Agentura Putina i Łukaszenki w natarciu. PO ich wspiera

Ministerstwo Obrony Narodowej  opublikowało serię nagrań. Z jednego z nich wynika wyraźnie, że białoruskie służby zabierają migrantom pieniądze i dokumenty oraz zmuszają ich do nielegalnego przekraczania polskiej granicy. Mówi o tym migrant, stojący po białoruskiej stronie granicy z Polską, zapewniający, że może o tym zaświadczyć w telewizji.

Na innym nagraniu obejrzeć można też wypowiedź oszukanej przez reżim Łukaszenki Irakijki, która przestrzega swoich rodaków przed fałszywymi obietnicami białoruskich służb.
Niemal codziennie widzimy za pośrednictwem mediów prowadzoną zaplanowaną na szeroką skalę kierowaną z za granicy destrukcję Polski nie tylko przez agenturę i wrogów Polski ale i agendy UW nie tylko w Sejmie RP jak np. działania kabaretowe Posła Jachiry, Budki i wielu innych Posłów POpaprańczej zdradzieckiej partii plującej na Polskę gdzie się da i jak się da.

Sam Szef tej partii Donald Tusk zwany publicznie " Królem Jewropy" kłamie, oszukuje i manipuluje Polaków np Polexitem, który nigdy nie nastąpi.Namawia do walk ulicznych i fizycznej agresji.  Co ma za cel takie destrukcyjne i wrogie Polsce działanie? Przejęcie władzy, dorwanie się do publicznego grosza, wchodzenie w dupsko byłym UBecom i przywrócenie im emerytur za katowanie Polaków. A może liczą na wjazd sowieckich czołgów do Warszawy ?

Dla nas jest to po prostu niewyobrażalne i obraźliwe pod każdym względem" - tak rzeczniczka Straży Granicznej podporucznik Anna Michalska odniosła się w programie Michała Rachonia #Jedziemy do ostatnich skandalicznych wypowiedzi polityków opozycji pod adresem funkcjonariuszy tej formacji.

Skandaliczne obrażające wypowiedzi POpaprańców wyzywających Żołnierzy WP i Funkcjonariuszy Straży Granicznej od " morderców " stają się dla tej antypolskiej formacji już normą.

Sowiecka agentura w sieci krzyczy, że to rzekomo Polacy atakowali żołnierzy i straż graniczną, grozili im, ze ujawnią ich nazwiska i twarze, a ci Irakijczycy to są niebezpieczni zboczeńcy, maja nagrania co oni wyczyniają z kobietami i dziećmi, co sprawdziła straż graniczna. To Rosja ich wywala, siedzieli i grasowali tam parę lat. Byli szkolenie na terenie Rosji w szkołach wojskowych z użycia broni, materiałów wybuchowych, aktów dywersji i sabotażu.

"Smoleńsk powinien być wielkim wstrząsem, pokazującym nam, że żyliśmy wówczas w państwie agentu-ralnym. Z aparatem państwowym, który zdecydował się działać na rzecz zabójców prezydenta i polskiej elity narodowej. A także na rzecz likwidacji polskiej niepodległości. Ale równocześnie Smoleńsk zainicjo-wał wielkie odrodzenie polskiego patriotyzmu. Reakcja młodzieży i szerokich grup społeczeństwa na to, co się stało, była taka, jak zawsze w historii były reakcje Polaków na zamach na naszą niepodległość. To był moment wielkiego przełomu. Podjęcia decyzji, że naród polski chce być niepodległy i że Polska ma istnieć wbrew tak straszliwym działaniom nakierowanym na jej zniszczenie" -  Antoni Macierewicz.
https://www.panstwo.net/5680-r...

POLSKA przez TUSKOMATOŁÓW targowicy tzw. opozycji - jest zmuszona nie tylko ponieść ogromne koszty na budowę płotu oraz muru z zabezpieczeniem elektronicznym na granicy Polsko-Białoruskiej ,ale i wprowadzać stan wyjątkowy gdyż tzw. opozycja eskaluje wojnę hybrydową z Białorusią - urządzają heppeningowe wycieczki na granice z Białorusią i z premedytacją nie tylko przeszkadzają i utrudniają pracę ochrony granic służbom straży granicznej ale uporczywie atakują i zastraszają groźbami żołnierzy straży granicznej żeby destabilizować OBRONĘ GRANIC POLSKI . Dopuszczają się przy tym czynów przestępczych które mogą doprowadzić nie tylko do tragedii utraty zdrowia i życia ale i interwencji zbrojnej BIAŁORUSI gdyż niefrasobliwie przerzucają przez granicę z Polski na Białoruś różne pakunki co może skutkować postrzeleniem albo zastrzeleniem rzucającego takie pakunki , które mogą zostać potraktowane przez służby Białoruskie jako broń czy ładunki wybuchowe.

Rosja znana jest już od wieków z sadyzmu, napadania na niewygodne im kraje, która krok po kroku coraz bardziej pchała się zwłaszcza na wschód i mordowała, potem przejmowała w swoje szpony niewygodne im narody a więc krok po kroku rosła a zwłaszcza w tym czasie ten tchórz, bo silny tylko wówczas gdy razem ze Szkopami na Polskę w roku 1939 napadli, nas wymordowali i ograbili, gdy ze strachu przed Szkopami tyłek już w roku 1943 lizali tym z USA i UK i dzięki ich zmowie w roku 1944.

Obecnie Rosjanie zbrojnie zaatakowali zbrojnie Gruzję, Ukrainę, Syrię to banda zwyrodnialców Putina, który czy chcą czy nie chcą POmagaja skretyniali totalni POpaprańcy i agentura sowiecka ulokowana głównie na portalach społecznościowych o czym wspominałem także w swoich materiałach.

Całkiem sporo mamy tych zdrajców w naszym kraju ,co  okradli seniorów z ich oszczędności, domów i mieszkań, jak nasze emerytury przeimprezowali , przepili i przejedli . Nie o taką Polskę walczyli Powstańcy ,nie o taką. Wstyd i hańba. Sporo się Was z PO sprzedało  dla Niemców , Rosjan i Żydów.

To wy pozamykaliście w Polsce szkoły, to wy do wiatru wystawiliście nie jednego rolnika, to wy doprowadziliście do ruiny polską służbę zdrowia wywożąc im do Niemiec najskuteczniejsze leki dla Polaków . To wasze towarzystwo do Wisły wylało swoje jedno wielkie szambo, to wasi ludzie wystawiali recepty jak w drukarni hurtem ,żeby jeszcze bardziej dokopać ciężko pracującym Polakom ,przemęczonym,chorującym itd.

Taką hołotę POpaprańców to policja, staż miejsca i pracownicy ochrony powinny wsadzić do radiowozów i wywieźć przy pomocy wojska za granice, za pasieki i mur obronny. Był kiedyś taki biznesmen ,co miał swoją wyspę i proponował umieścić tam uchodźców i zdrajców.

Zdrajcy przynoszą wstyd na cały świat, w żadnym europejskim kraju nie ma takich zdrajców jak u nas. W każdym kraju jest opozycja ale to co u nas się dzieje to przechodzi ludzkie pojęcie.

Czy zatem na granicy  Białorusi i Polski ćwiczą Rosjanie kolejny scenariusz podobny do Ukrainy i Gruzji ? A co na to NATO ? Sytuacja staje się niebezpieczna militarnie agresor Putin i Łukaszenko czują wsparcie antypolskiech polityków i tylko czekają na pretekst do prawdziwej wojny przy użyciu rakiet i czołgów. Czy POpaprańcy o tym nie wiedzą ? Czy ich prymitywizm i głupota oraz szkodzenie bezpieczeństwu Polski nie upoważnia do odebrania im obywatelstwa Polskiego !

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Tezeusz

15-10-2021 [10:52] - Tezeusz | Link:

Pani rzecznik Straży Granicznej
Ta miła dziewczyna stoi na przeszkodzie wielu antypisowców, szczególnie tych którzy zostali wybrani do Sejmu i sami winni stać na straży interesów każdego Polaka.
Pytam zatem czyich interesów bronią antypisowcy.
Wychodzą na ulicę, donoszą zagranicę uważając że w Polsce się źle dzieje bo głupi lud wybrał sobie pisowców i oni się z tym nigdy nie pogodzą.
 Ta dziewczyna wybrała taką służbę nie dla jakiejś partii, ale by bronić granic Polski, a jest obrażana ona i jej podobni, w Sejmie przez posełke mądrą inaczej. Wyzywani od morderców.
Może przyjdzie czas na refleksje i nie będzie za późno by przestać do Sejmu wybierać matołów którzy nie wiedzą do czego może służyć mur i nie przeszkadza im  jakiś dżihadysta, być może obwieszony bombami. 
Z Sejmu uczynili cyrk, a na granicy chcą stworzyć Big-Brader, bo muszą koniecznie widzieć jak imigranci topią się na bagnach. 
To nie humanitarny Łukaszenka ich tam celowo wysyła ale sam Kaczyński. 
Zgrozo, a oni tego nie widzą bo nie ma tam tvn-u!
Wiedzieliśmy że ciężkie czasy nastały dla rządu. Musi zmagać się z wojną hybrydową, z unijnymi lewakami, a na dokładkę z wewnętrznym wrogiem zwanym głupotą, chamstwem i wulgaryzmem.
Czy znajdzie się jakaś organizacja i postawi przed sądem każdego kto celowo obraża Instytucje Państwowe i tych którzy służą wszystkim Polakom. Tym mądrym inaczej i bez kultury, też.

Obrazek użytkownika Marek Kudła

15-10-2021 [12:47] - Marek Kudła | Link:

Ciągle jeszcze dziwimy się totalnej opozycji z tego co czynią, i ciągle jeszcze mamy nadzieję, że oni się zmienią, że da się z nimi dogadać, ......... ?!!
Otórz NIE !!!   To tak, jakbyśmy nie rozumieli słowa „totalny” (despotyczny, stuprocentowo przeciwny, radykalny, przerażający) ?!!    Z nimi się nic nie da !!!  Będą jątrzyć, sabotować, kłamać, kraść, negować wszystko i prowadzić działalność wywrotową dopóki nie dorwią się do koryta.
Polacy, zostawmy nadzieję w domach, a tu w twardej rzeczywistości politycznej postawmy na realizm !  Skoro nie ma innej metody by się ich pozbyć, to wykorzystajmy demokratyczne wybory powszechne !  Im więcej wybierzemy mądrych, uczciwych i kompetentnych ludzi, tym więcej usuniemy tuskomatołów i tych, którzy są naszymi wrogami !
 

Obrazek użytkownika Pers

15-10-2021 [14:09] - Pers | Link:

Za-dymy POPiSu
Jak ogólnie wiadomo za dymem najłatwiej się schować albo coś ukryć. Jest to stara, sprawdzona metoda polityczna. To jest dokładnie to co uskutecznia obecnie POPiS serwując swojemu "suwerenowi" tematy zastępcze.
Obszar "sporu" w tej chwili to "polexit" i zadyma na granicy z Białorusią. Oczywiście nie będzie żadnego "polexitu" bo, pomijając Polaków, żadna znacząca siła polityczna tego nie chce. Nic tak nie ubogaca polityków jak dzielenie "dotacji i darowizn" z UE. A setki etatów w instytucjach i PE też są nie do pogardzenia. Gdzieś trzeba zsyłać wypalonych towarzyszy (tych wyższego szczebla) albo nagradzać (wschodzące gwiazdy) jak obecnie nam panujący prezydent, który też miał epizod europoselski.

Rozdzielanie pieniędzy, rzekomo darowanych, to świetny interes. Ile nowych etatów trzeba stworzyć, żeby obsłużyć tę rzekę pieniędzy! A każdy etat to zadowolony działacz z terenu albo jego szwagier albo ciocia... Takich konfitur próżniacza kasta polityczna z rąk nie wypuści. Tak więc "polexit" to fejk.

Zadyma na granicy to sprawa trochę poważniejsza i pozwala medialnie zająć bydełko wyborcze. Ten problem mamy oczywiście na własne życzenie bo to nie nikt inny jak próżniacza kasta polityczna czyli POPiS zafundował nam tę checę. Wyjątkowo zgodnie zresztą co zdarza się jedynie w sytuacjach gdy trzeba Polsce szkodzić. Nie trzeba było robić za ratlerka wrogich Polsce sił (USA, UE, NATO) i nie mieszać się w interesy "kołchoźnika" z Mińska, który ma za plecami złego niedźwiedzia. Cnotę stracili a rubelka nie zarobili...

Prawdziwym problem, który najprawdopodobniej ma być zadymiony, jest skazanie Polski na "zielony ład" wymyślony przez psychopatów i socjopatów z Brukseli i Waszyngtonu. Polecam moją wczorajszą notkę - https://spiritolibero.neon24.p...

I znowu w temacie, który powinien najbardziej interesować Polaków cisza i nadzwyczajna zgodność POPiSu. Jedyne kontrowersje to kto będzie dysponował tymi mitycznymi 750 mld zł, z których ogromna większość ma iść właśnie na "zielony ład" czyli zwijanie polskiej, konwencjonalnej energetyki i zastępowanie jej wiatraczkami, które będziemy zresztą kupować od Niemców. Nikt nie wpuści do telewizora niezależnych ekspertów, którzy mogliby powiedzieć o tym, że czeka nas drożyzna, bieda i prawdopodobnie głód. Lepiej zajmować się "dziećmi z Michałowa" i aktami kopulacji z krową, która okazała się koniem.
Bydełko wyborcze zwane "suwerenem" daje się oczywiście nabierać na te sztuczki bo ponad 30 lat propagandowego prania mózgów przyniosło spodziewane rezultaty.

Obrazek użytkownika Ryan

15-10-2021 [20:28] - Ryan | Link:

Brawo PIS
​Polska wygra te wojnę z sowiecką dziczą i zaprzaństwem polskojęzycznych debili

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

16-10-2021 [09:14] - Ula Ujejska | Link:

Kocie
I cały ten twój długi bzdet możesz sobie włożyć między bajki. Wczoraj pani Kanclerz Merkel w swojej wypowiedzi dała do zrozumienia ,że chce rozmawiać z polskim rządem i ma dość wojenek ... czytaj: polski firerek dostał czarną polewkę za nieskuteczność a unijna kasa wkrótce popłynie do Polski. Z kuluarów wiem, że UE da także kasę na mur na granicy białoruskiej.
Pa misiu😁

Obrazek użytkownika Tezeusz

16-10-2021 [09:41] - Tezeusz | Link:

@ Ula
Pers jak sam pisze  :
""Korzystałem z publikacji rubaltic.ru"

O czym dyskutować o KGB wzorze dla Persa. 
Niebywałe !

 

Obrazek użytkownika Pers

16-10-2021 [09:44] - Pers | Link:

@ujejska
//pani Kanclerz Merkel w swojej wypowiedzi dała do zrozumienia ,że chce rozmawiać z polskim rządem i ma dość wojenek //
A dlaczego ma nie rozmawiać? Rząd "dobrej zmiany" przecież potwierdził (to co PO), że będzie grzecznie zamykał kopalnie i wydawał pieniądze na wiatraczki z Niemiec. Niemcy są bardzo zainteresowani tym "naszym" "funduszem odbudowy".

//Z kuluarów wiem//
Od kiedy magiel to "kuluary"?
Następna mitomanka...

Obrazek użytkownika Ryan

15-10-2021 [20:20] - Ryan | Link:

Kat Łukaszenka dominuje w tej sytuacji i jeszcze zarabia na wycieczkach w jedną stronę.Mało mu mordowania własnego narodu to jeszcze morduje ludzi z innych państw biorąc od nich pieniądze za przemyt.To kolejny handlarz żywym towarem i to na dużą skalę

Obrazek użytkownika Ryan

15-10-2021 [21:34] - Ryan | Link:

wicepremier Rosji w Departamencie Stanu USA.
Co styl i szyk.

https://pbs.twimg.com/media/FBverCRXEAE_B_h?format=jpg&name=900x900