Obszczymurki


FOTO: "Pers" zdementował wczorajsze nasze podejrzenia o zeszczaniu się w gacie (ten z prawej). Jednak Policja ani nie potwierdziła ani nie zaprzeczyła temu faktowi. Śledztwo trwa.

Przykład idzie z góry. Tych po lewej przyłapano na szczaniu na jakiś murek, a ten po prawej nie zdążył chyba dobiec i popuścił w gacie. Dzisiaj oskarża Policję że mu uniemożliwiono załatwienie swojej potrzeby. Dociekliwy reporter spytał go dlaczego bluzgał, odpowiedział krótko: Gdyby się panu chciało szczać a jakiś typ by zabraniał, to co byś pan zrobił? No fakt, i jeszcze gazem w pysk dostał! Od wczoraj pewne media ciągle pyskują, że "faszyści" z Policji naruszyli konstytucyjne prawo do swobodnego lania! Podobno posieł Sterczewski także w tej sprawie złożył doniesienie do prokuratury na interweniującą Policję, która zatrzymała go w stanie wskazującym na spożycie. Posieł tłumaczy, że pędził do najbliższej toalety, a interwencja spowodowała że popuścił w gacie parę kropel, czym naraził na szwank wizerunek pośła. Tusk wydał specjalne oświadczenie w sprawie pośła: "Faszyści" mają mu zwrócić za pralnię! Dociekliwy reporter zapytał Tuska, czy zwróci za malowanie elewacji obszczanego przez niego domu? Tusk ze złością odpowiedział, że: Platforma właśnie dlatego musi wygrać wybory aby "faszystowska TV" nie zadawała takich pytań!
No cóż, nie ma innego wyjścia, ten wielki skandal musi rozstrzygnąć TSUE. "Qnik" o mało nie zemdlał kiedy zobaczył transmisję w TV z zadymy w Inowrocławiu i zobowiązał się za darmo wystąpić przed trybunałem w sprawie konstytucyjnej wolności do szczania! Polski Rząd wyśle do trybunału paczkę pampersów w ramach polubownego załatwienia sprawy.

Dziękuję za uwagę.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Darek65

30-06-2022 [12:34] - Darek65 | Link:

To chyba szerszy temat. W normalnym kraju policja ma jasno określone procedury działania i stosuje je wobec każdego, kto narusza prawo. Bez wyjątku. Coś takiego, jak immunitet powinno obowiązywać tylko i wyłącznie przy wyjeździe za granicę. W kraju, jechałeś za szybko, byłeś pod wpływem, itp. i zostałeś zatrzymany, to od razu tak samo, jak normalny obywatel. Rzeczywistość pokazuje, że są święte krowy, których policjant boi się ruszyć, bo straci pracę, nie dostanie awansu, zostanie przeniesiony na prowincję. Powoduje to, że bardzo często policjanci odwracają głowę, bo nie chcą kłopotów. Z drugiej strony, do policji trafia wielu ludzi, których tam, z różnych względów, nie powinno być.  Policjanci nie doszkalają się, nie strzelają. I jeszcze jedna, ważna sprawa. Brak poczucia stabilizacji. Dotyczy to praktycznie wszystkich służb odpowiadających za bezpieczeństwo. Przychodzi nowa władza, to rusza szeroka miotła, zmiany. Takie służby potrzebują spokoju.

Obrazek użytkownika sake3

30-06-2022 [12:58] - sake3 | Link:

@Darek65....Zapomniał pan o czymś.W normalnym kraju człowiek na stanowisku, poseł, polityk,piastujący urząd powinien mieć na tyle przyzwoitości,wychowania i kultury by wiedzieć jak się zachowywać w miejscu publicznym, U nas nie ma poszanowania drugiego człowieka a takich ludzi jak posłowie obecnej kadencji wybieraliśmy sami.Zadziwiające,że w dobie łatwego dostępu do informacji kiedy media pokazują,reklamują kandydatów na ważne urzędy Polacy nie potrafią zagłosować właściwie i na właściwych ludzi.Sterczewski zresztą nie jest jedynym przykładem tych niewłaściwych kandydatów.

Obrazek użytkownika Darek65

30-06-2022 [13:28] - Darek65 | Link:

@sake
Dlatego nie powinno być immunitetu, bo jak się nie umiesz zachować sam z siebie, to musisz ponieść konsekwencje. To, że tacy ludzie, jak Starczewski dostają się do Sejmu, to po pierwsze wina wyborców, a po drugie wina systemu wyborczego. Jeśli chodzi o pierwsze, to trzeba być świadomym, że po to gnoi się edukację, aby kształciła głupków i wtórnych analfabetów. Reszta już idzie. Takich ludzi, jak Starczewski, wybiera się na złość, dla żartu, itp. Bardzo często argument, bo jest przygotowany i ma wiedzę na taką funkcję w ogóle nie jest brany pod uwagę, albo w marginalnych przypadkach. Z czego znany jest celebryta? Z tego, że jest znany.....

Obrazek użytkownika Pers

30-06-2022 [15:21] - Pers | Link:

@ujejska
Tu masz poważny temat:
Ukraińcy odsprzedali Rosji dwa działa samobieżne Cezar
Kanał Telegram Rybar i francuskie źródła wojskowe potwierdziły, że dwa francuskie działa samobieżne Cezar dostarczone przez Paryż na Ukrainę zostały odsprzedane i trafiły do ​​Rosji, gdzie obecnie się znajdują.
20 czerwca 2022 r. francuski prawnik Régis de Castelnau opublikował na Twitterze post informujący, że Rosja zdobyła dwa działa samobieżne Cezar, które Francja dostarczyła Ukrainie.

Informacje wydawały się zbyt niewiarygodne i nie było żadnego potwierdzenia, aż do 23 czerwca, kiedy firma Uralvagonzawod, cytowana w tweecie Régis de Castelnau, odpowiedziała na swoim oficjalnym koncie na kanale Telegram francuskiemu prawnikowi.
W ten sposób dowiadujemy się od Rybara, w jaki sposób Rosja zdobyła dwa francuskie działa samobieżne Cezar, które zostały dostarczone Ukrainie. Okazuje się, że ze wszystkich dział Cezar dostarczonych do Kijowa trzy zostały zniszczone podczas nalotów na Kurachowo, jedno zostało zniszczone na półwyspie Kubanskij w obwodzie odeskim, a dwa zostały sprzedane za śmieszną cenę 120 000 dolarów za sztukę.
Dla informacji, działo samobieżne Cezar jest warte około 7 milionów euro! Tak więc Francja dostarczyła dwa działa samobieżne Cezar za 14 milionów euro, które sprzedano za 240 000 dolarów.
Można się założyć, że broń ta została sprzedana pośrednikowi (grupie zbrojnej lub handlarzowi bronią), który sam sprzedał działa samobieżne Rosji, która może je teraz rozmontować i przeanalizować. Interesujący Moskwę jest system kierowania i koordynacji ognia z dział samobieżnych Cezar.

Chwaliłaś się kiedyś @ujejska, że uczestniczysz w różnych podejrzanych transakcjach bronią to pewnie wiesz coś więcej.
Napiszesz nam?

Obrazek użytkownika Grzegorz GPS Świderski

30-06-2022 [15:53] - Grzegorz GPS Św... | Link:

Nie rozumiem, dlaczego wy tu tak intensywnie zajmujecie się tym jednym konkretnym ruskim obszczymurem. On nawet żadnej własnej wiedzy czy inwencji nie ma - potrafi tylko przepisywać propagandę Kremla z portali, które mu wskazuje oficer prowadzący. Rozumiem raz obnażyć jego agenturalność i na taką notkę się czasem powoływać. Ale po co go promować, ciągle z nim dyskutować i na okrągło się nim zajmować, jeśli to pionek pionka. Bardziej dekonspirować należy prowodyrów. To jest dla nich bardzo na rękę, by skupiać energię wroga na swoich kolaborantach zatrudnianych za flaszkę miesięcznie. 

Obrazek użytkownika Tezeusz

30-06-2022 [16:13] - Tezeusz | Link:

Panie Grzegorzu
Słuszna uwaga. Rusifil jest na NB w jednym celu by srać roSSyjskim gównem i wcale tego nie ukrywa.

Obrazek użytkownika Grzegorz GPS Świderski

30-06-2022 [16:26] - Grzegorz GPS Św... | Link:

To już wszyscy doskonale wiedzą. Po co więc się nim nieustannie zajmować? On was tu wszystkich tym gównem trolluje. Moim zdaniem wystarczy raz go obnażyć, raz napisać o tym notkę, a potem ciągle do niej odsyłać, gdy znów zaczyna kopiować narrację Kremla. Nie ma sensu na niego tracić więcej czasu.

Obrazek użytkownika sake3

30-06-2022 [17:41] - sake3 | Link:

Więc co lepsze,przemilczanie,udawanie że takich tekstów nie ma? Brak reakcji to najgorsze co można zrobić i uważam,że polemika nawet z kremlowskim ,siermiężnym tekstem jest konieczna.Musimy jednak swoje argumenty artykułować,pokazywać kłamliwe i nieprawdziwe informacje.Tego nie zrobi się milcząc.Nie jest ważne dlaczego troll czy trolle rozpowszechniają kremlowskie materiały,-pod presją,za pieniądze czy butelkę wódki tylko jak i co ripostować bez zacietrzewienia ale merytorycznie.Osoby słabo zorientowane trafiwszy na kremlowskie teksty nie wiedzą co chodzi,gdzie prawda i gotowi są uwierzyć. Po to własnie jest dyskusja by temu zapobiec.  

Obrazek użytkownika Grzegorz GPS Świderski

01-07-2022 [01:22] - Grzegorz GPS Św... | Link:

No ale Kreml ma trzy argumenty na krzyż, więc można je łatwo obalić w jednej notce i potem jak jakiś ich kolaborant to powtarza, to dawać odnośnik do tej notki. Po co to samo pisać na sto sposobów? Dodatkowo w notce, pod którą dyskutujemy, nie ma żadnej polemiki z ruską propagandą.

Obrazek użytkownika sake3

01-07-2022 [06:55] - sake3 | Link:

@Grzegorz GPS.......Niestety na powtarzające się propagandowe treści trzeba odpowiadać dementowaniemnawet jeśli jest to nużące i częste.Tyle że trzeba konfrontować się z tekstem a nie z propagandystą.

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

30-06-2022 [17:15] - Siberian Husky Dog | Link:

Warto wierzyć tylko w zdementowane informacje

Obrazek użytkownika Kaczysta

30-06-2022 [19:57] - Kaczysta | Link:

"Zniszczyliśmy 215 ze 152 ukraińskich samolotów".
Wpadka rosyjskiej propagandy

Media "Projekt" opublikowały wyniki śledztwa w sprawie kłamstw rosyjskiego Ministerstwa Obrony o "zwycięstwach na Ukrainie".

"Igor Konashenkov, rzecznik rosyjskiego MON miał informować o zniszczeniu 215 ukraińskich samolotów.  Wcześniej rosyjskie Ministerstwo Obrony informowało, że  tuż przed operacja specjalna Ukraina dysponowała 152 samolotami"

 

Obrazek użytkownika sake3

01-07-2022 [13:23] - sake3 | Link:

Marnujemy czas na utyskiwanie z powodu internetowych trolli serwujących prorosyjską propagandę, zresztą coraz bardziej aktywnych na NB. Nie widzimy sytuacji o wiele bardziej poważnych a do takich należy rozmowa prezydenta Warszawy z rzekomym merem Kijowa Witalijem Kliczką a w rzeczywistości podszywającym się pod niego rosyjskim pranksterem.Trzaskowski użala się na rząd,szkaluje go,opowiada o podatkach,pieniądzach rozdzielanych do samorządów,narzeka.Okazało się że z żadnym Kliczką nie rozmawiał tylko z rosyjskimi prowokatorami Wawanem i Lexusem.Rozmówca Trzaskowskiego zaproponował pomoc w organizacji wyborów,PR i różnych działaniach ( zapewne zadymach) i prowokacjach.Czy ta okropna wpadka Trzaskowskiego który okazał się zwykłym idiotą nic nam nie daje do myślenia? Przecież Trzaskowski jest kandydatem na prezydenta Polski.Jakiż z niego może być prezydent? A my tu zajmujemy się jakimś @Pers który rzekomo się posiusiał. Skąd ta cisza,skoro incydent z Trzaskowskim miał miejsce z tydzień temu?

Obrazek użytkownika Pers

01-07-2022 [14:16] - Pers | Link:

@sake
//Czy ta okropna wpadka Trzaskowskiego który okazał się zwykłym idiotą nic nam nie daje do myślenia? Przecież Trzaskowski jest kandydatem na prezydenta Polski//
Faktycznie niezły obciach :)
Chciałbym ci tylko przypomnieć, że pan prezydent Duda też dał się nabrać tym dwóm żartownisiom. Już jako urzędujący prezydent RP.

Obrazek użytkownika Tezeusz

01-07-2022 [18:44] - Tezeusz | Link:

Ruszkiewicz skompromitowałeś się na tym portalu
https://naszeblogi.pl/63100-ne...