i nic więcej. Nawet na nawóz to się nie nadaje
Mała rzecz a cieszy! Takich ruskich plakatów będą tysiące.
Super.
Codziennie coraz mniej kiblokradów, onuc którzy kradną sedesy na Ukrainie mimo, że nie pasują do wiader do których to robią przez brak kanalizacji w rasji

 Dzięki pracy dziennikarzy śledczych udało się zidentyfikować 100 rosyjskich żołnierzy 64. Oddzielnej Zmotoryzowanej Brygady Strzelców, którzy dokonywali zbrodni w Buczy. Ujawniono ich dane osobowe: zdjęcia, adresy, konta w mediach społecznościowych. Rozpoznanie zbrodniarzy było możliwe, ponieważ na terenie Buczy znaleziono telefon jednego z żołdaków, na którym znajdowało się około 13 gigabajtów zdjęć. 
SBU- zidentyfikowała podejrzanych a nastepnie zutylizowala : szeregowych Grigorija Naryszkina, Wasilija Knyazjewa, Siergieja Peskariowa i Alberta Radnajewa; kaprale Siemion Malcew, Michaił Kaszyn, Andriej Bizjajew i Dmitrij Sergienko; młodszy sierżant Wiaczesław Ławrentiew; i sierżant Nikita Akimow. oraz 62 innych

W krótkim czasie śledztwo ujawniło, że podczas okupacji Buczy ci sami ludzie brali nieuzbrojonych cywilów jako zakładników, torturowali ich głodem i pragnieniem, trzymali ich na kolanach ze związanymi rękami i oklejonymi oczami, poniżali i bili. Nie spodziewali się ci zbrodniarze i mordercy z moskiewskiej dziczy, że tak szybko i tak bezwzględnie zostanie im wymierzona sprawiedliwość. Jakie to jednocześnie symboliczne , że moskiewska dzicz uważa ich za bohaterów. Tą moskiewską dzicz powinno się traktować jako zagrożenie dla całego demokratycznego świata i należy likwidować ją fizycznie wszędzie tam gdzie się pojawi.
Do piachu kacapskich bandytów za ich zbrodnie! Jak najwięcej do piachu! Żadnej litości ! Niech płaczą rzewnymi łzami ich matki, żony, siostry i narzeczone! Przybyli na Ukrainę niosąc śmierć, więc niech jak najwięcej z nich się ze śmiercią spotka!!! Tylko tak można trafić do ruSSkiego, bandyckiego społeczeństwa! Po trupach ich dzieci wysłanych na wojnę za Putina! Tylko one przekonają tępych kacapów, że nie można bezkarnie być bandytą!
Wielki szacunek dla ukraińskich żołnierzy - te wyeliminowane przez nich kacapskie bestie nigdy już nikogo nie będą prześladować

СЛАВА УКРАЇНІ ТА ЇЇ ВОЇНАМ!
Chwała Ukrainie
Chwała gierojom z Azow
Wieczną im Chwała
Śmierć polskojęzycznym rosyjskim żołdakom

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Pers

08-08-2022 [14:43] - Pers | Link:

A ja slyszasły że to sprawka smoków z bajek ujejskiej.
Czyzby jednak polegla za waszą Ukrainę?

Obrazek użytkownika Maverick

08-08-2022 [17:15] - Maverick | Link:

Tylko jedyna urodzoma na Ukrainie kongresmenka USA, podważa narację kabalarzy z NWO. Czyli nowych komuchów. 

https://www.youtube.com/watch?...

Obrazek użytkownika Valdi

10-08-2022 [18:02] - Valdi | Link:

@Pers
Ty ruska onuco zadbaj o swoje bezpieczeństwo ... Na razie działa policja, sądy itd 
Ale jakby coś się zaczęło ... w sensie wojna lub nawet tylko stan wojenny to kto wie ...
Nie rumakuj za bardzo ... znam wielu którzy chcieli by cię poznać.

Obrazek użytkownika J z L

10-08-2022 [18:41] - J z L | Link:

Ten sukinsyn i tak zdechnie ja ci na zdjeciach
To zwyklych ruski CHUJ

СЛАВА УКРАЇНІ ТА ЇЇ ВОЇНАМ!
Chwała Ukrainie
Chwała gierojom z Azow
Wieczną im Chwała
Śmierć polskojęzycznym rosyjskim żołdakom

Obrazek użytkownika Jabe

10-08-2022 [19:07] - Jabe | Link:

Zaprzaniec.

Obrazek użytkownika Kaczysta

10-08-2022 [19:39] - Kaczysta | Link:

Wcześniej czy później "odwiedza" go panowie w długich płaszczach z ciężkimi kieszeniami
I nigdy nie będzie nikomu tu przykro

https://youtu.be/sZE7KIwEcdA

Obrazek użytkownika Valdi

10-08-2022 [20:45] - Valdi | Link:

Rusyfilityk