... niska jakość życia

Piekło na ziemi. W Belgii zabija się również... dzieci narodzone
W Belgii na przestrzeni 15 miesięcy lekarze zabili 24 niemowlęta. Tak wynika z raportu, który nagłośniło Polskie Stowarzyszenie Obrońców Życia Człowieka.

                                

Do zabójstw dzieci dochodzić ma w północnej Belgii. Niemowlętom miał zostać podany śmiertelny zastrzyk.
Przyczyną tzw. eutanazji miała być ... niska jakość życia.
W mocnych słowach proceder oceniła Magdalena Guziak-Nowak z Polskiego Stowarzyszenia Obrońców Życia Człowieka:

Jest eugeniką już najgorszą, najbardziej okrutną, najbardziej wyrafinowaną. [...] Bardzo często słyszymy o przewidywanej tzw. niskiej jakości życia. Sformułowanie „jakość życia” zostało wprowadzone kilkadziesiąt lat temu, właśnie przez środowiska proaborcyjne.
-mówi Magdalena Guziak-Nowak.

Proceder "eutanazji dla niemowląt" jest bardzo drastyczny. Jego charakter opisuje dr Ilora Finlay, specjalista od opieki paliatywnej:

„Poddawani eutanazji umierają poprzez utonięcie, gdy ich płuca wypełniają się cieczą. Czasami umieranie takiej osoby trwa pięć minut, ale innymi razy może się ona ponownie ocknąć – i czasami trzeba 100 godzin, by przyszła śmierć. (…) Taka śmierć tylko wygląda na spokojną, gdyż poddani eutanazji nie mogą poruszyć mięśniami i są sparaliżowani”
- mówi dr Finlay.

W 2014 r. Belgia, jako pierwszy kraj na świecie, wprowadziła "eutanazję dla nieletnich".
Belgijskie dzieci mogą zostać uśmiercone "na własną prośbę".
Magdalena Guziak-Nowak podkreśla, że belgijska polityka służy wykluczenia ze społeczeństwa m.in. osób upośledzonych i niepełnosprawnych.

https://www.tysol.pl/a75325-Pieklo-na-ziemi-W-Belgii-zabija-sie-rowniez-dzieci-narodzone#.YaT5Bb1P0C0.twitter

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika J z L

29-11-2021 [23:23] - J z L | Link:

To wlasnie Belgowie jako pierwsi na taka skale dokonali "eutanazji" ponad 10 mln ludzi w Kongu

Krew 10 milionów ludzi na rękach. Ten europejski władca dla zaspokojenia własnych ambicji dokonał ludobójstwa na niewyobrażalną skalę
https://ciekawostkihistoryczne.pl/2018/03/18/krew-10-milionow-ludzi-na-rekach-ten-europejski-wladca-dla-zaspokojenia-wlasnych-ambicji-dokonal-ludobojstwa-na-niewyobrazalna-skale/

Obrazek użytkownika sake3

30-11-2021 [16:17] - sake3 | Link:

Spartan zrzucających kalekie dzieci ze skał uważamy za barbarzyńców i dzikusów,,belgijskich rodziców i lekarzy pomagających w tym procederze demokratami walczącymi o ,,prawa' człowieka'.Wprowadza się coraz to nowe ,,prawa'' mające bronić coś tam i kogoś tam i myślę że Belgia rozpoczyna tylko ten pochód tzw.demokracji i nie będzie jedyna.

Obrazek użytkownika u2

30-11-2021 [19:06] - u2 | Link:

Spartan zrzucających kalekie dzieci ze skał uważamy za barbarzyńców i dzikusów

W tamtych czasach to była "norma". A że teraz się powraca do tej "normy" ? Maniacy urawniłowki są opętani budową "idealnego" społeczeństwa, tyle że taka budowa oznacza zwykle mordowanie na masową skalę.

Na przykład powstanie Spartakusa zakończyło się ukrzyżowaniem 6 tysięcy niewolników, którzy przegrali powstanie z Rzymianami. To było tuż przed narodzinami Jezusa, który zapoczątkował naszą erę.

https://pl.wikipedia.org/wiki/...