Korwin-Mikke: Ukraińcy mogli dokonać zbrodni w Buczy

"Jest to TYPOWE błędne koło. Takie zdjęcia mają UDOWODNIĆ, że Rosjanie są zbrodniarzami. A skąd wiadomo, że mordercami byli Rosjanie, a nie Ukraińcy? Jak to, skąd? Bo przecież WIADOMO, że Rosjanie są zbrodniarzami..."- napisał na Twitterze Janusz Korwin-Mikke.
Janusz Korwin-Mikke od dłuższego czasu szerzy rosyjską propagandę w Polsce nic więc dziwnego, że jest cytowany przez rosyjskie media. Polityk Konfederacji usprawiedliwiał aneksję Krymu, przez Rosję; twierdził, że na Majdanie strzelali między innymi polscy snajperzy; przekonywał, że Nawalnego, Skripala i Juszczenkę otruły USA, aby wyglądało na to, że to zrobiła Rosja. Mówił, że to Ukraina jest wrogiem Polski i że powinniśmy zawrzeć sojusz przeciwko niej z Rosją; proponował aby Polska wystąpiła z NATO. Wielokrotnie powtarzał, że Polska w żaden sposób nie jest zagrożona przez Rosję. Polityk Konfederacji nazwał "chorymi ludźmi" tych, którzy twierdzili że Putin miał coś wspólnego z kryzysem imigracyjnym na granicy polsko-białoruskiej. Dziwnym zbiegiem okoliczności w podobnym czasie pojawiły się wojska rosyjskie na granicy z Ukrainą. Pomimo tego polityk Konfederacji zapewniał, że nie będzie żadnej wojny i chciał się nawet o to zakładać. A tych, którzy przestrzegali przed inwazją Rosji na Ukrainę nazywał kłamcami i agentami Putina.  Nie przeszkadzało mu jednak to w tym, żeby powiedzieć, że Putin może zrobić porządek z Ukrainą, ponieważ w ten sposób wojska NATO mogą w niebezpieczny sposób zbliżyć się do granic Rosji. Dlatego nie powinno nikogo dziwić, że Korwin-Mikke teraz zdejmuje odpowiedzialność z popełnianych zbrodni na Ukraińcach z armii rosyjskiej. Robił to samo już wcześniej w przypadku esbeckich morderców dowodząc, że zarówno Przemyk jak i ksiądz Popiełuszko zginęli przez przypadek. Jednak skala obrzydliwości i cynizmu jego wpisów jest porażająca. W momencie kiedy barbarzyńskie hordy z Rosji dokonują niewyobrażalnych zbrodni na ludności ukraińskiej Korwin podważa to i sugeruje, że to sami Ukraińcy mordują swoich obywateli.Najpierw Korwin dowodził, że zbombardowany szpital w Mariupolu był ustawką a teraz przekonuje, że zbrodni ludobójstwa w Buczy mogli dokonać sami Ukraińcy. Niedługo się okaże, że Rosjanie nie mieli nic wspólnego z ludobójstwem polskiej elity w Katyniu. Korwin-Mikke w polskim radiu przekonywał jak to w zaborze rosyjskim Polakom było dobrze, ponieważ carowie nierzadko byli lepszymi władcami Polski niż nasi królowie. Potom mówił, że Putin byłby dobrym prezydentem Polski. Widać wyraźnie w jakim kierunku to wszystko zmierza. I nie jest przypadkiem, że kiedy Jerzy Urban był szefem Telewizji kazał Korwina pokazywać jak najwięcej. On jest jednym z nich. Jego wierny towarzysz Stanisław Michalkiewicz również nie wiele mówi o zbrodniach popełnianych przez Rosjan tak jak niewiele poświęcał miejsca ćwiczeniom rosyjsko-białoruskim Zapad na których między innymi ćwiczono atak nuklearny na Warszawę; ponadto chwali on Orbana za to, że nie oparł on Ukrainy napadniętej w bandycki sposób przez Rosję. Za to krytykuje Jarosława Kaczyńskiego, za jego wyprawę kijowską- czyli próbę zmuszenia zachodu do bardziej zdecydowanych działań w sprawie Ukrainy. I to nie jest przypadek.  
  
 

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Pers

12-04-2022 [16:16] - Pers | Link:

//Najpierw Korwin dowodził, że zbombardowany szpital w Mariupolu był ustawką a teraz przekonuje, że zbrodni ludobójstwa w Buczy mogli dokonać sami Ukraińcy.//
Bo tak było.
Szeroko udowodnione.

Obrazek użytkownika Kaczysta

12-04-2022 [16:30] - Kaczysta | Link:

dachowiec
udowodnione przez ruszkiewicza

Obrazek użytkownika Tezeusz

12-04-2022 [16:45] - Tezeusz | Link:

No Ruszkiewicz ! pojechałeś jak zwykle - a co na to psychiatra ?

Szeroko udowodnione to jest..twoja rusofilia !
https://naszeblogi.pl/62127-kt...
 

Obrazek użytkownika sake3

12-04-2022 [17:27] - sake3 | Link:

@Tezeusz.......Nawet był,widział,zakonotował i uwiecznił na stosownym filmiku.......Wściekły bo jego koledzy rosyjscy oprócz strzelania,gwałcenia,burzenia domów potrafili się obłowić w dobra zamęczonych Ukraińców,a on co? Nawet futerka,lodówki,komputera czy pralki nie wyniósł uginając się pod cięzarem agitek których i tak nikt nie czyta.To i trzyma sztamę z sepleniącym dziadem.Co dwa puste łby to nie jeden, we dwóch zawsze raźniej.

Obrazek użytkownika Tezeusz

12-04-2022 [17:31] - Tezeusz | Link:

Dziwny ten  rusofil  scierwoneonowy dachowiec.Co dziennie dostaje z liścia za pisanie glupot od wielu, a cieszy się jak.....soviet !!!!

Obrazek użytkownika Pers

12-04-2022 [17:36] - Pers | Link:

@ścierwousz
//Dziwny ten  rusofil  scierwoneonowy dachowiec.Co dziennie dostaje z liścia za pisanie glupot od wielu, a cieszy się jak.....soviet !!!!//
Nudzisz mnie...

Obrazek użytkownika Tezeusz

12-04-2022 [20:08] - Tezeusz | Link:

Ruszkiewicz bohater internetu
https://naszeblogi.pl/62127-kt...

 I nie tylko internetu..nie tylko.
Cieszysz się ?

Obrazek użytkownika Valdi

12-04-2022 [20:39] - Valdi | Link:

Swoje nastroje możesz sobie wsadzić ....
Normalni ludzie muszą reagować jak widzą takie śc.....

Obrazek użytkownika sake3

12-04-2022 [17:40] - sake3 | Link:

@Tezeusz.....On liczy że na 9-go maja na paradę zwyciestwa dostanie zaproszenie od samej Jego Ekscelencji. Może nawet będzie siedział w pierwszym rzędzie na trybunach a może nawet w loży honorowej i ryczał urra,urra tak żebyśmy wszyscy usłyszeli.To ci dopiero będzie splendor na NB.

Obrazek użytkownika Live free or Die

12-04-2022 [19:18] - Live free or Die | Link:

Nie budujcie ego tego osobnika on się tym żywi jak owsik. Spróbujcie go nie ruszać, Ruszkiewicza i zobaczycie efekt.

Obrazek użytkownika Pers

12-04-2022 [17:38] - Pers | Link:

@sake
//Nawet był,widział,zakonotował i uwiecznił na stosownym filmiku.//
Tak się składa, że inni to zrobili.
Bardzo profesjonalnie. I sprawa się rypła...

Obrazek użytkownika Live free or Die

12-04-2022 [19:15] - Live free or Die | Link:

Panie Pers nich pan mi nie bierze za złe ale pana wynaturzenie kwalifikuje się do psychiatrycznych badan. Może jakiś Świerszczyk dla dorosłych czy cuś?

Obrazek użytkownika krzysztofjaw

12-04-2022 [19:18] - krzysztofjaw | Link:

Persie vel. Ruszkiewiczu...
Wie Pan... Myślałem, że Pan jest jednak trochę mądrzejszy, ale jednak niestety stwierdzam, że Pan Szanowny jest idiotą a przecież idioci nawet nie wiedzą, że są takimi. Więc jako obserwator Panu to określenie przypisuję choć wiem, że i tak Pan Szanowny tego nie weźmie do serca i umysłu, bo to przeczyłoby dokonaniom współczesnej psychiatrii. Więc choć radzę Panu spojrzeć od czasu do czasu w lustro i zobaczyć swoją facjatę. Może jakoś to pomoże, a może nie. Ja wierzę, że tak i nagle zobaczę w Pana pisaniu wreszcie prawdę i normalny ogląd rzeczywistości a nie tylko to, co pisze antypolska ruska propaganda. 
Pzdr

Obrazek użytkownika Pers

12-04-2022 [19:24] - Pers | Link:

@jaw
//Pan Szanowny jest idiotą a przecież idioci nawet nie wiedzą, że są takimi.//
To na własnym przykładzie?
Fobie już podobno można leczyć. Starczy udać się do dobrego specjalisty.

Obrazek użytkownika Tezeusz

12-04-2022 [20:24] - Tezeusz | Link:

Fobie rusofila Ruszkiewicza
https://naszeblogi.pl/62127-kt...

kto wyleczy ? prokurator ?

Obrazek użytkownika EsaurGappa

12-04-2022 [20:18] - EsaurGappa | Link:

Gdyby jedna dwie trzy osoby napisały ci że jesteś idiotą moģłbyś to totalnie zbagatelizować,jeśli jednak słyszysz to permanentnie od kilku dekad a mimo to wciąż robisz z siebie idiotę za darmo i za pieniądze,jesteś idiotą.

Obrazek użytkownika J z L

12-04-2022 [21:32] - J z L | Link:

pam..pers
Fobie już podobno można leczyć?

Czyli ten dzień gdy ruszkiewiczowi jakiś nieletni kapral wsadził w odbyt koktaj mołotowa
​Aaaaaauuuuuuu

https://zawisza.neon24.info/po...

Obrazek użytkownika J z L

12-04-2022 [21:40] - J z L | Link:

 krzysztofjaw

Krzychu proszę nie obrażać idiotów.On to tylko człekokształtna sowiecka kreatura.
​Brakujace ogniwo w teorii Darwina

Obrazek użytkownika Valdi

12-04-2022 [20:36] - Valdi | Link:

Znowu wąchałeś swoje onuce ?

Obrazek użytkownika sake3

12-04-2022 [20:45] - sake3 | Link:

Z tą psychiatrią to chyba niezbyt dobry pomysł.Co winni byliby przebywający tam pacjenci kiedy będzie im truł swoje idiotyzmy i czytał kremlowskie materiały propagandowe? Pewnie Napoleon powie ż nazywa się Putin,Aleksander Wielki uzna że jest Ławrowem,nawet znękany namolną propagandą ordynator powie,że nazywa się Szojgu.

Obrazek użytkownika Tezeusz

12-04-2022 [20:47] - Tezeusz | Link:

Zabijają, gwałcą i kradną. Od 24 lutego z rąk rosyjskiego okupanta zginęło już 1892 cywilów
Od momentu rozpoczęcia rosyjskiej inwazji odnotowano 4450 ofiar cywilnych wojny: 1892 zabitych i 2558 rannych - poinformowało Biuro Wysokiego Komisarza ONZ ds. Praw Człowieka (OHCHR)

Obrazek użytkownika Art

12-04-2022 [23:32] - Art | Link:

Michalkiewicz właściwie mówi to samo,co jego kolega i mentor JKM.O Smoleńsku np.od początku powtarza,że "nie wiadomo jak tam było".Przestałem czytać Najwyższy Czas właśnie po Smoleńsku,wtedy się odkryli.Ale młodych nadal ogłupiają i mamią durnymi ideologiamy.Bo ich ogłupić najłatwiej.Braun zaś podpiera się fałszywym "Szczęść Boże" i Gietrzwałdem.Gdyby ktoś tam trafił,mówię o Gietrzwałdzie, to niech wstąpi do dobrej restauracji po drugiej stronie ulicy, przy której stoi kościół.Jest tam również sklep w tejże restauracji,a w nim rzeźby i inne "pamiątki".Przed kupnem radzę dobrze produkt obejrzeć czy nie zawierają jakichś symboli,niekoniecznie chrześcijańskich.Z tym sklepem i restauracją łączę p. Brauna.

Obrazek użytkownika Jabe

13-04-2022 [07:38] - Jabe | Link:

Jeśli od początku wiadomo, jak było, to po co była ta komisja?

Obrazek użytkownika Czesław2

13-04-2022 [07:49] - Czesław2 | Link:

O "prawicowym" JKM krążą takie same opinie, jak o "prawicowej" Marie La Pen. Zwolennicy Putina, opłacani przez niego, Le Pen jawnie popierała zabór Krymu. I co? I nic. Nawet w "prawicowych" mediach nadal jest przedstawiana jako prawicowa. Tak jak Tusk czy Lewandowski liberałem. Dla mediów i polityków najważniejszą sprawą jest relatywizacja pojęć. Potem idzie z górki.

Obrazek użytkownika Jabe

13-04-2022 [08:28] - Jabe | Link:

Co ma prawicowość do bycia zwolennikiem Putina?

Obrazek użytkownika Kazimierz Koziorowski

13-04-2022 [14:51] - Kazimierz Kozio... | Link:

macie zryte berety nienawiscia do ruskich. a tu trzeba wstrzymac sie z emocjami i zorganizowac komisje miedzynarodowa, np. pod agenda czerwonego krzyza, podobnie jak hitlerowcy zrobili z zebraniem dowodow zbrodni katynskiej. chyba ze bicie piany medialnej jest wazniejsze anizeli zebranie dowodow koniecznych do skazania sprawcow. w przypadku zbrodni wojennych gdzie poglady okreslaja status faktow, a fakty podlegaja interpretacji, konieczny jest udzial prawnikow i sedziow na jak najwczesniejszym etapie.

Obrazek użytkownika sake3

13-04-2022 [17:13] - sake3 | Link:

@Kazimierz Koziorowski......To internauci mają zorganizowac komisję międzynarodową? Przecież zaraz Niemcy prowadzone na pasku Putina zaprotestują, Francuski fircyk w zalotach powie,że nie ma sensu tworzyć bo Ukraina i Rosja to bratnie narody a on sam żadnego ludobójstwa nie dostrzega.

Obrazek użytkownika Pers

13-04-2022 [17:23] - Pers | Link:

@sake
Rosja dwa razy wnioskowała o pilne zebranie Rady Bezpieczeństwa ONZ w sprawie Buczy i zorganizowania międzynarodowej komisji ale Wielka Brytania zawetowała.
Czego się boją?

Obrazek użytkownika sake3

13-04-2022 [18:32] - sake3 | Link:

@Pers....A czego mają się bać? Widzą śmieszną sytuację-morderca  czy złodziej złapani na gorącym uczynku z całą mocą żądają sądu czy obecności komisji tylko po to by odsunąć od siebie podejrzenia.

Obrazek użytkownika Pers

13-04-2022 [19:02] - Pers | Link:

@sake
//Widzą śmieszną sytuację-morderca  czy złodziej złapani na gorącym uczynku z całą mocą żądają sądu czy obecności komisji tylko po to by odsunąć od siebie podejrzenia.//
To akurat nie ma żadnego znaczenia. Każda zbrodnia musi zostać zbadana, udowodniona i osądzona. To podstawowe zasady prawa państw cywilizowanych.
Jesteś wyjątkowo beznadziejna.