In memoriam....

In memoriam....
Najbardziej wymowne zdjęcie...

"...idź wyprostowany wśród tych co na kolanach, wśród odwróconych plecami i obalonych w proch, ocalałeś nie po to aby żyć [...] Bądź wierny. Idź. "

„Dzisiaj Gruzja, jutro Ukraina, pojutrze państwa bałtyckie, a później może i czas na mój kraj, na Polskę…”.
W dobie ataku Rosji na Ukrainę warto przypomnieć sobie Słowa Prezydenta Lecha Kaczyńskiego które wciąż są aktualne. (W 2008 r. sprzeciwiał się rosyjskiej agresji na Gruzję i ostrzegał Ukrainę)

W obliczu ataku rosji, prócz naszej solidarności z Ukrainą, ważne jest byśmy rozważnie traktowali wszystkie informacje pojawiające się w sieciDziś już wiemy, że siewcy dezinformacji na temat szczepień p/C19, szybko zmienili narrację na prezentowanie racji agresora.

Znamienne.

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Chatar Leon

24-02-2022 [22:32] - Chatar Leon | Link:

Dokładnie. Niemieccy idioci zmuszający do szprycowania się cudowną "dwudawkową" szczepionką w czterech dawkach to najlepsi przyjaciele Putina. Za dwa miesiące pewnie uruchomią Nord Stream 2, może nawet Putin pomacha im tęczową szmatą, a oni powiedzą jaki to on postępowy. Ja tam wolę brytyjskich i skandynawskich "foliarzy" którzy olali pandemiczno szczepionkowe zidiocenie za to trzeźwo widzą zagrożenie ze strony Rosji. 
PS. Naprawdę brakuje w "strefie wolnego słowa" śp Jerzego Targalskiego. Teraz mamy miernoty lichockie i liche, albo niegdysiejszych mądrych ludzi jak niejaki Lisiewicz, którzy stali sie kretynami 

Obrazek użytkownika Zygmunt Korus

25-02-2022 [03:34] - Zygmunt Korus | Link:

Putin jest uczniem Szwaba; szczepionka Sputnik od razu weszła do gry, w try miga... Dlatego.tylko straszenie sankcjami agresora -,zero pomocy realnej dla Ukrainy... Białoruś przewidziana jako śluza bez szybra dla Kremla - sankcje śmiechu warte...
Przestrzegano, że nie da się zbudować państwa na zbrodni, bo zawsze przyjdzie większy bandzior i "przebije" faszystę Banderę.
Teraz Polska już ma granice frontowe... Za brak asertywności historycznej w stosunku do banderowskiej linii politycznej z Kijowa...

 

Obrazek użytkownika Adam66

25-02-2022 [03:43] - Adam66 | Link:

Wystarczy popatrzeć na oficjalne dane zakażeń z komunistycznej Kanady - 60%-80% zakażonych to zasczepieni...
https://covid-19.ontario.ca/data

Obrazek użytkownika AŁTORYDET

25-02-2022 [07:15] - AŁTORYDET | Link:

Bardzo dobrze, że Pan przypomniał, o słowach śp. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego na Westerplatte, w 70 rocznicę wybuchu II Wojny Światowej. Ja pamiętam też, haniebną reakcję Tuska, który w reakcji na nie, ukrył twarz w dłoniach. Teraz śmie nawoływać do jedności. 

Obrazek użytkownika Czesław2

25-02-2022 [07:39] - Czesław2 | Link:

W/g amerykńskich wojskowych, Ukrainie zostało jeszcze tylko kilka dni. Moskwa będzie miała sankcje i Ukrainę. Sankcje, o ile w ogóle, zaczną działać za rok. W tym czasie niemcy uruchomią, przed zimą ns2

Obrazek użytkownika Zofia

25-02-2022 [09:41] - Zofia | Link:

Pierwsze zdjęcie jest bardzo wymowne .Dotyczy polityków, których wybrał naród. Ja obserwuję moich znajomych i nieznajomych na różnych portalach i wyciągam jeden wniosek. Np. na FB produkują się ludzie o różnych poglądach i zadaję sobie pytanie czy ludzie którzy dziś są owinięci flagą ukraińską a wcześniej tęczową, żonkilem, piorunem i maszerowali z LGBT, KOD-em, świeczkami, białymi różami czy biegali na granicy Polski i opluwali polskich pograniczników,  byliby w stanie stanąć w obronie naszego kraju? To ludzie nazywający siebie patriotami dla których to słowo nic nie znaczy. Można sobie "dekorować"swoje fotki ale po co? Chyba tylko po to, żebyśmy się dowiedzieli, że nie mają żadnych wartości.

Obrazek użytkownika Chatar Leon

25-02-2022 [09:52] - Chatar Leon | Link:

To co jest na FB jest krzywym zwierciadłem rzeczywistości. Jest to portal reklamowy (na tym zarabia) i programowo silnie zideologizowany (w istocie niezwykle nachalny), z bardzo silną cenzurą.
Ktoś kto wlazł na FB w czasie tych odrażających spędów Lempart mógł odnieść wrażenie że całe społeczeństwo toto popiera. A w realnych świecie skrajna lewica straciła wówczas w sondażach ileś głosów.