Tajna broń Putina. Ukraina zostanie zjedzona

Ostatnia nadzieja białych
Zadanie wykonane, Ukraina została zjedzona

W Rosji brakuje już generałów... Wielu zostało wystrzelanych albo rannych, więc Putas sięga do swoich rezerw.
„Po utracie wszystkich swoich czołowych generałów i dowódców w wojnie z Ukrainą Putin wzywa generała Pawła z emerytury, aby poprowadził rosyjską inwazję – pisze angielski tabloid Mirror”, a my zastanawiamy się czy to prawda.

                 
Walka trwa ale on już jest wielki
Generał Pavel ma 67 lat. To bohater walk radzieckich z Afganistanu, dowodził podobno siłami rosyjskimi w Syrii. Zjada 5 posiłków dziennie, pije dużo wódki, i ogólnie wyrósł jak się patrzy – waży jakieś 160 kg. Komandos niczym admirał Bezjajcew.
Ponieważ Rasiji ma się kończyć amunicja, planowane jest, że generał Pavel będzie wykorzystywany niczym kula wyburzeniowa - zawieszany na długiej linie – ten generał o pokaźnej masie będzie rozwalał wszystko, co napotka na swojej drodze.

Jak sytuacja będzie tragiczna, to jego wystrzelą z artylerii.
Atomówka to będzie przy tym nic.

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Pers

29-06-2022 [19:42] - Pers | Link:

Niezły obciach dostawać wciry od takiego bambaryły.

Obrazek użytkownika Pers

29-06-2022 [20:12] - Pers | Link:

Tu jest ciekawy filmik jak wygląda ewakuacja z Łysyczańska.
Droga usiana niespodziankami... https://youtu.be/SGNbIuvV4BY

Obrazek użytkownika Tezeusz

30-06-2022 [07:48] - Tezeusz | Link:

Czujecie ten smród scierwoneonowego gówna osranego zdechlaka bandyty putlerka...Zlot czarownic rusofilowych ze ścierwoneonka ?