Czy nastąpi rozłam "imperium"

Ja myślę że upadek Rosji jest w interesie Rosjan. Przecież ten kraj w innym przypadku skończy smarząc się w ogniu atomowym i zostanie zalany betonowym sarkofagiem jak Czarnobyl.
Szkoda mi trochę zwykłych Rosjan, którzy żyją w miejscu gdzie mając tyle zasobów, miejsc i dobrej jakości ziemi pod uprawę roli żyją od setek lat w takim szambie. Dzisiejszą rosja to kraj zapatrzony w przeszłość z carem putinem nie chcącym nawet myśleć o przyszłości. 

Chciałbym by Rosja w końcu przestała walczyć że wszystkimi dookoła i zaczeła się rozwijać jak reszta wchodniej europy po upadku ZSRR. No ale to tylko nierealne marzenia,bo prędzej czy później kolejny schizofrenik czy szaleniec utopi własnych obywateli we krwi niżli pozwoli swoim obywatelom na odrobinę niezależności.

​Zaledwie kilkanaście minut ale warto to obejrzeć

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika EsaurGappa

18-05-2022 [21:07] - EsaurGappa | Link:

Czy Rosja i jej mieszkańcy są okrutnie zniewoleni,a czy także Chiny i jej mieszkańcy są okrutnie zniewoleni?Tak,prowadzeni jak stado baranów na rzeź i  to w 21 wieku.
 To "Świat" stworzył te potwory 21 wieku z jednej strony zacofanie i wszetechczeństwo a z drugiej cyfryzacja i odhumanizowanie wolności jednostki.A to tylko drugie tło tego przedstawienia,kryzys kościóła katolickiego we wspólnotach na świecie oznacza coś więcej aniżeli złudzenie kryzysu życia,ono tworzy rzeczywisty koszmar dla miliarda dusz.Tak więc czym jest protestantyzm i prawosławie na szali być albo nie być dla Chrześcijan?.Rosjanie nie walczą już o nic mają swoje małe śmierdzące pieķło,jest ich po ludzku żal dlatego czasem każdy życzy im by w końcu powstali z kolan.

Obrazek użytkownika sake3

18-05-2022 [21:14] - sake3 | Link:

Ależ nie nastąpi żaden upadek Rosji.Przecież ma tylu obrońców,tylu wielbicieli w Europie,że niejedna piękna panna mogłaby pozazdrościć. Teraz Rosja wychodząca z twarzą wskaże paluszkiem kolejny obiekt w którym będzie militarnie tropić nazistów skoro taki scenariusz sprawdził się w Gruzji i na Ukrainie.Nie będzie rozłamu,rusofile odetchną z ulgą.

Obrazek użytkownika u2

18-05-2022 [21:24] - u2 | Link:

Szkoda mi trochę zwykłych Rosjan

Ale ale, oligarchowie specjalnie trzymają ruskich w biedzie, bo łatwiej takich wysłać na wojnę jako mięso armatnie.

Dlaczego Rosja to najgorszy kraj na świecie?

https://www.youtube.com/watch?...

Obrazek użytkownika Kaczysta

18-05-2022 [21:32] - Kaczysta | Link:

rosyjski żołdak oskarżony o zastrzelenie cywila przyznał się do winy w pierwszym na Ukrainie procesie o zbrodnie wojenne.

Czy  Putin kiedykolwiek sam będzie mógł zobaczyć wnętrze sali sądowej?
Raczej wcześniej zdechnie na raka, lub mu swoi łeb upierdolą

Obrazek użytkownika sake3

18-05-2022 [21:57] - sake3 | Link:

Putin nie obejrzy sali sądowej,bo francuski źmieszny fircyk wziął na swe ramionka ciężar ratowania jego twarzy.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

18-05-2022 [23:00] - Ula Ujejska | Link:

Sake3
Jak przeżyje, to obstawiam snajperski strzał między oczy.-  Azovcy mu nie darują.

Obrazek użytkownika Pers

18-05-2022 [22:43] - Pers | Link:

@rjanek
//i zaczeła się rozwijać jak reszta wchodniej europy po upadku ZSRR.//

Powiedz mi @rjanek - ile razy jest większy dług Polski od Rosji?
5x? A może 7 razy?

Obrazek użytkownika Tezeusz

19-05-2022 [06:09] - Tezeusz | Link:

Jak nam Ruszkiewicz placze i lamentuje bo go wykopali z antypolskiego NEonka. :
"Tym bardziej dziwne, że wzrasta lawinowo obecność jawnie antypolskich trolli wyznania banderowskiego, którym wtóruje jeden z adminów NEon24. Podobno w imię "pluralizmu" i walki z "moskiewską propagandą". Pan Opara też nie jest bez winy bo woli np. znanego i uznanego trolla niż moje teksty. Cóż, jego wybór..."
Bo musi ! wiesz dlaczego ! po co beczysz. Sam jesteś sobie winien...za całokształt twojej tffffffuuuurrrczości !