Coś poszło nie tak

To się dzieje naprawdę
Tłumy na Kapitolu w oczekiwaniu na Trzaskowskiego


Rafał Trzaskowski jest już w USA. Pod nadzorem tamtejszej Administracji naprawia drzwi w Kongresie po ostatnich powyborczych zamieszkach na Kapitolu
Prawdziwy cukierkowy "łi pipol". Od pipy oczywiście
               

A miało być tak pięknie. Time Square, Wall Street i Statue of Liberty!

Niestety ale zaszło drobne nieporozumienie. To ma byc jednak Sala Kongresowa przy Pałacu Stalina. To do tutejszego Klubu Muzycznego został zaproszony prezydent Trzaskowski na potańcówkę.Miało być przemówienie o epickich wymiarach, w amerykańskim kongresie. Później, kameralne spotkanie z kilkoma osobami w zacisznym pokoiku. Następnie połączenie on-line i przekaz poprzez kamerką internetową.Okazalo się, że Rafał Trzaskowski nic o tym nie wiedział

Po tych szumnych zapowiedziach, że cała Ameryka, ba cały świat czeka na wystąpienie wysokiego Rafała przed Kongresem USA to efekt końcowy jest bardziej niż żałosny i faktycznie słychać wycie, ze śmiechu.
Całe PO się zmoczyło z podniecenia że Rafau będzie gadał i to po angielsku w kongresie.
I co buraki tylko mokre gacie wam zostały

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika u2

27-11-2021 [17:37] - u2 | Link:

Rafau będzie gadał i to po angielsku w kongresie

Po hamerykańsku w USA każdy gada, gdyby zagadał po polsku to byłoby wydarzenie, a tak znowu cienizna :-)

Obrazek użytkownika tricolour

27-11-2021 [17:46] - tricolour | Link:

A prezes poleciał? Nie... Szkoda.
A będzie przemawiał w Kongresie? Też nie? No tak, spod pierzyny się nie da.

To ulga, że Trzaskowski zostaje w Wawie, co? Kamień spadł z serca, rozumiem.

Obrazek użytkownika J z L

27-11-2021 [18:16] - J z L | Link:

Tu mówi  tricolour  vel Jarząbek prezes klubu
A kto rozpowszechnił w sieci tą wiadomość , że USA zaprosiło do siebie Trzaskowskiego ? Sam  debil Trzaskowski ? Czy zwolennicy PIS ?

Obrazek użytkownika tricolour

27-11-2021 [18:26] - tricolour | Link:

Nie wiem kto. Nadgorliwców i wazeliniarzy wszędzie pełno, szczególnie przy władzy. Więc się pewnie ktoś nadął i za bardzo chciał.

Nie zmienia to faktu, że Trzaskowski będzie gadał, a prezes nie.

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

27-11-2021 [18:27] - wielkopolskizdzichu | Link:

Prezes jakby nawet chciał uczestniczyć online to bez pomocy Pani Dozorczyni przy uruchamianiu kompa, się nie obędzie.

Obrazek użytkownika sake3

27-11-2021 [18:39] - sake3 | Link:

@Tricolour......Ach jakiż cięty dowcip,chyba tylko Pers może się równać w ,,finezji'' wypowiedzi.Tyle że obśmiany tu przez szanownego pana Kaczyński nigdzie nie leciał,a PO dąc w trąby pławiła się w euforii i już raczyła się obficie szampanem,że jej idol pokaże w Kongresie są perfekcyjną angielszczyznę.Przyjdzie otrzeć łezki na jakiejś potańcówce w Sali Kongresowej.Może byście jakieś słowa wsparcia skierowali do Trzaskowskiego np.,,Rafał nic się nie stało'',jakieś serduszka kredkami ale z miłością mazane na asfalcie.Przecież tu na NB jest was kilku,więc zbierzcie się jakoś.

Obrazek użytkownika tricolour

27-11-2021 [19:04] - tricolour | Link:

Sake, po długości Pani wypowiedzi oraz w ogóle po tematyce wątku wyraźnie widać, że macie problem. Spadł wam kamień z serca, taka typowa polska radość, że skoro bezzębny nie jedzie to ten drugi i młodszy też nie.  

Jakaż ulga...

Obrazek użytkownika Tomaszek

29-11-2021 [12:43] - Tomaszek | Link:

tricolour
To Czaskoski oprócz tego że wysoki to jeszcze bezzębny ? Jak to dobrze jak "uczony" oświeci . 
Dzięki 
 

Obrazek użytkownika J z L

27-11-2021 [19:43] - J z L | Link:

Zagada dla triclolorowego
czyje to?
Nie Kaczyński, nie Duda, nie Morawiecki.Nasz Trzaskowski będzie przemawiał w Kongresie USA!!!
Po miesiącach wtop na arenie międzynarodowej do #USA pojedzie Prezydent #Trzaskowski by zabrać głos (po angielsku ) w Kongresie. Odczaruje obraz Polski tak bardzo zniekształcony przez rządzącą ekipę... Znowu będziemy mieć powód do dumy. Dziękujemy Panie Prezydencie
Nie dość, że @trzaskowski_ zabierze głos w amerykańskim kongresie, to zrobi to nienaganną angielszczyzną. Ależ musi to boleć tych „prawych” pseudopatriotów…
Prezydent Rafał Trzaskowski będzie miał przemówienie w Kongresie USA. Panie Andrzeju! @AndrzejDuda, a pan nadal stoi przy windzie?!

Obrazek użytkownika tricolour

27-11-2021 [20:00] - tricolour | Link:

Nie wiem kto to napisał. Dwa moje komentarze się nie ukazały ze względu na wolność słowa.

W każdym razie jest radocha, co? 

Obrazek użytkownika J z L

27-11-2021 [20:48] - J z L | Link:

nie wiesz?
Taki lemingowaty ciec jak ty

Obrazek użytkownika Tomaszek

29-11-2021 [19:44] - Tomaszek | Link:

Biedny Ty tricolour jesteś . Może jakaś zrzutka , bo mentor wypłaty nie podpisze . Zmarnieje nam kolega z głodu i z kim będziemy koty drzeć . A jak prąd odłączą to w ogóle kalapitus . Zdzicho nam tego nie wybaczy .

Obrazek użytkownika Zofia

28-11-2021 [12:37] - Zofia | Link:

Do J z L- chyba rozszyfrowałąm zagadkę kto popełnił ten wpis. Na pewno mój znajomy bezrobotny talent pisarski, który spaceruje po Warszawie z każdą anty rządową grupą (Strajk kobiet, obrona sądów z różami i bez róż, KOD, LGBT.....). A jak się zmęczy to leży pod sejmem i tupie w barierki. Ot taki "demonstrant", któremu życie upływa na nic nie robieniu i bezsensownie.

Obrazek użytkownika tricolour

27-11-2021 [17:54] - tricolour | Link:

A tu ocena drugiego kandydata do Kongresu. Chyba by się sfajdal że strachu...

https://www.salon24.pl/newsroo...

Obrazek użytkownika Tomaszek

01-12-2021 [23:28] - Tomaszek | Link:

Czyżbyś tam Kijowskiego wysyłał albo Lemparta ? Pamiętaj że to on line to on line , ale nie kabaret ? Taka odwaga wsiowego burka , sam nie wie czy chce się przypodobać czy postraszyć . A szczeka , bo burek tak ma . Tylko burki to w przeciwieństwie do Tuska w gruncie tylko szczekają ale w swojej budzie nie srają . Bo w przeciwieństwie do Tuska , wszystkie burki to fajne pieski .

Obrazek użytkownika Maverick

27-11-2021 [18:18] - Maverick | Link:

Build Back Better (666) Lucyferianów zakłada zbudowanie lepszego człowieka,  po to jest szczypawka.
Propagandowe zaproszenie poliniackiego zboczka jest potrzebne bo Lucyferianie eksportują wolność dla ucięmiężonych, pederastów, pedofilii, gejów a jest ich 67 czy 69 odmianek które pojąć tylko zapewne może Tazeusz czy Ulka.

W USA właśnie zaczęto procesy legalizacji pedofilli, a śpieszą się z tym przedsięwzięciem bo jak narazie narzucili reżim szczypawkowy i wielu jest już pozbawionych kognatywnego myślenia.  Być może Putin dostał zadanie od Boga zatrzymanie tej zarazy?

Obrazek użytkownika Maverick

27-11-2021 [23:10] - Maverick | Link:

Tak to wygląda gdy psychopaci wmawiają nam co zrobią coś lepszego gdy dnia w życiu uczciwie nie przepracowali:

https://www.youtube.com/watch?...

 

Obrazek użytkownika J z L

27-11-2021 [18:26] - J z L | Link:

Obrazek użytkownika sake3

28-11-2021 [13:09] - sake3 | Link:

Zima się zbliża wielkimi krokami a co z pękającymi rurami ciepłowniczymi? Może Trzaskowski myśli że zalepi je taśmą klejącą? Może w swojej bezbłędnej angielszczyźnie szuja popyta samorządowców innych miast europejskich jak sobie w tej materii radzą zamiast nadawać na własny kraj.

Obrazek użytkownika Jabe

28-11-2021 [13:20] - Jabe | Link:

Skąd domniemanie, że to magistrat zajmuje się eksploatacją sieci ciepłowniczej?

Obrazek użytkownika gość z drogi

28-11-2021 [13:50] - gość z drogi | Link:

zima zbliża się wielkimi krokami, ale co tam ,Rafałek zmęczony Nami ,zamiast do USA poleci gdzieś  na ciepłe wyspy i tam bedzie szrzył swoją demokrację
pozdr

Obrazek użytkownika Tomaszek

29-11-2021 [12:51] - Tomaszek | Link:

Pewnie pojedzie do Madrytu i Barcelony , bo tam rury zimą nie zamarzają . Tam nawet nie ma sieci ciepłowniczej . Będzie dociekliwie pytał jak się tak żyje . Potem wszystko wyłączy i odtrąbi światu że a Wawie ogrzewanie za pół ceny , bo kolesi na stołkach trzeba trzymać . Ale pół to tylko 50 procent .