ZANIM GRUBY SCHUDNIE,TO CHUDY ZDECHNIE!

Mysz wypowiedziała wojnę niedźwiedziowi...był taki film...mysz,która ryknęła.
Po co mam pisać notkę? Narażac sie na inwektywy idotow z NB,czytac o ruskich onucach...?

Nie wierzycie,że Polska JEST juz następna do likwidacji? Niemcy czekają na ruch Putina...jeszcze w tym roku...moze w lecie?
Nie liczcie na NATO,na nikogo...macie przyklad z UE i "naszymi przyjaciółmi" na świecie...oni mają takie powiedzenie: NIC OSOBISTEGO,TO TYLKO BIZNES.

UNIA OD LIZBONY DO WŁADYWOSTOKU...NAWET NA GRUZACH...SKAŻONYCH PLUTONEM PO BOMBACH ATOMOWYCH...W CZARNOBYLU DA SIE ŻYĆ.
#####################################################################################################################################

Kończę pisaninę...zamiast mojej notki,przeczytajcie sobie notkę doktora Kuźmiuka...i NIE MYŚLCIE,NAJWAŻNIEJSZE TO NIE MYSLEĆ,A JAKOŚ TO BĘDZIE...
ALBO NIE BĘDZIE...

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Pers

27-04-2022 [08:55] - Pers | Link:

USA/NATO nie przejmują się takimi drobiazgami.
Na razie "walczą" do ostatniego Ukraińca a jak zabraknie Ukraińców to do ostatniego Polaka.
A co? stać nas! Wielokrotnie udowodniliśmy, że potrafimy walczyć za "wolność waszą i naszą"
A zwłaszcza "waszą"...

Obrazek użytkownika Kazimierz Koziorowski

27-04-2022 [10:00] - Kazimierz Kozio... | Link:

wizjoner Stefan Ossowiecki, którego wizje zdumiewająco potwierdzały sie, podał juz 80 lat temu ze "Europa po ostatnich błyskach zacznie gasnąć, a setki milionów Azjatów runą na Zachód, rozdrapując dziedzictwo minionych wieków. Zacznie sie epoka Wschodu, ognia, nowego żywiołu rozpalającego i burzącego dawną ludzkość Pólnocy i Zachodu..." 

Obrazek użytkownika sake3

27-04-2022 [10:03] - sake3 | Link:

A co autor notki w takim razie proponuje,bo emocjonalne wskazywanie idiotów to niewiele. Przypuszczalnie i z dużym prawdopodobieństwem można mówić,że z rosyjskim gazem czy bez niego inwazja na POlskę w planach Putina i Scholtza  była już od dawna i jest przewidziana do rozszarpania..Wystarczy zobaczyć niemieckie mapy.Autor notki oskarża tak naprawdę kogo o przyszłe skażenie plutonem gleby? Polskę ?Kuźmiuka? Niemcy nie czekają na ruch Putina,bo od dawna z nim współpracują.I tu nie ma znaczenia czy mysz ryczy czy popiskuje.

Obrazek użytkownika Darek65

27-04-2022 [10:15] - Darek65 | Link:

Tak w życiu bywa, że czasami nie ma wyjścia i trzeba"iść" na rozwiązania drastycznie, aby nie powiedzieć ostateczne. Niemniej trzeba zrobić wszystko, aby do tego nie doszło. Na pewno, nie wolno prowokować takich działań. Nie jesteśmy głównym, ani też najsilniejszym graczem. I proszę tu nie wyjeżdżać mi z wytartymi sloganami typu bohaterstwo, ruskie onuce i tym podobne. Cmentarze, szczególnie polskie, pełne są bohaterów. Trzeba myśleć i wyciągać wnioski z tego, co się wydarzyło w przeszłości. Europa, a szczególnie Anglosasi, chętnie walczyli do ostatniego naszego żołnierza. Tylko, co było w zamian ? Putin, to morderca, ale nie głupek. Nie sądzę, że bezmyślnie wplątał się w wojnę. Albo został w nią wciągnięty, albo są jakieś powody, o których nie wiemy. I wcale tu Amerykanom do końca nie wierzę. Trzeba wspomagać Ukrainę, bo słaba Rosja jest w naszym interesie, ale trzeba to robić z głową. Świat w odpowiedzi na broń atomową Rosji zasypie Rosję swoimi bombami atomowymi. Wiecie, co to oznacza?  Ogromne skażenie w Polsce, a może nawet naszą zagłada. Według wstępnych szacunków wszelaka pomoc dla Ukrainy ( wojskowa, socjalna, inna) będzie nas kosztować do końca roku 60 mld. To ogrom pieniędzy. Czy nas na to stać ? Tym bardziej, że Unia się na nas wypięła, a na dodatek nakłada na nas kary. To machanie szabelką.... Tylko później Morawiecki spieprzy do Izraela i znowu zostaniemy z syfem.

Obrazek użytkownika sake3

27-04-2022 [10:29] - sake3 | Link:

@Darek65..........Nieświadome a zagrożone Rosją kraje chwilowo odetchnęły z ulgą,bo teraz Nadniestrze pójdzie pod nóż.Jednak niedługo przyjdzie kolej na następny i następny....Który? Chyba ten którego wskażą Niemcy bo ma zasoby i na których można prowadzić interesy.  

Obrazek użytkownika Darek65

27-04-2022 [11:14] - Darek65 | Link:

sake
Nie wiem, jak rozwinie się sytuacja, co jest grane za kulisami. Robimy dużo w tej sprawie i zgadzam się, że trzeba wspierać Ukrainę, bo to gwarancja, że Rosja osłabnie, Tylko trzeba też pamiętać o sobie. Nawet lewak Clinton mówił - gospodarka głupcze.... Kasa nie bierze się z powietrza.

Obrazek użytkownika Czesław2

27-04-2022 [11:50] - Czesław2 | Link:

Rząd w odpowiedzi na wypięcie się uni stwierdził, że do końca będzie niemcom lojalny i składek n ie ograniczy.

Obrazek użytkownika Darek65

27-04-2022 [12:14] - Darek65 | Link:

Niestety, nie dodali, że zabiorą nam, ze swoich nie wezmą.

Obrazek użytkownika Jan1797

27-04-2022 [21:04] - Jan1797 | Link:

Kim trzeba być, by tak jak wy pisać? Czy dociera do Was panowie, że gros problemów wynika z postawy delegowanych do sprawy polskiej i nie ma tu znaczenia czy są tego świadomi czy nie? Czy cokolwiek pozostało Wam w głowach z lekcji historii na przyczynami klęski rozbiorów? 

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

27-04-2022 [21:31] - wielkopolskizdzichu | Link:

 "Czy cokolwiek pozostało Wam w głowach z lekcji historii na przyczynami klęski rozbiorów? "
Jako żywo zostało i co nieco z Biblii też, o krowach na ten przykład.
Oparcie pisowskiego programu społecznego - mającego zapewnić zwycięstwa wyborcze - na prospericie zagranicznej oznaczało od samego początku założenie pętli na budżet. Teraz PiS a razem z nim Polska jest na kolanach i ssie bo jak UE nie da, to PiS ma wszelkie możliwości do przerżnięcia wyborów. Tego Polsce życzę jako jej obywatel.
Im gorzej dla PiS tym lepiej dla Polski.

Obrazek użytkownika Jan1797

28-04-2022 [17:31] - Jan1797 | Link:

Jako żywo zostało i co nieco z Biblii też, o krowach na ten przykład

Tyle że wedle Was krowa mleczna nie była i jak „ją zgubiliście” pozostało jedynie przyznać "piniędzy ni ma" - to pamiętasz? Całe szczęście dobry Bóg zauważył naszą pracowitość i wniwecz obrócił Wasze „i nie będzie”. Stąd owce dla maluczkich są a, że musicie zgubić własne apanaże, to co się odwlecze to jak znalazł;)

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

28-04-2022 [18:16] - wielkopolskizdzichu | Link:

Skoro jest tak dobrze to dlaczego polski rząd zajął pozycję klęczącą wobec Brukseli i merda ogonem. Nawet minister sprawiedliwości zaczął opowiadać iż nie żąda zaprzestania płacenia składek tylko składa grzeczną suplikę do Komisji Unijnej. Dziwnie to zaprzecza lansowanej dla pisiorów tezie o budżecie  przypominającym beczkę bez dna, bo rzeczywistość raczej idzie w kierunku "piniędzy ni ma"
A miało być chmurnie i dumnie, z Orbanem Kaczyński miał zmienić UE w Europę Ojczyzn.

Obrazek użytkownika Jan1797

28-04-2022 [21:31] - Jan1797 | Link:

Skoro jest tak dobrze to dlaczego polski rząd zajął pozycję klęczącą wobec Brukseli i merda ogonem. 
Jeżeli ktokolwiek z rządu mówi, iż nie żąda zaprzestania płacenia składek unijnych to nie w imię poklasku a odpowiedzialności. Odpowiedzialności za Państwo i nie po naszej stronie wstydzić się trzeba. Wiem z relacji człowieka dla mnie będącego wzorem zachowania przedstawiciela Polski, że zdarzają się w PE głosy; „wzięliście sobie na kark uchodźców to się udławcie” i zaręczam udźwigniemy te problemy, uzbrojenie naszej armii i problem gazowy. Tutaj opinie dwu biegunów politycznych na temat wiarygodności dzisiejszych przekazów; https://www.youtube.com/watch?...
https://www.youtube.com/watch?...

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

28-04-2022 [22:25] - wielkopolskizdzichu | Link:

 "Odpowiedzialności za Państwo i nie po naszej stronie wstydzić się trzeba."
Tylko że z odpowiedzialnością nie ma nic wspólnego bicie piany przez lat parę w pisowskich mediach i przedstawianie UE jako największego wroga Polski. Wszak dla pisiorów flaga unijna to szmata wedle słów ulubienicy Prezesa - Pawłowicz.

Po za tym jak to jest? PO wedle opinii PiS rozkradało budżet, i nagle w budżecie znajdują się pieniądze na socjał, z dnia na dzień.
Mało tego wbrew propagandzie pisowskiej nikomu z PO nie udowodniono miliardowych przekrętów, a Nowaka przekręty są małym miki w stosunku do tego co pisiory i ich pociotki zarobiły na pandemii.
Co najlepsze pisiory postanowiły przepchnąć przez Sejm ustawy gwarantujące im bezkarność. Tego to nawet za Tuska nie było.

 

Obrazek użytkownika Pers

27-04-2022 [12:17] - Pers | Link:

Punkt pomocy dla uchodźców przed wojną w Ukrainie na terenie bielskiej Akademii Techniczno-Humanistycznej został zamknięty, nim na dobre zaczął działać, z powodu - jak informują studenci-wolontariusze - przykrego incydentu, do jakiego doszło w nim już pierwszego dnia. Osoby chcące skorzystać z pomocy m.in. porozrzucały ubrania, zniszczone zostały także pudła z zabawkami dla dzieci. O incydencie poinformował w mediach społecznościowych Nikodem Słowiński, przewodniczący samorządu studentów ATH. Wielu Ukraińców wyraziło dezaprobatę wobec zachowania swoich rodaków.

"Dnia 25.04.2022r. w punkcie zbiórki na ATH w Bielsku-Białej doszło do przykrego incydentu, w którym brali udział uchodźcy z Ukrainy - napisał Nikodem Słowiński. Dodał, że przez ostatnie dni studenci-wolontariusze przygotowywali miejsce tak, żeby „potrzebujący z Ukrainy mogli poczuć się jeszcze bardziej swobodniej, wybrać rozwieszone ubrania na wieszakach oraz otrzymać jedzenie. Niestety w trakcie pierwszego dnia spotkały nas niemiłe sytuacje" - napisał.
Słowiński na jednej z grup w mediach społecznościowych wylicza, że „Jedzenie, chemia oraz środki czystości zniknęły w trybie natychmiastowym, ponieważ ludzie nie chcieli się dzielić z innymi, pudła przeznaczone do pralni zostały rozerwane, a ubrania zostały porozrzucane po całym budynku m.in. na podłogę i na regały przeznaczone na żywność". Dodaje także, że wolontariusze spotkali się z pretensjami z powodu braków żywności, obrażaniem po ukraińsku i domaganiem się lepszych ubrań lub w innym kolorze, z kolei dzieci demolowały manekiny, wchodziły do plastikowych pudełek oraz rozrzucały zabawki po całym budynku.

Wszelkie prośby o poprawę zachowania były ignorowane, co poskutkowało zamknięciem budynku od godziny 15:00. Przez wyżej wymienione sytuację postanowiliśmy do końca majówki zamknąć punkt, ze względu na ponowne uporządkowaniem ubrań itp. Jest nam bardzo przykro z powodu zaistniałej sytuacji, ponieważ dużo wolontariuszy zrezygnowało z pomocy. Przychodząc do punktu poświęcamy nasz wolny czas, niejednokrotnie poświęcając prace czy studia a w zamian otrzymujemy brak szacunku, roszczeniowe zachowanie i wiele pretensji - podkreślił Nikodem Słowiński na dowód załączając zdjęcia przed i po otwarciu punktu.
https://bielskobiala.naszemias...

Kurcze, wszędzie te fejki Putina...

Obrazek użytkownika Pers

27-04-2022 [14:13] - Pers | Link:

Zmienił się ton Stanów Zjednoczonych wobec Rosji, jak napisał dziś New York Times: musimy prowadzić na Ukrainie walkę o obalenie Rosji, aby monopol atlantyckiego rządzenia nigdy więcej nie był kwestionowany. Teraz przynajmniej sprawy stają się jasne.
Dzisiejsza poranna publikacja NYT ma jeszcze bardziej wojowniczy ton niż zwykle, po pojawieniu się Blinkena i Austina w Kijowie. W rzeczywistości to sekretarz obrony Lloyd Austin powiedział w Polsce:
„Chcemy, aby Rosja była osłabiona do tego stopnia, żeby ​​nie mogła więcej zrobić tego, co zrobiła, najeżdżając Ukrainę”.

Rosja nie może więc w przyszłości mieć prawa do reagowania, gdy na jej granicy utrzymywany jest konflikt zbrojny podsycany przez Stany Zjednoczone, jak to miało miejsce przez 8 lat w Donbasie po zamachu stanu na Majdanie i ataku sił zbrojnych Ukrainy przeciwko ludności rosyjskojęzycznej na wschodzie. W związku z tym Rosja nie może już w przyszłości zareagować, jeśli zostanie skierowany przeciwko niej atak militarny.
Krótko mówiąc, Rosja jako państwo musi więc zniknąć, jeśli czyta się między wierszami.
I to usztywnienie linii formułuje NYT w pierwszym zdaniu:
„Z dużą zmianą Stany Zjednoczone wzmocniły wczoraj swoje przesłanie w sprawie wojny na Ukrainie, mówiąc, że amerykańskim celem było nie tylko udaremnienie rosyjskiej inwazji, ale także osłabienie Rosji, aby nie mogła już przeprowadzać takiej militarnej agresji nigdzie ”.

Globalny świat pozwala na istnienie tylko jednego politycznego centrum decyzyjnego, które musi być suwerenne, i tylko od niego ma zależeć, jakie wojny mają być prowadzone i czyje interesy mają być bronione. Jeden świat, jedno supermocarstwo, a więc jedno suwerenne państwo.
Pomijając retorykę „agresji”, która jest bardzo przydatna dla legitymizacji wsparcia militarnego udzielanego marionetkowemu rządowi w Kijowie, w rzeczywistości chodzi o prawo państw innych niż Stany Zjednoczone do suwerenności .
I to nie będzie negocjowane w Turcji ani gdzie indziej. To prawo trzeba będzie wywalczyć w terenie, ponieważ Stany Zjednoczone chcą wywalczyć sobie prawo do monopolu na prowadzenie wojen..

Obrazek użytkownika Kaczysta

27-04-2022 [14:35] - Kaczysta | Link:

Jebać ruska
Jebać putina
Do wora i do jeziora
Te wszy znikną z powierzchni cywilizowanego świata

Obrazek użytkownika Pers

27-04-2022 [14:41] - Pers | Link:

@kaczuś
//Jebać ruska
Jebać putina//
Znowu kaczuś nadajesz spod budki z piwem?

Obrazek użytkownika Tezeusz

27-04-2022 [20:20] - Tezeusz | Link:

Ruszkiewicz straszy blogerów NB cytuję jego slowa :
"Banderowskie qrvy od Sakevycza cały czas ślą donosy do ABW.
Ktoś musi w końcu te gnidy wyłapać i odstrzelić.
Jak wojna to wojna."

Nie strasz, nie strasz bo się zesrasz !