NEonowe manipulacje i kłamstwa @Persa

To że w sieci polskojęzyczni czciciele bandyty putina kłamią i manipulują faktami to jest fakt niezaprzeczalny i wielokrotnie udowadniany, oto jeden z wielu takich przykładów o tyle ciekawych, że dotyczy wypowiedzi w sieci komentatora portalu Nasze Blogi.

Jeden z komentatorów portalu patriotycznego  "Nasze Blogi" piszących jako @ Pers a faktycznie Ruszkiewicz z portalu NEon24 takie podaje fakty według niego " niezaprzeczalne" i "pewne" cytuję :

"Podobno normalnego, myślącego człowieka można oszukać raz a ciągle oszukiwać można tylko idiotę.
To następne trudne dni dla połykaczy banderowskiej propagandy. Rzekomy rosyjski atak rakietowy na centrum handlowe w Krzemieńczuku, który miał potwierdzić bestialstwo orków polujących na miłujących pokój Ukraińców znowu okazał się ordynarnym fejkiem. 
To zresztą nie pierwszy raz, starczy przypomnieć głośny incydent z atakiem rakietowym na dworzec w Kramatorsku gdzie Orki miały celowo zbombardować ludność cywilną, która chciała się ewakuować do... Rosji. Dopiero udokumentowane odkrycie włoskich dziennikarzy, którzy udowodnili, że rakieta była w rzeczywistości ukraińska wyciszyło sprawę.
Podobno kijowskiej juncie doradzają najlepsze agencje PR na świecie ale ich propaganda jest tak tępa, że aż zęby bolą od czytania. Choć z drugiej strony "pandemia" udowodniła, że świat pełen jest idiotówi i ten przekaz jest pewnie skierowany dla nich...."

https://spiritolibero.nowyekra...

A jakie są fakty? - oto one i to nie wyjęte z TVP czy Niezależnej.PL ale z Niemieckiej Interii :

https://wydarzenia.interia.pl/...
Interia pisze w  nim :

"Ostrzał nastąpił w porze największego ruchu. Rosjanom chodziło o urządzenie rzezi - komentuje ostrzelanie centrum handlowego Amstor w Krzemieńczuku ukraińskie Centrum Komunikacji Strategicznej, zamieszczając zdjęcie rakiety lecącej w kierunku budniku. Ukraińcy nie mają wątpliwości, że chodziło o celowy atak na ludność cywilną..."

Oto ewidentne kłamstwo i manipulacja @ Persa vel Ruszkiewicza, dotychczas raczej dał się poznać jako osoba obrażająca i to wulgarnie blogerów  portalu NB o czym pisałem ;
https://naszeblogi.pl/61826-ch...

Ten proceder związany z kłamstwami i propaganda Moskwy trwa od dawna o czym sygnalizowałem także :
https://naszeblogi.pl/62340-kl...

Właściwie komentarz jest zbędny liczą się tylko fakty i wypowiedzi, a one zostały zaprezentowane powyżej. Można zadać jedynie pytanie o cel takiej działalności publicznej ? Autor tego kłamstwa zapomniał dodać źródło z jakiego niewątpliwie korzystał..

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Tezeusz

29-06-2022 [11:02] - Tezeusz | Link:

Celem  dodatkowego udowodnienia kłamstw i manipulacji Ruszkiewicza w nawiązaniu do treści powyższego materiału :
https://niezalezna.pl/448158-z...

Gdzie czytamy :
"Nastojaszczije Wremja" twierdzą, że kłam rosyjskiej narracji, jakoby centrum handlowe zapaliło się od detonacji w składzie zachodniej amunicji, zadają także nagrania z kamer przemysłowych.
Na nagraniu z kamer widać, że poniedziałkowe eksplozje w Krzemieńczuku w obwodzie połtawskim w środkowej części Ukrainy spowodowane były przez dwa nadlatujące pociski. Jeden z nich uderzył w budynek centrum handlowego, a drugi w jego garaż – przekazała agencja Ukrinform, opisując ustalenia telewizji internetowej Nastojaszczeje Wremia."

Ta dziewczynka idąca z mamą do galerii , szczęśliwa i grzeczna z nadzieją że jej mama coś kupi . Film chwyta za serce . Po drugiej stronie Orki planujące podły atak na ludność cywilną . Dopóki żyję będę wspierał Ukraińców . Z dumą patrzę na ich heroizm w walce z Ruskimi Bandytami . Teraz jest czas w którym widać kto jest jakim człowiekiem . Kto wspiera Ukrainę a kto jest zwykłą szują .

Obrazek użytkownika u2

29-06-2022 [11:08] - u2 | Link:

Zełenski pokazał wideo, które zadaje kłam kremlowskiej propagandzie

https://niezalezna.pl/448158-z...

Prezydent Ukrainy pokazał nowe wideo przedstawiające rosyjski atak rakietowy na centrum handlowe w Krzemieńczuku w środkowej Ukrainie. W wyniku ostrzału zginęło kilkudziesięciu cywilów. "Łączna liczba rosyjskich pocisków, która spadła na nasze miasta, to już 2811" - napisał w wieczornym poście na Facebooku Wołodymyr Zełenski.

Obrazek użytkownika Tezeusz

29-06-2022 [11:09] - Tezeusz | Link:

Według opublikowanego dzisiaj zestawienia, prokuratura generalna Ukrainy od początku inwazji Rosji zarejestrowała 20 010 przestępstw agresji i zbrodni wojennych, z czego 19 276 spraw dotyczących naruszenie praw i zwyczajów wojennych, 73 planowania, przygotowania i prowadzenie wojny agresywnej, 18 dotyczących prowadzenia propagandy wojennej.
Ponadto zarejestrowano 9973 przestępstwa przeciwko bezpieczeństwu narodowemu, w tym, 6972 spraw za naruszenie integralności terytorialnej Ukrainy, 1201 za zdradę, 1361 za kolaborację, 68 za pomoc państwu agresorowi, 64 za sabotaż.

A w Polsce za sianie propagandy wrogiej naszej ojczyźnie, za publikowanie roSSyjskich kłamstw i szerzenie celowych spreparowanych na Białorusi i roSSji informacji mających na celu podważenie sojuszu NATO, stosunków Polsko - Ukraińskich itp.. kiedy ?
 

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

29-06-2022 [19:07] - Siberian Husky Dog | Link:

Nie żyje Aleksander Goriew. Rosyjski wojskowy zginął w inwazji na Ukrainę
Post w mediach społecznościowych na ten temat został już ukryty. Przypomnijmy, że w jakiś czas temu w niektórych regionach Rosji cenzura zabroniła informować o zgonach biorących udział w inwazji. Rzekomo stanowiło to tajemnicę państwową. 

O zabiciu Rosjanina poinformował profil miasta Gadżyjewo na portalu VK. Swedowoi zginął 12 maja podczas “operacji specjalnej w Ukrainie”. Został pośmiertnie nagrodzony “za odwagę i męstwo okazywane podczas operacji specjalnej”Kapitan Aleksander Goriew to kolejny rosyjski wojskowy, który zginął podczas inwazji na Ukrainę. W poniedziałek 27 czerwca media obiegła informacja o śmierci starszego porucznika Jurija Dmitriewicza Swedowoia.O zabiciu Rosjanina poinformował profil miasta Gadżyjewo na portalu VK. Swedowoi zginął 12 maja podczas “operacji specjalnej w Ukrainie”. Został pośmiertnie nagrodzony “za odwagę i męstwo okazywane podczas operacji specjalnej”

Obrazek użytkownika Maverick

29-06-2022 [19:34] - Maverick | Link:

Ulka ty masz urojenia, a Pers poprawnie ocenia rzeczywistość, Jak ktoś ma odchyłki psychiczne nie może za to winić innych.

Doza rzeczywistości.
https://www.youtube.com/watch?...

Obrazek użytkownika Tezeusz

30-06-2022 [10:34] - Tezeusz | Link:

@Maverick
Nie wal tyle samogonu bo zgłupiejesz do reszty mimo sovieckiego smrodu...Gdzie tutaj masz komentarz Ulki cieciu gdzie ?
Sowiecka agitka możg przeżarła tobie
 A jaką masz pogodę w Moskwie ?

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

30-06-2022 [11:45] - Ula Ujejska | Link:

Tezeusz
No popatrz, on rzeczywiście coś ćpa 🤣 

Obrazek użytkownika J z L

29-06-2022 [21:14] - J z L | Link:

Czyli w skrócie
​Kolejne dwie kałmuckie qrwy wyleciały w kosmos

Obrazek użytkownika Tezeusz

07-07-2022 [05:42] - Tezeusz | Link:

Tak o Ruszkiewiczu pisze admin NEonka:
""Mentalne dno, Intelektualne zero". Od razu widać, że człowiek błysnął intelektem, aż św. Piotr tam na bramie oślepł. Do tego poziomu się zniżasz?"
Brawo trafił z oceną w dychę