Takie historie ściskają gardło

Mehmet Aslan jest autorem zdjęcia roku według Siena International Photo Awards 2021.
Fotografia przedstawia syryjskiego chłopca i jego ojca.
Ojciec tego małego chłopca, Munzir, stracił prawą nogę, gdy Rosjanie zrzucili bombę, wtedy gdy szedł przez bazar w Idlib w Syrii a syn urodził się bez kończyn z powodu leków, które musiała przyjmować matka po ataku gazowym dokonanym przez Rosjan.
Mustafa będzie potrzebował w przyszłości specjalnych protez elektronicznych, które niestety nie są jeszcze dostępne w Turcji

Cholernie piękne i cholernie mocne
Tu widać sens życia
Źródło i wiecej zdjec tu:
https://121clicks.com/inspirations/siena-international-photo-awards-2021-winners

ps.
To rosyjskie odrzutowce zbombardowały w sobotę targ w będącym pod kontrolą rebeliantów mieście Idlib na północnym zachodzie Syrii, zabijając co najmniej 25 osób, w tym kobiety i dzieci - poinformowali mieszkańcy i ekipy ratunkowe.
Kilkadziesiąt osób zostało rannych
https://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/artykuly/974903,syria-odrzutowce-zbombardowaly-miasto-idlib.html

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika u2

23-10-2021 [21:18] - u2 | Link:

Takie historie ściskają gardło

Ano, trzeba uważać na tarczycę, to nieprzewidywalny gruczoł. Ma sprzężenie zwrotne ze wszystkimi częściami ciała, ale najbardziej działa na serce.

Obrazek użytkownika RinoCeronte

23-10-2021 [21:33] - RinoCeronte | Link:

Pan tu o gruczole tarczycy a Vladimir P. dalej robi swoje przy wsparciu Berlina...

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

24-10-2021 [02:23] - wielkopolskizdzichu | Link:

Ilu z chcących przekroczyć granicę białorusko-polską chce uniknąć losu przedstawionego przez J z L.
Takowe historyjki są fantastyczne, wręcz mitologiczne w swej tragiczności.
Kiedy taki kandydat na beznogiego tatusia pojawi się wraz z swym synkiem na granicy optyka się zmienia.
Tatuś wraz z synkiem stają się opłaconymi przez Łukaszenkę terrorystami.

Obrazek użytkownika Tomaszek

24-10-2021 [16:53] - Tomaszek | Link:

To nie są żadne tatusie . A dzieci to tam tylko rekwizyty , uciekanie od wojny i niebronienie swego kraju w Polsce jest hańbą . Zresztą na Białorusi wojny nie ma i ceny o połowę niższe . I dotyczy to też Whiskasa dla kota za dwadzieścia tysięcy . A w takiej np Turcji to nawet klimat jak w domu i  meczet na rogu . Zresztą może by tak samolotem ? Czaskoski mówił że w Berlinie takie fajne i duże lotnisko jest  i naród przyjazny .

Obrazek użytkownika sake3

24-10-2021 [04:39] - sake3 | Link:

Ale jest bardzo chwalony przez niektórych na tym portalu i stawiany za wzór naszym politykom.My ,szara masa też go kochamy,bo umie z naszym ulubionym poltykiem przybijać żółwiki i na molo i w Smoleńsku.

Obrazek użytkownika Kaczysta

24-10-2021 [22:01] - Kaczysta | Link:

Piekno i tragedia